Filtr hydrauliki Władimirec T25

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 9 ก.ย. 2024
  • Drugie (tym razem porządne) podejście do regeneracji filtra hydrauliki we Władku.

ความคิดเห็น • 22

  • @dotknieciemgly
    @dotknieciemgly ปีที่แล้ว +1

    Dziękuję za pozdrowienia. Czasami ręka drgnęła żeby Ci części podtrzymać :) Dobrze spędziłem czas. Marcin, stanley to już historia. Klucze mają słabe. Z tych tanich to Yato daje radę. Wszystkiego dobrego w nowym roku. Niechaj będzie lepszy. Zdrówka.

    • @marcinminigospodarstwo6547
      @marcinminigospodarstwo6547  ปีที่แล้ว

      Dziękuję Wojtku bardzo. Również Tobie życzę lepszego nowego roku. Przekaż też życzenia swoim dziewczynom. Zaraz zabieram się za Twój film :) Generalnie bazuję na Parkside, Yato i Neo, Stanleya kupiłem o ile pamiętam na jakiejś wyprzedaży w Leroyu. Natomiast nigdy więcej nie kupię żadnych narzędzi w Biedrze. Śrubokręty się wyłamują, z wierteł można robić zawieszki do breloczków tak się gną.

    • @dotknieciemgly
      @dotknieciemgly ปีที่แล้ว +1

      @@marcinminigospodarstwo6547 Wiertła z Biedry to są wiertła spożywcze do masła :) Jak wyciągasz masło z lodówki to wtedy je używasz :)

  • @mafiawadimirect2578
    @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว +1

    Oj ten filtr z kolegą ruszyliśmy dwa lata temu i podnosi na lekkim gazie ciężki siewnik zbożowy nodet więc robi to robotte Ja też mam klucz udarowy 😂😂🔥🔥 żadna śruba nie straszna! Klucz rura i ogień 🔥😍😂😂😂

    • @marcinminigospodarstwo6547
      @marcinminigospodarstwo6547  ปีที่แล้ว

      Zobaczymy może dziś czy to działa. Wczoraj nie przykręciłem rurki do filtra, bo nie miałem takich dużych podkładek miedzianych. Jak mi się uda kupić, to może wieczorem poskręcam to do kupy. Pozdrawiam:)

    • @mafiawadimirect2578
      @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว +1

      @@marcinminigospodarstwo6547 byłem dzisiaj oglądać pług 3 skibowy robiony z odkładnicami takimi jak moja 2 jka E no pług bardzo ładny taki 9/ 10 regulacja od koła daje oznaki życia to dobrze tylko trzeba rozkręcić i nasmarować. Ta od wierzy na razie stoi ale to palnikiem podgrzać i ruszy. i tak koło Wielkanocy jak syn przyjedzie czy wcześniej to mamy dobić targu ale jest chętna sprzedać!

    • @marcinminigospodarstwo6547
      @marcinminigospodarstwo6547  ปีที่แล้ว

      @@mafiawadimirect2578 3 skiby to do Władysława raczej do podorywki.

    • @mafiawadimirect2578
      @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว

      @@marcinminigospodarstwo6547 do takiej ziemi jak widziałeś na filmiku będzie ok a i na torf bardzo dobry

  • @paweisyn7446
    @paweisyn7446 ปีที่แล้ว +1

    Siema Marcin. 🙋‍♂

  • @drno7358
    @drno7358 ปีที่แล้ว

    A ja mam 9 tych słoneczników, chyba był w święto czerwonego balonika składany!

  • @dotknieciemgly
    @dotknieciemgly ปีที่แล้ว

    Wysłałem Ci maila. Pozdrawiam.

  • @artrobik
    @artrobik ปีที่แล้ว

    Czy tą uszczelkę kupiłeś w jakimś sklepie bo w internecie nie do dostania?

  • @magnum1991ful
    @magnum1991ful ปีที่แล้ว

    witam, ma Pan może namiary gdzie kupić te uszczelki do obudowy? w internecie nie ma nigdzie.

  • @mafiawadimirect2578
    @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว +1

    Jak tam remonty zimowe? Ja się zabrałem za opryskiwacz robię mu taki remoncik wymieniam przewody wodne bo trochę kapała woda i postanowiłem kupić nowe oraz jeszcze będzie nowa pokrywa zbiornika bo ta stara jest już po przejściach będzie legancko

    • @marcinminigospodarstwo6547
      @marcinminigospodarstwo6547  ปีที่แล้ว

      Cześć! Aktualnie remonty wstrzymane, w tej chwili 39 gorączki, noc w robocie ledwo przeżyłem. Plan to poprawić siłownik (nowe oringi były za cienkie i leje) i mam namierzony siewnik 17 lejków. Może go kupię.

    • @mafiawadimirect2578
      @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว

      @@marcinminigospodarstwo6547 wiesz co do siewnika polecam nodet jest to coś pięknego wracaj do zdrowia

  • @mafiawadimirect2578
    @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว +1

    Mam pytanko w twoich okolicach jest pług 3 skibowy czy miałbyś jak mi go dostarczyć? Bo widziałem że masz przyczepkę jeśli nie to spokojnie nic się nie dzieje pytanie raczej z Ciekawości i ile by mnie to wyniosło 😱😂

    • @marcinminigospodarstwo6547
      @marcinminigospodarstwo6547  ปีที่แล้ว

      Temat jak najbardziej do ogarnięcia, tylko niech najpierw wyzdrowiejemy. Co do kosztów, to tyle, co za paliwo. Z przyczepką koło 8 l ON/100 km mi spali, resztę sobie policz. Tylko uważaj, bo w mojej okolicy jest sporo drobnych handlarzy, którzy umyją, odpicują i gonią dalej. Jak szukałem swojego pługa, to oglądałem nawet taki ze szpachlowanymi odkładnicami.

    • @mafiawadimirect2578
      @mafiawadimirect2578 ปีที่แล้ว

      @@marcinminigospodarstwo6547 co do tego pługa to jak coś to jeszcze pogadamy bo może mi się uda po sąsiedzku kupić 😂 a jeśli szukasz jeszcze krowy to jest w naszym województwie gość który handluje cielętami koszt 1200 do 1700 ja sam o tym myślę bo mam problem z krową mogę dać Ci namiar dostawa gratis

  • @marcel2647
    @marcel2647 ปีที่แล้ว +1

    Odwrotnie nie wlozyles?