Гортань та м’яке піднебіння. Звукоутворення. Звукообразование. Урок 2.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 3 ต.ค. 2024
  • У кожного вони працюють рефлекторно, ми кожного дня використовуємо гортань та м’яке піднебіння в житті - коли розмовляємо, ковтаємо, дихаємо.
    У кожного виконавця вони працюють по різному. Треба вміти використовувати свій вокальний аппарат, щоб ноти не провалювалися, не злітали, не шипіли, щоб ви не втрачали звук, не затискали.
    Щоб навчитися користуватися нашим вокальним апаратом - нам треба розуміти з чого він складається: дихання, анкеровка, заземлення (заякоритися), за що зачепитися, куда направити своє тіло, впертися. Те, як ви стоіте, діафрагма, гортань, щелепа, зв'язки.
    Ми не можемо дати наказ легеням, щоб вони видали нам більше повітря, можемо тільки наказ дати більше діафрагмі і вона дасть більше натиску на легені, більше повітря вдарить по голосовим звязкам.
    Коли ми співаємо низькі ноти, там де нам зручно, де ми розмовляємо в грудному регістрі - гортань в звичному положенні. Якщо піднімаємось на високі ноти, вгору піднімається гортань, чим вища нота - тим більше ми тягнемося, піднімаючись вгору, ми рефлекторно підтягуємо все вгору. М’яке піднебіння знаходиться далі за твердим, перед гортанню.
    Коли ми все нятягнули і напружили, виходить6 - той звук, що тільки народився - ми заглушили, з’їли звук, м’які тканини, піднебіння, гортань закривають його.
    М’яке піднебіння і гортань працюють разом в зв’яці. Спів на зівкові - це найбільш яскраве і сильне застосовування м’якого піднебіння.
    На високих нотах гортань має стати в середнє положення, а м’яке піднебіння має піднятися.
    Обов’язково треба тренувати правильний вдих.
    Такий вдих через ніс, щоб роздувалися крила носа, різкий, швидкий вдих. Вдихаючи саме так, як дракон - вокальна позиція стає в правильне положення, повітря спускається до низу, гортань і піднебіння також стають у максимально правильне для співу положення.
    Я своїм учням даю завдання розкривати кулачок коли робимо вдих. Далі іде робота по вмінню утримати цю позиції. Навіть Лара Фабіан каже про те, що ходить на уроки вокалу.
    Далі - прави, щоб відчути і зрозуміти свою гортань. Давайте зі мною. Практикуємо!
    Викладаємо вокал онлайн і офлайн, будь який стиль.
    На відео наш викладач Вікторія.

ความคิดเห็น • 7

  • @oifusk
    @oifusk ปีที่แล้ว +1

    Продовжуйте!

  • @ЛарисаКирилюк-э5г
    @ЛарисаКирилюк-э5г ปีที่แล้ว +5

    Якщо вам не важко, будь ласка, українською мовою.

    • @vocalmusicschool
      @vocalmusicschool  ปีที่แล้ว

      Так, звичайно, це відео було записане до війни, але ми його виклали бо там цінна інформація, хоч і не на рідній мові. Дивіться інші наші відео, вони всі рідною українською)

  • @maffseek
    @maffseek ปีที่แล้ว +1

    В легенях немає нервових закінчень, а в діафрагмі є? Ви серйозно? Не навпаки? Коли ми дихаємо "поверхневим" диханням, яким чином ми вдихаємо і видихаємо? Діафрагма тоді в розслабленому стані.

  • @ksjy77
    @ksjy77 ปีที่แล้ว +2

    Дякую за урок. Все дуже зрозуміло і цікаво.👍 Випадково натрапила на ваше відео і дивлюся вже другий день поспіль. Прошу вас, записуйте ще🙏

    • @vocalmusicschool
      @vocalmusicschool  ปีที่แล้ว

      дякуємо, раді що сподобалося, так ми продовжуємо)

  • @loboloboWolf
    @loboloboWolf 5 หลายเดือนก่อน +1

    будь ласка, українською мовою....