Örülök, hogy vannak új anyagok, lenne pár kérdésem. A kaolin rátapad a kártevőre, így megöli. Mi a garancia arra, hogy a rengeteg fán élő hasznos rovarra/bogárra, méhre, stb nem tapad rá és nem öli meg? A dioburok légy hazánkban Juli eleje közepén kezd el rajzani, ha az önök által javasolt maximális 10 napos újrafújási időt kivárom és nem számolok azzal, hogy nagy eső közben lemossa, akkor a rajzás végéig ( szept közepe) minimum 6-7x kell permetezni? Mivel magyarázható, hogy körtében 7-10 nap az ajánlott idő, dióban pedig 15? Mennyire reális egy 15-20-25m magas diófa esetében a teljes lombkorona 100%-os fedésének az elérése? Mennyi anyag szükséges egy ekkora fára egy alkalommal és az mennyibe kerül? Végeztek dioburok légy elleni kísérletet, ha igen milyen eredménnyel és hol érhető el a dokumentációja? Köszönöm.
Örülök, hogy vannak új anyagok, lenne pár kérdésem.
A kaolin rátapad a kártevőre, így megöli. Mi a garancia arra, hogy a rengeteg fán élő hasznos rovarra/bogárra, méhre, stb nem tapad rá és nem öli meg?
A dioburok légy hazánkban Juli eleje közepén kezd el rajzani, ha az önök által javasolt maximális 10 napos újrafújási időt kivárom és nem számolok azzal, hogy nagy eső közben lemossa, akkor a rajzás végéig ( szept közepe) minimum 6-7x kell permetezni? Mivel magyarázható, hogy körtében 7-10 nap az ajánlott idő, dióban pedig 15? Mennyire reális egy 15-20-25m magas diófa esetében a teljes lombkorona 100%-os fedésének az elérése? Mennyi anyag szükséges egy ekkora fára egy alkalommal és az mennyibe kerül? Végeztek dioburok légy elleni kísérletet, ha igen milyen eredménnyel és hol érhető el a dokumentációja? Köszönöm.
A magassági gondokra a drón a megoldás.
Az Új fajták , igénylik a szerek használatát .
Fejlődik a világ és végülis ugyan úgy mérgezzük magunkat , mint aki az üzletekben vásárolja meg.