Midjourney. Suno, Kaiber. Нейромережа для генерації зображення, музики, відео. Кейси використання

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 25 ธ.ค. 2023
  • Midjourney v.6. Нейромережа для генерації зображення. Генерація текстів на зображенні. Створення рекламних креативів. Suno нейромережа для генерації музики. Kaiber нейромережа для генерації відео.Нейромережі для дизайнерів.
    #МихайлоПацан #midjourney #learntoearnglobal #ai #штучнийінтелект #нейромережа #suno #chatgpt #kaiber
    Курс "AI SMM": ua.learntoearn.global/course/...
    Курс "AI Фото, Відео": ua.learntoearn.global/course/...
    Learn to Earn Global: ua.learntoearn.global/
    Midjourney: www.midjourney.com/
    Suno: www.suno.ai/
    Kiaber: kaiber.ai/
    Спільнота Web3-університету професій майбутнього Learn to Earn Global:
    Telegram t.me/+K5RowpHIsR85NzQ6
    Discord / discord
    Контакти Михайла Пацана:
    Facebook: / michaelpatsan
    Twitter: / michaelpatsan
    Instagram: / michaelpatsan
    Івенти в нашому університеті:
    event.learntoearn.global/

ความคิดเห็น • 18

  • @learntoearnglobal
    @learntoearnglobal  5 หลายเดือนก่อน +2

    Курс "AI SMM": ua.learntoearn.global/course/ai-smm
    Курс "AI Фото, Відео": ua.learntoearn.global/course/ai-foto-video

  • @music_calm_relax
    @music_calm_relax หลายเดือนก่อน +1

    Дякую 😊😊😊

  • @music_calm_relax
    @music_calm_relax หลายเดือนก่อน +1

    Дякую))))

  • @music_calm_relax
    @music_calm_relax หลายเดือนก่อน +1

    Дякую😊))

    • @learntoearnglobal
      @learntoearnglobal  29 วันที่ผ่านมา

      Приємного використання 🎉

  • @marinamaximchuk4859
    @marinamaximchuk4859 5 หลายเดือนก่อน +2

    дуже дякую за такий корисний україномовний контент!! Ви неймовірні!!!

    • @learntoearnglobal
      @learntoearnglobal  5 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо вам! Натхнення і чудової співпраці зі Штучним Інтелектом ;)

  • @Mike_Pasqualle
    @Mike_Pasqualle 5 หลายเดือนก่อน +3

    Це щойсь неймовірне! Наступний рік точно буде роком відео-маркетингу)

    • @learntoearnglobal
      @learntoearnglobal  5 หลายเดือนก่อน

      Це надзвичайно круто! 😎

  • @user-uz5zh5zh9g
    @user-uz5zh5zh9g 5 หลายเดือนก่อน +1

    Як ще це круто👏👏👏 Дякую за ваші огляди🙏

    • @learntoearnglobal
      @learntoearnglobal  5 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо, що ви з нами! Натхнення в чудових робіт зі штучним інтелектом!

  • @ViktorHalasiuk
    @ViktorHalasiuk 5 หลายเดือนก่อน +2

    Дуже цікаво, дякую!

    • @learntoearnglobal
      @learntoearnglobal  5 หลายเดือนก่อน

      Дякуємо вам! З прийдешнім Новим Роком! Раді бачити вас в нашій спільноті 😎

  • @user-mk2sg4rf3e
    @user-mk2sg4rf3e 4 หลายเดือนก่อน +1

    Ця нейромережа наразі лише платна? У мене безкоштовно не генерує

  • @B1-Han
    @B1-Han 5 หลายเดือนก่อน +1

    Все це, звісно ж, вау як круто і дивовижно, але на жаль таким чином людина і її таланти планомірно знецінюються, а здобуття певного фаху (художника, скажімо) повністю нівелюється. Сьогодні тобі не потрібні послуги художника чи дизайнера, завтра тобі не потрібні послуги відеоблогера (кажуть, деякі китайські компанії уже використовують віртуальних блогерів або цифрові копії реальних). Але ж річ у тому, що музика, відео, картини, зображення та інші художні твори і продукція власне тому і цінуються і викликають захоплення, бо вони створені людьми. Ми захоплюємося не лише кінцевим продуктом як таким, а й талантом, терпінням творців, їхнім шляхом навчання і творчого зростання, що власне і додає цінності їхньому кінцевому продукту. Але коли все це генерує нейронна мережа, то все це відповідно втрачає будь-який сенс, окрім комерційного, звісно ж.
    Відверто кажучи, усі ці дитячі радощі від картинок, які самі малюються, і від музики, яка сама пишеться (що по факту є чорною магією, як хтось вдало висловився), вже в найближчому майбутньому можуть викликати низку серйозних криз, серед яких криза автентичності, достовірності, цінності і навіть криза безробіття. Якби я був власником, для прикладу, рекламного агентства, то я б уже сьогодні почав скорочувати творчий відділ (художників і дизайнерів і т.п.), залишив би когось одного і замовив платну підписку на мід джоурні. Економічна доцільність, нічого особистого)) А якби я був власником великої компанії чи корпорації, то я б зробив би те саме і взагалі відмовився від творчих послуг рекламних агентств. І це лише один приклад, який першим спав на думку...
    Але на жаль, скриньку пандори відкрито і назад дороги вже нема. Біда в тому, що люди перестають бути корисними один для одного і втрачають необхідність обмінюватися послугами і вміннями. Кожен думає, що тепер йому більше не потрібні чиїсь послуги і він зможе заощадити чи навіть заробити, але навіть не підозрює, що скоро і його послуги так само стануть не потрібними комусь іншому.

    • @TamaraVoronuk
      @TamaraVoronuk 4 หลายเดือนก่อน

      ні, людина тепер має час для більшого. нейромережі тупуваті щоб створити те що вам треба. вони дадуть узагальнену картину, а якщо ви профі, то вам треба домальовувати. малюю моделі одягу з ші постійно, до того малюю сама. потім генерую ші і потім ще добре доробляю))

    • @B1-Han
      @B1-Han 4 หลายเดือนก่อน

      @@TamaraVoronuk вийдіть за рамки свого фаху і подивіться на ці речі ширше, плюс врахуйте тенденції до розвитку нейромереж. Це ж очевидно, що алгоритми покращуються і вдосконалюються. Якщо самі розробники нейромереж б'ють на сполох і кажуть, що в найближчій перспективі почнуть виникати серйозні проблеми з працевлаштуванням, то напевно вони добре знають потенційні можливості до розвитку цієї технології, яка, до речі, вчиться на вас. Отже ваша унікальність як творця і дизайнера може протриматися досить недовго, бо потім стане стандартним набором нейромережі.
      Я не вірю, що нейромережі в кінцевому залишку здатні стати "талановитішими" за людство, але досягти достатньо високого розвитку генерування ідей (художніх, дизайнерських і т.ін.) вони все ж таки зможуть. І тут треба враховувати те, що далеко не всі люди на землі мають тонке відчуття смаку, розуміються на стилях і тому подібне. Більшість споживачів вдовольняються достатньо посереднім творчим продуктом, який власне і зможуть генерувати нейромережі. Умовно кажучи, на планеті залишаться десять суперфахових дизайнерів чи художників, які творитимуть по-справжньому унікальні "ручні" продукти, які за мільйони купуватиме еліта (все це умовно, звісно ж). Всі решта вдовольнятимуться "фастфудом" від нейромереж. Це буде щось на зразок соціального "макдональдсу ідей", доступного для всіх. Дужа багато посередніх творців або початківців просто втратять можливість заробляти своїми талантами і втратять мотивацію до навчання і саморозвитку. Для прикладу, раніше для створення унікального логотипу чи бренду все ж таки треба було звертатися до дизайнера чи художника - тобто купувати послуги, забезпечуючи ринок і зайнятість. Це міг бути недорогий дизайнер або просто знайомий художник. Але що тепер? Так, дійсно для якогось більш-менш складного продукту мені все ще потрібні послуги фахівця, але для нескладних рішень тепер у мене є нейромережа, якій не треба платити (платити тепер треба корпорації за підписку на нейромережу).
      Якщо говорити простіше, то ми на шляху поступового вивільнення ринку послуг від дрібних підприємців, творців, художників, дизайнерів тощо. Дрібних і середніх творців спіткає доля дрібних і середніх підприємців роздрібної торгівлі.

    • @B1-Han
      @B1-Han 4 หลายเดือนก่อน

      Якось я чув від однієї дизайнерки інтер'єрів, що найкраще у роботі є саме процес, коли ти сам у своїй голові (не в нейромережі) підбираєш, співставляєш і пропрацьовуєш усі можливі варіанти. І вершиною того відчуття є мить, коли ти знаходиш ідеальне творче рішення, яке гармонізує в усіх аспектах. Тобто найбільше задоволення ми отримуємо не лише від продукту як такого, а й від процесу.
      Але якщо ми виходимо з логіки роботизації процесу (тобто по факту залучення нейромереж) задля збільшення об'єму виробництва і вивільнення часу, то це вже не творчість, а конвеєр. Поглинання ідей і встановлення їх на потік - це власне і є основною метою корпорацій. Нейромережі - це не що інше як інструмент для монополізації творчого сегменту ринку.