แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 10 ก.ย. 2023
  • Hétvégén zajlott a WHB Győr Rally, ahol mi is részt vettünk a pálya szélén és csápoltunk a versenyzőknek :D
    A versenyt Csomós Mixi és Bán Viktor nyerte nagy előnnyel, 2. helyen végzett Vincze Ferenc és Percze Nándor, akik a 2023-as ORB bajnokai. Gratulálunk nekik!
    Vegyes érzéseim vannak a versennyel kapcsolatban, voltam már jobb rally versenyen is. Neked, hogy tetszett a verseny? Írd meg kommentben!
    Ha tetszett a videó és támogatnád a munkámat, azt itt TH-cam-n a "Köszönet" gombbal tudod megtenni, amit előre is köszönök!

@szabolcssiroki6417 10 หลายเดือนก่อน

Minket konkrétán nem engettek le a Tényő-Ravazdról úgy hogy még volt 10 perc a 0-ás autó rajtjáig (rally 2) és be állitottak a susnyásba két kanyarral a cél elött nagyából 150 meter volt a célig.

• @RallyVlogHungary
      @RallyVlogHungary  10 หลายเดือนก่อน +1

Néha kicsit túl lőnek a célon. Fő a biztonság de azért engedjenek már versenyt nézni

• @Kodii20
    @Kodii20 10 หลายเดือนก่อน +1

Jók vagytok srácok! Köszönjük a videót! Ne hagyjátok abba! :)
    Szombaton a Cseszneki pálya is unalmas volt, és ahogy sokan szidják úgy én is, mert ez nem rali pálya ahol 80%ban végsebességgel mész.