Nemiga, stresas, įtampa - autogeninė treniruotė 01

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 8 ธ.ค. 2024
  • Autogeninė treniruotė yra savihipnozės sinonimas, jos metu maksimaliai atsipalaiduoja kūnas, o per jį protas, ir emocinė būsena.
    Yra nustatytа, kad autogeninės treniruotės- savihipnozės metu klientai jaučia du pagrindinius pojūčius: šilumą ir malonų sunkumą kūne. Šiluma atsiranda dėl kraujagyslių išsiplėtimo, o sunkumo jausmas - raumenų atsipalaidavimo rezultatas.
    Atlikti atradimai leido sukurti techniką, kurią žmogus gali naudoti savarankiškai, be specialisto pagalbos, sukeliant pojūčius, kurie padeda nuimti streso, įtampos, nuovargio sukeltas pasekmes, bei puikiai padeda tvarkant nemigos problemas.
    Pasinaudodami šiuo mano veidimu, ilgainiui galite išmokti tai daryti savarankiškai.
    Stresas šio amžiau problema. Kai esame nervingi - mūsų kūnas įsitempia, ši įtampa padidina vidaus organų ir kraujagyslių įtampą. Pirmiausia reaguoja širdies ir kraujagyslių sistema - žmogui padažnėja širdies ritmas ir pakyla kraujospūdis, vėliau visa tai gali sukelti širdies ritmo sutrikimus ar kitokių ligų išsivystymą.
    Autogeninės treniruotės užduotis šią įtampą nuimti. Sistemingos autotreniruotės praktikavimas normalizuoja širdies ritmą, mažina cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje. Kūne atsiranda lengvumas. Pagerė miego kokybė, žmogus išmoksta greitai atsipalaiduoti ir užmigti.
    Vygandas Rutkauskas- verslo konsultantas, koučeris, treneris, holistikos terapeutas, hipnologas, regresologas.
    vrhypnocoach.com
    Telegram / WhatsApp: +370 (600) 99-98
    vygandasrutkauskas@gmail.com
    +37060099989

ความคิดเห็น • 1

  • @ed3610
    @ed3610 3 หลายเดือนก่อน +1

    Ačiū už video,bet...Visata ar,kitaip tariant, pasąmonė žodžių su dalelyte"ne"nesupranta, todėl viską supranta be tos dalelytės ir vietoj "neskubu",bus priimama, kaip "skubu, laukiu"ir pan.