Jak radzi sobie REKKLES w T1?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 22 ก.พ. 2024
  • Jak radzi sobie Rekkles po transferze do akademii T1? Sprawdźmy!
    Wpadaj na Instagram i Twitter:
    / czarnypiotrus10
    / czarny_piotrus
    Streamuję praktycznie codziennie od ~19:00 tutaj:
    / czarny_piotrus
    #esport #leagueoflegends #gaming

ความคิดเห็น • 55

  • @michaorbaczewski9660
    @michaorbaczewski9660 3 หลายเดือนก่อน +15

    Jeszcze nie słyszałem żeby ktos o tym mówił, ale myślę, że ciekawym aspetkem jest wprowadzanie komunikacji po angielsku do akademii (o ile taka istnieje), dużo z tych graczy pewnie nigdy nie ujrzy LCK, ale jest szansa, że uda sie ich opchnąć do LCS/LEC i taka chociaż podstawowa ogłada z tym językiem moze byc dużym plusem

  • @ilovemoon21
    @ilovemoon21 3 หลายเดือนก่อน

    Jeju super taki odcinek. Szczerze mega cieszę się że ten kanał powstał mam nadzieję że nie wypaliłeś się jeszcze z robienia go

  • @AzuriaSF
    @AzuriaSF 3 หลายเดือนก่อน

    Doczekałem się! Dziękuję Piotrusiu

  • @xcwucx7174
    @xcwucx7174 3 หลายเดือนก่อน +11

    jestes pewny, że ten film o podsumowanie dramy Adama tak jak mówi opis?

  • @ilovemoon21
    @ilovemoon21 3 หลายเดือนก่อน +1

    Czasami śledzę, głównie patrzę jak tam wyniki ale czasami se spojrzę jak mi poszedł meczyk bo jest to ciekawy fenomen(plus jestem graczem sppurta i taki ciekawy sup do oglądania jest świetny)

  • @Krzychu_Fortnite
    @Krzychu_Fortnite 3 หลายเดือนก่อน +5

    W tym roku na worldsach na jeden mecz wejdzie Rekkles za Kerię tylko po to żeby dostać skina za wygranie sigma sigma POLSKA FIRE sigma

  • @Juliusz_Jacek_Kornacki
    @Juliusz_Jacek_Kornacki 3 หลายเดือนก่อน +1

    Mama: mamy T1 w domu.
    T1 w domu:

  • @krystian2911
    @krystian2911 3 หลายเดือนก่อน

    Czy jeśli keria złapałby kontuzje to wtedy rekkles wchodzi?

  • @Radiant_Collector
    @Radiant_Collector 3 หลายเดือนก่อน

    Gdzie kupiłeś te bluze??? Plis

  • @Kuba-fy4vd
    @Kuba-fy4vd 3 หลายเดือนก่อน

    Odcinek fajny ale skąd bluza 🤔

    • @CzarnyPiotrus10
      @CzarnyPiotrus10  3 หลายเดือนก่อน +1

      H&M

    • @Kuba-fy4vd
      @Kuba-fy4vd 3 หลายเดือนก่อน

      @@CzarnyPiotrus10 Dzięki idol

    • @1986Lupos
      @1986Lupos 3 หลายเดือนก่อน

      Jeszcze jak by na niej był charizard lub psyduck to był rozumial, a wy sie uposledzonych chomikiem podniecacie.

  • @totendebil
    @totendebil 3 หลายเดือนก่อน +2

    Jakby Kaseko poszedł do T1 to by to lepiej wyglądało

  • @seasonal_turtwig
    @seasonal_turtwig 3 หลายเดือนก่อน

    Nowy odcinek Pitera z NS PogU

  • @nexarr
    @nexarr 3 หลายเดือนก่อน

    Rekklesik ❤

  • @dejavuu0090
    @dejavuu0090 3 หลายเดือนก่อน

    W koncu ktos cos madrego mowi bylem ciekawy jak wyglada jego kariera w lck

  • @piotrjedrzejczyk7397
    @piotrjedrzejczyk7397 3 หลายเดือนก่อน

    Piotrze kiedy podcast o korei z drugim piotrem na goe?

  • @ilovemoon21
    @ilovemoon21 3 หลายเดือนก่อน

    Mega ładna bluza

  • @byakuyakuchiki1179
    @byakuyakuchiki1179 3 หลายเดือนก่อน

    ale ogólnie Rekkles zawsze był graczem pod KDA więc nie dziwią mnie jego statystyki...

  • @Imgrith
    @Imgrith 3 หลายเดือนก่อน

    Wywalone w Keklesa, ale gdzie zdobyłeś taką zajebistą bluzę?!

    • @CzarnyPiotrus10
      @CzarnyPiotrus10  3 หลายเดือนก่อน +1

      A losowo w H&M znalazłem wczoraj, mega comfy jest

    • @octarius6306
      @octarius6306 3 หลายเดือนก่อน

      I nawet jakoś tak na trzeźwego i umytego wygląda. Może jeszcze wyjdzie na ludzi.

  • @ergonomics_of_flatulence
    @ergonomics_of_flatulence 3 หลายเดือนก่อน

    co się dzieje z mojom głowom

  • @witekomzawpuszy2427
    @witekomzawpuszy2427 3 หลายเดือนก่อน

    Komentarz wspierajacy 🦍

  • @skori4660
    @skori4660 3 หลายเดือนก่อน +1

    Poby MYGOAT

  • @riixonyaga8588
    @riixonyaga8588 3 หลายเดือนก่อน

    dobrze ze akademia GenG jest wyzej ;) Rekles jest najlepszym zawodnikiem swojej druzyny + ten Poby reszta to do ultraligi 2div

  • @advienne6316
    @advienne6316 3 หลายเดือนก่อน

    Dla zasięgów xd

  • @akomymike1992
    @akomymike1992 3 หลายเดือนก่อน

    Jak radzi sobie CzarnyFrauduś w GoE?

    • @CzarnyPiotrus10
      @CzarnyPiotrus10  3 หลายเดือนก่อน +1

      Rookie of the split

    • @totendebil
      @totendebil 3 หลายเดือนก่อน

      @@CzarnyPiotrus10 Nie było innych rookies?

  • @chrisuuu393
    @chrisuuu393 3 หลายเดือนก่อน

    Niech wraca do Fnatic na 2025 i robią skład pod niego. B) Nie wiem, co innego można zrobić. Fnatic przekształciło się z mocnego top 2 Europy rzucającemu G2 wyzwanie w przeciętny team, który nawet nie wiadomo, czy zrobi TOP 4. Smutne. Nie wiem, co prawda, czy Rekkles by pomógł, ale pewnie jakoś gorzej by się to nie skończyło i dodatkowo śmiesznie by wyglądał jego chyba już 4 powrót do Fnatic. xD

    • @Glorelorer7
      @Glorelorer7 3 หลายเดือนก่อน

      No myśle, że po jego ostatniej zagrywce już raczej tego nie zrobią xd a w sumie lepiej by to wypadło jakby wrocił dopiero za rok jako supp, a tak juz go zapamietamy z fnatic jako powracający niewypał

  • @aqsis
    @aqsis 3 หลายเดือนก่อน

    Pierdłem

  • @polakmay3888
    @polakmay3888 3 หลายเดือนก่อน

    Rekles-srekles O.o

  • @Haqqss
    @Haqqss 3 หลายเดือนก่อน +1

    Zawsze byl kda playerem wiec te stattstki nic nie znacza

    • @Glorelorer7
      @Glorelorer7 3 หลายเดือนก่อน

      Ta, ale oglądaj mecze, akurat to kda ma odzwierciedlenie w grze w przeciwieństwie do jego niektórych teammateów :D

  • @ergonomics_of_flatulence
    @ergonomics_of_flatulence 3 หลายเดือนก่อน

    dalej mam bekę że ich leśnik nazywa się guwno

  • @truskawkowybaron7147
    @truskawkowybaron7147 3 หลายเดือนก่อน +1

    kiedy cos o jankosie i jego upadku? przykro patrzy sie na taki zjazd legendy.

  • @octarius6306
    @octarius6306 3 หลายเดือนก่อน +21

    Typ był otp Sivir i Ezreala. Oba adc zostały znerfione. On wciąż chciał je pickować. Został przez to wyjebany. Zrobił sobie przerwę. Podczas przerwy przestawił się na granie supportem. Jako emeryt znalazł przystań u Koreańczyków. Tam też gra adc na supporcie. Chujowo to wszystko idzie (chociaż i tak wygląda najlepiej w drużynie). Dziękuję, można się rozejść.

    • @akx8471
      @akx8471 3 หลายเดือนก่อน +1

      gra adc na supporcie bo taka jest meta. Spójrz na bany jakie są w niego kierowane w każdej grze : Ashe, Senna plus jakaś Renata. W każdym drafcie kupuje prawie zawsze 3 picki.

    • @octarius6306
      @octarius6306 3 หลายเดือนก่อน

      @@akx8471 Na potrzeby twojej tezy udawajmy, że nie ma Maokaia, Nautilusa, Milio, Karmy, Rell i Brauma, które są ciągle w proplayu. Ashe już dwa patche temu przestała być banowana. Pooglądasz coś poza Ultraligą to się przekonasz cosm jest grane przez ludzi, którzy aktualnie umieją grać. Reckless korzysta z mety, bo nie ma innego wyjścia. Jeśli w następnym patchu Senna zostanie znerfiona do poziomu Sivir to on wciąż będzie ją pickował, bo jest więźniem swoich limitów. Dla mnie od zawsze było zagadką jak ktoś taki jak Reckless w ogóle zrobił karierę w proplayu.

    • @Glorelorer7
      @Glorelorer7 3 หลายเดือนก่อน

      @@octarius6306 XD moj champion wypadł z mety bo stracił 0,3 DMG i veigarv2 z lewusem powiedzieli, że juz jest niegrywalna, T1 juz go nie picknie XD Tak wlasnie działa większość pro graczy, a później jakiś chinczyk wyciąga cos z poza mety i zaczyna orać i do konca turnieju juz jest grywalny nagle :D

    • @akx8471
      @akx8471 3 หลายเดือนก่อน +1

      Jak mamy udawać na grunt mojej tezy że nie ma Maokaia,Milo, Karmy , Rell jak nimi akurat grał też. Ashe mu banują chyba nie bez powodu, na srimach wychodzi wszystko. Nie jestem fanem Rekklesa , chętnie sobie sprawdzam jak mu idzie. Ale po twoim poście widzę że jesteś jego antyfanem...Idąc tym tropem co jest grane w proplayu to ostatnio widziałęm Kerie na Ezrealu, Hmm jak Rekkles zrobił karierę w proplay, wystarczy wpisać w wikipedie dość obszerna jest jego historia. Twój nick wpisuję i nawet nie ma wzmianki na twój temat, sorry może ktoś w 2l ultraligi miał podobny, może brat jakiś ? pozdrawiam no- offens :) @@octarius6306

    • @octarius6306
      @octarius6306 3 หลายเดือนก่อน

      @@akx8471 Non taken. Ja Recklessa bardzo lubiłem, bo był niezwykle barwną i charakterystyczną postacią w LEC. Dodatkowo kojarzy mi się z młodością i starymi dobrymi sezonami LoL, kiedy o scenie proplay w LoL niewiele jeszcze wiedziałem :) Nie zmienia to jednak faktu, że jego champion pool był i jest bardzo ograniczony i oscyluje wokół prostych mechanicznie postaci. Powtarzam, dziwię się że tyle lat się ostał w LEC

  • @mateuszptasinski9093
    @mateuszptasinski9093 3 หลายเดือนก่อน

    hollow lck plis donate Piotruś for this marketing. no a ja spadam nadrobić cały sezon rekklesa