Запрошуємо вас до нашого театру Cult, який знаходиться у центрі Києва. У нас ви зможете побачити тільки унікальні експериментальні та класичні вистави українською мовою. Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3 Також доєднуйтеся до нашої спільноти та отримуйте бонуси і закритий контент від нашого проекту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q
Чекаю на відео про Сад Гетсиманський! Як же шкода, що Івану Багряному не дали свого часу Нобелівську премію(( а згодом жали Солженіцину практично за те, що писав Багряний
Традиційне Дякую! І невеличке прохання! Якщо можна збільшити квоту українських діячів культури! Ми так мало знаємо про них! А це вкрай потрібно,- особливо молоді, щоб не стати легкою здобиччю різноманітних арестовичей і романенків !
Я в школі читала Багряного, пройшло вже 20 років, а я до тепер під враженням від його книг. Сад Гетсиманьский вже напевне ніколи не перечитаю, дуже важка книга.
Прочитала його "Тигролови" як поему, вражена, емоції, захоплення. А от "Сад Гетсиманський" боюся, знаючи які відверті сцени у застінках катів там змальовані не наважуюсь. Знаю про це із інших джерел і тому усвідомлюю який це біль і розпач від безпорадності.
«Тигролови» просто фантастичний твір!Прочитався на одному диханні:захопливий,цікавий і важливий!Вражаючий!А от «Сад Гетсиманський» почала читати і так важко мені було його сприйняти і усвідомити,кожна сторінка така болюча і гірка,що він досі лежить недочитаним…Багряний - неймовірний український письменник!
Я дуже вдячна Вам, Віталію, за вибір❤ Відчувається, що автор каналу здійснив різкий перехід з російськомовного середовища і візій, відкривши для себе українське і прийнявши національну радикальну позицію, не так давно. Подекуди присутні ці спроби перекласти терміни російською, так ніби людям це, за замовчуванням, буде зрозуміліше.
Пам'ятаю малим, в класі 7 літом мав прочитати Тигролови. Почав читати, но не зміг, не зацікавило. З часом підріс, полюбив історію. І через 10р таки прочитав. Враження було неймовірним.
“Сад Гетсиманський” - я багато разів починала читати, відкладала, бо це дуже тяжка правда, я знаю що геніальна, але важка. «Тигролови» читала звісно, і більше нічого, поки що .
«Сад Гетсиманський»…. Читала, дуже повільно, більш ніж декілька сторінок прочитувати не могла, бо емоції переповнювали мізки…. Я вважаю, що кожен українець має прочитати цю книгу, щоб зрозуміти нарешті «какая разница» якою мовою розмовляти і яку країну будувати…..
Ідентична ситуація, я слухала аудіокнигу, то довго прослуховувала за один раз тут не прочитаєш і не прослухаєш, тут треба обдумувати. "Сад Гетсиманський" як ліки від безпамятцтва дозовано і, цілком згодна, обов'язково для прочитанню кожному українцю.
В апокаліптичному гуркоті чорної цієї доби відчаю, що для багатьох була напророченим біблійним кінцем світу, зруйновані й спустошені самі, як і все навколо, вони п'ялися над безоднею, й заливали її п'янкою трутою, й гатили її піснями, й засипали її зухвалим, блюзнірським, одчайдушним сміхом, щоб не завити раптом у чорну безвість, як первісні вовчі душі на холодний місяць. Вони співали над чорним хаосом, над проваллям жаху, здичавіння, жорстокости й смерти, щоб не вибухнути раптом пекучими слізьми безнадії, тягучим криком загубленого, руїнами заваленого, безпритульного, до краю осамітненого людського серця...
Пам`ятаю Тигроловів і Сад в програмі 10-11 класів в кінці 90х в школі з російською мовою навчання. Десь 25 років минуло, а відео зі шкільною програмою збирають сотні коментів "я і не знав/знала" 😮😮😮
цікаво було б почути про українську драматургію, насамперед твори Лесі Українки, її приятельки Людмили Старицької-Черняхівської, Миколи Куліша та багатьох инших.
Треба ввести в школах, в українській літературі, в історії України, розділи про епоху відродження, про наших письменників, поетів, яких закатували кгбісти в ті роки
Дякую ! Я не дуже зрозумів , він був проти українського націоналізму .чи ні ? Якщо проти , то дуже шкода! ( хоча зараз це нема ніякого значення ) 1 Особисто я , за націоналізм ! А шо були такі люди , мені дуже приємно чути , правда творів їхніх я не читав. Слава Нації !!! Української Нації !!!
Чи варто формулювати так категорично? Це гарний письменник, але існує ще й право читацького вибору. І не біографія визначає якість тексту. А таки текст.
Якби українці особисто прочитали "Людина біжить над прірвою" і "Сад Гетсиманський", то не дивувались би трагедіям в Бучі, Ірпені, Ізюмі, Оленівці..., не шукали б "хороших рускіх" і гидували б усім московським. Якби українці читали таких письменників, як Багряний, то ніяких януковічей та мураєвих в Україні ніколи б не було і можливість війн з московією була б мінімізована. То в чому категоричність??? В тому, що пушкіних і дарью донцову в Україні знають, а Івана Багряного і Дмитра Донцова - ні! Може когось і змусить мій коментар до прочитання хоча б "Тигроловів".
11:06 а це дійсно так? чи це власна думка Багряного? бо якось майже 100 років пройшло, а нічо не змінилось - в американських медія де-не-де та й проскуть російські наративи або й вцілому повністю антиукраїнські статті. Про книжки Європи та Америки взагалі мовчу: якщо люди в закордонних великих відомих вузах вивчали російську культуру під назвою "славістика".....
Мій допис від 21 лютого 2022 року: "Паралелі. Постійні паралелі. Голос Америки 1950-го і FaceBook 2015. Читаю відкритий лист Івана Багряного до дирекції "Голосу Америки". 1950 рік, а проблеми до болі знайомі. Українці обурюються, що керівниками відділу Голосу Америки, спрямованого на українську авдиторію, зробили мо-лів, які просувають в цих етерах московську імперську ідею і, навіть, хвалять більшовиків за "нерозчленування Росії", називають палачами лише за репресії проти себе, але не проти українців та інших поневолених народів. В 1950 українці вимагали "зробити українські авдиції справді українськими не тільки формою, а й змістом, відібравши їх від росіян і надавши українцям". Також "протестували проти використання української мови на шкоду українському народові, на його згубу, на скріплення російського імперіалізму". А це вже дуже перегукується з моїми зауваженнями до формування етерів сучасного українського телебачення. Цікаво, якими були дії Голосу Америки в 1950 році на це звернення українців?" (Прочитала я про це в книзі "Іван Багряний. Публіцистика", де видавництво Смолоскип зібрало всі статті Івана Багряного зі ЗМІ)
Формула сильної нації і держави - націоналізм, ідеалізм, радикалізм. Ізраєль «заплив жирком» і зараз отримує результат свого пом’якшення. Так і ми зараз після 600 днів війни.
Багряний пише цікавіше за Солженіцина, коли читала "Сад Гетсиманський", сльози лилися самі собою. Це той випадок, коли вже не скажеш "це ж просто книга". Скільки таких "Чумаків" було в реальному житті? Скільки зруйновано життів, сімей? 😭 Якось зайшла на канал одного руснявого блогера, то він там розповідає, що, мовляв, такого не було, у гутабах в'язнів годували на 2к калорій і взагалі у них там чи не курорт був. Яка ж йо*нута нація, від своєї ж історії боягузливо ховаються 😢
Запрошуємо вас до нашого театру
Cult, який знаходиться у центрі Києва.
У нас ви зможете побачити тільки унікальні експериментальні та класичні вистави українською мовою.
Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі
Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3
Також доєднуйтеся до нашої спільноти та отримуйте бонуси і закритий контент від нашого проекту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q
Іван Баргяний своїм життям доказав що «краще вмерти біжучи аніж жити гниючи»
Дякую вам за контент
Начитував книжки Багряного для АБУК. Дуже важкий, але неймовірно потужний матеріал! Раджу послухати
Дякую за відео
Дякую вам за начитку. Вона шикарна.
@@Kelyn1 воу, дякую за відгук🎩🎩😃моє шанування
Зараз в роботі Огненне коло, скоро має бути в додатку
А я якраз слухав Тигроловів на Абук-наврядше б читав друковану версію,а так мав можливість ознайомитись та оцінити.
Чекаю на відео про Сад Гетсиманський! Як же шкода, що Івану Багряному не дали свого часу Нобелівську премію(( а згодом жали Солженіцину практично за те, що писав Багряний
Якщо хтось і заслоговує на неї, то він. Сподіваюсь колись в Україні буде премія для письменників імені Івана Багряного.
Дякую вам,ми мало знаємо про свою історію,митців, письменників....бо читали вивчали , захоплювалися чужим...час повернутись до джерел.
Дякую. Давно вже хотіла побільше взнати біографію цього письменника. Дуже цікава його творчість. Боляче за долю мого народу.
Дуже цікаво. Дякую. Нам дуже знати своїх героїв
Сміливі завжди мають щастя!❤
але і важку долю
Потрібна інформація! Дякуємо. Хай квітне український ютуб!
Дякую за це змістовне та цікаве відео!
Багряний видатний та дуже талановитий письменник, його твори варті того, щоб бути прочитаними!
Дякуємо вам за вашу працю! Як ще багато нам треба розповісти про цвіт нашої нації майбутнім поколінням!
Для цього і був створений канал.
Дуже класний канал! Дуже корисний контент!!! дякую вам
Традиційне Дякую! І невеличке прохання! Якщо можна збільшити квоту українських діячів культури! Ми так мало знаємо про них! А це вкрай потрібно,- особливо молоді, щоб не стати легкою здобиччю різноманітних арестовичей і романенків !
з лютого кількість буде збільшена і не тільки письменників.
Дякую Вам за цікаві змістовні відео! Нещодавно перечитав Багряного і аж дух захопило, наскільки круто він пише!
Дуже цікаво і пізнавально! Дякую, бо багато чого ми не знаємо самі про себе.
Дякую. Читаю Тигроловів...
Дякую вам за як завжди дуже цікаве та пізнавальне відео!!! Багряний сто% крутий, аможе ще про Шкляра та Бердника якось знімете...
Дякую за прекрасний український контент. За Просвіту. Будьмо!
Один з титанів на чиїх плечах стоїть наша нація зараз
Дякую!
О, це дуже цікава постать! Дякую за відео! Супер! 👍👍👍
Чекаю на розбір Саду Гетсиманського!
Дякую за цікавий та просвітницький етер
Дякую за відео, дуже цікаво❤
Дякую, мій улюблений письменник!
Я в школі читала Багряного, пройшло вже 20 років, а я до тепер під враженням від його книг. Сад Гетсиманьский вже напевне ніколи не перечитаю, дуже важка книга.
гарний у вас канал! Дякую
Прочитала його "Тигролови" як поему, вражена, емоції, захоплення.
А от "Сад Гетсиманський" боюся, знаючи які відверті сцени у застінках катів там змальовані не наважуюсь. Знаю про це із інших джерел і тому усвідомлюю який це біль і розпач від безпорадності.
Так! Тяжкий і болючий але я себе заставила прочитати!
Дуже сильне враження!
«Тигролови» просто фантастичний твір!Прочитався на одному диханні:захопливий,цікавий і важливий!Вражаючий!А от «Сад Гетсиманський» почала читати і так важко мені було його сприйняти і усвідомити,кожна сторінка така болюча і гірка,що він досі лежить недочитаним…Багряний - неймовірний український письменник!
Я дуже вдячна Вам, Віталію, за вибір❤
Відчувається, що автор каналу здійснив різкий перехід з російськомовного середовища і візій, відкривши для себе українське і прийнявши національну радикальну позицію, не так давно. Подекуди присутні ці спроби перекласти терміни російською, так ніби людям це, за замовчуванням, буде зрозуміліше.
від своїх шкідливих звичок позбавляюсь
Дякую автору за працю.
Пам'ятаю малим, в класі 7 літом мав прочитати Тигролови. Почав читати, но не зміг, не зацікавило.
З часом підріс, полюбив історію. І через 10р таки прочитав. Враження було неймовірним.
на Тигролови також зробимо аналіз
Дякую
“Сад Гетсиманський” - я багато разів починала читати, відкладала, бо це дуже тяжка правда, я знаю що геніальна, але важка.
«Тигролови» читала звісно, і більше нічого, поки що .
Велика людина❤️🔥
«Сад Гетсиманський»…. Читала, дуже повільно, більш ніж декілька сторінок прочитувати не могла, бо емоції переповнювали мізки…. Я вважаю, що кожен українець має прочитати цю книгу, щоб зрозуміти нарешті «какая разница» якою мовою розмовляти і яку країну будувати…..
Ідентична ситуація, я слухала аудіокнигу, то довго прослуховувала за один раз тут не прочитаєш і не прослухаєш, тут треба обдумувати.
"Сад Гетсиманський" як ліки від безпамятцтва дозовано і, цілком згодна, обов'язково для прочитанню кожному українцю.
Скоро на каналі буде огляд цього твору, у мене такіж з самі враження. @@МирославаРадчук-и9я
В апокаліптичному гуркоті чорної цієї доби відчаю, що для багатьох була напророченим біблійним кінцем світу, зруйновані й спустошені самі, як і все навколо, вони п'ялися над безоднею, й заливали її п'янкою трутою, й гатили її піснями, й засипали її зухвалим, блюзнірським, одчайдушним сміхом, щоб не завити раптом у чорну безвість, як первісні вовчі душі на холодний місяць. Вони співали над чорним хаосом, над проваллям жаху, здичавіння, жорстокости й смерти, щоб не вибухнути раптом пекучими слізьми безнадії, тягучим криком загубленого, руїнами заваленого, безпритульного, до краю осамітненого людського серця...
Дуже цікаво та інформативно! Дякую!
Дякую, дуже цікаво!
Чотко!
Якраз читаю Сад Гетсиманський, вражає
Дякую Вам
Чудовий Ютуб канал!
Багряний - крутий.
Пам`ятаю Тигроловів і Сад в програмі 10-11 класів в кінці 90х в школі з російською мовою навчання. Десь 25 років минуло, а відео зі шкільною програмою збирають сотні коментів "я і не знав/знала" 😮😮😮
Вітаю!❤
Дякую за вашу роботу! Вашому каналу просто немає альтернатив.
чудовий матеріал
цікаво було б почути про українську драматургію, насамперед твори Лесі Українки, її приятельки Людмили Старицької-Черняхівської, Миколи Куліша та багатьох инших.
Треба ввести в школах, в українській літературі, в історії України, розділи про епоху відродження, про наших письменників, поетів, яких закатували кгбісти в ті роки
з такими міністрами культури і освіти шансів на такі інновації небагато
Цим романом не варто пхати школярів. Це тільки відверне. До цього твору треба дійти самому.
Почав слухати "Тигроловів" - сильно
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Жаль що така коротка передача (
👍
Письменник мого дитинства.
Дякую ! Я не дуже зрозумів , він був проти українського націоналізму .чи ні ? Якщо проти , то дуже шкода! ( хоча зараз це нема ніякого значення ) 1 Особисто я , за націоналізм ! А шо були такі люди , мені дуже приємно чути , правда творів їхніх я не читав. Слава Нації !!! Української Нації !!!
Хто не прочитав хоча б одного твору Івана Багряного, того важко назвати українцем!
Чи варто формулювати так категорично? Це гарний письменник, але існує ще й право читацького вибору. І не біографія визначає якість тексту. А таки текст.
Якби українці особисто прочитали "Людина біжить над прірвою" і "Сад Гетсиманський", то не дивувались би трагедіям в Бучі, Ірпені, Ізюмі, Оленівці..., не шукали б "хороших рускіх" і гидували б усім московським. Якби українці читали таких письменників, як Багряний, то ніяких януковічей та мураєвих в Україні ніколи б не було і можливість війн з московією була б мінімізована. То в чому категоричність??? В тому, що пушкіних і дарью донцову в Україні знають, а Івана Багряного і Дмитра Донцова - ні! Може когось і змусить мій коментар до прочитання хоча б "Тигроловів".
Побіг читати "Сад Гетсиманський", бо читав лише Тигроловів.
І я про те ж подумала!
Дякую автору за чудовий випуск!
PS. в перебивці трохи стрьомна і тривожна музика, як в детективних шоу. я би обрав щось інше для такого жанру
Вже через кілька годин іду в театр на виставу "Сад Гетсиманський". Це відео знак?
А де таку виставу показують?
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko театр ім. Шевченка в Черкасах
11:06 а це дійсно так? чи це власна думка Багряного? бо якось майже 100 років пройшло, а нічо не змінилось - в американських медія де-не-де та й проскуть російські наративи або й вцілому повністю антиукраїнські статті. Про книжки Європи та Америки взагалі мовчу: якщо люди в закордонних великих відомих вузах вивчали російську культуру під назвою "славістика".....
Мій допис від 21 лютого 2022 року: "Паралелі. Постійні паралелі. Голос Америки 1950-го і FaceBook 2015.
Читаю відкритий лист Івана Багряного до дирекції "Голосу Америки". 1950 рік, а проблеми до болі знайомі. Українці обурюються, що керівниками відділу Голосу Америки, спрямованого на українську авдиторію, зробили мо-лів, які просувають в цих етерах московську імперську ідею і, навіть, хвалять більшовиків за "нерозчленування Росії", називають палачами лише за репресії проти себе, але не проти українців та інших поневолених народів.
В 1950 українці вимагали "зробити українські авдиції справді українськими не тільки формою, а й змістом, відібравши їх від росіян і надавши українцям". Також "протестували проти використання української мови на шкоду українському народові, на його згубу, на скріплення російського імперіалізму". А це вже дуже перегукується з моїми зауваженнями до формування етерів сучасного українського телебачення.
Цікаво, якими були дії Голосу Америки в 1950 році на це звернення українців?" (Прочитала я про це в книзі "Іван Багряний. Публіцистика", де видавництво Смолоскип зібрало всі статті Івана Багряного зі ЗМІ)
Формула сильної нації і держави - націоналізм, ідеалізм, радикалізм.
Ізраєль «заплив жирком» і зараз отримує результат свого пом’якшення.
Так і ми зараз після 600 днів війни.
Нікому з українських письменників не дали Нобелівську премію. Московія все робила, щоб Україну ніхто не знав в світі
Багряний пише цікавіше за Солженіцина, коли читала "Сад Гетсиманський", сльози лилися самі собою. Це той випадок, коли вже не скажеш "це ж просто книга". Скільки таких "Чумаків" було в реальному житті? Скільки зруйновано життів, сімей? 😭
Якось зайшла на канал одного руснявого блогера, то він там розповідає, що, мовляв, такого не було, у гутабах в'язнів годували на 2к калорій і взагалі у них там чи не курорт був. Яка ж йо*нута нація, від своєї ж історії боягузливо ховаються 😢
з одного боку це нація брехні, з іншого боку нація садомазо культури
НАРОДИВСЯ В ОХТИРЦІ!!!
Цікаве відео. Але приберіть пафос з опису каналу - виглядає жахливо, спочатку були сумніви, чи варто дивитися.