ФІТОФТОРА ПЕРЕМОГА ...

แชร์
ฝัง

ความคิดเห็น • 7

  • @svitg.1493
    @svitg.1493 2 ปีที่แล้ว +1

    20 років вирощували томати без обробок, аж доки не прилетіла звідкілясь фітофтора і не винесла півврожаю. З тих пір обробляю десь до липня хімією .Препарати міді до цвітіння, потім до липня схема Квадріс - Ревус Топ - Квадріс. З липня починаю біопрепаратами - Фітоспорин, Мікосан й т.ін. В мене томати на шпалерах, частина на кілках. Обов"язково мульча, бажано з соломи чи сіна, бо сінна палочка теж антагоніст фітофтори. Листя зараз не обриваю, у нас вітри, сонце, індети веду у 2-3 стебла, між кущами десь по 30 см, між рядами (два на шпалеру) десь півметра. Краще рідше, але шкода місця. І ще треба дивитись, що за літо. Було таке, що лежали томати на соломі без підвязки, але соломи було багато і літо сухе й жарке, то все норм. Після томатів двічі сідерати - восени та навесні. Бо шпалери ті ж самі використовуються, хоч якась сівозміна. Гарних врожаїв!

    • @Yrok-Gnatiyk
      @Yrok-Gnatiyk  2 ปีที่แล้ว +1

      Дякую за корисні поради.

    • @svitg.1493
      @svitg.1493 2 ปีที่แล้ว +1

      @@Yrok-Gnatiyk , навзаєм)) дивилася ваші відео про грядки Розума, дякую за відгук. Зрозуміла, що мені не підходять "у чистому вигляді".

    • @svitg.1493
      @svitg.1493 2 ปีที่แล้ว +1

      @@Yrok-Gnatiyk , і ще один Квадріс тримаю на випадок термінового спасіння томатів, бо у нього строк очікування 5 днів. Поки що не знадобився, двох обробок з обов"язковим проміжним Ревус топ достатньо. Препаратами міді (ХОМ,Чемпіон й т.ін) , якщо що, не можна по квітам, не в"яжуться. Мабуть, можна й біо , сироваткою, настоями трав обійтись, але це кожного дня (після роси, дощу) бігати з обприскувачем. Не маю змоги та бажання))

  • @sviazist7678n20
    @sviazist7678n20 3 ปีที่แล้ว +1

    Спробуйте Бобкат F1, його не рве . Також грядки перекопати, щоб проморозити землю, бадилля винести подалі чи спалити .

  • @АлександрВладимирович-я6ъ8ч

    да согласен с
    Red Tomato он прав на 100% листья снизу необходимо обрывать еще летом после формировки кистей слишком густо в ряду садиш и паслёновые нужно менять местами каждый год по нуке по севообороту помидор можно садить через СЕМЬ лет на старую грядку вдумайся ярослав!!!!! ну и в твоём климате для помидор нужны теплицы настоящие типа как у доктора МИТЛАЙДЕРА высотой 4 а то и 5 метров с капельным поливом укрытым грунтом с большими окнами для проветривания с автоматикой. а так ты вкладываешся в огородные дела а половину урожая пропадает теряется смысл так вкладываться. ну и сади ряд помидор ряд моркови ряд буряка потом опять помидоры чередуй .А ты в кучу их садиш. поэтому и болеют. фитофтора сохраняется в почве её споры точнее.

  • @redtomato5432
    @redtomato5432 3 ปีที่แล้ว +2

    Вентиляція в кущах практично відсутня. Туди поставити гігрометр - покаже 100% вологості повітря. Це ж просто запрошення на обід для фітофтори. Кропи - не кропи.
    Ще в середині-кінці липня треба було обрізати листя на 70% і взагалі при такій густій посадці вести самий максимум у 3 стовбури. І обрізати, обрізати, обрізати. Нещадно )) Щоб крізь всі рядки вітер міг продути.
    Нє, от просто цікаво, а що автор відео взагалі очікував? Це як підкинути яблуко і сподіватися, що воно не впаде.