• เผยแพร่เมื่อ 25 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 18

• @mihai-marian5910
    @mihai-marian5910 ปีที่แล้ว +3

Pana nu o sa termine jiji sa o facea pea """"antrenorul" nu o sa mai castigam niciodata campionatul

@fcsbissteaua21 ปีที่แล้ว +2

am simtit ca dupa minutul 60 au incremenit jucatorii din punct de vedere fizic, n-au mai putut alerga 2 metri in fata sau in spate. coman nu mai avea suflu sa ajunga la balon in fata lui kiki, si olaru n-a mai dat o pasa buna in atac. nush ce a lucrat preparatorul fizic la Ovidiu, dar practic au jucat ai nostrii fara forma fizica

• @Andy.67
      @Andy.67 ปีที่แล้ว

Nu cred ca a fost de formă fizică...Ceva s-a întâmplat după pauză. În prima repriza cei de la Farul au avut golul și încă o ocazie. În a doua în schimb, jucătorii Stelei nici nu au încercat sa oprească atacanții Farului. Mai ales la golul 3. Ceva îmi miroase urat la meciul asta...încearcă sa revezi meciul fără emoții și cred ca vei ajunge la aceeași concluzie.

@fcsbissteaua21 ปีที่แล้ว

@@Andy.67 eu nu mai cred că au fost interesați sau ne-interesați. ce cred eu este că s-au simțit destul de epuizați și prost pregătiți la antrenamente

• @Andy.67

@@fcsbissteaua21 Asa o fi..dar fix meciul asta? Meciurile trecute stăteau destul de bine fizic...Ma rog, probabil sunt paranoic.

@@Andy.67 nu ești, cum nu suntem niciunii dintre noi. eu asta am văzut pe teren, că după minutul 60 n-au mai avut acea sclipire pe care au avut-o în prima repriză și au cam început să gâfâie pe teren

@@Andy.67 îți înțeleg și părerea ta, cu dezinteresul jucătorilor.

@fcsbinseamnasteaua6780 ปีที่แล้ว

si acum ma intreb ce drq sa intamplat la pauza aveai 2-0 din minutul 20 care fost de vis nici nu credeam ca vad acest scor...!! sa iti bati joc de acesti supoteri ca promitti ca vom fi campioni si care ne da sperante in ultimele etape din sezon ca osa fim campioni dupa atata timp si ultima etapa dai cu piciorul nu odata ci de 2 ori si sa iti bati joc de oameni care merg prin ploaie,canicula,ger,viscol si tot asa...!!

La meciul FCSB Rapid, nu ați jucat mai nimic, ați fost ajutați de arbitrii

@@paginastelistilor dacă ăla e meci bun, un meci care trebuia să se termine 1-1, cu o echipă care de abia poate lega 2 pase, eu mă arunc pe geam