Водохреще (4-79) - елітна форма, виведена внаслідок схрещування сортів Етюд × Кучерянка. Автори - М.В. Матвієнко, Ю.Б. Ходаківська. Дерево швидкоросле, утворює широкопірамідальну, високу, помірно загущену крону, гілки від стовбура відходять під прямим кутом, що свідчить про скороплідність. Саджанці на айві сильно кронуються в розсаднику. Плодоносить з трьох-чотирьохрічного віку, швидко нарощуючи товарну врожайність. Відзначається скороплідністю, на айві ІС 4-12 на третій рік урожай становив 13 кг/дер., стабільною високою врожайністю (30-35 т/га) на четвертий-п’ятий роки плодоношення (4 × 3 м), та відмінною товарністю плодів, у яких при холодильному зберіганні (2 °С) були відсутні видимі ураження шкірочки та м’якоті в лютому, практично не уражується грибними хворобами (парша, септоріоз і бура плямистість). Пагони середньої товщини, прямі, довгі з середнім опушенням, світлокоричневого забарвлення. Плоди (200-230 г) широкогрушоподібної форми, одномірність становить 70 %, основне забарвлення зелене, при достиганні жовте по всій поверхні. Лійка слабозаглиблена, плодоніжка товста і коротка. Шкірочка тоненька, тануча, суха з численними великими підшкірковими цятками, що особливо помітно на освітленому боці. М’якоть біла, дуже соковита, ніжна напівмасляниста, з сильно вираженим мускатним ароматом, солодка, відмінного смаку (8-8,5 б.) Кількість сухих речовин - 16,07 %, цукрів - 13,11, сума титрованих органічних кислот - 0,36, вітаміну С - 4,3 мг/100 г. Період споживання - січень-лютий.
Подскажите пожалуйста почему осенью не опадают и не желтеют листья? И что нужно делать ,если такое произошло?? Обрывать зимой из нужно или нет? За ранее благодарен за ответ!
Водохреще (4-79) - елітна форма, виведена внаслідок схрещування сортів Етюд × Кучерянка. Автори - М.В. Матвієнко, Ю.Б. Ходаківська.
Дерево швидкоросле, утворює широкопірамідальну, високу, помірно загущену крону, гілки від стовбура відходять під прямим кутом, що свідчить про скороплідність. Саджанці на айві сильно кронуються в розсаднику. Плодоносить з трьох-чотирьохрічного віку, швидко нарощуючи товарну врожайність.
Відзначається скороплідністю, на айві ІС 4-12 на третій рік урожай становив 13 кг/дер., стабільною високою врожайністю (30-35 т/га) на четвертий-п’ятий роки плодоношення (4 × 3 м), та відмінною товарністю плодів, у яких при
холодильному зберіганні (2 °С) були відсутні видимі ураження шкірочки та м’якоті в лютому, практично не уражується грибними хворобами (парша, септоріоз і бура плямистість). Пагони середньої товщини, прямі, довгі з середнім опушенням, світлокоричневого забарвлення.
Плоди (200-230 г) широкогрушоподібної форми, одномірність становить 70 %, основне забарвлення зелене, при достиганні жовте по всій поверхні. Лійка слабозаглиблена, плодоніжка товста і коротка. Шкірочка тоненька, тануча, суха з численними великими підшкірковими цятками, що особливо помітно на освітленому боці. М’якоть біла, дуже соковита, ніжна напівмасляниста, з сильно вираженим мускатним ароматом, солодка, відмінного смаку (8-8,5 б.)
Кількість сухих речовин - 16,07 %, цукрів - 13,11, сума титрованих органічних
кислот - 0,36, вітаміну С - 4,3 мг/100 г.
Період споживання - січень-лютий.
Спасибо! 👍
👍👍👍👍👍
Подскажите пожалуйста почему осенью не опадают и не желтеют листья? И что нужно делать ,если такое произошло?? Обрывать зимой из нужно или нет? За ранее благодарен за ответ!
Это особенность сорта. Обрывать не нужно.
С айвой совместима или нет.
Не проверяли.
Сумісна
Нужны саженцы ореха николаевский крупноплодный привитый
Саженцы не выращиваем.
Очень веселое название груши😊😊😊❤