ПОЯСНИТИ не менш складно, ніж ДОБРЕ ЗРОБИТИ. НАВЧИТИ деколи буває неможливо. переконувати, як правило, навіть не варто починати:) всім добра...., москалям - най би повиздихали
Тільки хотів уточнити, може я щось не зрозумів 😊 працював на універсальному круглошліфі і не тільки, у свої юні 18 років, але руки пам'ятають шо і куди крутити треба. Але найбільше що мене дратувало при роботі, це не виведення циліндричності, а боротьба із прогинанням деталі про великих довжинах і малих діаметрах, тоді коли відбувається прогинання, то деталь набуває форми гантелі. По боках розмір є, а ось в центрі може бути шо попало, часто ще й деталь у перерізі була не круглою, а овальною. Зробити гарно це був цілий квест😅 По старій добрій традиції люнета в мене не було для таких робіт, і правду скажу не завжди той люнет там доречний.
@@Dyadko.Maksym мені старші шліфувальники казали: "Вихожуй!" Інколи допомагало, а іноді заганяв розмір, бо із тим як дедаль приймала нормальну форму, втікав і розмір по краях. Вже 9 років минуло, а я це все пам'ятаю. Шкода що вже без потреби. Дякую, Дядько за чудове відео та ностальжі вайб🥲 Хай квітне Український ютюб, особливо "перший україномовний"!
31:00 ну с такімі паказатєлямі можна смело шліфавать пальци к гусянке трактора молдаван😅 Дядьку це космічні технологія по точності, я думаю якщо відео дивляться з штудгарту то замовлення буде , і з мілана і так далі.
Великий респект, щодо якості реновації верстату та щодо вміння контролювати деталь. P.S. При контролі відхилення від круглості із значенням менше мікрометра та за допомогою мікрокатора при такій схемі виміру, необхідно один торець впирати через кульку (сферу) в жорстку поверхню - базу, інакше буде ефект зриву контакту, зазвичай це зумовлено повздовжнім ковзаням валу в призмах при обертані, особливо без досвіду. Хоч Дядько й каже, що "у нього руки неправильні" , проте навик на висоті. З мого досвіду можу сказати при відхилах від круглості в межах 2 (двох) мікрометрів, адекватно можливо виміярти лише на кругломірах Talyrond 73, а якщо ось так контролюють, то пишуть відхил не більше 1.5 мкм, й усьо. Але то годиться лише для нас, а якщо для німців то вони зазвичай хочуть ще й круглограму, а якщо її нема то й ....
пан Максим казав що візьме паузу після проєкта шаута. тому контєнт з сейфом вже готовий але запасений для "підтримки штанів", щоб нам не було скучно, поки у дядька отпуск.
Щоб відволікти парафію від показів, підговорив молодшого терміста відволікати увагу. Але нас не проведешь! Навіть якщо на фоні буде симпатична асистентка, ми все одно будемо уважно дивитисі і слухати, за що і дякуємо!
Вітаю Максиме із завершенням проекту! Але є зауваження що-до формули розрахунку конусності. У Вас в розрахунку присутня тільки одна відстань, від вісі повороту стола - до індикатора. Як би довжина L лежала своїм краєм на вісі повороту стола, то розрахунок був би вірний. Змоделюйте довжину L на різній відстані від центру повороту і зрозумієте про що я кажу.
Максим, у вас похоже комплекс меншовартості. Не реагируете на завистников и "6-и" разрядников. У Вас Диплом Бухгалтера. Это очень круто, а ещё вы делаете микронные железки. Это просто высший пилотаж. Гордо с высоко поднятой головой переступаем через "6-и" разрядников
Дуже інформативне відео!!! Дякуюємо!!! Максиме вже голос сів від перенапруження!!! Маю надію ,що ви вже відпочиваєте!!! Доречі ,що обрали: пасивний чи активний відпочинок (море чи гори)?😊
Получается что по формуле можно расчитать угол конуса и сделать заготовку цилиндричной, а какой будет с какого конца сьем и где какой нужно иметь припуск, это уже зависит он того где находится центр стола относительно заготовки. Цилиндричность можно по формуле сделать, а размер, если не думать про центр стола, провтыкать.
Пане Максиме, може на Вашому каналі є відео про налаштування звичайного побутового точила на два круги ? Стикнувся з проблемою,на точилі попросили поміняти круги-але операція виявилася не такою простою,з точки зору вібрації та дебалансу кругів.Намагався по всякому,придбав точені план шайби(16/32), підклав прокладки,але точило добряче вібрує.Круги 200*20*32.
Дядько, здравия тебе! А у меня опять нубский вопрос: когда ты работаешь на плоскошлифе, всегда настраиваешь проход так, чтобы круг выходил за границы детали. И было понятно для чего. А в круглошлифовке разве не надо так делать? Тем более в районе посадочных плоскостей!
В таких домашніх умовах лишилось повістити тараньку на горизонтально-розточний верстат і домашні умови автоматично перетворюються на верстатобудівний завод ім. Дядька Максима
Дякую. маю питання висталяти конусність по торканню, один з варіантів. а якщо взяти індікатор,кататись. треба калібр довгий, точний? Прошу Пана, а чому саме так вираховується з'єм припуска? думав, там, про формули тринагометрії. косінуси, сінус, і святе писання довідника Брадіса...
Дзякуй за відос. Прыемная кропка серыялу. Усё гэтыя зміны індыкатарау́ глядзець вельмі смешна. Здаецца ау́тар крыху накручвае хвіліны відосу. Навошта? Ці патрэбна гэтая рыторыка? Дзеля мяне дастаткова факту паверкі. Поспеху Максіму. Працуй неправільна дзеля сябе і людзей каму патрэбна.
Маю думку, шо таких майстрив, як Дядко Максим, немае ни в якой краини свиту, окрим Украины!!! Максим, Вы самородок, бережите себе для майбутнего!!! Мира, добра и процветания Украине!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Про балансувальну приспособу. Думаю, що ця з циліндрами буде краща, бо тертя кочення залежить від площі поверхні і твердості. Менша площа - більша чутливість. Я не майстер, це чисто з фізики.
Вітання всім! Вітаю з завершення такого проекту! Тепер не до відео: мав зробити невеличку роботу. Почав робити і згадав гасло "Робіть гарно", і той план роботи був забракований і розробив новий. Де і зробив гарно.
Натрапив на одну книгу. Така стара, американська. Називається Foundation of mechanical accuracy. Якщо вам цікава тема точності, то вона є на просторах інтернету в pdf. Як мінімум нею можна бити по тімʼячку всіх софкофілів і аналогонєтов. Нажаль, в паперовому вигляді вона надто дорога, та і шкода книги
38:51 Бачив відео як мужик кульку від підшипника кинув на наковальню той стрибав на одному місці поки не зупинився на томуж місці і не скотився думаю такій метод точніще за бульку в рівні довго але якщо один раз виставити балансир на стаціонар воно того варто
завжди було цікаво, а чому при різного роду вимірюваннях індикатором не застосовується якась змазка? Зрозуміло, що не густим мазати і не поверхні плоске до плоского, бо плівка буде мати товщину більшу за бажану точність вимірювань. А от змочити якимсь умовним керосином з мізерною в'язкістю хіба не краще буде? Хіба не буде зменшено ефект залипання та строгування деталі та кульки індикатора на цій деталі?
маю надію, що Дядько не економить на світлі (не вимикає клімат-контроль приміщення на ніч) "Точністю обробки називається ступінь відповідності геометричної форми і розмірів готової деталі геометричній формі і розмірам, заданим за кресленням." "На точність вимірювання впливає і температура, при якій воно проводиться. Нормальною вважається температура 20 °. При будь-якій іншій температурі вимір буде супроводжуватися помилкою, так як метал при зміні температури змінює свої розміри. Особливо доводиться рахуватися з температурою при вимірюванні деталей з кольорових металів, у яких теплове розширення значно більше, ніж у сталі." НЕХАЙ ЩАСТИТЬ !
Навіть у китайських мотоблокам, клапана рекомендують регулювати при 20 градусах тепла. Да і поплавковий спиртометер бере за основу температуру в 20 градусів, а всі інші уже коригуються по формулі)
А от интересно, как прогинаются балансировочные валы, при таком диаметре и длине при закреплении на крайних точках. когда сверху лежит скалка с оправкой и камнем под 70кг?
@@Dyadko.Maksym то толстоватый круг посчитал я). Покумекал, оно то и вприципе валы прикручены, даж если и прогнется то не сможет утянуть с опор чтобы произошло провисание. Конструкция классная
@@Dyadko.Maksym а тут тіки по краям. Хіба можно прикинути що з часом пройде деформація і призми може покрутити при такій товщині ніжок на такій висоті. Особливо посередині. І вони знівелювали це. От спокою не дає хитра оправка яка сама балансується. Рідкість і використовується переважно на великих шліфах. Якийсь таємничий механізм з шестернями. Прям як замки в сейфі)
Привет друг! Ты вносишь огромный вклад в металлообработку. Отец основатель. Мы встретимся как возникнет такая необходимость и ты решишь. У меня все как обычно, нормально. Не стоит специально ехать со Львова через пол Украины что бы только повидаться. Но если все-таки решишь, то встретим тебя в лучших традициях. Поступай исключительно так как велит тебе опыт!
Дядьку, а яких "ко ко ко" Ви постійно декламуєте? Невже тут ще такі лишились?! Чи це ще відголос колишніх літ? Якщо й такі залишились, то в бан одразу, щоб ними й не смерділо. Собоки нехай гавкайть деінде. В каравана ще довгий шлях 😉 Величезна ДЯКА за МЕГА професійний контент!!!
Не всі мають доступ до модного станка, для правки центрів. Мі таке робимо твердосплавнім інструментом. Потому як багато треба перецентровувати валів...
10:00 обмовився, крутити в зворотню сторону. Формула і розрахунок вірний.
ПОЯСНИТИ не менш складно, ніж ДОБРЕ ЗРОБИТИ.
НАВЧИТИ деколи буває неможливо.
переконувати, як правило, навіть не варто починати:)
всім добра...., москалям - най би повиздихали
Тільки хотів уточнити, може я щось не зрозумів 😊 працював на універсальному круглошліфі і не тільки, у свої юні 18 років, але руки пам'ятають шо і куди крутити треба. Але найбільше що мене дратувало при роботі, це не виведення циліндричності, а боротьба із прогинанням деталі про великих довжинах і малих діаметрах, тоді коли відбувається прогинання, то деталь набуває форми гантелі. По боках розмір є, а ось в центрі може бути шо попало, часто ще й деталь у перерізі була не круглою, а овальною. Зробити гарно це був цілий квест😅
По старій добрій традиції люнета в мене не було для таких робіт, і правду скажу не завжди той люнет там доречний.
@@der_Grosse теж помітив)
@@der_Grosse там тоді оправдано гратися шириною круга....
@@Dyadko.Maksym мені старші шліфувальники казали: "Вихожуй!" Інколи допомагало, а іноді заганяв розмір, бо із тим як дедаль приймала нормальну форму, втікав і розмір по краях. Вже 9 років минуло, а я це все пам'ятаю. Шкода що вже без потреби.
Дякую, Дядько за чудове відео та ностальжі вайб🥲 Хай квітне Український ютюб, особливо "перший україномовний"!
Ну як не вмієш наждачкою на токарному шліфувати в мікрон, то мучайся з круглошліфом))
Це згодом! Яки їого роки!
Вийшла дуже гарна цяцька для Максима. Нехай служить вірой і правдой!
Мощь.Дуже файний верстат пане Максим
Дякую за мотивацію, Максиме! Раніше було -"Очі бояться , а руки робляьь" , а зараз -"Очі люблять, руки вміють" ! )
Відновив верстат до стану "Штутгард"!!!
Дякую за науку!!!
😱 Дядько Максим, як ви працюєте до сих пір, звідки клієнти, один загальний ПРІЗНАК БРАКА,😂
Ви молодець, успіхів вам
В нашій толерантній країні завжди знайдеться місце бракоробам поряд з "дідами" 6-го розряду. 😊
31:00 ну с такімі паказатєлямі можна смело шліфавать пальци к гусянке трактора молдаван😅
Дядьку це космічні технологія по точності, я думаю якщо відео дивляться з штудгарту то замовлення буде , і з мілана і так далі.
Великий респект, щодо якості реновації верстату та щодо вміння контролювати деталь.
P.S. При контролі відхилення від круглості із значенням менше мікрометра та за допомогою мікрокатора при такій схемі виміру, необхідно один торець впирати через кульку (сферу) в жорстку поверхню - базу, інакше буде ефект зриву контакту, зазвичай це зумовлено повздовжнім ковзаням валу в призмах при обертані, особливо без досвіду. Хоч Дядько й каже, що "у нього руки неправильні" , проте навик на висоті. З мого досвіду можу сказати при відхилах від круглості в межах 2 (двох) мікрометрів, адекватно можливо виміярти лише на кругломірах Talyrond 73, а якщо ось так контролюють, то пишуть відхил не більше 1.5 мкм, й усьо. Але то годиться лише для нас, а якщо для німців то вони зазвичай хочуть ще й круглограму, а якщо її нема то й ....
Дядьку, та де ж та розпаковка сейфу, цікаво не можу. Розкажіть коли, бо в одному з відео казали шо вже в наступному, а нема , та й нема.
пан Максим казав що візьме паузу після проєкта шаута.
тому контєнт з сейфом вже готовий але запасений для "підтримки штанів", щоб нам не було скучно,
поки у дядька отпуск.
@@chandraomega дякую за відповідь
Обожаю этот канал, Макс молодец удачи тебе! Спасибо!!!
Дякую за контент ! Дякую за роботу і бажання ділитися досвідом з людьми.
Інформація якку давно чекав..... Дякую !!!!!!
Якщо про центра,то я теж.
Максим пора с индикаторов с ценой 1мкм переходить на микрокатеры микатеры с ценой 0.1мкм Поздравляю с успехом!
Феєрично. Дуже пізнавально та цікаво...👍В натурі классс.....! Дякуємо
Дякую Дядько Максим за науку.
Крепости ДУХА и тела - молодец !!!
Schaudt сподівався на старечий спокій. Но не тут-то бьіло.... Бажаю успіху
Та навпаки, в наш військовий час: в лазарет, підрихтували і в бій! Спокій буде після Перемоги. В Шаута його не буде і після.
Для нас гарно, що канікули поки що відмінені!
ДМ как звезда которая светит где то очень вісоко стримишся к ней приблизится и не можеш потому что звезда сама все віше и віше Здоровья тебе Макс!
ДядькоМакс, здоров'я тобі! З огляду на такі величезні навантаження.
Так терію прослухав, кіно подивився, та тільки Schaudta у мене мена. 😊👍👍👍
Щоб відволікти парафію від показів, підговорив молодшого терміста відволікати увагу.
Але нас не проведешь!
Навіть якщо на фоні буде симпатична асистентка, ми все одно будемо уважно дивитисі і слухати, за що і дякуємо!
Розумію, що та наука мені в житті не знадобиться, але цікаво, зрозуміло, доступно...
Хто знає? может мобілізують снаряди точити...
Велика подяка. Тримаємо. Чекаємо.
КРАСОТА ВО ВСЕМ!
28:00 кококо у вас на кожному індикаторі позаду кнопочка фіксації )))
Спічкой падклініл😅
Вітаю Максиме із завершенням проекту! Але є зауваження що-до формули розрахунку конусності. У Вас в розрахунку присутня тільки одна відстань, від вісі повороту стола - до індикатора. Як би довжина L лежала своїм краєм на вісі повороту стола, то розрахунок був би вірний. Змоделюйте довжину L на різній відстані від центру повороту і зрозумієте про що я кажу.
Я знаю про цей момент
СУПЕР!
Дякую! Вік живи, а вчитися ніколи не пізно!
Грамотний майстер 👏👍
Подяка за вашу працю і контент
Важкою працею приходить досвід, тут заздрити не можна. Ті хто хтять досягти мети повинні тяжко працювати, постійно вчитися і самовдосконалюватись.
Максим, у вас похоже комплекс меншовартості. Не реагируете на завистников и "6-и" разрядников. У Вас Диплом Бухгалтера. Это очень круто, а ещё вы делаете микронные железки. Это просто высший пилотаж. Гордо с высоко поднятой головой переступаем через "6-и" разрядников
Я їх тролю:))
Зрозумів. Напевно без цього не беде гарної передачі
Досягати поставленої мети то дуже гарно!!!!
Як і у всіх сферах, диявол ховається в деталях, дуже цікаво, зоч я ті станки і роботи лише тут і бачу 😂
В кустарних умовах якість і точність в дядька зашкалює🕵
Дуже інформативне відео!!! Дякуюємо!!! Максиме вже голос сів від перенапруження!!! Маю надію ,що ви вже відпочиваєте!!! Доречі ,що обрали: пасивний чи активний відпочинок (море чи гори)?😊
Як гарно)
Получается что по формуле можно расчитать угол конуса и сделать заготовку цилиндричной, а какой будет с какого конца сьем и где какой нужно иметь припуск, это уже зависит он того где находится центр стола относительно заготовки. Цилиндричность можно по формуле сделать, а размер, если не думать про центр стола, провтыкать.
Саме так
Запитання до глядачів. Коли замовляли якусь деталь у токаря, чи просили зробити НЕПРАВИЛЬНО, як робить Дядько Максим?
Дядьку, вітаю з запуском станка!)
Ps. Чи чекати нам продовження "санта барбари" з сейфом?😊
Це вже вищий пілотаж!
Дядько пообiцяв вiдпустку - але не втримався та начав шлiфувати ;)
Дядько потихеньку пересідає на іномарки!😀👍
Ага, на Рено Трафік, бо підшипники зекономив!
Пане Максиме, може на Вашому каналі є відео про налаштування звичайного побутового точила на два круги ? Стикнувся з проблемою,на точилі попросили поміняти круги-але операція виявилася не такою простою,з точки зору вібрації та дебалансу кругів.Намагався по всякому,придбав точені план шайби(16/32), підклав прокладки,але точило добряче вібрує.Круги 200*20*32.
Правка + балансування
@@Dyadko.Maksym Дякую.Це відео є у Вас на каналі? Бо я багато передивився,але так щоб по пунктам розповіли то не знайшов.
18:20 , як ж смачно поливає !)
Дядько, здравия тебе!
А у меня опять нубский вопрос: когда ты работаешь на плоскошлифе, всегда настраиваешь проход так, чтобы круг выходил за границы детали. И было понятно для чего. А в круглошлифовке разве не надо так делать? Тем более в районе посадочных плоскостей!
Тут так не вийде
В таких домашніх умовах лишилось повістити тараньку на горизонтально-розточний верстат і домашні умови автоматично перетворюються на верстатобудівний завод ім. Дядька Максима
Ото маю тепер часу))Перши лайк від мене.
Дякую. маю питання висталяти конусність по торканню, один з варіантів. а якщо взяти індікатор,кататись. треба калібр довгий, точний? Прошу Пана, а чому саме так вираховується з'єм припуска? думав, там, про формули тринагометрії. косінуси, сінус, і святе писання довідника Брадіса...
Дякую
Дядько роджений розумним😂😂😂
Це до усіх! Докі Дядько сейф не пошліфує зо всіх боків, нам відео не побачити, а для цього ще верстат не придбаний!
Дзякуй за відос. Прыемная кропка серыялу.
Усё гэтыя зміны індыкатарау́ глядзець вельмі смешна. Здаецца ау́тар крыху накручвае хвіліны відосу. Навошта? Ці патрэбна гэтая рыторыка? Дзеля мяне дастаткова факту паверкі. Поспеху Максіму. Працуй неправільна дзеля сябе і людзей каму патрэбна.
Вот переделал бы на подшипники с рено трафика работали бы индикаторы, а так не получится
Коли Дядькові надоїсть халтурити переробить на підшипники. Десь в коморі вже лежит партія підшипників від Рено Трафік 😊😊😊
НА ЧОМ БУДУТ ЕЗДИТЬ ТРАФИКИ КОГДА ДЯДЬКО НАЧНЁТ ВСЁ ПЕРЕДЕЛЫВАТЬ НА ПОДШИПНИКИ@@serhiizabobonin1016
Перестаньте охотиться на рено-трафики ради их подшипников!
Біля такого станочка приємно знаходитись.
Маю думку, шо таких майстрив, як Дядко Максим, немае ни в якой краини свиту, окрим Украины!!! Максим, Вы самородок, бережите себе для майбутнего!!! Мира, добра и процветания Украине!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Про балансувальну приспособу. Думаю, що ця з циліндрами буде краща, бо тертя кочення залежить від площі поверхні і твердості. Менша площа - більша чутливість. Я не майстер, це чисто з фізики.
Пес у вікні спеціально відволікав увагу від мікрометра і неможливо було прослідкувати за стрілкою.😂
Кому важливі показники мікрометра не звертає увагу на щось інше.
@@БорисУстюжанин-к2т кому тре той мікрометр якщо є пес) всі і так знають що там - все неправильно і гарно)
@@БорисУстюжанин-к2тякий ж ти тугий і без найменьшого почуття гумору
Файне відео
Вітання всім! Вітаю з завершення такого проекту! Тепер не до відео: мав зробити невеличку роботу. Почав робити і згадав гасло "Робіть гарно", і той план роботи був забракований і розробив новий. Де і зробив гарно.
Натрапив на одну книгу. Така стара, американська. Називається Foundation of mechanical accuracy. Якщо вам цікава тема точності, то вона є на просторах інтернету в pdf.
Як мінімум нею можна бити по тімʼячку всіх софкофілів і аналогонєтов. Нажаль, в паперовому вигляді вона надто дорога, та і шкода книги
не можна, а треба.
замість книги можна взяти якус підручну приспособу, наприклад лом чи на крайній випадок рачок.
Гарно :))
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
38:51 Бачив відео як мужик кульку від підшипника кинув на наковальню той стрибав на одному місці поки не зупинився на томуж місці і не скотився думаю такій метод точніще за бульку в рівні довго але якщо один раз виставити балансир на стаціонар воно того варто
завжди було цікаво, а чому при різного роду вимірюваннях індикатором не застосовується якась змазка? Зрозуміло, що не густим мазати і не поверхні плоске до плоского, бо плівка буде мати товщину більшу за бажану точність вимірювань. А от змочити якимсь умовним керосином з мізерною в'язкістю хіба не краще буде? Хіба не буде зменшено ефект залипання та строгування деталі та кульки індикатора на цій деталі?
-Нашо ти це дивися , ти ж далекий від металообробки ?
-ПОДОБАЄТЬСЯ
)))
маю надію, що Дядько не економить на світлі (не вимикає клімат-контроль приміщення на ніч)
"Точністю обробки називається ступінь відповідності геометричної форми і розмірів готової деталі геометричній формі і розмірам, заданим за кресленням."
"На точність вимірювання впливає і температура, при якій воно проводиться. Нормальною вважається температура 20 °. При будь-якій іншій температурі вимір буде супроводжуватися помилкою, так як метал при зміні температури змінює свої розміри. Особливо доводиться рахуватися з температурою при вимірюванні деталей з кольорових металів, у яких теплове розширення значно більше, ніж у сталі."
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ !
Навіть у китайських мотоблокам, клапана рекомендують регулювати при 20 градусах тепла. Да і поплавковий спиртометер бере за основу температуру в 20 градусів, а всі інші уже коригуються по формулі)
А от интересно, как прогинаются балансировочные валы, при таком диаметре и длине при закреплении на крайних точках. когда сверху лежит скалка с оправкой и камнем под 70кг?
Круг з оправкою 40кг. Тобто по 20кг на вал. Вал діаметром 32. Я думаю прогиб до 0.01, а може і менше
@@Dyadko.Maksym то толстоватый круг посчитал я).
Покумекал, оно то и вприципе валы прикручены, даж если и прогнется то не сможет утянуть с опор чтобы произошло провисание.
Конструкция классная
@@alexkuramarpp8 бачив аналогічну, але призма під валом на всю довжину.....
@@Dyadko.Maksym а тут тіки по краям. Хіба можно прикинути що з часом пройде деформація і призми може покрутити при такій товщині ніжок на такій висоті. Особливо посередині. І вони знівелювали це.
От спокою не дає хитра оправка яка сама балансується. Рідкість і використовується переважно на великих шліфах. Якийсь таємничий механізм з шестернями. Прям як замки в сейфі)
Привет друг! Ты вносишь огромный вклад в металлообработку. Отец основатель. Мы встретимся как возникнет такая необходимость и ты решишь. У меня все как обычно, нормально. Не стоит специально ехать со Львова через пол Украины что бы только повидаться. Но если все-таки решишь, то встретим тебя в лучших традициях. Поступай исключительно так как велит тебе опыт!
Після другогоіндикатора хотів написати питання про ривок стрілки при зриві вала з місця. Через хвилину з'явився мікрокатор та пояснення 👍
Чім вищя точність, тім товще котлета)💲
Гений.
Добрий ранок!
Може обмежувачі повинні стояти з різних боків!?
У всіх балансувань, де великі диски стоять обмежувачі ножів!
Коли вони не дискові
Дядько, приспособу треба було також пофарбувати...
Тіко з роботи і поїв ,
Невже закінчення нарешті?)
хотівби побачити того коментатора про підшипники від трафіка і послухати його агрументи😁
Дьошева, саврімєнна, бесшумна, сторазтакдєлал....
Дядько, коли чекати вiдос про сейф?
Ото бухгалтер піднявся!) вже не тільки по калькуляторі б'є
Дзякую за відэа
7:05 - а як можна фiзично виміряти відстань від осі провороту до індикатора на будь яком верстатi?
от тепер пішло все правильно, з'явились цифри і формули, тепер дядько згадав що він бухгалтер
Стабільність-наше всьо👍
Скажуть кококо, мєрял в адном мєстє, а надабіло в разних))
Прошу вибачення,а про сейф відео було?
Дядько у відпуску не піде поки з Шаутом не на бавиться)😂
👍🇺🇦💪
Доброго дня
Максиме, можливо у вас (замовити) чи придбати модуль 120 подрібнювач гілок на трактор, і яка буде ціна?
Як с вами зв'язатися?
А шо мешает сделать затупленную кромку ножей цилиндрической? То есть закруглить её , чтобы минимизировать пятно контакта.
Кромка шліфується на плоскошліфі. Прийшлось би правити круг під радіус
Дядько Максим, а що там із сейфом? Може я відео пропустив.
там лежали лише обценьки
30:13 То, дядьку, вже починається дія сил, вибачте на слові, Ван дер Ваальса.
Нагадало серію Рік і Морті про ідеальний рівень 😂
Дядьку, а яких "ко ко ко" Ви постійно декламуєте? Невже тут ще такі лишились?! Чи це ще відголос колишніх літ?
Якщо й такі залишились, то в бан одразу, щоб ними й не смерділо.
Собоки нехай гавкайть деінде. В каравана ще довгий шлях 😉
Величезна ДЯКА за МЕГА професійний контент!!!
👍
Не всі мають доступ до модного станка, для правки центрів.
Мі таке робимо твердосплавнім інструментом. Потому як багато треба перецентровувати валів...
Інструмент як виглядає?
@@Dyadko.Maksym видел у наших токарей. обычный центр с твердосплавным наконечником. только он не гладкий, а граненый
30:20 Нада била переделивать на падшіпнікі! Тагда би не била срива і стрелка била би на месте! Салідол би вибрал зазор!
(Жарт, звісно).
А формула працюватиме якщо деталь заходить за центр повороту столу? Якщо я не помиляюсь, то так.
👍👍👍🇺🇦
Дядько.а де той сейф.