Оцінювання учнів 5 класу та записи у класних журналах

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 18 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 13

  • @ОленаТіщенко-и1ш
    @ОленаТіщенко-и1ш ปีที่แล้ว +4

    дякую, стисло, конкретно, з опорою на нормативну базу, все зрозуміло. Ви прибрали всі мої сумніви щодо правильності дій з оцінювання п'ятикласників. Ще раз величезна подяка за вашу працю і ефективний результат

  • @ЛоцкинськийліцейІнгульськоїсіл

    Щиро ДЯКУЮ 🤗

  • @ТомаПриходько-е9с
    @ТомаПриходько-е9с ปีที่แล้ว +3

    Доброго часу доби, підкажіть, будь ласка, як правильно писати у календарному плані ,,Діагностувальна робота,, чи ,,Діагностична робота,,
    Тому що у е-журналі запис колонки ,,Діагностувальна робота,,
    Буду щиро вдячна за інформацію

    • @natash_n
      @natash_n ปีที่แล้ว +2

      Теж цікавить це питання. Бо в початкових класах спочатку були діагностичні, потім стали діагностувальні. В чому різниця - не зрозуміло.

    • @ЮлияВокзальная-у4з
      @ЮлияВокзальная-у4з ปีที่แล้ว +1

      у нас початківців за НУШ -діагностувальна...

    • @АллаЄвтушок-ц4р
      @АллаЄвтушок-ц4р  ปีที่แล้ว +1

      У Методичних рекомендаціях для 5-6 класів - діагностична, в електронному щоденнику - діагностувальна (ми не можемо самостійно це змінити), але у паперовому журналі можемо писати ДІАГНОСТИЧНА, так, як у методичних рекомендаціях. Хоча у початкових класах - діагностувальна. От така каша, на жаль. Тому варто було б цей нюанс чітко прописати в Освітній програмі, яка схвалюється у серпні. Або прийняти рішення на педагогічній раді, як краще, однаково для усього колективу. А в цілому, думаю, це не дуже принципово. Як зовнішній експерт Служби якості освіти скажу, що на ці речі уваги ніхто особливо не звертає.

    • @АллаЄвтушок-ц4р
      @АллаЄвтушок-ц4р  ปีที่แล้ว +1

      @@natash_n У Методичних рекомендаціях для 5-6 класів - діагностична, в електронному щоденнику - діагностувальна (ми не можемо самостійно це змінити), але у паперовому журналі можемо писати ДІАГНОСТИЧНА, так, як у методичних рекомендаціях. Хоча у початкових класах - діагностувальна. От така каша, на жаль. Тому варто було б цей нюанс чітко прописати в Освітній програмі, яка схвалюється у серпні. Або прийняти рішення на педагогічній раді, як краще, однаково для усього колективу. А в цілому, думаю, це не дуже принципово. Як зовнішній експерт Служби якості освіти скажу, що на ці речі уваги ніхто особливо не звертає.

    • @АллаЄвтушок-ц4р
      @АллаЄвтушок-ц4р  ปีที่แล้ว +1

      @@ЮлияВокзальная-у4з У Методичних рекомендаціях для 5-6 класів - діагностична, в електронному щоденнику - діагностувальна (ми не можемо самостійно це змінити), але у паперовому журналі можемо писати ДІАГНОСТИЧНА, так, як у методичних рекомендаціях. Хоча у початкових класах - діагностувальна. От така каша, на жаль. Тому варто було б цей нюанс чітко прописати в Освітній програмі, яка схвалюється у серпні. Або прийняти рішення на педагогічній раді, як краще, однаково для усього колективу. А в цілому, думаю, це не дуже принципово. Як зовнішній експерт Служби якості освіти скажу, що на ці речі уваги ніхто особливо не звертає.

  • @ОленаАнатоліївнаЗахарова

    Як заповнювати журнал з предмету "зарубіжна література"? Там порібні таки види робіт як "диктант " та "пераказ"?

  • @АннаВолченбой
    @АннаВолченбой ปีที่แล้ว

    Доброго дня. Підкажіть , будь ласка, що потрібно ставити в індексах в 5 класі з фізичної культури для спец. групи. Заздлегіть вдячна

    • @АллаЄвтушок-ц4р
      @АллаЄвтушок-ц4р  ปีที่แล้ว +1

      В електронному журналі платформи "Нові знання" передбачено "зар.", тобто зараховано. Вважаю, групи результатів навчання теж можуть бути зараховані.

  • @ВікторіяК-в1ы
    @ВікторіяК-в1ы ปีที่แล้ว

    Практично, при виставленні поточних оцінок, нехай і літерами, ми нівелюємо формувальне оцінювання та поверта,ємося до чотирибальної системи оцінювання. Тобто, повертаємося до "совкової" системи... Оце вам і "нуш". Але відео прекрасне, до автора претензій немає.

  • @youtubecreators964
    @youtubecreators964 11 หลายเดือนก่อน

    Навіщо ці ребуси??? А якщо в 5 класі до 30-ти учнів і 1,5 год. навантаження? Раніше все було просто і зрозуміло. І діти читали, мислили, вміли говорити. А цими новшествами чого досягли? Ще більше на голову вчителя роботи. А діти ні читати, ні писати, ні говорити не вміють.