Tramwaje Śląskie 2022 Linia 17
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 8 ก.ย. 2022
- Trasa linii tramwajowej 17 Chorzów Rynek - Bytom Plac Sikorskiego Tramwajów Śląskich.
Straßenbahnlinie 17 Chorzów Rynek - Bytom Plac Sikorskiego Oberschlesische Straßenbahnen Polen.
Tram line 17 Chorzów Rynek - Bytom Plac Sikorskiego Silesian Trams Poland.
Fajna trasa
Ech te Moderusiki na tej linii :D Spoko przejazd... 15:50 tu gdzie sygnalizacja swietlna byc powinna bo ruch i slaba widocznosc to niema a n przejsciu do pieszych gdzie wszystko dobrze widac to jest ( np przystanek Dab Kosciol )...
Będzie może u ciebie na Śląsku linia tramwajowa T27?
Będzie w obie strony cały przebieg Osiedle Zamkowe - Kazimierz Górniczy.