Якщо учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС на момент 1986 року було 20-ть років, то сьогодні йому 58 років, якщо учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС на момент 1986 року було 30-ть років, то зараз йому 68 років. Якщо вони дожили до такого віку, то мабуть зі здоров'ям у них плюс мінус все нормально. Тому не дивно, що це питання для держави під час війни з російською федерацією не є першочерговим, коли зараз нова проблема у перспективі ще більшого масштабу.
Чому Микола Чудак розмістив ім'я Валерія Миколайовича Козюри поряд із іншими іменами та словами "трагічно загинув" в одному реченні? Для чого це робиться? Валерій Миколайович Козюра на момент його участі у ліквідації мав 36 років, а помер у віці 69-ти років у 2019 році. Він був прекрасним викладачем історії, який знав і любив свою справу і його всі любили і поважали. Замість того, щоб з повагою згадати світлу память Валерія Миколайовича Козюри і таких, як він, його ім'я використовується в одному контексті з листом-скаргою, щоб ще вибити трохи грошей від держави, доки лавочка ще повністю не закрилася, бо здоров'я учасників, якщо вони дійсно учасники, які дожили до сьогодення не гірший ніж у кожного іншого українця, який також міг постраждати від опромінення. Це нагадує парад "перемоги" на червоній площі, де вже жодного ветерана нема, а вони ще й досі носяться з тими портретами задля підтримання пропаганди.
Якщо учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС на момент 1986 року було 20-ть років, то сьогодні йому 58 років,
якщо учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС на момент 1986 року було 30-ть років, то зараз йому 68 років.
Якщо вони дожили до такого віку, то мабуть зі здоров'ям у них плюс мінус все нормально. Тому не дивно, що це питання для держави під час війни з російською федерацією не є першочерговим, коли зараз нова проблема у перспективі ще більшого масштабу.
Чому Микола Чудак розмістив ім'я Валерія Миколайовича Козюри поряд із іншими іменами та словами "трагічно загинув" в одному реченні? Для чого це робиться?
Валерій Миколайович Козюра на момент його участі у ліквідації мав 36 років, а помер у віці 69-ти років у 2019 році. Він був прекрасним викладачем історії, який знав і любив свою справу і його всі любили і поважали.
Замість того, щоб з повагою згадати світлу память Валерія Миколайовича Козюри і таких, як він, його ім'я використовується в одному контексті з листом-скаргою, щоб ще вибити трохи грошей від держави, доки лавочка ще повністю не закрилася, бо здоров'я учасників, якщо вони дійсно учасники, які дожили до сьогодення не гірший ніж у кожного іншого українця, який також міг постраждати від опромінення.
Це нагадує парад "перемоги" на червоній площі, де вже жодного ветерана нема, а вони ще й досі носяться з тими портретами задля підтримання пропаганди.