#Київ

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 8 ก.ค. 2024
  • Тайм-код відео:
    00:00 - вулиця Хрещатик - головна вулиця Києва
    00:02 - Будинок профспілок України
    00:05 - вид на парну сторону Майдану Незалежності
    00:18 - непарна сторона Майдану Незалежності
    00:22 - Монумент Незалежності
    02:52 - Ки́ївський академі́чний теа́тр ляльо́к - державний академічний театр ляльок у Києві, найстаріший театр ляльок України.
    За час свого існування театр розміщувався в різних будівлях, зараз розташований у спеціально спорудженому приміщенні (будівництво завершено 2005 року) в само́му середмісті, водночас у затишній місцині Києва за адресою: вул. Грушевського, 1а (Європейська площа).
    Споруда театру має образ казкового палацу як зовні, так і в інтер'єрі, крім того територія, прилегла до будівлі, також оформлена як справжнє дитяче казкове містечко (скульптури персонажів казок, фонтан, лавки для відпочинку, квіткові клумби тощо).
    10:03 - Музей води - Водно-інформаційний центр (неофіційна назва Музей води) - інформаційний центр в Києві, відкритий 24 травня 2003 року у спорудах першого київського централізованого водогону, побудованих в 1872 та 1876 роках за проектом архітектора Олександра Шіле.
    Башта, в якій знаходиться вхід до закладу, збудована у 1875-1876 роках і реконструйована 2003 року за первісними кресленнями із відновленням пожежної каланчі. Має висоту 29 метрів.
    Сусідня башта, збудована у 1871-72 роках та розібрана у 1939-40 роках, була відновлена також за старовинними кресленнями. У цій башті розміщено адміністрацію центру.
    Основна експозиція розміщується у приміщенні колишнього підземного резервуару чистої води, побудованого 1909 року.
    Музей води знаходиться в Хрещатому парку, на пагорбі по праву сторону від Філармонії, що на Європейській площі міста Києва.
    11:49 - Дерево бажань. Арт-об’єкт від національного виробника курячих яєць компанії “Ясенсвіт” встановлено у липні 2014 року в Хрещатом парку поряд з музеєм води. Робота, яка виконана майстернею художника-коваля Олександра Загороднього, досягає 4,5 метрів у висоту та важить приблизно 2 тонни.
    Біля підніжжя чарівного дерева дерева живе курочка-берегиня. Погладивши її по крилу, можна попросити багатства та захисту. Гніздо поруч із нею - символ сім’ї. Кинувши монетку, можна загадати бажання про створення і збереження сім’ї. Яйця в гнізді - символ життя, продовження роду. Доторкнувшись до них, можна попросити появи у вас малюка, а то й одразу парочки… У кованій кроні дерева сховалися молодильні яблука, які дарують молодь, здоров’я і красу, які просять. Вище причаївся птах щастя. Чіпати її не можна, щоб не злякати успіх. А ось загадати бажання та попросити щастя - навіть потрібно. Тримаючись за коріння дерева, побажайте здоров’я та довголіття своїм батькам. Якщо ж вашу мрію не подужають ні яйце, ні курка, ні яблука - не біда. Опустіть записку з найпотаємнішим бажанням усередину стовбура. Якщо бажання добре, то дерево його обов’язково виконає!
    16:43 - демонтаж композиції на честь Переяславської ради під аркою "Свободи українського народу", розрочався 30.04.2024. Демонтаж триває кілька днів, оскільки конструкція доволі масивна. Вона складається з 20 елементів, що важать близько 6 000 - 7 000 тонн. Надалі монумент зберігатиметься в державному музеї авіації України ім. О. К. Антонова. Скульптурна композиція на честь Переяславської ради була частиною монументу "Арка дружби народів". На території Хрещатого парку Арка дружби народів складалася з самої арки та двох скульптурних груп під нею. Цю композицію перейменували на Арку Свободи українського народу, а у квітні 2022 року демонтували монумент, присвячений «об’єднанню України з росією». Це була композиція робітників - росіянина й українця, які спільно підняли стрічку з орденом «Дружби народів». Тепер з центру композиції ведеться демонтаж ще однієї скульптурної групи, створеної за мотивами Переяславської ради, коли було підписано договір про об’єднання України з росією
    19:00 - Скляний міст - Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз,
    завдожки 216 метрів.
    19:48 - вид на Поділ з оглядового майданчику

ความคิดเห็น •