В українців не відсутня цікавість до родоводу. Багато українців, що жили за часів радянського союзу, не розповідали про свій рід, бо це було небезпечно - розкуркуленні, репресовані батьки та прабатьки несли загрозу, тому й мовчали.
@@innomino2568 Сумно, як жахливо що людей вимушували цуратися свого походження і це стосується багатьох національностей... така собі сторона "содружества народов"...
Дякую за популяризацію цієї теми. Насправді те, що ми знаємо зазвичай максимум до дідусів-прадідусів - наслідок радянської і царської політики. Вони хотіли цим позбавити нас своєї ідентичності, щоб забувши хто наші діди, ми забули хто ми і повірили в "адін нарот". Не дайте їм завершити свою справу-віднайдіть те, що було втрачено, віднайдіть себе і передайте дітям.
Крута тема, крутий постскриптум , просльозилась))) Шкода, що вже нікого немає в живих з моїх дідусів і бабусь. Коли ми малі це не цікаво, а коли досягаємо свідомого рівня...то вже буває трохи запізно. Дякую за ідеї))))
Дякую що почали цій проект, це дуже важливо. 🇺🇦 Слава Україні. Друзі я знімав доку-серіал на передовій. Без фін підтримки та допомоги влади. Роблю все можливе, щоб побачило суспільство. Приєднуйся, дякую.
Сам активно почав досліджувати з липня 2021 року. На даний момент по декількох гілках вийшов до 9 покоління (Чоловічі імена) це 1750-ті роки. І поки що всі знайдені предки місцеві. Зараз почав їздити до близьких і далеких родичів у пошуку фотографій родичів. Відвідав навіть 5-рідну сестру моєї прабабусі.
Дякую, маю родовідне дерево, але я робила його лише зі слів бабусь та дідусів, цікаво було б спробувати ще якісь джерела. Це правда, що це шанс знайти себе, для мене це так і сталося!
Дякую, що посіяли зерно для пошуку свого роду🤗. У дитинстві розпитувала у бабусі про рід, та дуже шкодую що запис з часом втрачено. А тепер цим питанням запалився мій син. Дякую вам за репортаж, дуже вартісний і дуже на часі пізнання і себе і свого роду. Перемоги нам усим, над рашистами та Розквіту Народу та Суверенній Державі! Здобуття Добробуту, Миру, Злагоди між своїм Народом та іншими цивілізованими країнами! Розпад кощеєво-путінській самодержавії і повернення усіх вкрадених історичних цінностей і наших тотемів нашої країни! Усіляких вам успіхів та життєвих досягнень😉!
Цю тему потрібно популяризувати! У деяких країнах цьому присвячені регулярні передачі, залучаються зірки спорту та мистецтва. Дослідження і знання нашої справжньої історії, у т.ч. сімейної, дасть нам змогу краще пізнати себе, знайти спільне між українцями і знизить можливості наших ворогів нав‘язувати нам різні химерні та міфічні ідеї.
Я поєднав приємне з корисним і захистив дисертацію про свій родовід. Тема: "Родина Мерінгів в освітньому та громадському житті України другої половини ХІХ - початку ХХ століття". Зараз продовжую копати в бік 1648 року... Там також є згадки про предків.
Файно, дякую! Шкода, що не встиг дідуся розпитатися( Нажаль, така ситуація у багатьох, що вчасно не поспілкувалися зі старшими родичами. Гадаю, варто почати з того, що Мигаль по факту закарпатське прізвище. Угорська форма імені Михайло. Передивіться книгу Чучки " Прізвища закарпатських українців". Удачі!
Класне відео! Молодці!!!👏 Треба цю тему продовжувати. Я теж недавно хотів записати відео про покроковий алгоритм дослідження родоводу. Ви зробили все живо та цікаво! Дослідження родоводу - це справа, якою займатись завжди пізно. Тому, не гайте дорогоцінного часу! Починайте вже зараз! Тим більше осінь і зима - найкращий час для того.
В 2007 році і до нього забагато,цікавилась і продовжую цікавитись.Не думаю,що таких людей мало.Просто не всі це афішують,та не всі мають інтернет.А раніше не всі могли дозволити інтернет. Ви молодці,що підняли цю тему.Я дуже жалкую,що не занотовувала розповіді своїх прадідів,ще в дитинстві.Бо я щаслива людина,яка мала і прадідів,і прабабусів.І один прадід був якраз розкуркуленим.Зараз стало важко відшукувати інформацію.Бо дуже багато повмирали.
Ця тема давно мене хвилювала, завжди хотіла якось почти досліджувати свій рід, але як і більшість не розуміла як) дякую за роботу, я якраз згадала за цю давню мрію ❤️
Голод у 47 році був і в центральній Україні. Був неврожай. Але спеціально совєцька влада не підвозила продукти. На Полтавщині багато людей померло. Рідня моїх мами і тата вижила тільки завдяки коровам, що були у них у господарстві. Сироватку віддавали голодуючим. Молока не хватало. Люди помирали і лежали по під тинами.
11:47 Мої родичі в Запорізькій і Дніпропетровській областях і теж говорили, що в 1947 році був голод. Але це не зовсім голодомор, як я зрозуміла. Люди масово не вмирали.
100%... В східній Україні взагалі жееесть. Мабуть то через цілеспрямовану політику "міграції та асиміляції", а насправді - рубання коренів народу України для стерилізації ідентичності людини...
12:09 Голод 46-47 років був не тільки у Кам’янець-Подольскому районі, а ще багато де… Спогади про той голод я чув від обидвох моїх бабусь, одна з Запоріжжя, друга з Кіровоградської області.
Крута тема, я теж почала цікавитись темою працював ще в шкільні роки, але з цього року почала своє дослідження, все маю більше 200х людей в родоводі, а днями їздили в село де, народилася моя бабуся. Це фантастичний досвід. Планую зробити ДНК тест, і продовжу дослідження)
З бабусею проводила багато часу , вона стільки всього розповідала, я навіть записи робила, але після пожежі в хаті бабусі все було втрачено, бабусі вже давно немає з нами. З іншою бабусею не спілкувалися, мало чого знаю з тієї гілки
Щаслива, що потрапила на ваше відео. Зрозуміла, як мало я знаю про своїх предків. А розпитати нікого, бо рано пішли з життя... Тим не менше, треба спробувати...
Моя бабуся розповіла,що її бабуся була кріпачкою на кіроврградщині оксана кожемяка і вони тікализ свого села до кармелюка,але їх спіймали,вернули назад у село.а ще в роду були прізвища сабадаш,козинець,міхновський
Я- манкурт! Я -украинка, рожденная и выросшая в СССР. Многое из официальной идеологии вселилось в голове так прочно, что пришлось много раз набивать шишки, понимая, что прежде жил в обмане.Мне очень нравилось как у других народов чтилась память предков. Сейчас на Западе естт интернет страничка, где по ДНК человеку определяют откуда его древнейшие предки.Стоит дорого 80 евро, но можно сделать.По почте посылаешь свой материал и получаешь результат
Може замість єдиних новин(телепі@дьож з наташей моськачук і іншими телепіз@унами) публікувати прізвища тих виконавців що розстрілювали і морили голодом УКРАЇНЦІВ ,бо дуже добре знаю деяких нащадків цих " героїв" серисер ,непогано так живуть і дуже хочуть в серисер
Być może ktokolwiek tutaj wie, kim byli podlipieńskie kozacy? Może jest jaka chistoria o nich? Przepraszam nie znam jązyka ukraiskiego, rozumiem, pisać nie mogę, ale znam polski. Od dawna szukam odpowiedzi na to pytanie. Wiem, że sprawa jest w jakiś sposób związana z miastem Konotop. Czy może są tutaj jakikolwiek historyci?
Зверніться до людей, що мають українські історичні канали на Ютубі- Олександр Алферов, Олександр Палій, канал ім. Т.Г. Шевченка, можливо вам там дадуть відповідь.
Дякую за відео і за пророблену роботу. Робила на диплом графічного дизайнера практикум "Дерево роду". В цій книзі є інструменти для зручного збереження знайденої інформації по пошуку предків. Тому шукала що є на цю тему в інтернеті і в ютубі. Тоді нічого не знайшла з відео толкового. Також розумію, що шукала по іншим ключовим словам. Думаю якщо поставити в опис чи хежтеги слова "дерево роду" "рід" "пошук предків" і подібні, то ютуб буде краще видавати відео
ресурсы для исследования платные ? например упоминаемый MyHeritage ? и если можно , то сориентируйте какие еще есть интернет-ресурсы для исследований и что по стоимости .
Базовий план MyHeritage дає можливість створити родинне дерево для 250 людей, далі за різними тарифними планами - різний функціонал Є ще згадуваний FamilySearch, Ancestry. Вартість і функціонал переглядайте на їхніх сайтах
Добрий день.дуже хочу знати про свій родовід.я вже шукала дуже!довго відомості про свого розстріляного дідуся Юхима.це був жах.то хочу порадитись,все-таки,з чого почати під час війни повномаштабної?звернутись в обласний архів онлайн тієї обл.звідки мій дідусь чи краще в Національний державний архів в Києві?знаю тільки,що прадід і прабабуся звідти,звідки і репресували дідуся.ні татка,ні бабусі вже давно немає.дякую за відповідь.
В українців не відсутня цікавість до родоводу. Багато українців, що жили за часів радянського союзу, не розповідали про свій рід, бо це було небезпечно - розкуркуленні, репресовані батьки та прабатьки несли загрозу, тому й мовчали.
Абсолютно згідна
Бабуся розповідала , що евреї не могли вступити до ВУЗа , її батько Анатолій Авраамович Сафонов завжди стверджував , що він «руський»
Стерали память коммунисты о наших предках. Я бы тоже очень хотела узнать о своих украинский предках! Но, даже не знаю точно их дни рождения..:(
@@innomino2568
@@innomino2568 Сумно, як жахливо що людей вимушували цуратися свого походження і це стосується багатьох національностей... така собі сторона "содружества народов"...
Дякую за популяризацію цієї теми. Насправді те, що ми знаємо зазвичай максимум до дідусів-прадідусів - наслідок радянської і царської політики. Вони хотіли цим позбавити нас своєї ідентичності, щоб забувши хто наші діди, ми забули хто ми і повірили в "адін нарот". Не дайте їм завершити свою справу-віднайдіть те, що було втрачено, віднайдіть себе і передайте дітям.
@@Ijbvfe135 учи історію замість коментарі строчити. Тоді дурниць не писатимеш , потім соромно не буде
Я знаю тільки до пра-пра - і трошки до ще -пра родичів, на жаль. У нас багато з них було репресовані та розкуркуленні радянщиною
Коли виросту (мені зараз 13 років) поїду в міста, в яких народилися мої предки, і в архіви поїду, буду досліджувати)
@@MyroslavKotsko504 зараз в архівах є електронні реєстри з оцифрованими документи
Вже можна починати шукати)
Моя бабуся тоже говорила про голод 1947 року,а жили вони на Житомирщині,дякую що піднімаєте таке важливе питання
Все чудово: тема, гості, розповіді, досвід, зйомки. Все дуже чудово і дуже цікава і актуальна тема!
Крута тема, крутий постскриптум , просльозилась))) Шкода, що вже нікого немає в живих з моїх дідусів і бабусь. Коли ми малі це не цікаво, а коли досягаємо свідомого рівня...то вже буває трохи запізно. Дякую за ідеї))))
Дякую що почали цій проект, це дуже важливо. 🇺🇦 Слава Україні. Друзі я знімав доку-серіал на передовій. Без фін підтримки та допомоги влади. Роблю все можливе, щоб побачило суспільство. Приєднуйся, дякую.
Сам активно почав досліджувати з липня 2021 року. На даний момент по декількох гілках вийшов до 9 покоління (Чоловічі імена) це 1750-ті роки. І поки що всі знайдені предки місцеві.
Зараз почав їздити до близьких і далеких родичів у пошуку фотографій родичів. Відвідав навіть 5-рідну сестру моєї прабабусі.
Царство небесне вашому дідусеві Івану. Обіймаю Вас❤
Мій дідусь Іван пішов 24 лютого 23 року, теж так багато не розпитала…
Дякую! У нас теж у роду все заплутано. Тому що люди боялися говорити про своїх родичів, втрачали свою ідентичність, і ставали « одним наротом»👹
Дуже круто 😎
Щиро дякую за перші кроки та історії 🙏🙏🙏
Дякую, маю родовідне дерево, але я робила його лише зі слів бабусь та дідусів, цікаво було б спробувати ще якісь джерела. Це правда, що це шанс знайти себе, для мене це так і сталося!
Дякую, що посіяли зерно для пошуку свого роду🤗.
У дитинстві розпитувала у бабусі про рід, та дуже шкодую що запис з часом втрачено. А тепер цим питанням запалився мій син. Дякую вам за репортаж, дуже вартісний і дуже на часі пізнання і себе і свого роду.
Перемоги нам усим, над рашистами та Розквіту Народу та Суверенній Державі! Здобуття Добробуту, Миру, Злагоди між своїм Народом та іншими цивілізованими країнами!
Розпад кощеєво-путінській самодержавії і повернення усіх вкрадених історичних цінностей і наших тотемів нашої країни!
Усіляких вам успіхів та життєвих досягнень😉!
Що вже тут казати... Кількість переглядів реально показала чим цікавляться нині українці!)))) Так тримати)))
Дякую! Надзвичайно цікава тема! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Цю тему потрібно популяризувати! У деяких країнах цьому присвячені регулярні передачі, залучаються зірки спорту та мистецтва.
Дослідження і знання нашої справжньої історії, у т.ч. сімейної, дасть нам змогу краще пізнати себе, знайти спільне між українцями і знизить можливості наших ворогів нав‘язувати нам різні химерні та міфічні ідеї.
Дуже, дуже хочеться знати про своїх пращурів. Треба цим займатися. Це наша історія.
Приємний молодий чоловік, розумний, уважний, як добре, що є такі славні люди. Я впевнена, що у нього все буде добре.
Я поєднав приємне з корисним і захистив дисертацію про свій родовід. Тема: "Родина Мерінгів в освітньому та громадському житті України другої половини ХІХ - початку ХХ століття". Зараз продовжую копати в бік 1648 року... Там також є згадки про предків.
Ого, мої родичі тільки до 1730 дорились, але були приємно здивовані, що були реєстровими козаками .
дуже цікаво! дякую! отак ми всі відкладаємо...
Дякую 🙏🏻. Переглянув на одному подиху. Веду свій родовід❤
Подобається робота ведучого ! Респект !!!
Дякую за відео.
Про голод 46-47 років мені розповідав тато. Він 1939р.н. Ми з Марганця
Дуже сподобалася ідея що треба в школі вчити історію на прикладі своєї сім'ї♥
Боже мій милий! Я мріяла про це! Дякую!
Файно, дякую! Шкода, що не встиг дідуся розпитатися( Нажаль, така ситуація у багатьох, що вчасно не поспілкувалися зі старшими родичами.
Гадаю, варто почати з того, що Мигаль по факту закарпатське прізвище. Угорська форма імені Михайло. Передивіться книгу Чучки " Прізвища закарпатських українців". Удачі!
Дякую за репортаж, дуже цікаво! ❤
Класне відео! Молодці!!!👏
Треба цю тему продовжувати.
Я теж недавно хотів записати відео про покроковий алгоритм дослідження родоводу.
Ви зробили все живо та цікаво!
Дослідження родоводу - це справа, якою займатись завжди пізно. Тому, не гайте дорогоцінного часу! Починайте вже зараз! Тим більше осінь і зима - найкращий час для того.
В 2007 році і до нього забагато,цікавилась і продовжую цікавитись.Не думаю,що таких людей мало.Просто не всі це афішують,та не всі мають інтернет.А раніше не всі могли дозволити інтернет. Ви молодці,що підняли цю тему.Я дуже жалкую,що не занотовувала розповіді своїх прадідів,ще в дитинстві.Бо я щаслива людина,яка мала і прадідів,і прабабусів.І один прадід був якраз розкуркуленим.Зараз стало важко відшукувати інформацію.Бо дуже багато повмирали.
❤Дякую від Землі до Неба!❤
Який чудовий випуск 💖
Співчуваю щодо дідуся ❤️🩹
Дякую за працю!
Велику працю робите!
Дякую. Мене вразила чудова українська літературна мова усіх респондентів і, безперечно, автора і ведучого.
Дуже цікавий епізод. Останні хвилини- у саме серденько😭
Цікаво буде подивитись результати твоїх пошуків і відкриття історії нашої сім‘ї. Успіхів🥰
Дякую! Це дійсно цікава тема.
Чудове відео! Важлива і дуже цікава тема!
Дякую! Ви підняли цікаву тему і цікаво її виклали.
Чудово зроблено фільм! Дякую!
Щиро дякую
Молодець, мудро!
Вау! Дякую вам дуже! Цікавезна тема, чудова подача. Вдячна вам за натхнення. Спочине в мирі ваш дідусь.
Ця тема давно мене хвилювала, завжди хотіла якось почти досліджувати свій рід, але як і більшість не розуміла як) дякую за роботу, я якраз згадала за цю давню мрію ❤️
Дякую.
Дякую! Дуже корисне відео. У мене вже э зібрана інформація про моїх ближніх родичів, але не знав як можна шукати у архівах.
Дякую вам, за цікаву тему. Ви дуже приємна людина🍀
Успіхів вам!!!
Клаааас!! Так цікаво! Дякую!!!❤
Знаю імена прадідусів і прабабусь. Устимка, Гриць. Маркіян, Юлія. Антон, Ганна. Йосип, Мар'я.
Як круто. Супер
Гарна робота!!
Дуже цікаве вийшло відео!
На дніпровщині в після воєнні роки також був голодомор , з початку сорок сьомого
Голод у 47 році був і в центральній Україні. Був неврожай. Але спеціально совєцька влада не підвозила продукти. На Полтавщині багато людей померло. Рідня моїх мами і тата вижила тільки завдяки коровам, що були у них у господарстві. Сироватку віддавали голодуючим. Молока не хватало. Люди помирали і лежали по під тинами.
😢😢😢
Дякую велике за якісну інформацію! Лайк, підписка, ви того варті ❤❤❤
Моя бабуся також розказувала про той голод,ми з Слов'янська
11:47 Мої родичі в Запорізькій і Дніпропетровській областях і теж говорили, що в 1947 році був голод. Але це не зовсім голодомор, як я зрозуміла. Люди масово не вмирали.
Відео було дуже цікаве!
Надіюсь воно стане поштовхом для багатьох!
Прийміть мої співчуття.
Мене завжди це цікавило😍😍😍
Вельми вдячна Вам за працю)))
ВИБУХ ЕМОЦІЙ - ПОЗИТИВУ
ЩИРОЇ ВДЯЧНОСТІ❤💙💛
ВИ МОЛОДЧИНКА, СКІЛЬКИ ІНФОРМ !!!!!!
ЩИРА ДЯКА УСІМ, ЗА ВАШ ДОСВІД❤
Amazing job, guys! Thx for this qualitative content and sentiments we all felt.
Надихає на дослідження. Дякую за те, що поділилися досвідом ,знаннями і ентузіазмом.
100%... В східній Україні взагалі жееесть. Мабуть то через цілеспрямовану політику "міграції та асиміляції", а насправді - рубання коренів народу України для стерилізації ідентичності людини...
Дякую!!!
Дякую дуже.
Я також зацікавилась своїми предками. В архіви ще не зверталась, поки розпитую родичів. Ваше відео ще більше підштовхе мене до дій.
12:09 Голод 46-47 років був не тільки у Кам’янець-Подольскому районі, а ще багато де… Спогади про той голод я чув від обидвох моїх бабусь, одна з Запоріжжя, друга з Кіровоградської області.
кінцівка особливо зворушлива 🥺
Дякую!)
Классная тема нужная...Очень интересно узнать свои корни я бы очень этого хотела
Крута тема, я теж почала цікавитись темою працював ще в шкільні роки, але з цього року почала своє дослідження, все маю більше 200х людей в родоводі, а днями їздили в село де, народилася моя бабуся. Це фантастичний досвід. Планую зробити ДНК тест, і продовжу дослідження)
Дякую
Знодна с усiма, це архiважлива тема!
Шановний,це надзвичайне задоволення дивитись це відео!!!Дякую! Підписка і лайк. Співчуваю Вашій втраті!
Дкже цікаве відео
Надзвичайно.
З бабусею проводила багато часу , вона стільки всього розповідала, я навіть записи робила, але після пожежі в хаті бабусі все було втрачено, бабусі вже давно немає з нами. З іншою бабусею не спілкувалися, мало чого знаю з тієї гілки
Щаслива, що потрапила на ваше відео. Зрозуміла, як мало я знаю про своїх предків. А розпитати нікого, бо рано пішли з життя... Тим не менше, треба спробувати...
Прекрасна тема. У радчаси була небажана. Для радянських кочівників це було неактуально
Моя бабуся розповіла,що її бабуся була кріпачкою на кіроврградщині оксана кожемяка і вони тікализ свого села до кармелюка,але їх спіймали,вернули назад у село.а ще в роду були прізвища сабадаш,козинець,міхновський
дякую за відео, за момент в кінці, ми повинні передавати історію свого роду з покоління в покоління
Шикарно... Дякую за працю красно
Дякую, дуже цікавий матеріал!
Дуже дякую за цю інформацію
Дуже цікаво, також з початком війни зросло бажання розширити, заглибитись по свому родоводу, заповнити всі «білі плями»
Ніхто не скинув ні одного посилання на архіви або інші посилання для дослідження.
Дякую за чудове та інформативне відео. Отримала задоволення від перегляду
Я знаю свій родовід від своїх пра прадідів тільки,звичайно що хотілося би знати більше.
Після народження сина почали складати родові з чоловіком. Дякую за відео👍
Дякую за інформацію
Моя прабабуся з с. Шевченкове Коростенського району Житомирської області розповідала, що у 46 голод був сильніший, ніж у 32-33
Я- манкурт! Я -украинка, рожденная и выросшая в СССР. Многое из официальной идеологии вселилось в голове так прочно, что пришлось много раз набивать шишки, понимая, что прежде жил в обмане.Мне очень нравилось как у других народов чтилась память предков. Сейчас на Западе естт интернет страничка, где по ДНК человеку определяют откуда его древнейшие предки.Стоит дорого 80 евро, но можно сделать.По почте посылаешь свой материал и получаешь результат
Цікава тема, дякую
Може замість єдиних новин(телепі@дьож з наташей моськачук і іншими телепіз@унами) публікувати прізвища тих виконавців що розстрілювали і морили голодом УКРАЇНЦІВ ,бо дуже добре знаю деяких нащадків цих " героїв" серисер ,непогано так живуть і дуже хочуть в серисер
Być może ktokolwiek tutaj wie, kim byli podlipieńskie kozacy?
Może jest jaka chistoria o nich?
Przepraszam nie znam jązyka ukraiskiego, rozumiem, pisać nie mogę, ale znam polski.
Od dawna szukam odpowiedzi na to pytanie. Wiem, że sprawa jest w jakiś sposób związana z miastem Konotop.
Czy może są tutaj jakikolwiek historyci?
Зверніться до людей, що мають українські історичні канали на Ютубі- Олександр Алферов, Олександр Палій, канал ім. Т.Г. Шевченка, можливо вам там дадуть відповідь.
Найкраще джерело знань - ваша родина. Треба знаходити час на відвідини близьких і дальших родичів. Багато цікавого пізнаєте і побачите.
Після війни голод був по всій Україні ,моя мама розповідала як вона збирала різні трави щоб пекти хліб , було їй років 5, 6. У Чернігівській обл.
підкажіть, з якого району ваша мама? Мої також з Чернігівської області
@@АннаСикорская-о2л ніжинський
Голод в 47 був і на Полтавщині . Мої предки. По обох лініях звідти . Розказували різні історії . Ніхто не помер
я змогла протестувати родичів чому дуже рада
Цікаво.
Але не Для Мене.
Я свій рід знаю з 11 ст. І до сьогодні.
Комент в підтримку Каналу
Дякую за відео і за пророблену роботу. Робила на диплом графічного дизайнера практикум "Дерево роду". В цій книзі є інструменти для зручного збереження знайденої інформації по пошуку предків. Тому шукала що є на цю тему в інтернеті і в ютубі. Тоді нічого не знайшла з відео толкового. Також розумію, що шукала по іншим ключовим словам. Думаю якщо поставити в опис чи хежтеги слова "дерево роду" "рід" "пошук предків" і подібні, то ютуб буде краще видавати відео
ІншиХ ключовиХ словаХ, шановна зросійщена пані...
❤
ресурсы для исследования платные ? например упоминаемый
MyHeritage ? и если можно , то сориентируйте какие еще есть интернет-ресурсы для исследований и что по стоимости .
Базовий план MyHeritage дає можливість створити родинне дерево для 250 людей, далі за різними тарифними планами - різний функціонал
Є ще згадуваний FamilySearch, Ancestry. Вартість і функціонал переглядайте на їхніх сайтах
На Вінниччині також був голод у 1946-47 роках
Добрий день.дуже хочу знати про свій родовід.я вже шукала дуже!довго відомості про свого розстріляного дідуся Юхима.це був жах.то хочу порадитись,все-таки,з чого почати під час війни повномаштабної?звернутись в обласний архів онлайн тієї обл.звідки мій дідусь чи краще в Національний державний архів в Києві?знаю тільки,що прадід і прабабуся звідти,звідки і репресували дідуся.ні татка,ні бабусі вже давно немає.дякую за відповідь.
Голодомор був не тільки у Камʼянці. Мою бабусю засудили за три колоски на Миколаївщині.