Saulius Jovaišas. Kaip rasti darbą neturint darbo patirties?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 8 ก.ย. 2024
  • Paplitusi nuomonė, jog neturint darbo patirties, įsidarbinti kone neįmanoma. Ką jau kalbėti apie mėgstamą darbą ir aukštą atlyginimą. Todėl, atrodytų, net nevertą siųsti pustuštį gyvenimo aprašymą ir kažko tikėtis. Tačiau Saulius Jovaišas sako, jog neranda tas, kas neieško, o darbo patirtis čia niekuo dėta. Kaip ieškoti, kaip rasti ir į ką atkreipti dėmesį, neturint darbo patirties - Sauliaus Jovaišo patarimai.

ความคิดเห็น • 9

  • @donatasabromavicius3105
    @donatasabromavicius3105 5 ปีที่แล้ว +3

    Norint įsidarbinti įmonėje reikia ateiti į tą įmonę su visais dokumentais ir sakyti, kad noriu pas jus dirbti ir paduoti tam direktoriui domentus ir prašyti, kad iškart duotų rašyti prašymą dėl įdarbinimo ir iškart pasirašyti darbo sutartį nors į darbą tam žmogui reikės ateiti tik po poros savaičių. O jei direktorius sako kol kas tavęs neidarbinsiu, bet savaitės bėgyje paskambinsiu jums ir tada galėsi įsidarbinti pas mus, tai tokiais direktorių žodžiais ne visada galima pasitikėti, nes kai kurie direktoriai prižada paskambinti, bet nepaskambina. Tada geriau iškart pasirašyti darbo sutartį, kad žmogus būtų 100 procentų įsitikinęs, kad galės dirbti toje įmonėje.

  •  7 ปีที่แล้ว +2

    Aš noriu dirbti bet tikrai nemokamai nedirbčiau, niekur, nebent man labai patiktu, vargti, gaišinti laiką ir negauti atlygio?

    • @indigo2119
      @indigo2119 6 หลายเดือนก่อน

      Bet užtat gauni praktikos ir patirties kurią gali panaudoti ateities darbe ar darbo motivaciniame laiške.

  • @donatasabromavicius3105
    @donatasabromavicius3105 4 ปีที่แล้ว +2

    Žmonėms reikia atkakliai siekti savo tikslo. Jei darbdavys sako žmogui: "aš manau, kad tu netinkamas šiam darbui, todėl tavęs nepriimsiu dirbt". Tada žmogui reikia nepasiduoti tokiam darbdavio pasakymui. Reikia nebijoti stengtis darbdavį įtikinti, kad žmogus gali dirbti tą darbą. Kai žmogus pradės dirbti pas tą darbdavį, tada darbdavys ir pamatys ar žmogus sugeba dirbti tą darbą. Man keistai atrodo, jei darbdaviai nesuteikę žmogui teisę parodyti ar jis sugeba dirbti, iškart tam žmogui pasako, kad tavęs nepriimsiu į darbą, nes atrodai toks tylus lyg nesugebėtum dirbti.

    • @liuciusvincent2736
      @liuciusvincent2736 ปีที่แล้ว

      Tikrai sutinku, tai nesažininga tiems su socialiniais sutrikimais. Darbo interviu reikalauja iškalbumo, bet iškalbumas nereiškia geras darbuotojas

  • @donatasabromavicius3105
    @donatasabromavicius3105 4 ปีที่แล้ว +1

    Kai žmogus ateina į darbo pokalbį svarbu yra, kad žmogus būsimam darbdaviui neapkalbėtų savo buvusių darbdavių ir bendradarbių, kad jie buvo blogi, niekam tikę. Reikia būsimam darbdaviui sakyti, kad gerai sutardavau ir nesipykdavau su buvusiais kolegomis. Tada tas darbdavys į tai atsižvelgs ir didelė tikimybė, kad tą žmogų priims į darbą nors jei tas žmogus ir neturi patirties. Jei žmogus nori visada nesunkiai kur nors įsidarbinti tai tada tas žmogus turi visada gerai sutarti ir nesipykti su visais savo bendradarbiais, viršininkais. Nes jei kiti darbdaviai sužinos, kad žmogus buvo konfliktinis, tai tie darbdaviai gali nenorėti to žmogaus priimti į darbą. Reikia stengtis niekada nesipykti ne tik su bendradarbiais ir viršininkais, bet ir su visais kitais žmonėmis nesipykti. Jei žmogus kitą žmogų draugiškai pakalbina, tai reikia draugiškai pakalbėti. Jei žmogus kitam žmogui draugiškai parašo žinutę pvz: "kaip gyveni, ką veiki" ir t.t, tai jokiu būdu negalima pradėti piktintis gavus tokias žinutes. Reikia draugiškai atrašyti. Reikia daryti taip, kad nekiltų tarp žmonių konfliktai. Aš džiaugiuosi savimi, nes aš niekada nei su niekuo nekonfliktuoju. Aš stengiuosi gražiai, draugiškai spręsti konfliktines situacijas. Būna kai žmogui parašau draugišką žinutę, o tas žmogus pradeda piktintis gavęs tokią žinutę. Tokiam žmogui reikėtų apsilankyti pas psichologus, kad psichologas jį išmokintų, kad į draugiškas žinutes reikia atsakyti draugiškumu, o ne agresyvumu.