HNTV sažetak: OSIJEK vs SPLIT 4:0 (27.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

• เผยแพร่เมื่อ 8 เม.ย. 2017
  • Osijek je očekivano i prilično jednostavno pobijedio Split 4:0 u posljednjem ogledu 27. kola MAXtv Prve lige. Time je Osijek pobjegao četvrtom Hajduku na tri boda prednosti.
    Ključni se trenutak dogodio na samom kraju prvog dijela kada je gostujući igrač Josip Jurendić dobio drugi žuti karton, a u tom je trenutku, iz slobodnog udarca, za 1:0 pogodio Dimitri Lopa.
    U nastavku su Andrej Lukić, Antonio Perošević i Alen Grgić postavili konačnih 4:0, s tim da treba spomenuti kako Osijek u prvom poluvremenu nije realizirao jedanaesterac, a prije prvog pogotka su obje momčadi po jednom pogađale okvir suparničkih vratiju.
    MAXtv Prva liga, 27. kolo: Osijek - Split 4:0 (Lopa 45., Lukić 53., Perošević 56., Grgić 90.)

ความคิดเห็น • 8

• @vlados4802
    @vlados4802 7 ปีที่แล้ว

Bravo, tako se igra.

• @ivanv23hr
    @ivanv23hr 7 ปีที่แล้ว +6

Kakva golčina Lukića. Ni odlični Duka ovo nije mogao obranit.
    Jedva čekam kraj prvenstva i europske utakmice

• @mizantrop2414
      @mizantrop2414 7 ปีที่แล้ว +3

Ivan Volf Sretno Osijeku, moja druga najdraža ekipa u HNL-u, od borbe za ostanak do europskog natjecanja u razmaku od sezone. Svaka čast upravi, treneru i igračima koji zaista daju sve od sebe. Moj Dinamo bi se mogao u mnogim segmentima ugledati na Osijek 😕