HNTV sažetak: OSIJEK vs CIBALIA 2:0 (25.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

• เผยแพร่เมื่อ 15 ต.ค. 2024
  • MAXtv Prva liga: Ukrajinac Lopa riješio slavonski derbi
    Nogometaši Osijeka rutinski su dobili Cibaliju u „slavonskom" derbiju 2-0 te time pobjegli Hajduku na četiri boda prednosti.
    Osijek je bio posve dominantan u ovom ogledu 25. kola MAXtv Prve lige, a junakom se pokazao ukrajinski igrač Dmitro Lopa koji je postigao oba pogotka: prvi krajem prvog poluvremena, a drugi u 55. minuti.
    Mogao je Osijek i uvjerljivije slaviti, dok je Cibalia bila posve neopasna i novim se porazom dodatno zabetonirala na samom dnu prvoligaške ljestvice.
    Rezultati, 25. kolo: Osijek - Cibalia 2-0 (Lopa 43, 55)

ความคิดเห็น • 17

• @ivanouricic8903
    @ivanouricic8903 7 ปีที่แล้ว +1

pjesma je odlična Osijek mi je u srcu zauvijek.Samo nastavite dečki bravo

• @zplusplus8610
    @zplusplus8610 7 ปีที่แล้ว +5

Ovaj komentator vam je stvarno katastrofa, cijelu utakmicu miješa igrače i govori gluposti. Ovdje u videu također kod drugog gola Lope kaže da zabije gol lijevom nogom, a jasno se vidi da je pucao desnom nogom. Isto tako je potpuno nepotrebno da na početku svake akcije u kojoj je pao gol najavljujete da će sada biti gol. Eto, malo profesionalnosti nebi škodilo kad ste već plaćeni da radite svoj posao...