У нас теж готують начинку. Я теж з Поділля .Але у моїй сімʼї рецепт чуть-чуть інший: паляниці випікаємо на самих яйцях,чуть кислого молока, щоб погасити трошки соди.М’ясо беремо жирне: підчеревину і ребра. Бульйоном гарячим паремо коржі. Приправи підсушуємо у теплій духовці: лавровий лист, коріандр, перець чорний і духмʼяний. Все перемелюємо у млинку до стану порошку.далі так , як все робите ви. Страва така смачна, що всі смакують і просять рецепт. Попробуйте за нашим сімейним рецептом, смак неповторний. Ми печемо у формах прямокутних, щоб краще нарізати до столу. Всім гарних свят і вшанування старовинних рецептів
У чехів начинка готується на Великдень і в вихідні, коли хочуть пригостити ситно багато людей. Але тісто не готують. Беруть кілька видів м'са, яйця, бульйон. А замість коржів використовують сухарі.
Я з Львівщини. У нас не готують начинку. Але рецепт дуже сподобався: все в одному 😊. Попробую приготувати. Дуже вдячна за рецепт. Що сторона, то новина ❤. Миру всім нам.
Я з Черкащини . У нас таку начанку запікали у м'ясі. Начиняли поріб'я , чи фартух , зашивали нитками і потім запікали в печі чи духовці. Коржі натирали на тертку.
Чула про таку страву, бачила вже кілька рецептів, але ще не готувала, обовʼязково спробую за Вашим. Дякую - Ви дуже гарно все розповідаєте! Успіху Вашому каналу! Перемоги!
Я з дніпропетровщини. Дуже сподобався рецепт начинки, хоча ніколи не чула про таку страву. Всім відомий м'ясний хлібець, мабуть, рідний брат начинки 😊. Буду готувати, рецептик сподобався !
Вітаю шановні господарочки. Я родом з Кіровоградщини, і такої страви в нас не було. Але вже заміжня поїхала жити в Любашівку, північ Одеської області. Так от бабуся чоловіка готувала нАчинку, випечені коржі лишали на сутки підсохнути природньо, і ножем стругали не товстою стружкою, заливали молоком, щоб добре напилась маса, потім віджимали лишки молока, додавали яйця, масло, спеціі, в казани окремо начинка, окремо м'ясо, запікалось, і подавалось окремо до столу. Дуже смачна страва. Щиросердно дякую, що нагадали, і коментарі такі смачні😋 дякую дорогенькі ГОСПОДИНІ❤ Приготую в казані, але в духовці - ПЕРЕМОГИ НАМ❤💛💙 ЛЮБОВИ❤ЗЛАГОДИ❤ ВІДРОДЖЕННЯ❤ Світла пам'ять Ользі Іванівні, та усим нашим Небожителям❤🙏
На Буковині частіше готують солодку начинку з кукурудзяного борошна! І не тільки на Великдень. Дуже часто її подають на помані і хоч вона солодка, але подають з борщем, але зазвичай там борщ теж не звичайний, а без картоплі і капусти! Ну такі традиції на Буковині:) Солену начинку, таку як у вас, теж готують...
Мені 80 літ тепер у сина в швейцаріі. Моя бабуся завжди на Великдень пекла Начинку Но мясо пекла в горщику у печі і потім додавала до подрібненого пляцку. Такий пляцок пекли на свято Маковея . Дякую що зберігаєте украінські традиціі. Цьогоріч спечу тут Начинку на Пасху
Кожного року на паску готую цю страву. Коржі такі як у вас, ламаю на маленькі кусочки, запарюю гарячим молоком, трошки остиге то додаю 10 яєць, сіль, перець мелений, перець горошок, гвоздички 2 квіточки, мясо добавляю тушене, жирне, а ще 300 жиру, який є. Перемішую. Все це складаю в гусятницю і запікаю 40 хвилин. Я теж з Камянець-Подільського району. Дуже смачно і це нагадує дитячі роки.
У нас на Тернопільщині начинку готували не тільки на Паску, а і на весілля і великі свята. Правда, варили тільки курку, і бульйон заливали на нарізані кубики так щоб він покрив їх, а потім зливали те , що не ввібралося -- начинка мусить бути досить волога. Курятину додавали вже в кінці коли вимішували все з яйцями щоб було чути кусочки, я не кашу з мяса. Я часто готую її в Італії, всім дуже подобається, і не тільки начинка, а і голубці, і холодець, і салати .
Ми жили на львівщині, але батьки родом зі західного поділля, тому мама завжди готувала начинку на Великдень. Спеціально м'ясо не відварювала, а надбирала з того, що варилось на холодець. Як і бульйон для розм'якшення коржа. М'яса давали не багато, але крім м'яса топили сало на шкварки і це додавали до суміші з коржа. Все решта, як на відео.
Для мене це щось нове. Я із Снятинщини. У нас Начинкою називають страву із кукурудззяної муки, масла маргарину , молока, яєць, яку теж запікають і подають з тушеним мʼясом і «білим» борщем, який готується із кормового буряка.
Пам"ятаю,як бабуся пекла коржі.Вони висушувались і подрібнювались дуже мілко,здається,навіть,терлися на тертку.Замішувались з яйцями ( багато ),добре заправлялись спеціями (пам"ятаю запах кориці ).Потім ця маса викладалася на маринований фартух, і щільно замотувалась марлею.Запікалась у печі. Такого рецепту не бачила ніде.Дуже смачна начинка! Але це було десь років 45 тому! Вінниччина
У нас в Чехии тоже делается начинка. Я в неё добавляю ветчину и обязательно молодую крапиву. Если нет крапивы,то можно добавить зелёный лук, петрушку итд. С пасхой вас и желаю вам всем мирного и солнечного неба.
У моїх батьків у селі за 50км до Могилів Подільського нині покійна моя бабця пекла паляниці на кисляку різала їх кубиками, змішувала порізані коржі з яйцями,додавала спеції і це все начинялось в підреберні м'язи половини грудої клітки свині та зашивалось капроновою ниткою. Ставилось в деко і запікалось в попередньо розпаленому пєцу (печі). Смак не можливо описати. Але трохи страва виходили жирною залежно від того чи жирні були ребра.
Одна з найсмачніших страв. Дякую! Я з Хмельниччини, Дунаєвеччина. В нас подають як гарячу, так і як холодну. Моя прабабуся з Підлісного Мукарова, вчила мою бабусю подавати цю страву як холодну так: нарізається кубиками, яйця зварені нарізаються половинками, і це все - начинка, яйця - викладається гіркою на більшу мисочку, і зверху , на терточці злегка посипається хроном, тілька стирань робиться вже над мисочкою. І кожен може вибрати що хоче взяти - шматочок яйця, начинку.
Так. І в нас так подають. Ми земляки. Мені найбільше подобається підсмажити. Роблю багато і можна заморозити, а коли потрібно розморожуєш, підсмажуєш і смакуєш!
Я з Житомирщини перший раз чую про таку страву, обов'язково приготую її на свято, щиро дякую вам за смачний та цікавий рецепт, навіть поширила його у своїй групі. Бажаю Вам гарних святкових днів і чистого, мирного неба! 💙💛
На Донеччині начинка - це варяться легені, серце, м'ясна обрізь. При варці доєається 2-3 цілі, миті, в кожурі цибулини, лаврушка, перець горошком. Уварюється декфлька нодин. Потім лівер прокрусується і обжврюється на смальці з шуварками. Закатується в ббанки і потім використовується для вареників, млинців, коржів, пирогів (пополам з давленою вареною картоплею). Дуже смачно!
Начинка: береться білий хліб спечений в печі , чи куплений , бажано щоб був вчорашньої випічки , нарізати його кубиками в миску , туда збити 7 -8 яєць , шкварки з підчеревини (з 200 гр.сала) + за смаком сіль , перець мелений чорний , можна ще трохи додати молока і цю всю массу перемішати щоб вона була волога , і потім викласти цю массу в форму і в духовку 160 гр на 30хв. Щоб ця начинка зверху і з низу підрумянилась і готово.О це і є саме та Начинка яку готують на Тернопільщині , дуже смачна !!!
У нас на Миколаївщині, начинку готують трішки по іншому на Великдень , на яйцях(5шт.) яйця збити і ввести борошно , замішують тісто на коржі, розкачати десь 1,5 см, товщиною,і випікають до румʼяної скоринки в духовці, потім , ще гарячі коржі, швидко ламають на шматочки невеликі і підсушують , як сухарики, в духовці, потім , за допомогою качалки,подрібнюють сухарі, вже готове ,кипляче гаряче молоко, 1-1,5 літри запарюють суміш сухарів, маса збільшується в рази, окремо нарізані шматочки мʼяса обсмажують на смальці, і добавляють в суміш , солять, перчать, добавляють дрібку кориці, пару яєць, щоб маса не розсипалась, в деко , застелене пергаментом… запікати до готовності , 25-30 хв) нарізати скибочками… дуже смачно
Моя бабуся теж на Великдень готувала начинку, але це не така була страва.З лопатки свинячої вирізалась кістка і робилась така ніби торбинка з м'яса, вона начинялась відвареними макаронами, перемішаними зі збитими яйцями, маслом, зашивалась, натиралась сіллю та спеціями і запікалась в печі в великій посудині накриті не кришкою, а коржем з тіста, тоді м'ясо не пересушувалось і начинка виходила соковита.Вінницька обл.
@@МамаГотує так, у нас бабка це теж запечені макарони, але без додавання ліверу, це був такий святковий гарнір до котлет чи ребер.Дітям посипали цукром або поливали варенням)))
Фартух- це очеревина ( не плутати з підчеревиною), тонка м'ясна частина, знаходиться під животом свині. З фартуха роблять м'ясний рулет, начиняють. Маринований, то напевно різними спеціями натертий.
Так, чим більше тим краще. Вона і так однорідна і тримається, нічого не розвалюється, але якщо маєте можливість дати більше, то це звісно краще. Я даю бюджетний варіант. Дякую за відгук!
У нас теж готують начинку. Я теж з Поділля .Але у моїй сімʼї рецепт чуть-чуть інший: паляниці випікаємо на самих яйцях,чуть кислого молока, щоб погасити трошки соди.М’ясо беремо жирне: підчеревину і ребра. Бульйоном гарячим паремо коржі. Приправи підсушуємо у теплій духовці: лавровий лист, коріандр, перець чорний і духмʼяний. Все перемелюємо у млинку до стану порошку.далі так , як все робите ви. Страва така смачна, що всі смакують і просять рецепт. Попробуйте за нашим сімейним рецептом, смак неповторний. Ми печемо у формах прямокутних, щоб краще нарізати до столу. Всім гарних свят і вшанування старовинних рецептів
У нас ще коли варять холодець, то гарне м'ясо йде в холодець, а жирніше до начинки додаємо.
@@МамаГотуєМоя бабуся теж на яйцях коржі пекла ,а м‘ясо-козеня
А в нас корж розпарюють гарячим молоком.
Так, чула таке.
У чехів начинка готується на Великдень і в вихідні, коли хочуть пригостити ситно багато людей. Але тісто не готують. Беруть кілька видів м'са, яйця, бульйон. А замість коржів використовують сухарі.
Так,в нас, в Кам'янці Подільському готують. А якщо нАчинка ще в селі в п'єцу запікається- це щось божествене!❤
Я з Львівщини. У нас не готують начинку. Але рецепт дуже сподобався: все в одному 😊. Попробую приготувати. Дуже вдячна за рецепт. Що сторона, то новина ❤. Миру всім нам.
Спробуйте. Дякую!
Це найсмачніша великодня страва! Готую постійно на Великдень! І саме на Великдень вона найсмачніша!
Дякую за коментар! Без начинки не буває великоднього святкового столу у нас в сім'ї.
Я з Тернопільщини, моя мама готує начинку. Дуже дякую за рецепт.
Будь ласка!
Я з Черкащини . У нас таку начанку запікали у м'ясі. Начиняли поріб'я , чи фартух , зашивали нитками і потім запікали в печі чи духовці. Коржі натирали на тертку.
Чула про таку страву, бачила вже кілька рецептів, але ще не готувала, обовʼязково спробую за Вашим. Дякую - Ви дуже гарно все розповідаєте! Успіху Вашому каналу! Перемоги!
Щиро дякую за добрий відгук!
Я з дніпропетровщини. Дуже сподобався рецепт начинки, хоча ніколи не чула про таку страву. Всім відомий м'ясний хлібець, мабуть, рідний брат начинки 😊. Буду готувати, рецептик сподобався !
😄чудовий коментар!
Я з Кам'янець - Подільського р н. Готую на Великдень завжди❤.
Ми землячки з вами.
У ценртральній Україні також готували@@МамаГотує
Вітаю шановні господарочки.
Я родом з Кіровоградщини, і такої страви в нас не було.
Але вже заміжня поїхала жити в Любашівку, північ Одеської області. Так от бабуся чоловіка готувала нАчинку, випечені коржі лишали на сутки підсохнути природньо, і ножем стругали не товстою стружкою, заливали молоком, щоб добре напилась маса, потім віджимали лишки молока, додавали яйця, масло, спеціі, в казани окремо начинка, окремо м'ясо, запікалось, і подавалось окремо до столу. Дуже смачна страва. Щиросердно дякую, що нагадали, і коментарі такі смачні😋 дякую дорогенькі ГОСПОДИНІ❤ Приготую в казані, але в духовці - ПЕРЕМОГИ НАМ❤💛💙
ЛЮБОВИ❤ЗЛАГОДИ❤ ВІДРОДЖЕННЯ❤
Світла пам'ять Ользі Іванівні, та усим нашим Небожителям❤🙏
На Буковині частіше готують солодку начинку з кукурудзяного борошна! І не тільки на Великдень. Дуже часто її подають на помані і хоч вона солодка, але подають з борщем, але зазвичай там борщ теж не звичайний, а без картоплі і капусти! Ну такі традиції на Буковині:)
Солену начинку, таку як у вас, теж готують...
Я з хмельничини. В нас це святкова страва на Великдень. Яка вона смачна,а запах який коли печеться. Всі любимо її,і готуємо. Дякую вам. Миру,перемоги❤
Дякую! Перемоги нашій Україні!
Я з Волочиського району , але ніколи не чула про такий рецепт. Треба спробувати.
Мені 80 літ тепер у сина в швейцаріі. Моя бабуся завжди на Великдень пекла Начинку Но мясо пекла в горщику у печі і потім додавала до подрібненого пляцку. Такий пляцок пекли на свято Маковея . Дякую що зберігаєте украінські традиціі. Цьогоріч спечу тут Начинку на Пасху
Так, на Маковея печуть таку паляницю до тертого маку. Дякую за коментар!
Я з Херсона,мені 70 років.Моя бабуся варила борщ з молодим півником і робила начинку з потрашку і відварювала його в борщі.Було дуже смачно!
Кожного року на паску готую цю страву. Коржі такі як у вас, ламаю на маленькі кусочки, запарюю гарячим молоком, трошки остиге то додаю 10 яєць, сіль, перець мелений, перець горошок, гвоздички 2 квіточки, мясо добавляю тушене, жирне, а ще 300 жиру, який є. Перемішую. Все це складаю в гусятницю і запікаю 40 хвилин. Я теж з Камянець-Подільського району. Дуже смачно і це нагадує дитячі роки.
Теж завжди готували з жирного м'яса, але мої хочуть, щоб було не дуже жирне, тому заради них готую такий варіант, теж смачно. Дякую вам за відгук!
У нас на Тернопільщині начинку готували не тільки на Паску, а і на весілля і великі свята. Правда, варили тільки курку, і бульйон заливали на нарізані кубики так щоб він покрив їх, а потім зливали те , що не ввібралося -- начинка мусить бути досить волога. Курятину додавали вже в кінці коли вимішували все з яйцями щоб було чути кусочки, я не кашу з мяса. Я часто готую її в Італії, всім дуже подобається, і не тільки начинка, а і голубці, і холодець, і салати .
Ми жили на львівщині, але батьки родом зі західного поділля, тому мама завжди готувала начинку на Великдень. Спеціально м'ясо не відварювала, а надбирала з того, що варилось на холодець. Як і бульйон для розм'якшення коржа. М'яса давали не багато, але крім м'яса топили сало на шкварки і це додавали до суміші з коржа. Все решта, як на відео.
В Галичині теж печуть начинку на Великдень, моя бабця і мама до начинки ще додають тушену на смальці цибулю , досить багато яєць,щоб вона була пухка.
Вперше в житті чую про таку справу! Дуже хочеться скуштувати! Дякую, що поділилися рецептом. Процвітання вашому каналу!♥️💙💛
Дуже дякую! Готуйте та смакуйте!
Ніколи не готувала такої чудернацької страви.На Великдень цьогоріч планую проекспериментувати.Дякую авторці відео і за коментарі.
Це моя найулюбленіша страва ❤
Смакота!!!
Завжди згадую свою бабусю❤
Я теж. Я і готую начинку в пам'ять про неї.
Для мене це щось нове. Я із Снятинщини. У нас Начинкою називають страву із кукурудззяної муки, масла маргарину , молока, яєць, яку теж запікають і подають з тушеним мʼясом і «білим» борщем, який готується із кормового буряка.
Цікаво!
Пам"ятаю,як бабуся пекла коржі.Вони висушувались і подрібнювались дуже мілко,здається,навіть,терлися на тертку.Замішувались з яйцями ( багато ),добре заправлялись спеціями (пам"ятаю запах кориці ).Потім ця маса викладалася на маринований фартух, і щільно замотувалась марлею.Запікалась у печі. Такого рецепту не бачила ніде.Дуже смачна начинка! Але це було десь років 45 тому! Вінниччина
Напевно дуже смачно виходить!
Що таке маринований фартух?
У нас в Чехии тоже делается начинка. Я в неё добавляю ветчину и обязательно молодую крапиву. Если нет крапивы,то можно добавить зелёный лук, петрушку итд. С пасхой вас и желаю вам всем мирного и солнечного неба.
Щиро дякую!
У моїх батьків у селі за 50км до Могилів Подільського нині покійна моя бабця пекла паляниці на кисляку різала їх кубиками, змішувала порізані коржі з яйцями,додавала спеції і це все начинялось в підреберні м'язи половини грудої клітки свині та зашивалось капроновою ниткою. Ставилось в деко і запікалось в попередньо розпаленому пєцу (печі). Смак не можливо описати. Але трохи страва виходили жирною залежно від того чи жирні були ребра.
Цікаво!
Дякую Вам що зберігаєте бабусині рецепти , продовжуєте життя старовинних українських страв Рецепт цікавий Варто приготувати
Так, це частинка нашої історії. Всі шукають нові, модні рецепти, це добре, але свої, рідні ми не маємо забувати. Дякую Вам за відгук!
Моя сваха готує начинку. Смакота! Ви так гарно і покрокововсе пояснюєте що я теж загорілася бажанням спекти цю смакоту.
Дякую! Готуйте і смакуйте!
Готують на Тернопільщині, дуже давно, смачна❤
Дякую! Бачу, що готують в західних областях.
Я з київщини. Моя бабуся пекла "пироги з нАчинкою". Це пироги з гречаною кашею і з лівером(легені,серце, печінка)
Ніколи не чула про таку начинку для пирогів. Цікаво! Дякую!
Одна з найсмачніших страв. Дякую! Я з Хмельниччини, Дунаєвеччина. В нас подають як гарячу, так і як холодну. Моя прабабуся з Підлісного Мукарова, вчила мою бабусю подавати цю страву як холодну так: нарізається кубиками, яйця зварені нарізаються половинками, і це все - начинка, яйця - викладається гіркою на більшу мисочку, і зверху , на терточці злегка посипається хроном, тілька стирань робиться вже над мисочкою. І кожен може вибрати що хоче взяти - шматочок яйця, начинку.
Так. І в нас так подають. Ми земляки. Мені найбільше подобається підсмажити. Роблю багато і можна заморозити, а коли потрібно розморожуєш, підсмажуєш і смакуєш!
От і знайшлась землячка на рецептіі Начинки.. А моя бабуся з Підлісного Мукарова.. Також пекла дуже смачну начинку на Великдень.
Я з Житомирщини перший раз чую про таку страву, обов'язково приготую її на свято, щиро дякую вам за смачний та цікавий рецепт, навіть поширила його у своїй групі. Бажаю Вам гарних святкових днів і чистого, мирного неба! 💙💛
Дякую щиро!
Свято.
Я з Вінничини. В моїй родині таке не готували,але знайомі пригощали - і це щось божественне😊❤ Дякую за рецепт - спробую вже сама приготувати ❤
Нехай вдається!
На Донеччині начинка - це варяться легені, серце, м'ясна обрізь. При варці доєається 2-3 цілі, миті, в кожурі цибулини, лаврушка, перець горошком. Уварюється декфлька нодин. Потім лівер прокрусується і обжврюється на смальці з шуварками. Закатується в ббанки і потім використовується для вареників, млинців, коржів, пирогів (пополам з давленою вареною картоплею). Дуже смачно!
Це у вас начинка для інших страв. А у нас самостійна страва. У назві страви наголос на перший склад слова - нАчинка. Дякую за коментар!
О, давно шукала цей рецепт! Дякую!!!😍
Будь ласка! Користуйтесь!
Дуже цікаво, ніколи не чула, але обов'язково спробую цього року. Дякую, що поділилися!
Будь ласка! Дякую за коментар!
Дякую за цікавий рецепт. Хоч родом з Поділля, та частина, що межує з Хмельниччиною, але такого рецепту не знала. Варто спробувати.
Готуйте, нехай смакує!
Щиро дякую за рецепт! Цього року обов'язково спечу. Всім Світлої Пасхи, миру та добра. Слава Ісусу Христу!
Слава навіки! Будь ласка, користуйтесь!
Побачила перший раз,дуже цікава випічка,попробую зробити.❤Дякую.
Готуйте, смакуйте!
Я з Тернопільщини,але ніколи навіть не чула про таку страву😊
А я мала сусідку з Тернопільщини. Вона завжди від мами привозила. Я теж ніколи не бачила такоі страви раніше.
Вона давня. Може вже і не готують.
І моя бабуся мене навчила завжди готую дуже полюблємо
Начинка: береться білий хліб спечений в печі , чи куплений , бажано щоб був вчорашньої випічки , нарізати його кубиками в миску , туда збити 7 -8 яєць , шкварки з підчеревини (з 200 гр.сала) + за смаком сіль , перець мелений чорний , можна ще трохи додати молока і цю всю массу перемішати щоб вона була волога , і потім викласти цю массу в форму і в духовку 160 гр на 30хв. Щоб ця начинка зверху і з низу підрумянилась і готово.О це і є саме та Начинка яку готують на Тернопільщині , дуже смачна !!!
Дуже цікаво.Не знала про таку страву , обов'язково приготую ❤
Дякую за коментар! Спробуйте!
Про нАчинку вперше почула від Наталі Фаліон, дякую за рецепт.
Дякую!
Щиро Дякую ! Накінець знайшла те що хотіла !!!
Велика Вам подяка за бабусини рецепти - традиційні українські!
Будь ласка!
Обожнюю начинку ❤
Я теж! Смачного!
Вперше спробував цього року, і мені сподобалось. Смакота!
Я рада!
Щиро дякую. Бачу вперше.
Щось дуже цікаве!Дякую
Раджу спробувати! Дякую за коментар
На Черкащині, моя мама готувала корж, яким начиняла м 'ясо-підчеревина і запікала в печі.
І центральна Україна знає цю страву. Дякую!
Вінничина.Я теж печу начинку.Ребра із фартухом зшиваю начиняю начинкою, запікаю.
Мм..., смакота! Дякую за коментар!
Дякую за рецепт.Давно його шукала.Бабуся завжди готувала😊
Будь ласка!
Начинка--буковинська страва,зовсім інший рецепт,обов'язково запікається в печі,смакота і запах неймовірні !!
Дайте, рецепт.Буду вдячна
Рецепт, як завжди, у описі під відео.
Це супер страва.Дякую
Будь ласка! Готуйте і нехай смакує!
Бачу вперше. На Київщині такого немає.
Так. Приїздили родичі з Києва, то дивувались цій страві.
А моя свекруха, пляцок парила кіп'яченим молоком.Ніде більше ятакої смачної начинки не їла.
Колись пригощали на Чортківщині,але здається що то було з дріжджової паляниці, дуууууже смачно,підкажіть,хто знає
Доброго дня,в нас на Львівщині такого не готують.
Супер, спробую і собі. А можливо хто має рецепт бризолів , що роблять на Хмельниччині? Буду дуже вдячна ❤
Потрібно записати таке відео.
Багато моїх колег готують начинку на Великдень (Капустяни з Вінниччини)
У нас на Миколаївщині, начинку готують трішки по іншому на Великдень , на яйцях(5шт.) яйця збити і ввести борошно , замішують тісто на коржі, розкачати десь 1,5 см, товщиною,і випікають до румʼяної скоринки в духовці, потім , ще гарячі коржі, швидко ламають на шматочки невеликі і підсушують , як сухарики, в духовці, потім , за допомогою качалки,подрібнюють сухарі, вже готове ,кипляче гаряче молоко, 1-1,5 літри запарюють суміш сухарів, маса збільшується в рази, окремо нарізані шматочки мʼяса обсмажують на смальці, і добавляють в суміш , солять, перчать, добавляють дрібку кориці, пару яєць, щоб маса не розсипалась, в деко , застелене пергаментом… запікати до готовності , 25-30 хв) нарізати скибочками… дуже смачно
Чудово! В різних регіонах готують по-своєму. Цікавий рецепт!
@@МамаГотує так, українці хазяйновиті і винахідливі, спритні і розумні… одне… дуже довірливі…
Саме по такому рецепту робила моя бабуся,м’ясо -козенятки.І не така пласка,як в цьому рецепті.Обов‘зково зроблю за Вашим.Мирного Великодня,украінці🙏🏻
Вперше чую таку запіканку начинку. А це окрема страва, чи їсться з якоюсь стравою?. Я з Рівного
Окрема страва. З хроном, кетчупом добре смакує.
Замість паляниці можно взяти батон, а чи знаєте рецепти інших начинок які робляться на Буковині..
Готую подільський варіант. Знаю, що на Буковині готують, але не готувала ніколи.
Моя бабуся теж на Великдень готувала начинку, але це не така була страва.З лопатки свинячої вирізалась кістка і робилась така ніби торбинка з м'яса, вона начинялась відвареними макаронами, перемішаними зі збитими яйцями, маслом, зашивалась, натиралась сіллю та спеціями і запікалась в печі в великій посудині накриті не кришкою, а коржем з тіста, тоді м'ясо не пересушувалось і начинка виходила соковита.Вінницька обл.
Цікаво! У нас готують ще з макаронів запіканку з додаванням відварних печінки, легенів і т.д. ( ліверу). Називається "бабка".
@@МамаГотує так, у нас бабка це теж запечені макарони, але без додавання ліверу, це був такий святковий гарнір до котлет чи ребер.Дітям посипали цукром або поливали варенням)))
Так. Моя свекруха робила бабку до тушеного кроля або ребер з чорносливом.
Ніколи не чула і не бачила.
А замість паляниць , можна сухарі взяти.
Не знаю. Я показала класичний рецепт. Сухарі можуть розмокнути і розлізуться при вимішуванні. Моя думка. Хоча можна спробувати невелику порцію.
Замість паляниці візьміть білий хліб( батон) теж буде смачно. Удачі вам
Щось чудне
Та ні, ніяких чудес.
Моя бабця робить на Великдень (Тернопільщина)
Так, на заході готують цю страву.
@@МамаГотує на днях так захотілося нАчинки,що аж почала рецепт шукати)
Так, це така смакота!
Цікавий рецепт! Обов'язково готуватиму !
Моя бабуся начиняла свинячу кишку або кендюх хлібом з яйцями і шкварками. То була смакота!
Дніпропетровщина.
Цікаво!
Моя мама робила тільки м'ясо жирне брала і піджарювала. Одавала корицю. Тісто робила на яйцях. І я так роблю. Бульйон не варю. Ллю молоко.
Дякую за відгук! Цікаво!
Начинку роблять на Борщівщині...
Дякую за відгук! Напевно на західній Україні цю страву знають.
Хто знає що таке маринований фартух?
Фартух- це очеревина ( не плутати з підчеревиною), тонка м'ясна частина, знаходиться під животом свині. З фартуха роблять м'ясний рулет, начиняють. Маринований, то напевно різними спеціями натертий.
Мої таке їсти точно не будуть.
Нічого, є люди яким ця страва до вподоби😊
Смакота,дякую..
Будь ласка!
Смакота.!!!
Я з Покуття,і ця страва ,для мене найлюбиміша,але яєць на таку кількість надто мало.
Так, чим більше тим краще. Вона і так однорідна і тримається, нічого не розвалюється, але якщо маєте можливість дати більше, то це звісно краще. Я даю бюджетний варіант. Дякую за відгук!