Zakończenie tygodnia | Ile zarabiam na wannie ? | Renault T460 |

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 7 ก.ย. 2024
  • Witam, niespodziewanie nagrałem dla was film, standardowo o czymś rozmawiając i odpowiadając na pytanie jednego widza. Pozdrawiam.
    Jeśli chcesz wesprzeć kanał i przyczynić się do rozwoju, zapraszam do dokonania wpłaty, za każdy grosz bardzo dziękuję. Pozdrawiam. ⬇️ ⬇️Tipply - tipply.pl/u/da...
    ⭐Obserwuj również moje Social Media :⭐
    Facebook - / damiantrucker
    Wirtualni Kierowcy na Szlaku ETS2/ATS - / 788802808231517
    Instagram - / damiantrakeiro
    Dziękuje za obecność i pozdrawiam

ความคิดเห็น • 17

  • @ukaszk4857
    @ukaszk4857 2 ปีที่แล้ว +6

    kolega jeździ na wannie piasek żwir kamień punkt a punkt b 10h dziennie 5kolek 6dych za kółko. 3200 kierowca c+e? niezły dziad trans zwijaj buty z tamtad magazynier zarabia więcej

  • @Jcob-zm2ku
    @Jcob-zm2ku 3 ปีที่แล้ว +1

    Bardzo dobrrra robota hehe :D Czekam na wiecej bo ciekawie się ogląda. Co powiesz na taką perspektywe jak masz na miniaturce? Ciekawie to wygląda. Pozdrawiam i i miłego weekendu :D

    • @DamianTrakeiro
      @DamianTrakeiro  3 ปีที่แล้ว

      Póki co nie mam uchwytu. Takowy kosztuje 200 zł lub więcej. Pozdrawiam.

  • @jaro9559
    @jaro9559 ปีที่แล้ว

    Dopiero trafiłem na filmik. Firma na B. Myślałem że tam lepiej płacą. Muszę zobaczyć świeży film czy nadal tam pracujesz 👍

  • @miranczzuk
    @miranczzuk 3 ปีที่แล้ว

    Pozdrawiam pana Damiana super odcinek 😉

  • @MaroCrafciarz
    @MaroCrafciarz 3 ปีที่แล้ว

    Super łapka pozdrawiam

  • @konradmedyk
    @konradmedyk ปีที่แล้ว

    Robota na patelni nie jest taka tragiczna jak się wydaję . Zależy od tego co za robota jest i zależy z kim to robisz. Jak wszędzie są normalni i Ci którzy po pracy robią gałe prezesowi. Co do stawek jeździsz za tyle ile chcesz. 3200zł czy to mało to już trzeba sobie samemu odpowiedzieć. W Lubelskim w CD Biedronki na początku płacili 2500zł na zestawie! Cała Polska się chyba już z tego śmiała, teraz zarabiają 2x tyle. Może sumienie ruszyło tych prezesów i dali więcej zarobić.

  • @FIDkurwaGET
    @FIDkurwaGET 2 ปีที่แล้ว +2

    w łodzi płacą firmy 25 zł na godzine ,patelki i wywrotki ..ale sa firmy co nadal płacą 18 ,20 zł na godzine i ludzie u nich pracują ...hehe

  • @gwolf2152
    @gwolf2152 3 ปีที่แล้ว

    Spoko film:)

  • @FanVolvo2803
    @FanVolvo2803 ปีที่แล้ว +2

    3.6k to ja mam na etacie 8h dziennie , chlopie mam nadzieje ze juz tam nie pracujesz

    • @DamianTrakeiro
      @DamianTrakeiro  ปีที่แล้ว

      Od kilku lat już nie, za miesiąc również zmieniam firmę, pozdrawiam.

    • @FanVolvo2803
      @FanVolvo2803 ปีที่แล้ว

      @@DamianTrakeiro i dobrze bo pieniadz byl szmieszny :-) pozdro i szerokosci 🙂

  • @sebastiansiatkowski5287
    @sebastiansiatkowski5287 7 หลายเดือนก่อน +1

    Co ty człowieku tu robisz

    • @DamianTrakeiro
      @DamianTrakeiro  7 หลายเดือนก่อน

      Lepiej mi powiedz co ty tu robisz?

    • @xtdi2295
      @xtdi2295 6 หลายเดือนก่อน +1

      Jeżdżę wożę biedronkę solówka 14 paletowa . Pracuje 5-8h dziennie w pazniewie a wożę na Warszawę . 6 dni dzień wolne 6dni dwa wolne. Podstawy mam 5000 plus premia1000 której nigdy nie straciłem a za każdy trzeci kurs płatne 100zl dodatkowo. Robi się 5-6 h to już max
      Dojdzie trzeci to tak z 8.