ГОРЕ-ВЧЕНІ (Нітьянанда Рай дас)

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 15 ก.ย. 2024
  • В сучасному суспільстві є категорія людей, які менше всього піддаються критичному погляду , над їхніми поглядами не жартують і негласно до них відношення майже як до святих. Це вчені .
    Однак, ми бачимо великі проблеми в цій сфері , які з часом не просто не вирішуються ,а навпаки поглиблюються. Тому-то виникла потреба в цій статті . Ми по пунктам розбиремо в чому проблема
    Я маю надію, що розумні, вчені люди, без зайвих емоцій, проаналізують цю статтю і зроблять відповідні висновки. Ця стаття була написана з метою вирішення проблеми, а не для того, щоб просто покритикувати, до того ж є знання, як це зробити. Ця стаття написана людиною, яка не має вищої освіти.
    З повагою, Нітьянанда Рай дас

ความคิดเห็น • 9

  • @user-mo2zn3jx4z
    @user-mo2zn3jx4z หลายเดือนก่อน +1

    Нітьянанда рай,у Вас немає вищої материальної освіти,але Ви маєте вищу(найвищу)духовну освіту! Дякую за відео!

  • @user-mo2zn3jx4z
    @user-mo2zn3jx4z หลายเดือนก่อน +1

    Глибока правда! Перш ніж назвати себе вченим,треба спочатку стати цивілізованою людиною.

  • @user-zx4dv1ig7u
    @user-zx4dv1ig7u หลายเดือนก่อน +2

    Шо правда то правда.

  • @leonidkolyasa5406
    @leonidkolyasa5406 หลายเดือนก่อน +1

    Оце наука, оце вчений

  • @user-mo2zn3jx4z
    @user-mo2zn3jx4z หลายเดือนก่อน +1

    Тверезий погляд на сучасне.

  • @nataliia_drozdova
    @nataliia_drozdova หลายเดือนก่อน

    Як на мене, і науковці, і релігійні люди потребують аналізу мотивації своєї діяльності та щирої відповіді на запитання "Для чого я це роблю?". Наука ж - це інструмент, і непоганий інструмент для прояву любові до творіння: без розвитку природничих наук ми б помирали від звичайного грипу чи заражень крові або води. Без розвитку точних наук не могли б переміщуватись і досліджувати інші культури, що дуже важливо для навиків прийняття інших у їх відмінностях. Без розвитку гуманітарних наук ми б не знали як розвивати критичне мислення та справлятись з руйнівними емоціями, не популяризували б самоусвідомлення, не знали б тенденцій та болей сучасної людини. У науки є своя функція. Звісно, шкода, що часто цей інструмент застосовують не на благо.
    Самі ж науковці можуть бути як атеїстами, агностиками, так і віруючими людьми - це вже питання вибору їх душі. Хтось же пізнає Бога через пізнання світу. Наприклад Томсон Кельвін, основоположник сучасної фізики, казав: «Не бійтеся бути вільнодумцями. Якщо ви мислимите глибоко, то через науку знайдете віру в Бога».
    Або ж і сам Ч. Дарвін: : «На мене, справляє набагато сильніше враження інше джерело, яке переконує в існуванні Бога і виходить не від відчуття, але від розуму. Таке переконання виникає внаслідок надмірної важкості й навіть неможливості розглядати безмежний і чудовий всесвіт разом з людиною, що володіє даром обговорювати минуле і думати про майбутнє, як результат сліпого випадку або необхідності. Коли я над цим розмірковую, я відчуваю себе вимушеним визнати Першопричину, яка володіє певною мірою людським інтелектом, і я цілком заслуговую назви теїста, тобто вірянина в Бога»

    • @nityanandaraya7831
      @nityanandaraya7831 หลายเดือนก่อน

      Дякую вам Наталія за розумні роздуми. Я повністю з вами згодний з тим, що потрібно аналізувати мотивацію своєї діяльності в любій сфері життя. Ви правильно показали ,що істинна наука приводить до розуміння наявності Творця . Ми не перекреслюємо існування науки , нам боляче бачити певну деградацію у цій сфері. Ще раз вам вдячний.