Навчання на межі: як мотивувати покоління TikTok? | Подкаст про освіту з "ОДМ"
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 5 ก.พ. 2025
- У цьому випуску подкасту "Говоримо про освіту з ОДМ" ми торкнемося актуальної теми - як мотивувати сучасних дітей, які зростають у світі ТікТок і швидких змін? Наша гостя, вчителька початкових класів Таліна Сергіївна, розповість, як знайти підхід до покоління, що живе в ритмі соціальних мереж. Обговоримо ефективні методики, як захопити увагу молоді, які прийоми допомагають підтримувати інтерес до навчання та що робити батькам і вчителям у цей цифровий час.
Дізнайтеся про це та більше в нашій захоплюючій розмові!
Після перегляду вас чекає приємний сюрприз - можливість отримати індивідуальну консультацію з пані Таліною!
Наші соцмережі:
Instagram НМЦ "Освіта. Діти. Майбутнє": / odm_education
Instagram освітнього проєкту "ОДМ": / odm__project
Facebook НМЦ "Освіта. Діти. Майбутнє": / edforfuturecomua
Facebook освітнього проєкту "ОДМ": / odmeducation
Telegram: t.me/odmproject
Соцмережі спікера:
Instagram: / teacher_talina
Не пропустіть можливість взяти участь у розіграші!
Дуже цікаве інтерв'ю.
Вчитель з захопленням розповідає про наболіле батьків та вчителів.
Саме, як з цим справлятися, щоб і діти були задоволені та батькі впевнені, що все під контролем.
Таліна Сергіївна супер, чудовий спікер та цікавий погляд на речі. Дякую!
Спікер - топ ❤ Таліна Сергіївна чудовий вчитель, професіонал та прекрасна сердешна людина 😊
Дякуємо!❤
Щиро Дякую за цінну інформацію❤💐💐🍰🍰☕☕
Я - мама третьокласника. У сина є рдуг. Вчительки сина в курсі, працюємо спільно. Син вчиться добре, отримує якісь грамоти. Також я працюю репетиторкою німецької, тож трохи знаю про навчальний процес зсередини.
Останні роки багато чую від вчителів, що батьки мають брати участь у навчанні дітей, цікавитися. Але я не поділяю цієї думки. Якби я хотіла навчати свою дитину сама, я би організувала хоумскулінг і не залучала би в цей процес школу.
Я - мама, і маю дуже велике навантаження і зовсім інші функції, ніж учитель. Я стежу за здоров'ям і добробутом дитини, щоб вчасно лягав і вставав, щоб їв правильну їжу і вчасно. Щоб мав чистий одяг і взагалі був нормально одягнутий. Щоб мав щеплення за віком і більше, наприклад, від грипу. Щоб соціалізувався, щоб читав, займався спортом. Відпустки, канікули, організація онлайн-навчання теж на мені. І менеджмент дитини із рдуг. Це як ніби мати чотири дитини одночасно.
І це все не рахуючи того, що я працюю, повинна також дбати про себе, щоб не загнутися від цього навантаження і було кому дивитися за дитиною і її не забрали кудись в дитбудинок.
І от я не розумію, чому я при моєму навантаженні і всіх цих моїх функціях ще і школу маю на собі тягти. Навіщо мені знати ті рівняння. Чому я маю брати участь у виконанні дз. В загальних рисах я, звісно, цікавлюся. Але я не маю бути нарівні із вчителями. Це їхня робота, не моя.
Коли я працюю, я не залучаю батьків ні дл дз, не розказую їм в деталях, що і як ми робимо. Це справи мої і дитини. Лише можу просигналізувати, що дитина філонить. І воно працює, діти мають успіхи. І без батьків.
Цілком поділяю Вашу думку 🫂
Маючи чудовий старт у карʼєрі, моє життя зупинилося з народженням дітей. Бо мені в садочку, потім в школі постійно нагадують, що я «повинна». Так, це подається під різними соусами на кшталт «допомогти, підтримати і тд дитині», а по суті це перекладення обовʼязків на батьків.
вони просто ці вчительки вкрай з дубу рухнули і вважають шо школа то прям пріоритет для батьків. наче нема роботи, хптніх справ і ми всі тіки і маємо математику та письмо в голові тримати і до вчительки бігати на поклон.
Дякую за досвід та теплий час разом 🌿💛 Пані Юліє, дякую Вам за комфортну та цікаву розмову)
🥰буду чекати нової зустрічі
Вам безмежно дякуємо!❤
Вау❤Який формат і зйомка🤩Просто ТОП! Великі молодці☺️Дякую за чудову розмову з колегою, Таліна дуже творча та професіональна😉🫶
Дякуємо!❤
Таліночка Сергіївна в захваті від вас. Дуже цікаво і «свіжо». Дякуємо за розмову.
Дякуємо!❤
Не всі генії, не всім легко дається. Деякі батьки самі не знають шкільної програми. І так, у багатьох жінок чоловіки військові. Вона сама, працює 5 днів на тиждень. Ввечері вимушена готувати їжу, прибирати, ходити до магазину. Це таке її життя. Вона втомлена від свого існування. Немає часу і бажання робити уроки.
в мене відчутття шо вчительки відірвані повністю від реальності
Всі діти це наше світло в кінці тунелю😂
БаЦьки, баЦьків, баЦьками 😳
…жиЦЦя 🤪
Мені цікаво, чому вчителі не розуміють, що таке інклюзія . "Дитина з інклюзією" це неправильний вислів. Батьки повністю визнають проблеми своїх дітей, але не завжди бажають з вчителями "певні нюанси". Діти з ООП приходять з висновком з ІРЦ, в школі батьки разом з вчителями та кор.педагогами складають ІПР, де зазначаються ВСІ освітні потреби, ставлять цілі. Що іще треба від батьків? Шановні вчителі, прочитайте ті документи, які є на даних дітей, плануйте заздалегідь уроки, ви повинні адаптувати викладання до особливостей всіх дітей. Бо особливості є в кожної дитини. Невже ви в інституті не вчили, які бувають типи сприйняття, освітні труднощі, як знайти підхід до різних дітей? Навіщо розмовляти з дітьми в класі, що є "така" дитина? Якщо ви вважаєте, що обговорювати всім класом одну дитину і пояснювати, що вона, якась не така, як інші - нормально, обговорюйте з дітьми і своїх дітей. Чи у них немає ніяких проблем? У багатьох дітей без ООП є навчальні або поведінкові труднощі ( дислексія, дисграфія, гіперактивність, розлади уваги чи небажання щось робити). І що - це все обговорювати з іншими дітьми в класі?
Доброго дня, пані вчитель зачепила тему оцінювання. Є важливе питання, або тема для підкасту/ освітньої реформи.
Як оцінювати в загальноосвітній системі освіти дітей з труднощами навчання?
Виявляється цей статус дитини, при оцінюванні, взагалі не береться до уваги😢
Дитина з дисграфією пише діагностувальну роботу з каліграфії - які є альтернативи, чому так???
Ця пані вам розумну відповідь не дасть.
Треба на засіданнях КППС (якщо дитина на інклюзії) обговорити дане питання. Для вирішення цієї проблеми можна адаптувати або модифікувати деякі завдання. А так каліграфія дітям не потрібна, треба, щоб дитина хоча б зрозуміло писала та щоб не було помилок
Тобто, я маю працювати, робити хатні справи ще й до вчительки бігти о 7 ранку щопятниці - чи вона з дубу рухнула. напиисати у вайбер конкретно в чому пробле ма не варіант, да? дістало, шо вчительки возомнили з себе прям богинь і батьки мають на поклон до них бігти. В нас є життя, а не лише довбана школа з кіпою завдань та ще з ярмарками, виставками і іншо. свистопляскою. можна і батькам видихнути і просто жити це життя, а не навчати замість вчительок?
БаЦькі, очі горяЦь...😂