Стресостійкість. Як навчитися давати собі раду
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 5 ก.พ. 2025
- На нас постійно впливають безліч подразників, чинників зовнішнього і внутрішнього середовища. І наш організм (і наша психіка) певним чином адаптуються до цих чинників, збалансовують свої реакції. Але, виникнення несподіваної і/або напруженої ситуації призводить до порушення рівноваги між організмом і середовищем і викликає стресс. Чи можливо уникнути стрессу? Як зменшити вплив стресових чинників на власне життя? Як виробити у собі стресостійкість? Життя без стресів неможливе. Бути стресостійким - значить уміти швидко відновлюватись, не давати стресу погіршувати якість і продуктивність життя. Це здатність кожну стресову ситуацію розглядати як можливість отримання досвіду, вчитися та змінюватися в сторону глибшого розуміння себе й інших людей.
Ми розглянемо сучасні психологічні підходи до стресу, життєстійкості і стресостійкості. Розглянемо з чого складається життєстійкість. Навчимось формувати навички, які допомагають швидко відновлюватись після стресової напруги.
Я ні прийняти не можу ситуацію, ні змінити її😮
Глухий кут
Дуже гарна , корисна лекція та ще й у виконанні дуже красивої жінки .В свої майже 60 років дізнався багато нового для себе , дещо переосмислив .Щиро дякую .
Хороше відео, ще й Українською, просто круто!
Дякую!
Дякую Вам, дуже корисно було прослухати.
А як бути ,якщо твій стрес створює твоя хвороба. Після діагнозу інфаркт,і стентування вен у серці, я став зовсім іншим. Як заставити себе заспокоїтися і жити як раніше.😢
Дякую вам
Дякую!