Open AI Search drtí Google na celé čáře - velký test pro a proti

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 11 พ.ย. 2024

ความคิดเห็น • 6

  • @jardalord1361
    @jardalord1361 2 วันที่ผ่านมา +1

    Nevím, ale když porovnám tedy ceny bitcoinu k datu který vyplivla chatGPT k 5.11 a ne k datu jako google k 7.11, kdy jste točili to video, tak ty částky opět plus minus sedí..... Zrovna BTC je špatný ukazatel vyhledávání pokud se bavíme o robotech co sbírají data. Google může konkrétní stránku robotem navštívit několikrát za den a dát v tomhle přesnější výsledky. Dobře všichni víme, že cena BTC se za den několikrát mění. Takže pokud robot od chatGPT navštíví uvedenou stránku jednou za den je jasné, že vezme jinou částku. Ale průměrově to k datu 5.11 vycházelo plus minus obdobně. Jinak super video a děkuji za něj! :-)

    • @chatbuilders
      @chatbuilders  วันที่ผ่านมา

      Ano, naprostý souhlas. Přesně o tom mluvím ve videu, že toho je jasná výhoda Google. Ma více scrape botů, jsou aktivnější , a scrapují více obsahu a častěji.
      Takžeš u citlivějších dat, jako je třeba ten BTC je Google stále king. Ovšem, pokud budeme chtít najěkou analýzu např. proč cena za poslední dny vyrostla (nové ETF a výhra Trumpa), tak ChatGPT Search zase vede.

  • @tondacharlie
    @tondacharlie 3 วันที่ผ่านมา +2

    2:41 Ty bláho.. Nevím, jestli jste se připravil na své video a zdali jste vůbec aktivní uživatel ChatGPT. Opravdu to nezačalo vyhledávat kvůli desktopové aplikaci. V placené verzi už je delší dobu běžné, že když zadáte prompt, kde je důležité, aby odpověď reflektovala aktuální data, začne automaticky vyhledávat na webu. Ještě před přidáním tlačítka vyhledávat stačilo, když jste v promptu napsal Vyhledej apod.

    • @chatbuilders
      @chatbuilders  2 วันที่ผ่านมา

      Prosím podívejte se na video ještě jednou pozorneji. Vysvetluji v něm právě ten rozdíl , když dříve bylo vyhledávání řízeno pouze pomoci Bingu a vyhledavacimi funkcemi , které máme dnes . Michal