З чого Ви зробили висновок, що заряджае до 1А. После 0,9-1А пише фул і пристрій переходе в режим дозаряду, котрий тривале 3-10 год.в середньому.(залежить від АКБ) Заряджае до падіння 0,25-0,3А. Потім їде режим зберігання, заряд до 13,7 і відключення, як падае до +,- 12.9- 13,1+,- ,знов заряд до 13,7 і по колу.
Всю минулу зиму заряджав таку 4-річну 60-ку струмом 10А, інакше за 2 години наявності світла не встигне повернути те що витрачене за 4 години відсутності світла. Акумулятор мало того що не вмер, так ще й розкачався з 15 до 45АГ за зиму. На автомобілі струм заряду нічим не обмежується - акум бере все що може брати, а напів-розряджений бере і 0.2с і 0.3с і ходить.
Аккумуляторы можно заряжать и 15 амперами, главное условие что бы он не перегрелся, если температура поднялась - ток надо ограничить. Удачной зимы! Дай бог эти аккумы нам понадобятся только летом на природе музыку включать с них на пикнике!
@@АлРу-д7о я уже проверил, разрядил акум на 10% (света не было из-за ветра), подключил 20А зарядку, и при напряжении 14.4 акум спокойно брал все 20А несколько минут...потом ток понемногу начал снижаться. Тоесть получается что и на автомобиле при разряде всего лишь 10%, от гены он бы берет 15-20А. И в таком режиме он ходит годами.
@@sergeypawlyshyn5353 именно, у меня сосед генераторщик, и он говорит что таки нет никаких ограничителей по току толком, акк берет столько, сколько ему нужно, но чаще всего поездки на авто не длятся очень долго, я не беру в расчет людей часто катающихся межгород. Прошлую зиму пережил с 60кой чисто для лед ленты, зарядки гаджетов через зарядное для прикуривателя и пару раз через бесперебойник включали телек, фильм посмотреть. На эту зиму подготовил 110А и вот едет инвертор с Али.. Надеюсь оно не понадобится, но лучше пусть оно будет, чем не будет. Удачи зимой!
Нельзя высокими амперами заряжать, акум сдохнет, да понятно что блэкауты были , но что делать надо заряжать 2-3 ампера 60-70 амперные , лучше потерпеть чем убить акум тем более ночью он будет заряжаться когда включать будут
@@Мермидонец 2-3А це не реально). В моєму випадку нічого не сталось, а це були сотні циклів. Зараз у мене сумарна максимальна зарядна потужність 45А на кілька акумуляторів сумарно 200АГ, щоби за 4-5 годин заряджатись..
Бачу коментарів багато, скажу про свій особистий досвід з такою зарядкою. Є в мене скутер, перед війною купив акумулятор, поставив на скутер але не їздив бо був на війні, через рік приїхав а він не працює, поставив на таку зарядку, зарядився але не вистачало сили струму щоб крутити стартер, поставив на режим відновлення і ЧУДО, акумулятор запрарацював так як треба, 3 місяці без проблем, при тому що скутер використовується не частіше разу в тиждень і акумулятор один з найдешевших. Тепер зробив таку процедуру на акумуляторах своїх авто і планую її робити 2 рази в рік. Багато написав, дякую що прочитали
Дуже добре, що вирішили процедуру проводити два рази на рік, похвально. Це найважливіший висновок, з усього сказаного, який я мав на меті довести цим і подібними відео. Дякую за змістовний коментар!
Заряджаю за допомогою лбп. Ним і десульфатую. Двічі на рік перед морозами та перед жарою після повної зарядки, десульф. 2-ма амперами до 16в. дві години.
Заряжает до 1А или 0,8А? У меня зарядка Foxsur 1205D, на 5А, она до 0,8А, но привключении в обычном режиме если батарея просажена на половину, чувствуется теплый воздух выдуваемый вентилятором. А так в целом они +/- одинаковые, разница в силе тока, функционал один и тот же
Тоже заряжаю аккумуляторы током максимум до 1.5 Ампера. Особенно глубокорозряженные не любят когда им "кувалдой по голове" суют Амперы. Обычно КТЦ занимает неделю, не меньше. Зато аккумы ходят не меньше 5-6 лет и я не ношу их домой подмышкой зимой, как некоторые 😂 Всё чётко и по делу. Спасибо.
Дякую за чіткі та по суті роз'яснення!!! ТАКОЖ ОКРЕМА ПОДЯКА ЗА НАШУ МОВУ КОНТЕНТУ ;) Хай і вата потроху звикає до мови перемоги! )) Вам гарного дня та всім нам мирного неба!
Это устройство для автолюбителей с кредом по жизни "взула i забула". 6А для аккумулятора разряженного на 50% - это не кувалда, а очень даже позитивный режим.
Учите электротехнику. По крайней мере законы Кирхгофа. Не важно какое сечение - во всех проводниках последовательного соединения ток одинаков, всегда. Токоизмерительные клещи, особенно на малых постоянных токах - самый низкоточный прибор. Нет ничего точнее обычного амперметра, по вышеуказанной причине.
Чого mbr20150ct буде більше грітись ніж mbr20200ct? Один на 200в інший 150в обидва на 20а. 5n60 - 4.5а при 20°, там транзистори 10а і більше було б добре, але при активному охолоджені я не бачу проблеми. Це топ за свої гроші. Їх можна вчепити до акума і лишити. Це не радяньскі трансформаторні в яких виставив струм лишив на ніч, а з ранку акб викіпів бо в ночі в розетці на 20в більше ніж в день. В цих зарядках можна виставити менший (мотоциклетний) струм і заряджати малим струмом. Режим відновлення довгими імпульсами теж відновлює, є багато режимів десульфатації цей один із них, можна вчепити лампочку на ~1а і буде асиметрична зарядка (качелі). То ж 12$ чи 15$ дешевше тільки бж на 14,4в 1а.
Найголовніше, потрібно пам'ятати, що всі елементи китайські, а це вже поділити на два. Багато разів силові транзистори попадалися з великим опором сток-витік, по даташиту 1.4-1.6 Ом, насправді 14-16 Ом (опір перевищено в 10 разів); саме тому загальна потужність таким БЖ зменшується, разом із терміном експлуатації. Такі реалії
@@evmir_diagnostics по якості запчастин то завжди лотерея, але як правило якщо не згоріло в перші два місяці експлуатації то буде жити, хіба десь непропай чи радіатор недокручений. Просто з такою схемою працюють китайські блоки живлення для ноутбуків, а там взагалі все страшно: герметичний корпус і сталеві радіатори... Працюють в середньому рік. А тут активне охолодження експлуатація не така важка, акумулятор не заряджають щоденно.
акумулятор 60а/г якщо заряджати струмом 1А то 60 годин заряду. якщо 2А то 30 годин *доба між іншим 24 години. ти дійсно заряджаєш свій акб 30 годин ? дуже сумніваюсь :( зазвичай ті хто люблять свій акб, заряджають струмом 6А (акумулятор 60а\г) і то він буде заряджатись 6 годин, а ті хто не дуже любить 10А і при тому буде заряджатись 6 годин. p.s. маю схожу зарядку на 10А брав для акумулятора на 100а\г. міряти імпульсний струм або напругу тестером - ну таке собі ;) *десульфататор змінює кілька разів в секунду полярність на акумуляторі, і почергово змінюється цикл заряду і розряду, при тому цикл заряду трішки довший за цикл розряду, тому йде саме заряд. не автомобіліст, але чомусь думаю: що жигулі що мерседес, на посаджений акумулятор подають явно не 1А, а скільки може генератор, обмежує лише напругу в 14,2в
ток заряда максимально будет только в начале заряда, а потом, со средины времени заряда, ток будет уменьшаться, причем чем выше напряжение АКБ тем меньше будет ток заряда. И это вы ничем не перепрыгните. А еще она сама примет решение что "хватит", а на самом деле там нет емкости. И не надо бредить про десульфатацию! это как мантра все повторяют но реально ни одна ЗУ десульфатацию не делают. Читайте Сороку.
Кожні пів року знімаю свій АКБ, щоб провести КТЦ (конртрольно-тренувальний цикл), це займає до неділі часу. Повний заряд-розряд з десульфатора (власного виробництва), мінімум в два етапи. Будь-який акумулятор потребує обслуговування, це зазначено в інструкції по експлуатації. Моєму АКБ вже 5 років з пусковим 680 ампер/годин , на разі залишилось 560 А/год, ще жодних проблем з ним не було. З такою обслугою його, думаю поїздить, ще мінімум 2 роки. Гадаю дуже гарний результат. Саме таким способом, зазначеним вище, відновив більше 10 АКБ, які хотіли вже викидати. Практики достатньо, щоб про щось говорити. Щодо десульфатора: ця функція не може змінювати полярність, бо в такому випадку вже згоріла зарядка або вилетів АКБ (при значних амперах типу 5-6А); і розряд не проводить, бо немає нагрузки розряду. Тож ваша думка є лише суб'єктивною.
Процес десульфатація це і є заряджання АКБ, тобто робота ЗП. Кількість А/год це і є ємність акумулятора, по типу конденсатора, якщо так легше. Я не читаю Сороку, поки не було необхідності... Вчіть мат.часть!
@@ЕленаОстровская-д5р тут не посперечаюсь ;) 5 балів. хоча якщо заморочитись на ЛБП можна виставити 10+А і примусити його тримати заданий струм незалежно від зарядженості акумулятора(від напруги). це дурість піде перезаряд викіпання ...... акумулятора і напруга вийде за 14в ,але все ж можна. пробував робити десульфатацію, навіть змінним струмом радував акумулятор серйозних змін не досяг :(
@@evmir_diagnostics тут теж важко посперечатись. під час розряда іде сульфатація, під час розряду десульватація. така хімія свинцевих акумуів. єдина фігня що тут іде мова про глибоку сульфатацію, і про ті сульфати які під час заряда вже не зникнуть ;) кальцій-кальцій з глибокою сульфатацією іде в смітник. народ про соду щось писав, але я не пробував, тому не можу нічого сказать !
Купіть Бош - весь світ користується ними (зустрічав на фірменних СТО) та не має проблем! В самого такий Бош, хоча я не маю відношення ні до бренду, ні до автомагазинів.
за часту по амперажу вони брешуть тому що іде падіння на самих проводах тому що провода у них мягко кажучи до сраки і немають тої пропускної що від них вимагається, датчик знімає покази зразу з виходу схеми біля трансформатора, а ви знімаєте покази на кінцях крокодилів бо на ІMAX B6 такаж фігня, помняв з китайщини тої на нормальні і стало брехати всього лиш на 150мА
Йде падіння на шунті і на щупах мультиметра. Автомат можна і на трасформаторному зарядному зробити з відключенням. Багато зробив зарядних на різних схемах, але імпульсники - це для мене шлак.
В такому разі, скажіть, що робити автовласникам які проживають в часному секторі де напруга в розетці падає до 180 В? всі добре знають, що в такому випадку напруга на вторинній обмотці відсотків на 15, а це біля 2В. Відповідно АКБ не зарядиться на відміну від імпульсника який має стабілізацію напруги по виходу.
@@evmir_diagnostics Робите умну зарядку на звичайному трансі та і справ то! У 2012 році робив таку, на микроконтроллері. Працює при більш-менш адекватних девіаціях в розетці! "Заказувати" можливо як ток так і напругу. Показчіки відкалібровал по Флюку... Доси працює!
А яким не китайським пристроєм користуєтесь ви? Може щось візьму на примітку. Так працюю чудовим китайським мультиметром, звісно перевіреним, як по напрузі так і по силі струму.
Ціна на Алике не показчик рівня схемотехніки та надійності. Можливо гавно купити за очень велики гроши! Робити висновки по температурі нагріву не поміряв пірометром - теж не камільфо! А в загалі залишати на ніч в гаражи кітайські "поделки" я би ні защо не робив так! Авто коштує набагато більше! Купить брендову зарядку, да, вона буде в 3-4 рази дорожче, та спить спокійно з цілим авто!
Не згоден з автором. В обох зарядниках цілком нормальна елементна база як для їх потужності. Й на термін роботи у даному випадку не впливає. Погоджусь, що відключати процес заряджання при струмі 1А це цілковита дурня. Але невеликий лайфхак - купуємо за ті ж гроші лабораторний блок живлення і можемо виставляти любі значення струму й напруги. І взагалі заряджати всі існуючі типи батарей. Хіба що десульфатацію такий блок не зробить. Але в кого прямі руки, той і сам собере десульфататор.
Ну учитывая, что они под ток заряда 6.х А и не регулируются, а это под среднестатистический автомобильный аккум 60А/ч, то 1 А вполне нормальное значение. 0.02*С ток окончания заряда считается (С - это емкость). И я когда-то мерял давно, постоянный неуменьшающийся ток присутствует и он был равен примерно такому значению 0.02С, правда это были аккумы не кальцевые, как сейчас основная масса. Может у кальциевых чуть другой порог, но врядли сильно другой.
@@tanixtx5298 на справді струм має бути меньше 0,02С. Інакше як відловити момент закінчення заряду? Розумний зарядник при досягненні цього значення струму має запустити таймер на 1 годину, після чого знизити вихідну напругу до значення напруги підтримки заряда. Тобто, спочатку обмежуємо струм заряду на рівні на більше 0,3С (краще 0,1С). При досягненні напруги 14,4В обмежуємо напругу на рівні 14,4В. При зниженні струму до рівня 0,02С вмикаємо таймер і витримуємо напругу 14,4В ще одну годину. Після чого ставимо обмежання напруги на рівні 13,7В і вмикаємо індикацію що процес заряджання завершено. При такій напрузі акумулятор може знаходитись нескінченно довго і буде залишатись зарядженим.
@@tanixtx5298 Якщо в процесі заряджання струм не може впасти нижче 0,02С, то це свідчить лише про несправність акумулятора - заводський брак, надвисокий рівень саморозряду або коротке замикання однієї з банок.
Вентилятор решает проблему перегрева, да и греться они будут совершенно одинаково. Нет никакой пользы от заряда малым током - нигде, кроме Ютуба это не написано. На автомобиле ток никак не ограничивается, а киловаттный генератор даже в половину мощности способен дать 40А на заряд аккумулятора, что он кстати и делает. Прекращайте нести чепуху.
Так вентилятор вирішує питання перегріву, а не те бздо, що стоїть в ЗП. Дуже багато АКБ (трупаків, та таких що ці вумні зарядки слали власників за кораблем) пройшло через мої руки, більшість було відновлено до робочого стану. Тому вірите ви чи ні, ваша справа. Я лише рекомендую
@@evmir_diagnostics Другая целевая аудитория - это устройство, чтоб трупики не образовывались даже у полных профанов. Температуру я померил - 35° на выходе при 5.5А, а девайс у меня самый дешманский. Я всем верю, но личный опыт говорит, что 1/10С до напряжения 14 совершенно безопасно для рабочего аккумулятора. Реанимация должна учитывать радикальное уменьшение активной площади пластин и к теме не относится.
ковыряетесь в сортах г... там и близко нет никаких импульсов! Это все СССV алгоритм, одинаковый для всех. Если хотите нормального заряда, с восстановлением АКБ а не всё вот это вот китайское - гуглите adopt-zu soroka . Там у него на сайте есть вся научная часть что нельзя делать с АКБ. А эти все "типа зу" - это до лампочки...
Зрозуміло, доступно і чітко. Молодца.
Glory to Ukraine, Glory To The Heroes!!!
З чого Ви зробили висновок, що заряджае до 1А. После 0,9-1А пише фул і пристрій переходе в режим дозаряду, котрий тривале 3-10 год.в середньому.(залежить від АКБ) Заряджае до падіння 0,25-0,3А. Потім їде режим зберігання, заряд до 13,7 і відключення, як падае до +,- 12.9- 13,1+,- ,знов заряд до 13,7 і по колу.
Подписка Земляк!)) Откуда сам?
Харків
Всю минулу зиму заряджав таку 4-річну 60-ку струмом 10А,
інакше за 2 години наявності світла не встигне повернути те що витрачене за 4 години відсутності світла. Акумулятор мало того що не вмер, так ще й розкачався з 15 до 45АГ за зиму. На автомобілі струм заряду нічим не обмежується - акум бере все що може брати, а напів-розряджений бере і 0.2с і 0.3с і ходить.
Аккумуляторы можно заряжать и 15 амперами, главное условие что бы он не перегрелся, если температура поднялась - ток надо ограничить.
Удачной зимы! Дай бог эти аккумы нам понадобятся только летом на природе музыку включать с них на пикнике!
@@АлРу-д7о я уже проверил, разрядил акум на 10% (света не было из-за ветра), подключил 20А зарядку, и при напряжении 14.4 акум спокойно брал все 20А несколько минут...потом ток понемногу начал снижаться. Тоесть получается что и на автомобиле при разряде всего лишь 10%, от гены он бы берет 15-20А. И в таком режиме он ходит годами.
@@sergeypawlyshyn5353 именно, у меня сосед генераторщик, и он говорит что таки нет никаких ограничителей по току толком, акк берет столько, сколько ему нужно, но чаще всего поездки на авто не длятся очень долго, я не беру в расчет людей часто катающихся межгород.
Прошлую зиму пережил с 60кой чисто для лед ленты, зарядки гаджетов через зарядное для прикуривателя и пару раз через бесперебойник включали телек, фильм посмотреть.
На эту зиму подготовил 110А и вот едет инвертор с Али..
Надеюсь оно не понадобится, но лучше пусть оно будет, чем не будет.
Удачи зимой!
Нельзя высокими амперами заряжать, акум сдохнет, да понятно что блэкауты были , но что делать надо заряжать 2-3 ампера 60-70 амперные , лучше потерпеть чем убить акум тем более ночью он будет заряжаться когда включать будут
@@Мермидонец 2-3А це не реально).
В моєму випадку нічого не сталось, а це були сотні циклів. Зараз у мене сумарна максимальна зарядна потужність 45А на кілька акумуляторів сумарно 200АГ, щоби за 4-5 годин заряджатись..
Бачу коментарів багато, скажу про свій особистий досвід з такою зарядкою. Є в мене скутер, перед війною купив акумулятор, поставив на скутер але не їздив бо був на війні, через рік приїхав а він не працює, поставив на таку зарядку, зарядився але не вистачало сили струму щоб крутити стартер, поставив на режим відновлення і ЧУДО, акумулятор запрарацював так як треба, 3 місяці без проблем, при тому що скутер використовується не частіше разу в тиждень і акумулятор один з найдешевших. Тепер зробив таку процедуру на акумуляторах своїх авто і планую її робити 2 рази в рік. Багато написав, дякую що прочитали
Дуже добре, що вирішили процедуру проводити два рази на рік, похвально. Це найважливіший висновок, з усього сказаного, який я мав на меті довести цим і подібними відео. Дякую за змістовний коментар!
Заряджаю за допомогою лбп.
Ним і десульфатую.
Двічі на рік перед морозами та перед жарою після повної зарядки, десульф. 2-ма амперами до 16в. дві години.
Я кстати тоже думал попробовать ЛБП зарядить, у меня есть на 30В до 10А, с АлиЭкспресс заказывал.
В назві знак гривень, не путайте будь ласка знак долару $ з знаком гривні ₴
А может цена этих ЗУ больше соответствует в гривне, а не в долларе.😂
Бачу, як написали 5 місяців тому про знак долара і гривні, так у автора відоса "воз і ньіне там")))
Погано, що вас хвилює тільки знак...😂
@@evmir_diagnostics ура, я Вам допоміг виправити назву) Дякую
@Yizhachechok подобається робити добро людям.
Заряжает до 1А или 0,8А? У меня зарядка Foxsur 1205D, на 5А, она до 0,8А, но привключении в обычном режиме если батарея просажена на половину, чувствуется теплый воздух выдуваемый вентилятором. А так в целом они +/- одинаковые, разница в силе тока, функционал один и тот же
Гарний обзор!
😊😊😊😊
Дякую
Тоже заряжаю аккумуляторы током максимум до 1.5 Ампера. Особенно глубокорозряженные не любят когда им "кувалдой по голове" суют Амперы. Обычно КТЦ занимает неделю, не меньше. Зато аккумы ходят не меньше 5-6 лет и я не ношу их домой подмышкой зимой, как некоторые 😂
Всё чётко и по делу.
Спасибо.
Дякую за чіткі та по суті роз'яснення!!!
ТАКОЖ ОКРЕМА ПОДЯКА ЗА НАШУ МОВУ КОНТЕНТУ ;)
Хай і вата потроху звикає до мови перемоги! ))
Вам гарного дня та всім нам мирного неба!
@@СергейНикитенко-щ7н Я не вата, якщо що. Просто більшу половину свого життя прожив у російськомовному місті Харків.
@@СергейНикитенко-щ7н в каком месте перемога???
Это устройство для автолюбителей с кредом по жизни "взула i забула". 6А для аккумулятора разряженного на 50% - это не кувалда, а очень даже позитивный режим.
@@vverra3176 смешно.
Доброго дня а скільки опір на резисторі R8
вважаю цей амперметр некоректним тому що перетин дроту щупів дуже маленький, краще притіняти струмовимірювальні кліщі.
Учите электротехнику. По крайней мере законы Кирхгофа. Не важно какое сечение - во всех проводниках последовательного соединения ток одинаков, всегда. Токоизмерительные клещи, особенно на малых постоянных токах - самый низкоточный прибор. Нет ничего точнее обычного амперметра, по вышеуказанной причине.
Чого mbr20150ct буде більше грітись ніж mbr20200ct? Один на 200в інший 150в обидва на 20а. 5n60 - 4.5а при 20°, там транзистори 10а і більше було б добре, але при активному охолоджені я не бачу проблеми. Це топ за свої гроші. Їх можна вчепити до акума і лишити. Це не радяньскі трансформаторні в яких виставив струм лишив на ніч, а з ранку акб викіпів бо в ночі в розетці на 20в більше ніж в день. В цих зарядках можна виставити менший (мотоциклетний) струм і заряджати малим струмом. Режим відновлення довгими імпульсами теж відновлює, є багато режимів десульфатації цей один із них, можна вчепити лампочку на ~1а і буде асиметрична зарядка (качелі). То ж 12$ чи 15$ дешевше тільки бж на 14,4в 1а.
Найголовніше, потрібно пам'ятати, що всі елементи китайські, а це вже поділити на два.
Багато разів силові транзистори попадалися з великим опором сток-витік, по даташиту 1.4-1.6 Ом, насправді 14-16 Ом (опір перевищено в 10 разів); саме тому загальна потужність таким БЖ зменшується, разом із терміном експлуатації. Такі реалії
@@evmir_diagnostics по якості запчастин то завжди лотерея, але як правило якщо не згоріло в перші два місяці експлуатації то буде жити, хіба десь непропай чи радіатор недокручений. Просто з такою схемою працюють китайські блоки живлення для ноутбуків, а там взагалі все страшно: герметичний корпус і сталеві радіатори... Працюють в середньому рік. А тут активне охолодження експлуатація не така важка, акумулятор не заряджають щоденно.
я вже купив парочку подібних, тільки по скидкам вони по 7,8-9$.
Красава . Я уже купил по 300( , и тут же за 250 показалась зарядка
@@Мермидонец а оно так всегда )))
это у них фишка такая ))))
акумулятор 60а/г якщо заряджати струмом 1А то 60 годин заряду. якщо 2А то 30 годин *доба між іншим 24 години.
ти дійсно заряджаєш свій акб 30 годин ? дуже сумніваюсь :(
зазвичай ті хто люблять свій акб, заряджають струмом 6А (акумулятор 60а\г) і то він буде заряджатись 6 годин, а ті хто не дуже любить 10А і при тому буде заряджатись 6 годин.
p.s.
маю схожу зарядку на 10А брав для акумулятора на 100а\г.
міряти імпульсний струм або напругу тестером - ну таке собі ;)
*десульфататор змінює кілька разів в секунду полярність на акумуляторі, і почергово змінюється цикл заряду і розряду, при тому цикл заряду трішки довший за цикл розряду, тому йде саме заряд.
не автомобіліст, але чомусь думаю: що жигулі що мерседес, на посаджений акумулятор подають явно не 1А, а скільки може генератор, обмежує лише напругу в 14,2в
ток заряда максимально будет только в начале заряда, а потом, со средины времени заряда, ток будет уменьшаться, причем чем выше напряжение АКБ тем меньше будет ток заряда. И это вы ничем не перепрыгните. А еще она сама примет решение что "хватит", а на самом деле там нет емкости. И не надо бредить про десульфатацию! это как мантра все повторяют но реально ни одна ЗУ десульфатацию не делают. Читайте Сороку.
Кожні пів року знімаю свій АКБ, щоб провести КТЦ (конртрольно-тренувальний цикл), це займає до неділі часу. Повний заряд-розряд з десульфатора (власного виробництва), мінімум в два етапи. Будь-який акумулятор потребує обслуговування, це зазначено в інструкції по експлуатації.
Моєму АКБ вже 5 років з пусковим 680 ампер/годин , на разі залишилось 560 А/год, ще жодних проблем з ним не було. З такою обслугою його, думаю поїздить, ще мінімум 2 роки. Гадаю дуже гарний результат.
Саме таким способом, зазначеним вище, відновив більше 10 АКБ, які хотіли вже викидати.
Практики достатньо, щоб про щось говорити.
Щодо десульфатора: ця функція не може змінювати полярність, бо в такому випадку вже згоріла зарядка або вилетів АКБ (при значних амперах типу 5-6А); і розряд не проводить, бо немає нагрузки розряду.
Тож ваша думка є лише суб'єктивною.
Процес десульфатація це і є заряджання АКБ, тобто робота ЗП.
Кількість А/год це і є ємність акумулятора, по типу конденсатора, якщо так легше.
Я не читаю Сороку, поки не було необхідності...
Вчіть мат.часть!
@@ЕленаОстровская-д5р тут не посперечаюсь ;) 5 балів.
хоча якщо заморочитись на ЛБП можна виставити 10+А і примусити його тримати заданий струм незалежно від зарядженості акумулятора(від напруги). це дурість піде перезаряд викіпання ...... акумулятора і напруга вийде за 14в ,але все ж можна.
пробував робити десульфатацію, навіть змінним струмом радував акумулятор серйозних змін не досяг :(
@@evmir_diagnostics тут теж важко посперечатись. під час розряда іде сульфатація, під час розряду десульватація. така хімія свинцевих акумуів.
єдина фігня що тут іде мова про глибоку сульфатацію, і про ті сульфати які під час заряда вже не зникнуть ;) кальцій-кальцій з глибокою сульфатацією іде в смітник. народ про соду щось писав, але я не пробував, тому не можу нічого сказать !
Вітаю! З подібними зарядками за 15 баксів ясно. А якої думки про про фірму Deca?
На жаль нічого не скажу, не користувався.
Купіть Бош - весь світ користується ними (зустрічав на фірменних СТО) та не має проблем! В самого такий Бош, хоча я не маю відношення ні до бренду, ні до автомагазинів.
Вітаю! Згорів такий зарядник (більш дешевий).
Якщо можете підкажіть номінали резисторів (двох та одноватниго), або кольори кілець
Разом з резисторами могли згоріти і транзистор з шим, подивлюсь напишу, схеми можуть відрізнятися, конструктив подібний
за часту по амперажу вони брешуть тому що іде падіння на самих проводах тому що провода у них мягко кажучи до сраки і немають тої пропускної що від них вимагається, датчик знімає покази зразу з виходу схеми біля трансформатора, а ви знімаєте покази на кінцях крокодилів бо на ІMAX B6 такаж фігня, помняв з китайщини тої на нормальні і стало брехати всього лиш на 150мА
Какая разница где мерять ток? Он просто привирает из-за непринципиальности такой погрешности.
За 12 гривень (як написано у заголовку) - досить пристойно.
😂
Згоден 😂
Чи можно замінити транзистори на більш міцніші?
Можна, але треба враховувати ємність затвору....
Це вже більш складна тема ...
Аби чим не замінити
Таке ж зарядне. Не працює екран, проте періодично загорається і показує параметри. Куди дивитися, що робити. Підскажіть будь-ласка.
Дивіться живлення на сам екран, це якщо заряд продовжується.
Або живлення мікросхеми цього екрану
Йде падіння на шунті і на щупах мультиметра. Автомат можна і на трасформаторному зарядному зробити з відключенням. Багато зробив зарядних на різних схемах, але
імпульсники - це для мене шлак.
В такому разі, скажіть, що робити автовласникам які проживають в часному секторі де напруга в розетці падає до 180 В? всі добре знають, що в такому випадку напруга на вторинній обмотці відсотків на 15, а це біля 2В.
Відповідно АКБ не зарядиться на відміну від імпульсника який має стабілізацію напруги по виходу.
@@evmir_diagnostics Робите умну зарядку на звичайному трансі та і справ то! У 2012 році робив таку, на микроконтроллері. Працює при більш-менш адекватних девіаціях в розетці! "Заказувати" можливо як ток так і напругу. Показчіки відкалібровал по Флюку... Доси працює!
Ви зараз у этому огляді працюєте з китайським мультиметром?😂 Як ви перевірили цього виробника мультиметрів???
А яким не китайським пристроєм користуєтесь ви?
Може щось візьму на примітку.
Так працюю чудовим китайським мультиметром, звісно перевіреним, як по напрузі так і по силі струму.
А трансформатори в них однакові?
Кількість витків у обмотках може бути різна, в залежності від типу сердечника і частоти шим
Не, включае і виключае, а заряджае і розряджае. Це розуміти треба.
Доброго дня де можна ппридбать таке зарядне.
Якщо хочете можу продати свою, як на відео. Вона перевірена, протестована, не експлотується
@@evmir_diagnostics скільки буде коштувати і як замовить
Закажи на аліекспрес, і непарся,
Гугль в допомогу, сьогодні таке забрав з нової пошти за 288гр + доставка = 409гр.
Ціна на Алике не показчик рівня схемотехніки та надійності. Можливо гавно купити за очень велики гроши! Робити висновки по температурі нагріву не поміряв пірометром - теж не камільфо! А в загалі залишати на ніч в гаражи кітайські "поделки" я би ні защо не робив так! Авто коштує набагато більше! Купить брендову зарядку, да, вона буде в 3-4 рази дорожче, та спить спокійно з цілим авто!
Не згоден з автором. В обох зарядниках цілком нормальна елементна база як для їх потужності. Й на термін роботи у даному випадку не впливає. Погоджусь, що відключати процес заряджання при струмі 1А це цілковита дурня. Але невеликий лайфхак - купуємо за ті ж гроші лабораторний блок живлення і можемо виставляти любі значення струму й напруги. І взагалі заряджати всі існуючі типи батарей. Хіба що десульфатацію такий блок не зробить. Але в кого прямі руки, той і сам собере десульфататор.
Ну учитывая, что они под ток заряда 6.х А и не регулируются, а это под среднестатистический автомобильный аккум 60А/ч, то 1 А вполне нормальное значение. 0.02*С ток окончания заряда считается (С - это емкость). И я когда-то мерял давно, постоянный неуменьшающийся ток присутствует и он был равен примерно такому значению 0.02С, правда это были аккумы не кальцевые, как сейчас основная масса. Может у кальциевых чуть другой порог, но врядли сильно другой.
@@tanixtx5298 на справді струм має бути меньше 0,02С. Інакше як відловити момент закінчення заряду? Розумний зарядник при досягненні цього значення струму має запустити таймер на 1 годину, після чого знизити вихідну напругу до значення напруги підтримки заряда. Тобто, спочатку обмежуємо струм заряду на рівні на більше 0,3С (краще 0,1С). При досягненні напруги 14,4В обмежуємо напругу на рівні 14,4В. При зниженні струму до рівня 0,02С вмикаємо таймер і витримуємо напругу 14,4В ще одну годину. Після чого ставимо обмежання напруги на рівні 13,7В і вмикаємо індикацію що процес заряджання завершено. При такій напрузі акумулятор може знаходитись нескінченно довго і буде залишатись зарядженим.
@@tanixtx5298 Якщо в процесі заряджання струм не може впасти нижче 0,02С, то це свідчить лише про несправність акумулятора - заводський брак, надвисокий рівень саморозряду або коротке замикання однієї з банок.
Імпульсні зарядки усі хлам,краще трансформаторні по стариці,порада на всі часи.
А чем это они лучше, если не секрет?
Просто у меня две трансформаторных и три импульсных. Любимая из них импульсная "Маэстро" Харьков делал.
То мабуть я не дочекаюсь відповіді...
Піду викину хлам імпульсний за 100$ 🤷🏻♀️
Волога
Вентилятор решает проблему перегрева, да и греться они будут совершенно одинаково. Нет никакой пользы от заряда малым током - нигде, кроме Ютуба это не написано. На автомобиле ток никак не ограничивается, а киловаттный генератор даже в половину мощности способен дать 40А на заряд аккумулятора, что он кстати и делает. Прекращайте нести чепуху.
Так вентилятор вирішує питання перегріву, а не те бздо, що стоїть в ЗП.
Дуже багато АКБ (трупаків, та таких що ці вумні зарядки слали власників за кораблем) пройшло через мої руки, більшість було відновлено до робочого стану. Тому вірите ви чи ні, ваша справа. Я лише рекомендую
@@evmir_diagnostics Другая целевая аудитория - это устройство, чтоб трупики не образовывались даже у полных профанов. Температуру я померил - 35° на выходе при 5.5А, а девайс у меня самый дешманский. Я всем верю, но личный опыт говорит, что 1/10С до напряжения 14 совершенно безопасно для рабочего аккумулятора. Реанимация должна учитывать радикальное уменьшение активной площади пластин и к теме не относится.
Поміряйте яким струмом заряджаеться акк. в машині !!!
В авто акк заряджаєиься напругою . Ніякого обмеження сили струму !!!
ковыряетесь в сортах г... там и близко нет никаких импульсов! Это все СССV алгоритм, одинаковый для всех. Если хотите нормального заряда, с восстановлением АКБ а не всё вот это вот китайское - гуглите adopt-zu soroka . Там у него на сайте есть вся научная часть что нельзя делать с АКБ. А эти все "типа зу" - это до лампочки...
Adopt-zu soroka