Głowica spawalnicza zasilana jest energią świetlną niezbędną do procesu spawania, która dostarczana jest za pośrednictwem światłowodu przenoszącego energię wytworzoną w źródle laserowym. Dodatkowo głowica wyposażona jest w obieg chłodzenia wodą, obejmujący dwa przyłącza wodne (wejście i wyjście). Do głowicy doprowadzone są również przewody elektryczne. Część instalacji odpowiada za obwód bezpieczeństwa podczas procesu spawania oraz obsługę spustu inicjującego ten proces. Druga część instalacji steruje silnikiem napędzającym lustro, które umożliwia przeprowadzanie procesu spawania. Silnik wprawia lustro w ruch, co powoduje oscylację wiązki laserowej i pozwala na układanie spoiny o określonej szerokości. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: tel: 883 073 888 e-mail: info@otinus.pl Lub sprawdź nasze oferty na otinus.pl/oferta/
Bardziej przypomina lutospawanie.Nie widać żeby nagrzewała spawany materiał,bardziej topi na nim podawany drut..ciekawy jestem jak wypada wytrzymałość spawania w porównaniu np. do migmag lub tig
Nie widać strefy wpływów ciepła ze względu na punktową emisję wiązki laserowej. W przypadku spawania klasycznego spawa się prądem który przepływa przez materiał, przez co materiał się rozgrzewa na większej powierzchni. W tym przypadku punktowa emisja lasera nagrzewa nam materiał na bardzo małym odcinku dzięki czemu materiał nie odkształca się jak w przypadku spawania klasycznego.
Witam jak jest zasilany uchwyt spawalniczy
Głowica spawalnicza zasilana jest energią świetlną niezbędną do procesu spawania, która dostarczana jest za pośrednictwem światłowodu przenoszącego energię wytworzoną w źródle laserowym. Dodatkowo głowica wyposażona jest w obieg chłodzenia wodą, obejmujący dwa przyłącza wodne (wejście i wyjście).
Do głowicy doprowadzone są również przewody elektryczne. Część instalacji odpowiada za obwód bezpieczeństwa podczas procesu spawania oraz obsługę spustu inicjującego ten proces. Druga część instalacji steruje silnikiem napędzającym lustro, które umożliwia przeprowadzanie procesu spawania. Silnik wprawia lustro w ruch, co powoduje oscylację wiązki laserowej i pozwala na układanie spoiny o określonej szerokości.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
tel: 883 073 888
e-mail: info@otinus.pl
Lub sprawdź nasze oferty na otinus.pl/oferta/
Bardziej przypomina lutospawanie.Nie widać żeby nagrzewała spawany materiał,bardziej topi na nim podawany drut..ciekawy jestem jak wypada wytrzymałość spawania w porównaniu np. do migmag lub tig
Nie widać strefy wpływów ciepła ze względu na punktową emisję wiązki laserowej.
W przypadku spawania klasycznego spawa się prądem który przepływa przez materiał, przez co materiał się rozgrzewa na większej powierzchni.
W tym przypadku punktowa emisja lasera nagrzewa nam materiał na bardzo małym odcinku dzięki czemu materiał nie odkształca się jak w przypadku spawania klasycznego.
czy to jedna maszyna wykonuje spawanie ciecie i czyszczenie?
jak ze spawaniem rur wielościegowo?
Nasza spawarka można położyć jeden spaw i na niego kolejne bez problemu.
@@Otinusnie mówi się spaw tylko spoina, warto wiedzieć jeśli się sprzedaje spawarki
@@cebularz364 dokładnie
cena?
1000w 56 tys
1500w 68 tys
2000w 85 tys
@@Guruv_v o kuhwa
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie otinus.pl/ gdzie może Pan zobaczyć wszystkie oferowane przez nas maszyny.
@@stiv4DjAsasin jako nowość cena jest Kosmiczna, ale za jakiś czas będzie niższa zapewne