Сроки проведения настольной прививки. Основные моменты и нюансы

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 25 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น •

  • @pavelrudenko-j8i
    @pavelrudenko-j8i วันที่ผ่านมา +1

    Спасибі за чітку та зрозумілу розповідь

  • @ЕвгенийГартлиб-р2р
    @ЕвгенийГартлиб-р2р วันที่ผ่านมา +1

    Спасибо вам ,за такие обучающие фильмы!многому научился от Вас не пропустил ни одного фильма очень позновательно! Ждём новых роликов от Вас.Удачи и с наступающим!

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา

      Спасибо. Очень рад, что постоянно смотрите, что нравится. Заходите и впредь, удачи

  • @user-hk8vo8kf5u
    @user-hk8vo8kf5u วันที่ผ่านมา +2

    Смотрим. Спасибо Вам.

  • @ОлексійПономаренко-б3г
    @ОлексійПономаренко-б3г 22 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Браво. Раніше, як не мене, відчувалась Махновщина, на усталені роками теорії Патріархів, можна не звертати уваги в ім'я результату. Тільки що, результат прийде або згідно проповідей Батьків виноградарів, або шляхом особистого наполегливого системного удосконалення власних навиків, помилок, незнання на всіх етапах виноградарства. Головне, яке мені початківцю імпонує: результат дається у кожного по різному, індивідуально, особисто, але для цього потрібно братись і створити свій індивідуальний підхід із фіксацією, записами, спробами. Під гарантію, що виноград віддячить радістю творцю.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  14 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Дякую. Цікавий коментар, і вірне направлення на шлях до успіху. Удачі

  • @ОльгаМазур-з9ц
    @ОльгаМазур-з9ц วันที่ผ่านมา

    Дякую за відео. Щасти Вам!

  • @xiaomimi422
    @xiaomimi422 วันที่ผ่านมา

    Дякую за відео, буду вчитися.

  • @resnanskaatatana264
    @resnanskaatatana264 วันที่ผ่านมา

    Добрый вечер скажите, меняются ли характеристики сорта ,если черенок взят с корнесобственного куста и с прививки.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา +1

      Добрый вечер. Как то нужно сделать фильм и по этому мифу. Почка - единственный носитель генотипа сорта, и может изменится только в следствии мутации этой почки ( внешние воздействия температуры, радиации и т.д. ), что естественным путем бывает крайне редко, 2-5 почек на 1 гектар винограда.
      Подвой же, способен в некоторой степени изменить фенотип сорта, т.е свойства не связанные с генами. По этому, нет никакой разницы от куда взят черенок. Удачи

    • @resnanskaatatana264
      @resnanskaatatana264 วันที่ผ่านมา +1

      Спасибо за развёрнутый ответ, смотрю ваши фильмы, учусь.

  • @riksmak9388
    @riksmak9388 วันที่ผ่านมา

    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • @Олександр-з2я
    @Олександр-з2я 5 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Подскажите пож, можно ли на подвой с имеющимися корнями и удалёнными "родными" почками сделать сразу две прививки: в расщем и почкой (окуліровка) ? Спасибо!

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  5 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Спасибо. Да, без проблем, ниже расщепа пару сантиметров и делайте. Удачи

  • @servetservet6561
    @servetservet6561 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Здраствуйте, а можно после прививки сразу на улице посадит, без стратификации? То есть тогда прививать когда уже тепло будет. Почему то мне кажется в Грузии теплее даже чем в Одессе.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  14 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Здравствуйте. В принципе можно, но результат может Вас не обрадовать. Для стратификации, в первые 10 -12 суток нужна стабильная температура 28 - 24 градуса на уровне прививки.
      Но, попробовать можно, иначе, как убедится. Удачи

    • @servetservet6561
      @servetservet6561 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      @sadovadolyna3181 Спасибо

  • @ВладимирПивоваров-ц9в
    @ВладимирПивоваров-ц9в วันที่ผ่านมา +1

    Може не по темі, але... Років п'ять роблю прищепи в штамб однорічного, або дворічного саджанця ( непогано підходить - Лідія) в грудні і навіть в січні місяці. Сьогодні щепив Сьомушку і Солодкий світ, викопав однорічний саджанець, зробив щеплення в шийку (в рощеп) і посадив на постійне місце. 25 грудня, температура +1. Також перещепив на семирічну Забаву в два рукава Фламію. Всі прищепи прикопую землею на глибину сантиметрів 10 - 15 і зверху добавляю сантиметрів 15. Випадів практично не буває. Сумська обл.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา +2

      Дякую. Дійсно не по темі, але цікаво, хоч і не нове. Але, чому не зробити ці прививки в оптимальні по температурі терміни. Все одно, Ваші зимові прививки почнуть зростатись при необхідних для цього температурах, тобто аж в травні місяці. Тепер, Ви їх просто закосервували, і зменшили шанси на гарний результат.
      Займався подібним і я, але не можу сказати, що випадів практично не було, скоріше - випадали практично всі. Але, можливо, щось робив не так. Ризикнути так з Солодким світом - таки да, сильно. Успіхів

    • @ВладимирПивоваров-ц9в
      @ВладимирПивоваров-ц9в วันที่ผ่านมา +1

      @@sadovadolyna3181 Дякую. Планую на завтра ще три прищепи. Загалом буде шість. Якщо цікавитиме результат, влітку відпишусь.Згоден, що виходить своєрідне консервування, але... при теперішніх зимах коренева хоч мало-мало, але працює, звісно зростання немає,але е своєрідне привикання - підвой і привой в однаковій середі... Щеплень я роблю не багато і самі вдалі - зимові.А Солодкий світ мені подарував Саша Гергель ! Дякую Валерій за коментар.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา +1

      @@ВладимирПивоваров-ц9в Дякую, результат цікавить, бо маючи свої негативні результати таких прививок, відношусь до них, як до єксперемента. Так, як мене цікавить лише максимально позитивний результат прививок, то і, звичайно користусь їх проведенням в найбільш оптимальні строки і способи. А конкретно, черним в зелене в період затухання сокоруху. Результати бувають різні, але постійно покращуються, тоб то, я на вірному шляху. Маєте гарного товариша, в особі О.Гергеля, цікавився його вирощуванням садженців. Успіхів

    • @Станислав-ъ5х
      @Станислав-ъ5х 20 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      ​@@ВладимирПивоваров-ц9вДобрий день. Цікава тема зимових щеплень. Підкажіть чи можливі такі щеплення на кущі віком 3- 4 роки або ще більш старі? Чи є статистика результатів?

    • @ВладимирПивоваров-ц9в
      @ВладимирПивоваров-ц9в 19 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      @@Станислав-ъ5х день добрий. Три роки потому, робив щеплення на Аркадія, кущу був 21 рік. Все чудово зрослось! Робив щеплення - в рукав з прикопуванням в землю, виходить прищепа живиться від підвою і розвиває свою власну кореневу.А через рік видалив повністю старий сорт. В рощеп поміщаю два чубучки по одній брунці (по краям) В результаті маємо через рік практично повноцінний новий сорт ( або ГФ)

  • @vitas2602
    @vitas2602 วันที่ผ่านมา

    Добрый день. В этом году планирую сделать несколько привитых черенков. В прошлом году многие черенки подвоя не дали корни хотя почки распустились(потом завяли). Хочу попробовать сначала прорастить в стратификаторе корни на подвое, а потом делать на него прививки. Как думаете, хватит ли питания для срастания прививки? Спасибо.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา +1

      Здравствуйте. Так, как Вы планируете, нужно пробовать, не знаю. Я делаю, как рассказал, сначала прижилась почка, и на 7-10 день стратификации, включаю подогрев пяток до 24 гр. Удачи

  • @ВіталійСеменчук-я8щ
    @ВіталійСеменчук-я8щ วันที่ผ่านมา +1

    Я думаю (відносно себе) цінні бруньки прищепити чорним в зелене, такі прививки вже для мене виглядають надійно і виходить

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา +1

      Так, але можна потренуватися і навіть на своїх брунках, якщо, звісно, це потрібно

  • @__i__i____i__i__8705
    @__i__i____i__i__8705 วันที่ผ่านมา

    Я не понял - какая цель прививки? Или прослушал? Какой то особенный подвой?

    • @Yurij-123
      @Yurij-123 วันที่ผ่านมา

      Уйти от филлоксеры. Прививают на филлоксероусточивые сорта винограда.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา

      Спасибо за вопрос. Именно так, как написал здесь Юрий, спасибо, Вам. Удачи

    • @__i__i____i__i__8705
      @__i__i____i__i__8705 วันที่ผ่านมา +1

      @@sadovadolyna3181 Теперь понятно. Хорошо бы было если бы Вы в этих видео сразу называли эти подвои и изменяют ли они вкусовые качества привоев ... с филлоксерой конечно всё понятно.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา

      @@__i__i____i__i__8705 Каждой теме свой фильм, если желаете, подпишитесь, ничего не пропустите. Удачи

    • @__i__i____i__i__8705
      @__i__i____i__i__8705 15 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      @@sadovadolyna3181 Я давно подписан. Очень давно.

  • @valeriygordienko5809
    @valeriygordienko5809 วันที่ผ่านมา

    Якщо ви хочете зробити як і для себе так і для людей хороший саджанець робіть це в травні коли є природнє тепло і світло і не мучайте рослину і себе.

    • @sadovadolyna3181
      @sadovadolyna3181  วันที่ผ่านมา

      Дякую. Дуже приємно читати за Вашу турботу про рослину и особливо про людину. А мене, і, можливо інших виноградарів, Ви вирішили виставити, як мучитилів. Дуже оригінально, і не менш кумедно, може в червні було б ще краще.
      Не раджу, Вам, як, Ви, чомусь вирішили порадити мені, але просто вникніть в дану тему, якщо бажаете, і можливо зрозумієтаєте, ніякої шкоди рослини не отримали, а люди отримають не хороший саджанець, а чудовий.
      Вже давно навчилися створювати комфортні умови рослинам не по сезону. Вся Голандия вирощує продукти споживання в теплицях з обігравом цілорічно, поцікавтесь в яких обьемах. Вся рання продукція в нашій країні вірощується в теплицях, редиска, помідори, огірок, капуста, зелень, спаржа і ті ж самі саджанці винограду. Ви, про що?. Успіхів