Widzisz Dymitr - wytłumaczyć werdykt jest bardzo prosto. POTĘGA CHEMII 😁. Wystarczy przeczytać ile w tych tańszych wersjach jest różnych ulepszaczy , wzmiacniaczy smaku itp. Płacisz więcej (a niejednokrotnie dużo więcej) aby mieć smak bez tego chemicznego syfu. Moja teściowa , która nie jest zamożną osobą kupuje głównie produkty eko a najchętniej żywność z bazaru bezpośrednio od rolników. I kiedyś powiedziała jedno zdanie które póki co w naszym przypadku bardzo się sprawdza. TO CO ZAOSZCZĘDZISZ NA JEDZENIU ODDASZ PODWÓJNIE W APTECE.
Zrób koniecznie taki odcinek w wersji świątecznej! Budżetowe vs droższe dania na święta. Myślę, że ciekawe by też było porównanie dań/ciast na święta wykonywane przez jakieś restauracje/catering/cukiernie vs zamówione u osoby prywatnej
Kilka dobrych lat temu. Pracowałem w wakacje w Holandii przy pakowaniu pieczarek. Mieliśmy pieczarki Bio i zwykle. Różnica między nimi była taka, że bio były na zielonych tackach a zwykle na czarnych. Dokładnie te same pieczarki były pakowane tu i tu, a w sklepie bio były 2/3 razy droższe.
Ogladam ciebie od niedawna i śmiało mogę powiedzieć, że dzieki twoim szczerym opiniom na temat niektórych produktów w mojej lodówce znajdują się tylko te co faktycznie są dobrej jakości i przede wszystkim w dobrej cenie
Ciekawy test tych rzeczy. Też uważam, że te dania bio, mają za wysoką cenę. Mogłyby być nieco tańsze. Najbardziej ładnie wyglądały dla mnie pierogi. Pozdrawiam Dymitrze, miłego wieczoru. ❤😃💋
Oglądam kanał tak od 100tys subów i bardzo mi się podoba jak sie rozwijacie, pozostaje ciągle ten sam styl i atmosfera filmów, w o wiele ulepszonej jakości 🎉
Ceny gotowych dań "premium", subiektywnie - są przesadzone. Może i lepsze pod kątem smaku, może czasem pod kątem składu, ale to wciąż tylko DANIE ZE SŁOIKA. Patrząc na galopujące ceny, niedługo ryż, ziemniaki i cebula - będą tylko dla elity.
chodzisz do sklepu , pracujesz kupujesz masz na wszystko ? Jeśli nie to robisz coś źle w życiu i to tutaj jest problem. Od lat kryzysy galopujące ceny , bieda w kraju itp . A Ja jakoś ciągle żyje tak samo normlanie i dobrze
@@xD3jf jeśli chodzi o chodzenie do sklepu, po podstawowe zakupy, to niestety nie robię tego codziennie. Wysyłam zaś do takich spraw, moją odpłatnie wynajętą służbę domową. Gdzieś popełniłem w życiu błąd (ale zastanawiam się gdzie), że to nie ja chodzę 🤔
@@LukaszKa. no śmiechom nie było końca, po prostu nie narzekaj bo nic się nie dzieje. Idę przygotować ziemniaki dla elity i sprawdzić zapasy ryżu w sejfie. Pozdrawiam
@@LukaszKa. XD w służbie to ty u mnie giermku robisz, masz wtedy okazje i sobie zakupy zrobic. Teraz dobra temperatura jest to mozesz na dworze trzymac bo lodówki swojemu błaznowi nie udostępnię.
Pozdrowienia ❤😉😊, następny film, który z przyjemnością się ogląda.👌👍👍 Przedstawione gotowe dania, jak się okazało , smakowane ze swoistym poczuciem humoru, 😉 nie zawsze idą w parze z proponowaną ceną. Tak właśnie smakują produkty bio, bo muszą się czymś wyróżniać, a przede wszystkim są drogie. Zgadzam się z opinią, że to co jest tańsze, wcale nie musi być gorsze. Dziękujemy i czekamy na więcej.🙂
Dуmitr, fajnie jest zobaczyć Twój nowy odcinek! Świetny test, Super! Wiesz, jak radować się i dawać tę radość innym ludziom. Dziękuję za Twoją pracę! Pozdrawiam! 💓 👍
Oprócz smaku warto zwracać uwagę na skład - te tańsze teoretycznie mają więcej "chemii". Może warto też sprawdzić typowo dania premium jakimi są liofilizaty? Lyofood, Lyommy, Summit to eat, Travellunch, Adventure Menu
Jest takie powiedzenie: "Jesteś tym co jesz". Tutaj mniej chodzi o smak bo nie dodawane są "wzbogacacze" smaku i inna chemia, tylko o to aby zdrowiej i naturalniej się odżywiać. Albo wydajemy więcej na zdrowsze produkty, albo za X lat wydamy więcej na zdrowie aby je odzyskkać.
Może test kalendarzy adwentowych ze słodyczami od najtańszych do najdroższych, takie porównanie pralinek w nich itd, czyli jakości czekolady, i też na przykład otwieranie, iczy ciężko otwierać,i estetyka opakowań, albo test, i porównanie Thermomixa, Lidlomixa itd. poprzez zrobienie w nich tych samych ciast , czy czegoś innego, efekt, wygląd itp.
W dobrym jedzeniu to nie do końca można patrzeć tylko na stosunek ceny do smaku. Naturalność czy sztuczność jedzenia zostaje w organizmie na dłużej niż tylko chwila smakowania.
Nie ma jak to produkty domowej roboty, żaden gotowiec nie ma podejścia. Jak już kupować gotowca, to trzeba kierować się składem i własnymi preferencjami smakowymi, a nie ceną czy certyfikatami. Fajny odcinek, pozdrawiam!
Muszę to napisać, mój gdy nosił okulary to jak Ty, no strasznie podobni jesteście. I nawet synek nazwał Cię "Daddi" jak oglądałam odcinek😅. Ale dzisiaj nie o tym, wiecej takich odcinķów proszę, świetnie się to ogląda. Dzięki
Moim zdaniem fajne byłoby też porównanie składów, bo jednak jeśli coś ma syfiasty skład, to mimo że jest tańsze, lepiej dołożyć więcej jeśli kogoś stać.
W wędlinach, parówkach też nie ma żadnej różnicy. To samo mięso idzie do szynki za 30zl i za 60zł. Różnica przypraw i ewentualnie odrobki- wędzenia czy parzenia.
Witam.Prosze sprawdzić co lepiej smakuje.........margaryna na kanapce czy masło na kanapce..Tzn na kromce chleba.Już nie wspomnę iż chleb tuż z piekarni za rogiem to jest wyzwanie.Pozdrawiam :)
Cześć Dymitr, mam pomysł na odcinek, aby sprawdzić ceny między sklepami spożywczymi w galeriach handlowych np Carrefour we wroclavii a sklepami tej samej sieciówki nie w galeriach. Pozdrawiam
Podstawowe pytanie. Czy droższe, zawsze znaczy lepsze?. Czy lepiej zakupić 2 tańsze przedmioty i mieć na zapas, czy jeden droższy niekoniecznie lepszy. Długo by można dyskutować w wielu dziedzinach. Pozdrawiam Może kiedyś bedzie taka debata.
Fasolkę po bretońsku najbardziej lubię z firmy "Kuchnia Staropolska". ok 10zł kosztuje a moim zdaniem najbardziej przypomina smakiem taką gotową. Ja tylko sobie wkrajam więcej kiełbasy bo jej mało jest.
Odgrzewacie sobie to wszystko w mikrofali a według mnie takie dania tracą smak , powiedz Łukaszowi żebyście zrobili blind test jedzenia z mikrofali a podgrzewane tradycyjnie na jakiejś indukcji czy co tam macie , zobaczysz że bedzie różnica . Pozdro Dymsza i Łukasz .Miłego
Tak się składa ze pracuje w sieci sklepow eko gdzie kupiliscie te produkty i to jest moim zdaniem kwestia skladow jesli chodzi o smak w tych tanszych są wzmacniacze smaku konserwanty i inne świństwa niepotrzebne czlowiekowi do zdrowia i zycia ktore nadaja smak ja wole dopłacic i przynajmniej pozniej nie zastanawiac sie jak większosc spoleczenstwa skąd nagle jakiś rak czy zawał takze kwestia przemyślenia panowie pozdrawiam serdecznie
Zrob test ostrego czipsa (one hot czip chelenge) , test serii sanah w zabce z nuta rozy, test sklepu internetowego "temu" ,kolejna serie produktów wypiekow z lidla i biedronki jest jescze sporo tam rzeczy których nie bylo w 1 czesci😊 to takie propozycje a film jak zwykle super i fajny live dzisiaj na tik toku czesciej poprosze bo to bylo zaskoczenie 😊
@@nugat9245 ja właśnie jadłam wszystko i nie czułam róży w niczym i chce poznać zadanie innych osób bo większość czuje mocno róże właśnie a ja nie pisali mi też że mogłam trafić akurat na taką serie z miejsca ilością róży no nie wiem 🤷
Moja sąsiadka kupiła "chemię BIO"....więcej nie kupi. Lustra pomaźgane, plamy z podłogi się nie ścierały, kranów nie szło doczyścić....ale cena jak na Batorym :)
Panowie, ogólnie to tylko takie jedno zastrzeżenie mam. Bo koncepcja jest taka: "Dania eko i nie eko, które lepsze i czy warto tyle płacić." Które lepsze, czyli które mają lepszy skład? Czy które lepiej smakują? Bo skoro Które lepiej smakują (Co jest w założeniu) to nie było 4 do 1 tylko co najmniej 3:2 jak dobre pamiętam (oglądałem odcinek na 2 razy). A jeżeli chodzi by odgadnąć gdzie są produkty eko no to też fajna zagwozdka, ale chyba to jest dość oczywiste że idzie to łatwo wyczuć w większości (Patrząc na Twoich Dymitrze próbach w kilku odcinkach). Jakby rozumiem, że trochę może obawiacie się że to nie modnie wyjdzie że dania nie-eko wyjdą na podium, ale kurde! Skoro są lepsze (smakowo) to trzeba też powiedzieć, że eko nie smakuje tak dobrze i kosztuje więcej.
Zobaczyłem test tylko pierwszego produktu i dalej dziękuję. To że produkt BIO nie oznacza że będzie lepiej smakować. BIO powinno oznaczać że produktu czy zwierzęta użyte do przyrządzenia danego dania były hodowane czy sadzone w sposób ekologiczny, zgodny z naturą, bez szkody dla środowiska naturalnego, bez użycia chemii itp. A smak samego produktu to już kwestia ilości użytych przypraw. Krokiety- mówisz że smakują zwykłym naleśnikiem- to chyba akurat dobrze...?? Pozdrawiam
@@furmanka7207 ok. Ale BIO nie polega na tym że lepiej smakuje. Poza tym nie powiesz mi że jak ktoś mówi że krokiety od "Jędrusia " są ok to jest to jakiś wyznacznik smaku...
Ja raczej staram się nie kupować obiadów w słoikach .Kiedyś nie zdążyłam z obiadem😊 i kupiłam fasolkę z pudliszek.Mąż powiedział że dobrą zrobiłam fasolkę i powiedział że następnym razem też mam taką zrobić 😉
Co myślisz o zrobieniu praktycznego odcinka na temat sprawdzenia franczyz ? W Polsce głównie mówi się o żabce. Jednak jest więcej firm oferujących franczyzy z niskim do 20tys progiem wejścia. Bardziej lub mniej znanych..Am am kebab, bafra, nieruchomości. Może sprawdzisz ich realność, uczciwość, treść umowy itd?:) pozdrawiam
Jak możecie to wrzućcie łapkę w górę 🙏❤ do soboty! 🎉
Ale to bardzo.😅
Mówisz i masz 😅
Zobaczymy, a jakże tak tak. Wrzucamy. Dla ekipy łapka w górę musi być.
Nie musisz nawet prosić :) Łapka w górę każdorazowo nawet przed obejrzeniem filmu :) Wiadomo że będzie git jak zawsze :)
Widzisz Dymitr - wytłumaczyć werdykt jest bardzo prosto. POTĘGA CHEMII 😁. Wystarczy przeczytać ile w tych tańszych wersjach jest różnych ulepszaczy , wzmiacniaczy smaku itp. Płacisz więcej (a niejednokrotnie dużo więcej) aby mieć smak bez tego chemicznego syfu. Moja teściowa , która nie jest zamożną osobą kupuje głównie produkty eko a najchętniej żywność z bazaru bezpośrednio od rolników. I kiedyś powiedziała jedno zdanie które póki co w naszym przypadku bardzo się sprawdza. TO CO ZAOSZCZĘDZISZ NA JEDZENIU ODDASZ PODWÓJNIE W APTECE.
Zrób koniecznie taki odcinek w wersji świątecznej! Budżetowe vs droższe dania na święta. Myślę, że ciekawe by też było porównanie dań/ciast na święta wykonywane przez jakieś restauracje/catering/cukiernie vs zamówione u osoby prywatnej
Fajne!
Bardzo fajna propozycja 👍
Było w kółko to samo jest
Jestem za
@@SprawdzamJakTak wiec czekamy 👍🤛
Kilka dobrych lat temu. Pracowałem w wakacje w Holandii przy pakowaniu pieczarek. Mieliśmy pieczarki Bio i zwykle. Różnica między nimi była taka, że bio były na zielonych tackach a zwykle na czarnych. Dokładnie te same pieczarki były pakowane tu i tu, a w sklepie bio były 2/3 razy droższe.
chyba z większością produktów jest taki wałek, kupiłam kiedyś pomiodory i ogórki organiczne i smakowały tak samo jak te zwykle...
@@AK-of2qm bo w prawdziwym bio niekoniecznie chodzi o smak xD
Potwierdzam, pakowalam tak bazylie, te same rośliny, różniły się jedynie etykietą ;)
@@AK-of2qmnie chodzi o smak tylko jak są chodowane XD
Czemu narażali się na takie małe zyski pakując cokolwiek do czarnych tacek? :D
Ogladam ciebie od niedawna i śmiało mogę powiedzieć, że dzieki twoim szczerym opiniom na temat niektórych produktów w mojej lodówce znajdują się tylko te co faktycznie są dobrej jakości i przede wszystkim w dobrej cenie
Niebywałe się cieszę!
Ciekawy test tych rzeczy. Też uważam, że te dania bio, mają za wysoką cenę. Mogłyby być nieco tańsze. Najbardziej ładnie wyglądały dla mnie pierogi. Pozdrawiam Dymitrze, miłego wieczoru. ❤😃💋
Oglądam kanał tak od 100tys subów i bardzo mi się podoba jak sie rozwijacie, pozostaje ciągle ten sam styl i atmosfera filmów, w o wiele ulepszonej jakości 🎉
Dla mnie fasolka z Pudliszek jest zajebista. Teraz czekamy na challenge tydzień z zupkami chińskimi
Nie TYLKO WOLOWE ALE I WIEPRZOWE
MOIM zdaniem to WIEPRZOWE były wcześniej ponieważ to była potrawa dla biednych
Placki dopuki nie wynaleziono ręcznika papierowego były inne
HISTORIA GOTOWANIA KŁANIA SIĘ 😊
U Ciebie ortografia 😅😅
@@mareksalah7559 w jednym wyrazie można zrobić pięć na pięć błędów ortograficznych : FZHUT (wschód). I teraz sprawdzają wszyscy 🙂
Zróbcie Dymszy, te same blindy co robiliście. Tylko odgrzejcie mu w garze i patelni. Jak w domu. Bo z mikrofali to wszystko smakuje fajansem
Ktoś powinien zrobić mema z podpisem "bardzo mi się rzuca w oczy" i foteczke z Dimitrem w tych okularach xD
Podgląda
Wyjąłeś mi to z ust gdy były zamknięte 😂😂😂
Ceny gotowych dań "premium", subiektywnie - są przesadzone. Może i lepsze pod kątem smaku, może czasem pod kątem składu, ale to wciąż tylko DANIE ZE SŁOIKA.
Patrząc na galopujące ceny, niedługo ryż, ziemniaki i cebula - będą tylko dla elity.
chodzisz do sklepu , pracujesz kupujesz masz na wszystko ? Jeśli nie to robisz coś źle w życiu i to tutaj jest problem. Od lat kryzysy galopujące ceny , bieda w kraju itp . A Ja jakoś ciągle żyje tak samo normlanie i dobrze
@@xD3jf jeśli chodzi o chodzenie do sklepu, po podstawowe zakupy, to niestety nie robię tego codziennie. Wysyłam zaś do takich spraw, moją odpłatnie wynajętą służbę domową. Gdzieś popełniłem w życiu błąd (ale zastanawiam się gdzie), że to nie ja chodzę 🤔
@@LukaszKa. No, ale co jest złego w samym słoiku, że tak spytam?
@@LukaszKa. no śmiechom nie było końca, po prostu nie narzekaj bo nic się nie dzieje. Idę przygotować ziemniaki dla elity i sprawdzić zapasy ryżu w sejfie. Pozdrawiam
@@LukaszKa. XD w służbie to ty u mnie giermku robisz, masz wtedy okazje i sobie zakupy zrobic. Teraz dobra temperatura jest to mozesz na dworze trzymac bo lodówki swojemu błaznowi nie udostępnię.
Pozdrowienia ❤😉😊, następny film, który z przyjemnością się ogląda.👌👍👍 Przedstawione gotowe dania, jak się okazało , smakowane ze swoistym poczuciem humoru, 😉 nie zawsze idą w parze z proponowaną ceną. Tak właśnie smakują produkty bio, bo muszą się czymś wyróżniać, a przede wszystkim są drogie. Zgadzam się z opinią, że to co jest tańsze, wcale nie musi być gorsze. Dziękujemy i czekamy na więcej.🙂
Jadam placki ziemniaczane żabki dodajac jajecznicę , flaki i pulpety pudliszki dodając makaronem👍 i flaki też jadam ✌️pyszne dania 17:17
Dуmitr, fajnie jest zobaczyć Twój nowy odcinek! Świetny test, Super! Wiesz, jak radować się i dawać tę radość innym ludziom. Dziękuję za Twoją pracę! Pozdrawiam! 💓 👍
Dziękuję Maj!
Ale ty tępa jesteś!
Oprócz smaku warto zwracać uwagę na skład - te tańsze teoretycznie mają więcej "chemii". Może warto też sprawdzić typowo dania premium jakimi są liofilizaty? Lyofood, Lyommy, Summit to eat, Travellunch, Adventure Menu
Bardzo podobają mi się Twoje materiały Dymitrze i bardzo doceniam waszą pracę 😊👌👌
Super dziękuję!
Ile płacą za te komentarze?
Jest takie powiedzenie: "Jesteś tym co jesz". Tutaj mniej chodzi o smak bo nie dodawane są "wzbogacacze" smaku i inna chemia, tylko o to aby zdrowiej i naturalniej się odżywiać. Albo wydajemy więcej na zdrowsze produkty, albo za X lat wydamy więcej na zdrowie aby je odzyskkać.
Może test kalendarzy adwentowych ze słodyczami od najtańszych do najdroższych, takie porównanie pralinek w nich itd, czyli jakości czekolady, i też na przykład otwieranie, iczy ciężko otwierać,i estetyka opakowań, albo test, i porównanie Thermomixa, Lidlomixa itd. poprzez zrobienie w nich tych samych ciast , czy czegoś innego, efekt, wygląd itp.
W dobrym jedzeniu to nie do końca można patrzeć tylko na stosunek ceny do smaku. Naturalność czy sztuczność jedzenia zostaje w organizmie na dłużej niż tylko chwila smakowania.
4:09 - no właśnie w tym problem ;) Często chemią, przyprawami maskuje się tę bylejakość. Jakby Ci dobrze karton przyprawić też będzie smakować ;)
W tych okularach spawalniczych, cytując:"bardziej rzuca się w oczy". 🙂.Pozdrawiam.Czuc emocję.😁
Nie ma jak to produkty domowej roboty, żaden gotowiec nie ma podejścia. Jak już kupować gotowca, to trzeba kierować się składem i własnymi preferencjami smakowymi, a nie ceną czy certyfikatami. Fajny odcinek, pozdrawiam!
Może dania gotowe świąteczne? 😏 w sumie ciekawa opcja 😉
Pozdro dla Was 😃💪
Jest na kanale, poszukaj.
Takie odcinki są spoko,są lepsze niż te jak sprawdzasz jakieś restauracje czy hotele
Myślałem, że bogacze żywią się biedakami.
Wzbudziłeś moją ciekawość, zainteresowania wokół jakich tematów?? 🤔 6:39
Świetny odcinek jak zawsze 👍 Mam propozycję przyklej na te okulary takie ruchome oczy i będzie sztosik 😁
Pierwszy raz słyszę żeby pić wodę po pierogach 😅
Muszę to napisać, mój gdy nosił okulary to jak Ty, no strasznie podobni jesteście. I nawet synek nazwał Cię "Daddi" jak oglądałam odcinek😅. Ale dzisiaj nie o tym, wiecej takich odcinķów proszę, świetnie się to ogląda. Dzięki
Woda święcona 😄👌
Forma twardego dziada 👌👌👌
No to jeszcze słone jak diabeł 🙂
Moim zdaniem fajne byłoby też porównanie składów, bo jednak jeśli coś ma syfiasty skład, to mimo że jest tańsze, lepiej dołożyć więcej jeśli kogoś stać.
Pracując przy żywności, to w zakładzie w którym pracuje nie ma różnicy przy produktach "bio" a normalnych. Odcinek zajebisty😄
W wędlinach, parówkach też nie ma żadnej różnicy. To samo mięso idzie do szynki za 30zl i za 60zł. Różnica przypraw i ewentualnie odrobki- wędzenia czy parzenia.
nowy odcinek do kolacji uwielbiam twoje filmy.
7:26 Oczy zasłonięte..I tekst..co bardzo mi się rzuca w oczy..🤣🤣
Czekam na wielki test barszczy ❤
"forme twardego dziada" ahahha ojej ale sie usmialam, super odcibek. Uwielbiam takie, dziekuje!
Ja zawsze jakoś tańszym kibicuję 😅 ogólnie to brakuje trochę tej muzyczki z dawnych czasów, może przywrócicie ją 😊 super film 😁
A tamtej, ok - będzie!
Dymek... pytasz:Czy kupujecie produkty BIO? 🤔
Jak jadę w Bieszczady to zawsze kupuję samogonik od miejscowego
,,Panoramixa". 👌😉
Hmm. I to jest bio.
Brawo Dymi mówi co czuje !! ✌️👍
Co do pierogów - jedne z najlepszych 'gotowych' są z firmy "dobre z lasu". Polecam też ruskie i z serem na słodko 😉 i inne ich produkty, też mięsne 😁
Nie wiem jak inni ale ja np daje like za twoje żarty. Wiadomo że czasami suche ale czasami naprawdę szczerze się zaśmieje ! Pozdrowionka 😉
Tekst zajebisty przy flakach" Co mi się bardziej rzuca w oczy"😂😂😂😂haha a oksy na oczach 😂😂😂
Następnym razem jak będziesz testował podobne produkty to polecam sprawdzić Jadłowiec dostępne w Biedronce.
Dymsza♥️najzabawniejszy i przy tym inteligentny 👍Brawo mało takich na Polskim TH-cam !
❤️❤️❤️
Cóż za piekne porownania przy fasolce do Cichopek i Derpienski😂😂😂👍
6:33 ja myślałam tak aż do obejrzenia tego filmu xD
Dzięki za szerzenie świadomości
Ale się uśmiałam 😂 Polecam do porannej kawki!
Czy w tych nieeko jest glutaminian sodu? Bo może to odpowiedź, jeśli chodzi o smak 🤔
Nie ma 🤔
@@SprawdzamJak a to teraz jest dopiero ciekawa zagadka 😁👍
Spawacz i tester roku .😂Ale ciekawy materiał.Czekamy na następne.
Witam.Prosze sprawdzić co lepiej smakuje.........margaryna na kanapce czy masło na kanapce..Tzn na kromce chleba.Już nie wspomnę iż chleb tuż z piekarni za rogiem to jest wyzwanie.Pozdrawiam :)
Moim ulubionym produktem BIO jest Bimberek ;) . Pozdrawiam .
Też wolę cichoper mimo porownania jej do fasolki 🤭 odcinek jak zawsze super 😉 dzięki za kolejny odcinek chlopaki 😁 pozdrowionka 😉
Cześć Dymitr, mam pomysł na odcinek, aby sprawdzić ceny między sklepami spożywczymi w galeriach handlowych np Carrefour we wroclavii a sklepami tej samej sieciówki nie w galeriach.
Pozdrawiam
Kiedyś z ciekawości sprawdzałam, w większości produktów niewielka różnica w kerfie wroclavii i moim osiedlowym
Podstawowe pytanie. Czy droższe, zawsze znaczy lepsze?.
Czy lepiej zakupić 2 tańsze przedmioty i mieć na zapas, czy jeden droższy niekoniecznie lepszy. Długo by można dyskutować w wielu dziedzinach. Pozdrawiam
Może kiedyś bedzie taka debata.
4:56 czyżby mała wpadka 😅 cos mi sie zdaje ze jednak cos widzisz 😂 ja jestem bardzo spostrzegawczy😅
Zapowiada się ciekawy materiał! 🤩
To było dobre "najbardziej mi się rzuca w oczy" skrót myślowy :-)
Fasolkę po bretońsku najbardziej lubię z firmy "Kuchnia Staropolska". ok 10zł kosztuje a moim zdaniem najbardziej przypomina smakiem taką gotową. Ja tylko sobie wkrajam więcej kiełbasy bo jej mało jest.
Świetny filmik jak zawsze 😊
Odgrzewacie sobie to wszystko w mikrofali a według mnie takie dania tracą smak , powiedz Łukaszowi żebyście zrobili blind test jedzenia z mikrofali a podgrzewane tradycyjnie na jakiejś indukcji czy co tam macie , zobaczysz że bedzie różnica . Pozdro Dymsza i Łukasz .Miłego
Tak się składa ze pracuje w sieci sklepow eko gdzie kupiliscie te produkty i to jest moim zdaniem kwestia skladow jesli chodzi o smak w tych tanszych są wzmacniacze smaku konserwanty i inne świństwa niepotrzebne czlowiekowi do zdrowia i zycia ktore nadaja smak ja wole dopłacic i przynajmniej pozniej nie zastanawiac sie jak większosc spoleczenstwa skąd nagle jakiś rak czy zawał takze kwestia przemyślenia panowie pozdrawiam serdecznie
Która Pani z Żar robi najlepsze flaki ? Żary pozdrawiają i oglądają 😊❤
Podziwiam i szanuję Ciebie Dymitr albowiem kto wodę z pieroga spija ten wie jak życie smakuje 😂😂😂
Moje ulubione filmy 🎉
Uwielbiam tą serię ❤
Miłego oglądania 😉
Zrob test ostrego czipsa (one hot czip chelenge) , test serii sanah w zabce z nuta rozy, test sklepu internetowego "temu" ,kolejna serie produktów wypiekow z lidla i biedronki jest jescze sporo tam rzeczy których nie bylo w 1 czesci😊 to takie propozycje a film jak zwykle super i fajny live dzisiaj na tik toku czesciej poprosze bo to bylo zaskoczenie 😊
Ciekawie może być z produktami Sanah, jadłam kanapkę i zbyt mocno było czuć w smaku i zapachu płatki róży 😂
@@nugat9245 ja właśnie jadłam wszystko i nie czułam róży w niczym i chce poznać zadanie innych osób bo większość czuje mocno róże właśnie a ja nie pisali mi też że mogłam trafić akurat na taką serie z miejsca ilością róży no nie wiem 🤷
Oj lubimy te serie, Pozdro !!!
Moja sąsiadka kupiła "chemię BIO"....więcej nie kupi.
Lustra pomaźgane, plamy z podłogi się nie ścierały, kranów nie szło doczyścić....ale cena jak na Batorym :)
Super odcinek wjechał i pyk od razu świetny humor mam 😂 dzięki
❤️❤️
Zróbcie porównanie takich wyrobów z Lidla i Biedronki
Prosze sprawdzic Swiąteczne produkty od Magdy Gesler. Ceny kosmiczne. Ciekawe czy idzie za tym smak? Pozdrawiam z Amsterdamu
Pozdrawiam z Arnhem
Może kawka w Amsterdamie?
Chciałabym test dań gotowych z żabki ale słodkich dań, np. naleśniki, pancakes itp 😊
Może kiedyś spróbował byś odróżnić kategorie jajek na ślepo czy wyczaisz ,0,.
Kto jest za to powielajcie może sprawdzi :)
Pozdrawiam
A teraz zrób test Grant hotel w Łodzi, otwarty w listopadzie. Jestem ciekawa
Opis flaków normalnie jak Geslerowa 😅❤❤❤
Panowie, ogólnie to tylko takie jedno zastrzeżenie mam. Bo koncepcja jest taka: "Dania eko i nie eko, które lepsze i czy warto tyle płacić." Które lepsze, czyli które mają lepszy skład? Czy które lepiej smakują? Bo skoro Które lepiej smakują (Co jest w założeniu) to nie było 4 do 1 tylko co najmniej 3:2 jak dobre pamiętam (oglądałem odcinek na 2 razy). A jeżeli chodzi by odgadnąć gdzie są produkty eko no to też fajna zagwozdka, ale chyba to jest dość oczywiste że idzie to łatwo wyczuć w większości (Patrząc na Twoich Dymitrze próbach w kilku odcinkach). Jakby rozumiem, że trochę może obawiacie się że to nie modnie wyjdzie że dania nie-eko wyjdą na podium, ale kurde! Skoro są lepsze (smakowo) to trzeba też powiedzieć, że eko nie smakuje tak dobrze i kosztuje więcej.
Z gotowych flaczków polecam bardzo koszalińskie ❤
To są monterskie 🤣
Chciał bym zobaczyć cie chociaż po jednym dniu spawania w nich 🤣🤣
Dobre filmy wrzucasz ale no musiałem napisać pozdrawiam
11:28 idealna reakcja pod memy
Uwielbiam twoje żarty😂😂😂
9:03 "Farmy Roztocza" kurde ja nie wiedziałem że roztocza się hoduje na farmach...!😮😮
Hahaha 😂😂
Roztocze te też taki region w Polsce 😊
@@tojafifi25 myslę, ze nie zrozumiałes/aś zartu 🙃 wiem o tym 🙃
Hi, może dalibyście radę porównać Burger Drwala z niemieckim odpowiednikiem Rösti?
U Rydzyka jest wlasnie nie drogo polecam się wybrać na posiłek się z Dziwisz 😉
Dymitr co zachwyca się pierogami i plackami a mógłby codziennie jeść w restauracjach. Szczery i prawdziwy to rzadkość dziś 😊🤗
"Co mi się rzuca w oczy. " Powiedział Dymitr w zakrytych goglach😂😂😂
Tak to jest jak się je dania gotowe kupione w sklepie.
Nie ma to jak domowe jedzenie .
Pozdrawiam 🤜🤛
9:53 Kiedy nauczycielka pyta się czy wszystko zrozumiałem xDDD
Ziutek fajny film❤
Powinno paść pytanie, Czy robicie produkty Bio? :) Najlepsze swoje!
Myślę, że każdy może sobie przygotować w domu i doprawić pod swój smak:)
Spróbuj gotowe dania z firmy "Szubryt" bardzo dobre i domowe dania, mega duży wybór
zdecydowanie wybieram i polecam zrobic wszystkie te proste dania samemu beda najlepsze
łapka w górę poszła :) Prawdziwe flaki są z flaków ( żołądka) a nie z udźca
Jak zwykle świetny materiał! Żary są dumne! ;) Pozdrawiam!
Zobaczyłem test tylko pierwszego produktu i dalej dziękuję. To że produkt BIO nie oznacza że będzie lepiej smakować. BIO powinno oznaczać że produktu czy zwierzęta użyte do przyrządzenia danego dania były hodowane czy sadzone w sposób ekologiczny, zgodny z naturą, bez szkody dla środowiska naturalnego, bez użycia chemii itp.
A smak samego produktu to już kwestia ilości użytych przypraw.
Krokiety- mówisz że smakują zwykłym naleśnikiem- to chyba akurat dobrze...??
Pozdrawiam
No ale jak już człowiek ma tyle płacić to niechże to smakuje a nie jak zwrócona psia karma
@@furmanka7207 ok. Ale BIO nie polega na tym że lepiej smakuje. Poza tym nie powiesz mi że jak ktoś mówi że krokiety od "Jędrusia " są ok to jest to jakiś wyznacznik smaku...
@@Micha-ub9no owszem ale powtarzam pytanie pp.co kest coś co mam pp prostu nje smakuje?
Ulubiona zupa - Flaki. No i już mam bratnią duszę :) Flaki, tatar i zimna wódka i można przetrwać apokalipsę ;)
Ja raczej staram się nie kupować obiadów w słoikach .Kiedyś nie zdążyłam z obiadem😊 i kupiłam fasolkę z pudliszek.Mąż powiedział że dobrą zrobiłam fasolkę i powiedział że następnym razem też mam taką zrobić 😉
Na stacjach benzynowych w barach też masz np. jajecznice bez soli sypiesz ile chcesz co z tego że gotowe
Co myślisz o zrobieniu praktycznego odcinka na temat sprawdzenia franczyz ? W Polsce głównie mówi się o żabce. Jednak jest więcej firm oferujących franczyzy z niskim do 20tys progiem wejścia. Bardziej lub mniej znanych..Am am kebab, bafra, nieruchomości. Może sprawdzisz ich realność, uczciwość, treść umowy itd?:) pozdrawiam
Wekowania ma wszystko zajebiste. Jadłem sporo ich dań ze słoików, warte swej ceny.