• เผยแพร่เมื่อ 19 ต.ค. 2024

ความคิดเห็น • 23

• @robert17285
    @robert17285 6 ปีที่แล้ว +11

Pamietam ten mecz jak wczoraj, razem z ojcem prawie 3 dni podróżowalismy na to spotkanie. Po drodze ganialiśmy sie z psami. Potem mocno wkur.... miejscowych, którzy obiecali że wkrótce nas dojadą. Na stadionie dołaczyliśmy do grupy naszych kiboli. Mieli kilka flag w barwach narodowych oraz transparent z napisem ''ich habe grube babe". Wracaliśmy do Polski 4 dni, ciekawie było w Bochum (kmwtn) - pozdro dla kumatych. Później jeszcze promocja przy samej granicy na stacji benzynowej. Wtedy zrozumiłem czemu dziadek niemieckie browary nazywał das szczyn. Po powrocie miałem problemy w szkole (nie było mnie prawie 10 dni). Było warto, dziś sam jestem dziadkiem,a to był mój pierwszy wyjazd. Do dziś naszej reprezentacji na wyjeździe kibicowałem około 260 razy.

• @kubilaj2853
    @kubilaj2853 7 ปีที่แล้ว +8

O ile mecz na mundialu 1974 to był mecz na wodzie, to spotkanie było meczem na... lodzie. Boisko było zmrożone.

• @jurijuri4365
    @jurijuri4365 5 ปีที่แล้ว +4

niewiele się zmieniło ...przegrywany z Niemcami po heroicznej walce po golu w ostatniej minucie 0-1...wypisz wymaluj np. rok 2006 i gol Neuvilla...

• @danko535
      @danko535 3 ปีที่แล้ว +1

2011: również po zajebistym w ostatniej sekundzie poślizgnięcie Wawrzyniaka i Cacau pozbawił nas radości z wygranej

• @larwa85
      @larwa85 10 หลายเดือนก่อน

@@danko535 ale głównym winowajcą był Dudka, który zgubił krycie już po poślizgnięciu się Wawrzyniaka

• @reprezentacjapolski1921
    @reprezentacjapolski1921  4 ปีที่แล้ว +2

Zapraszam do odwiedzenia kanału, historia reprezentacji Polski w jednym miejscu ...