Naprawa dekodera DVB-T2 HEVC Ferguson Ariva T30

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 18 ก.พ. 2024
  • Brak działania i 1000uF/25V

ความคิดเห็น • 25

  • @jatoja3903

    No to ja mam zagadkę ;) T30 po 2 latach zaczął się resetować co kilkanaście a czasem kilka sekund. Miałem nadzieję, że to elektrolit ale przynajmniej na oko nic złego nie widać. Tuner działa normalnie o ile nie ma sygnału z anteny, po podłączeniu anteny zaczyna się bal.

  • @jacktive0011

    Dziękuję za odcinek 👍

  • @zbigniewfedyniak5517

    Kolejny ciekawy film z naprawy, teraz tylko oglądać, pozdrawiam ciebie Wacławie i wszystkich widzów 😏😏😏

  • @krystiandrwal264

    U mnie to samo bylo kondek 1000uf 16 v do wymiany i dekoderek wiwa z samą diodą. I hula jak nowy 😊

  • @Dawidgaga

    Wszystkie marki to samo u mnie 2 jeden po drugim padły też kondensatorki spuchły ale przynajmniej wymiana nie skomplikowana.

  • @pawelzawadzki5181

    Pozdr Wacolo !!!

  • @martinwxolo5444

    Ja też wymieniałem kondesator ,ale w dekoderze Wiwa lite. Objaw był inny, dekoder włączał i wyłaczał się co sekundę. Kondensator po stronie wtórnej nie był spuchnięty, tylko wylamy miał elektrolit , ale tylko trochę. Wylutowałem kondensator, zmierzyłem jego polemność i nie miał ani nawet 10% nominalnej swojej pojemnośći. Nie pamiętam już, jakie miał mieć wartości pojemności i napięcia, bo to było jakiś czas temu. Oczywiście dekoder po wymianie kondensatora działa ok.

  • @ARCHEOLOGSMIETNIKOWY

    Dobra robota i przyjemna zarazem 😊

  • @sebekzygi

    Miałeś Fergusona T30 który tylko na kanałach HEVC się restartuje?, firmware zaktualizowane i zresetowane

  • @xkfotomedia

    U mnie padł nagle dekoder Ariva T75. Nie reaguje na włącznik i z pilota, co może być przyczyną? Kondensatory, sekcja zasilania czy włącznik?

  • @ukasz3179

    A czy kondensator może pisczeć

  • @malinowygosciumg5158
    @malinowygosciumg5158 21 วันที่ผ่านมา

    Warto go kupić?

  • @Mariiusz

    Czy w Pana okolicach można spotkać rysia w lesie?

  • @ukasz3179

    Jak oni to robią ja ma 2 te same dymają już 6 miesiąc dzień i noc i nic im nie jest

  • @upanddown1132

    Mialem ten dekoder I co pol roku byl popsuty 3 razy.

  • @robertzelazniewicz2333

    Witam panie Wacławie, mam pytanie czy była by opcja np. wysłać do pana do naprawy licznik od quada, problem z nim jest taki, że nie bardzo widać cyfry na wyświetlaczu.

  • @dolatsonyt1499

    Dzień dobry czy można jakiś kontakt do Pana Kazimierza chciałbym zakupić od Pana króliki

  • @ukasz3179

    Lipa dekoder wada jego pada pamięć po odłączeniu z prądu

  • @jacekmoli3064

    to jest kupa złomu nie Ferguson

  • @Jolki_Polki

    Miałem taki to też się zepsuł i dali nowy nie polecam go