Фактурне фарбування

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 17 พ.ย. 2023
  • Отже, що я роблю. Поперше:
    1. Цю фарбу неможна розводити водою, але можна пігментувати в потрібний вам колір. Можете заказати колірування в магазині, або купити стійкий пігмент і закольорувати самостійно. При розведенні водою, може змінитися відтінок, особливо помітно на темному кольорі. Але і для досягненя фактури і для того, щоб приховати всі дефекти поверхні, фарба-грунтівка повинна буди густою.
    2. Як наносити фарбу? В два шари і при цьому перший шар наноситься горизонтально, а другий вертикально. Навіть, якщо десь ви мокру фарбу намазали вертикальними рухами, то все одно кінцево проведіть горизонтально. Це стосується першого шару.
    3. Фарбуємо зверху донизу, враховуючи що ляпки будуть попадати на стіну внизу, а також те, що з утоплених частин, як тут на випуклі фарба не попаде і не спортить колір, тому я починаю з темного колору, яким заплановано пофарбувати всі виступи: колони, карнізи, обрамлення вікон та укоси.
    4. Приблизно сантиметир можна заходити на майбутню світлу поверхню, навіть необхідно це зробити, кордон кольорів ми зробимо згодом.
    5. Вузькі сторонни профарбовую малим пензлем, по можливості витримуючи напрямок мазків горизонтально.
    6. Тепер можна робити перехід кольору, тут важливо бути акуратним. Дехто фарбує під малярну стрічку, але за рахунок нерівної поверхні, досвід показує, що варба може затікати під стріку, тому рекомендую ось такий метод. Просто від руки неспішачи, утворюємо рівну лінію по кутові. Уважно подивіться якими рухами я при цьому наношу фарбу, вібруючи і контролюючи візуально край пензля.
    7. найменшим пензликом ми можемо доправити все що не влаштовує. Вже на цьому єтапі ви можете бачити якої якості поверхню ми отримуємо, але буде ще один шар, котрий ще додатково приховає всі невеличкі дірочки, сліди сітки і ямки.
    8. Тепер стосовно переходу кольору на зовнішніх кутах. По цій технології найкраще його робити самим маленьким пензлем, такими вже малюють картини зазвичай. Робота йде досить швидко, лише частіше намочуйте пензель у фарбу, бо вона густа. Звичайно, коли колір стіни не один, то різко зростає термін виконання роботи, майже на 50%, бо багато роботи малими пензликами. Але ж гарно виходить. Дуже не лякайтесь, при другому шарі вам уже не прийдеться доходити так точно до самих кутів, тому робата буде швидшою. Фасадні фарби дуже добре перекриваюсь одна оду навіть при одношаровому нанесенні. І теж по можливості витримуємо горизонтальний напрямок. Бачите, поки фарба мокра, вона ніби світліша, а при висиханні темніє. У фарб унтер'єрних все навпаки, вони світлішаюсть при висиханні.
    9. Дійшла чергао другого шару. Все так само робимо, окрім робот із самим маленьким пензлем, бо переходи уже утворені. І працюємо вертикальними рухами. Повністю проходимо спочатку весь темний колір, а потім працюємо зі світлим. Для того, щоб кінцевий результат був найкращий, а фактура нагадувала мішковину з перехресними лініями, слідкуйте, щоб глибина мазків і горизонтальних і вертикальних була однаковою, бо можна розмастити краще і гірше.
    10. ще треба сказати стосовно зовнішніх кутів. На них використовується перфорований кут з сіточкою, і щоб сітка ніде не проступала, буває, що треба промастити цією фарбою-грунтівкою ще третій раз, зробіть це при необхідності. Фарба грунтівка в перші години після нанесення дуже добре змивається з рам, навіть якщо застила на укосах, тому можна працювати і без малярної стрічки. Хоча дивіться по ситуації, бо рами теж бувають різними. Біля піддашків наношу фарбу горизонтально, але потім все одно роблю вертикальні мазки.
    11. 10:28 В деяких місцях з першого разу перехід кольорів може вийти нерівний, тощі при другому шарі ми вирівнюєм кордони або темним перекриваємо світлий колір, або навпаки світлим підрівнюємо поверх темного.
    12. 11: 01 Світлим кольором другий шар теж наносимо вертикальними мазками. Можете спостерігати, як велипкі ляпки падають донизу і часто попадають на стіну. По свіжому. Коли спустимося вниз, ми їх розмазуємо.
    13. Набагато зручніше такі види робіт віконувати, коли риштовка стоїть на всю довжину стіни. У моєму випадку я користуюсь козликами, і часто їх пересуваю - втрачаю час і сили.
    14. 12:50 Якщо ляпка на стіні встигла затвердіти, не страшно, просто здеріть її.
    15. 13:00Єлектро лічильник і проводи з напругою караще закріпити поверху стіни, а не ховати в пінопласт для пожежної безпеки.
    16. Щоб широкий пензель швидко не зтерся, частіше намочуйте його в фарбу, на кожний метр треба намощити разів 6. Він тоді буде мокрим, буде ковзати по стіні краще, тай робота так буде виконуватись швидше, ніж коли ви будете досуха з нього витирати фарбу. А в мене робота добігає завершення, буквально залишились останні мазки. Але ще потрібно буде встановити підвіконня, і тоді завершення данного єтапу буде остаточним. Дякую за увагу і до побачення ще на мому каналі.

ความคิดเห็น •