Ремонт тріщин з вапнуванням

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 1 ธ.ค. 2023
  • 0:58 Щоб ви знали, у цій роботі самий важкий етап, саме здирання старого вапна. Але маючи уже досвід дам пораду використовуйте добре загострений інструмент. Це може бути і шпатель, але краще мати шкребок, більш масивний, який можна тримати двома руками.
    1:36 Цей етап вже спокійний і приємний, без шуму та пилу. Клею сітку на чорнову шпаклівку. Сітка потрібна обов’язково. Вона не дозволить вашій новій штукатурці швидко розтріскатись, саме швидко, тому що через деякий час все одно з’являться тріщини, хоча вони будуть набагато менш помітними. Для того, щоб повністю запобігти розтріскуваню штукатурки треба укріпляти фундамент, зрізати дерева, які ростуть біля хати, заборонити рух автотранспорта та потягів поблизу будувати вкінці кінців другий будинок, не всі готові на такі жертви, тому - сіточка, шпаклівка, вапно - це оптимально. Можете подивитись як я працюю, спочатку нарізав сіточку потрібної ширини. Взяв біш крепку фасадну сітку, а не інтер’єрну. Занадто врівень зі стіною не робіть поки що, тому що передбачається ще один шар із отсєвом, щоб утворити горбинки пупиришки. Але всі вибоїни, які ви надерли, бажано вже позакривати, щоб до них не повертатися.
    3:09 отак я заповнюю великі пустоти, тому що шпаклювати в пустоту зовсим незручно, та й довго і дорожче по затратам татеріалу. Лише продумайте, великий брати балон чи половинний.
    Це місце на стіні у нас буде показовим, бо тут реально багато тріщин і кутових і по середені стіни. Я не став дуже вкорочувати відео, можливо, ви захочете побачити як шпаклівка наноситься, а також, інші нюанси які я не розкажу словами. Можливо, за трубами тріщин і не видно, але я намагався зробити якісно на совість, тому рзшивав все що тілки міг дістати. І ще дещо забув сказати, всі ці тріщини вже зі вчорашнього дня заґрунтовані грунтівкою церезит. Одне лиш невеличке місце прийшлося ще додерти зараз. Але грунтувати треба обов’язково, а також дати ґрунтовці повністю висохнути і закріпити поверхню. Тобто ще з вечора робити цю процедуру для наступного дня.
    Там де розгалуження тріщин близько і їх багато, я наношу шпаклівку одною плямою, але кінцем шпателя помічаю де проходить тріщина, тому що сіточку треба покласти точно серединою на кожну тріщину. Отак от став на драбинку і навкруги, де достаю, наношу спочатку шпаклівку, часу вистачить, чорнова шпаклівке не менше години застигає, а то і дві.
    5:45 всі стикування повинні мати перехльость 5-10 см. Де маємо поворот тріщини, там зрізаємо сіточку і пере хльостом стикуємо.
    11:03 Нагадує мені воно, як короїд наноситься, теж з камінчиками. Поки що наношу, а хвилин через 10-20 буду розтирати макловицею, широким пензлем. Це для того, щоб фактура була подібна до тої що є на всій стіні з пупиришками. Гарненько наносьте без пропусків, перекриваючи і ямки і сітку, якщо де є. Тут стіна вже не повинна бути гладенькою, а навпаки і сліди щітки і горбики різної фракції мають бути присутніми. Лише, коли будете розмазувати, то дивіться в яку сторону мазки були зроблені раніше. У мене на дві кімнати хватило оюного мішка шпаклівки, але залежить, скілки тріщин.
    12 : 21 Розмазуємо, горбики лишати можна, а ямки, як розумієте ні. Розмазувати треба вже старанно і ретельно, можливо, добавляючи де треба ще шпаклівки.
    13:27 Старанно замаслюю навіть за трубою. Але ж так, якщо пензель пролазить, то і оком можна заглянути, і негарно буде, якщо там буде чорнітися тріщина. Напрямок мазків роблю вертикальний, бо так вони йдуть по всій стіні. А у вас може бути і не так, бо не всі робили вапнування однаково.
    13:55 На наступний день, або коли висохне, починаємо білити. Вапно має бути не дуже рідким, десь удвічі рідшим від водоємульсіонки. Але не як водичка, щоб додатково отворювати шар що буде згладжувати нерівності, тому що як не як стіни уже не один раз білили. По кутках пройшов попередньо маленьким пензлем, а площину білю макловицею.
    14:28 Як бачимо, все добре, все однорідне. І там де шпакльовано, не відрізняється від остальної стіни. Кут вийшов дещо темнішим, тому що я перестрахувався і два шари наніс вапна, можливо хватило би і одного.
    14: 41 оце попередня стіна, а це моє. Не відрізняється. Отсєв зі шпаклівкою рулить, тепер я вмію ще одну технологію.
    14:57 А так я білив у нашому показовому місці з багатьма тріщинами. За трубами і по кутах маленькою кісточкою, не став скорочувати від ос, може, вам цікаво, як воно білиться, швидко чи ні, якими рухами, як чіпляється намокає, як зразу виглядає. Зразу то воно виглядає темним і мокрим, а набуде кольору тільки після висихання.
    15:30 Мазки я роблю у напрямку попередніх. Навіть якщо зразу мастю горизонтально вздовж труби, то все одно потім проводжу вертикально. Ну і білити полюбому прийдеться всю кімнату повністю, не вийде забілити лише зашпакльовані ділянки так щоб вони не відрізнялися. Тому, захищайте меблі, готуйтеся відмивати підлогу, бо вапно дуже ляпає, і плануйте десь 2-3 години на кожну кімнату для вапнування.

ความคิดเห็น • 2

  • @user-tn4lg7fg7d
    @user-tn4lg7fg7d 6 หลายเดือนก่อน

    Дякую за пораду

  • @user-hg9zy2hc7v
    @user-hg9zy2hc7v 5 หลายเดือนก่อน

    Дивлюсь ваші відео постійно і розумію, що кожного разу дуже сильно спішу. Були схожі тріщіни але я їх так "розшив" що доведеться наново глиною забивати)