Najlepszy filmowy obiektyw makro? Laowa APO Cine Macro 100 T2 9

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 2 มิ.ย. 2024
  • Jedno z moich optycznych odkryć! Nie tylko do filmowania. Równie dobry do fotografii - po prostu uniwersalne narzędzie do makro!

ความคิดเห็น • 8

  • @robertro53
    @robertro53 หลายเดือนก่อน +1

    U mnie w ogóle nie ma dźwięku :) Chyba trzeba się nauczyć czytać z ruchu warg.

    • @MaciejTaichman
      @MaciejTaichman  หลายเดือนก่อน

      No właśnie słyszę ;( jest na prawym kanale... Usterka techniczna Przepraszam

  • @rotorfpv4117
    @rotorfpv4117 หลายเดือนก่อน +1

    Dźwięk mono

    • @MaciejTaichman
      @MaciejTaichman  หลายเดือนก่อน

      No właśnie słyszę ;( Usterka techniczna Przepraszam

  • @darekw1967
    @darekw1967 หลายเดือนก่อน +3

    Fonia jest na niskim poziomie wzmocnienia na prawym kanale a na lewym cisza. Paaaanie Macieju ? Gdzie ta perfekcja ? Czy odwalamy lipe czy robimy porzadnie ! Moze warto przesluchac zmontowany material i poprawic go bo dla mnie jak cos od strony fonii jest tak sp.... to niedobrze swiadczy o autorze i nie wzbudza to zaufania w przekazywanym materiale.

    • @MaciejTaichman
      @MaciejTaichman  หลายเดือนก่อน +2

      No właśnie słyszę ;( Usterka techniczna Przepraszam A jednak na końcu jest merytoryka ;-) A w sumie można zawsze nie oglądać a mnie nie zależy tak naprawdę na wzbudzaniu zaufania. Nie jestem sprzedawcą ;-) Jeżeli ktoś wyciągnie cos dla siebie to super jeśli nie - też dobrze. Dzięki za zwrócenie uwagi na to ponieważ to błąd, który wyniknął ze zmian w torze audio, a ja nie miałem czasu długo siedzieć nad materiałem. Pozdrawiam serdecznie

  • @spotcutsfilm
    @spotcutsfilm หลายเดือนก่อน +2

    Dźwięk jest tylko na prawo …

    • @MaciejTaichman
      @MaciejTaichman  หลายเดือนก่อน +1

      No właśnie słyszę ;( Usterka techniczna Przepraszam