До школи не ходив до садочку і жив у місці з низькою густотою населення. Майже не проводив часу з дітьми. Тому коли пішов до школи, був шокований тим що діти можуть: 1. обманювати 2. говорити погані слова 3. битися 4. не поважати право власності 5. порушувати правила народження доньки припало на карантин та війну, тому донька слабо соціалізується. Намагаємося пропрацювати ті пробіли, що були в моєму дитинстві
Я люблю цей канал, бо тут завжди цікаві теми обговорюють. Але настільки вибитись з теми і записати настільки крутезний випуск. Просто вау! Це, мабуть, одне з найкращих відео на ютубі в році, що йде!
Якось думав про те наскільки шкідливими є більшість популярних казок. До прикладу: 1. Гидке каченя - якщо з тобою щось не так, то сиди на дупі рівно і за якийсь час воно саме все виправиться і ти станеш офігенним. Ні слова про працю над собою. 2. Колобок - не можна проявляти ініціативу і робити свої життєві вибори, бо помреш. Сиди біля батьків і слухай, що вони тобі кажуть. 3. Білосніжка - не борись за свої права, безплатно вкалуй на 7 дядь, чекай принца, який тебе порятує. І так далі. Взагалі не знаю, що буду читати своїй дитині, коли вона появиться.
У колобку завжди хвилювала доля старих, які спекли хліб з останнього борошна, чи ж не померли вони з голоду, аніж наглої круглої хлібини, що втекла з дому
Щодо ігор, то в нас дома Нінтендо Свіч і там просто мільярд ігор, які легкі для дитини, але крім того мають достатню складність і якість щоб бути цікавими дорослим. Дуже раджу Нінтендо як консоль і їх ігри.
Хлопці дякую за можливість подивитися на себе зі сторони. Сексизм в казках, тисяча років все було однаково, а тепер все поіншому, "типу" через кожні два слова. Так приємно розуміти що ти такий самий!
Айой! Як ви могли не сказати про Петрика Пяточкина?! «Десять слоненят! Тепер я засну!». Я також дуже дуже в дитинстві любила сейлормун) я до сих пір купляю мерч з нею і навіть в дорослому віці передивилась всі сезони: як не дивно, воно не таке дитяче, як здавалось з першого погляду. А ще хотіла сказати, що Єгор дуже стереотипно дивиться на дівчат :) я з дитинства обожнювала комп’ютерні ігри: і в героїв 3 грала, і в сімс, і ще в купу інших Ігор. І зараз (31рочок) маю команду дівчат, і ми збираємося і граємо в dead by daylight (маю 2.5к+ годин)
Мій дворічний син дуже полюбляє серію книг "Мама Му". Перечитали вже усі по 100 раз. Сюжет добрий і майже в усіх книжках йде бородьба з упередженістю та шаблонами. Перші рази і мені було цікаво читати ) Дуже полюбляє розглядати енциклопедії з красивими ілюстраціями про комах, тварин, машини та космос. Українське видавництво artbook робить гарні енциклопедії з красивими картинками. Поки дуже малий для того щаб слухати довгі казки, тому частіше заходять вірші або короткі віршовані історії. Наприклад "Моє будівництво" Що ще можете порадити з книжок?
Майже дослухала до кінця, пишу свої думки і рекомендації книжок. я тут з Юрієм - сама люблю читати дівчатам книжки, які мені самій подобаються, тому що вони просять одну і ту саму тисячу разів. Якщо книжка цікава і я її зацікавленно читаю, то навіть відсутність малюнків не заважає (дітям 4,5 років, читаємо давно і багато). Трохи смішно і дивно було почути побоювання, що ваші діти будуть "занадто багато читати", думаю, що в наших реаліях дітям таке не загрожує)))). З мультиків дивляться теж патруль (мені нецікаво, тому з ними не дивлюсь), а ось до того була Пепа Піг (в оригіналі) - і це прям топ по розміру, сюжету і для батьків діалоги і різні приколи (зрозумілі тільки дорослим). Книжки - дуже прям топлю за сучасну трилогію Прохаськів (Хто зробить сніг, Куди зникло море і Як зрозуміти козу) ВСЛ. Це, на мою думку, ідеальні книжки від 3 років. І всі книжки тепер порівнюю саме з ними. Або Вересова міль - комікс але який!! Або Моє цікаве життя Ірини Цілик (яку можна читати разом). Українськи видавництва - герої. Пішла слухати далі
забула про Віні-Пуха. Я тільки мультик совєтський в дитинстві бачила, потім Диснеєвський. Так от - крайнє видання-переклад (жовта обкладинка з малюнками Мілна) дуже дітям зайшло, хоч читати мені було складнувато (дуже нетипова українська в перекладі та і текст не супер простий), але по одній главі якщо читати, то норм, діти хохочуть сильніше ніж, коли мультик дивились. Виросла сама на совєтських мультиках та казках на платівках на ніч, тому кожен раз радію, коли батьки читають дітям, це клас.
Про книжку Чорних вівців Мозера - супер-плюсую. Та ж сама проблема у нас з 4-річним малим, коли багато тексту увага просто втрачається миттєво. Хоча зараз я пробую сильно інтонувати діалоги, говорити цікавими голосами, робити паузи, перепитувати дитину щодо якогось епізоду - так краще набагато заходить
@@blackwood0363 інтонування та пізнання що можна робити своїм мовним апаратом - це дуже недооціненна в Україні штука. Ми за інерцією продовжуємо часто соромитись власної мови та ВИмови, навіть підсвідомо у багатьох зберігаються прив'язки до "селюцькості" української. У бритіів та американців половина всього стенд-апу базується на підколках чи копіюванні акцентів інших регіонів, осціальних груп. У мене це захоплення мовними іграми напевне після навчання в Англії з'явилось
Дякую за випуск, поностольгував і поржав з коментарів) Монтажеру особлива подяка, без візуальних підказок і вставок довелося б постійно бігати в гугл) Ідеально було би в описі відео зробити перелік згадуваних хороших книжок, мультиків та фільмів
Вольтрон - то перша любов. Чи Грендайзер.. вже не пам'ятаю. Сила в рукавичці - не згадав би назву сам, дякую. Ще запам'ятався мультсеріал Земля первісних часів, якщо не помиляюся. Поки снідав перед школою, дивився. Із серіалів, в школі любив - SeaQuest (Морські пригоди). Дуже яскравий спогад.
Альф на ictv -- абсолютний хіт мого шкільного віку. Крутий український переклад. І чомусь дуже сильно в голові засіла сцена, як вони з Віллі їдуть у вагоні товарного потягу (моя мрія 😂), і Віллі каже "Альф, а ти знаєш, що якщо покласти монетку на рейки, і по ній проїде поїзд, вона стане плоскою!". "-Віллі, монета і так плоска" 🤣
Пеппочка - наше все! На мою думку, це чи не найкращий мультфільм для малечі (2-3 років) : історії зрозумілі та прості + тривалість серії ~ 5 хвилин (дитина не надто втомлюється і здатна зосередити увагу на цей час)
Вомбат - це любов) але дітям казки не читала, хоч мала 3 книжки від Абабагаламаги, бо завжди здавалось, що вони вже застаріли і не навчать того, що потрібно буде дитині в майбутньому. Альфа мала 8 років передивилась всі сезони нещодавно. Довольна. Хоч думала, що не зайде, бо там не дубляж, а озвучка поверх англомовної доріжки. Але ні.
В лексиконі тодішніх хлопців-школярів були два ключові слова: трансформуймося в тих, хто більше любив цей мультфільм, і складаймося - якщо більше подобався "Вольтрон".
Українського продакшину малувато - бо мало хто дивиться, а мало хто дивиться бо мало хто створює, а не створює бо не дивиться... Український продакшн: www.youtube.com/@Brobaks , www.youtube.com/@pershosvit www.youtube.com/@user-co6es5un3u , www.youtube.com/@user-dl7os8bc9u Пес патрон - th-cam.com/video/1Jzs9TKo5bU/w-d-xo.html Фіксиків доречі (2d частину) анімувала київська студія, творці росіяни які вивезли студію на Кіпр. інтриги, скандали...
Супер випуск, дякую за корисні рекомендації, тільки-но починаю читати малому, то стане у пригоді. Стосовно мого дитинства, то пам‘ятаю багато діснеєвських мультфільмів і серіалів, типу Чіп і Дейл, Чорний Плащ і т.д. І в такі ж ігри на приставці грала :) Один повнометражний мультик, який дуже на мене вплинув - це Земля Первісних Часів, про динозаврів.
Ого, оце тема! Є що сказати. Я - тато шестирічної Марти 😄 1. Ервін Мозер - таки крутий. "Мануель і Діді" від Старого лева - були улюбленими книгами доньки пару років тому. Там з ілюстраціями все супер. Самі оповідання легкі і цікаві без советьського всратого моралізаторства і т п. 2. Собачка Соня - відверто руснява, згоден. Але донці подобалося. 3. Гаррі Поттер від Абабагаламаги - це супер. Читаємо, хоч і рано. На мою думку, ілюстрації тут доречні. Раніше не читав і не дивився. 4. Буба - це страшне дно. Особливо яскраво це усвідомлюється, коли після перегляду по квартирі бігає такий буба, який дещо нагадує мою дитину, і видає дивні звуки. Дякую за чудовий випуск.
Згоден щодо "Мануеля і Діді", моїй трирічній донці ця книжка дуже сподобалося. Буба, як і Фіксики - лайно. Натомість, замість фіксиків, раджу батькам серіал "Ада Твіст". На Нетфлікс є чудова українська озвучка.
Я думаю вам потрібно організувати батьківський подкаст на постійній основі. Мамських певно багато вже існує, а от так шоб тато ділився досвідом… Не знаю чи таке є українською і адекватно.
Захоплюючий випуск. З прям такого що мені в дитинстві читали згадую лише дитячу біблію. Але шось воно нє, не пішло. З книжок в основному згадки про енциклопедії та прям сильно про один підлітковий роман, який мені подобався сильно, але я постійно забував сюжет.
Иронично, что о проблемах репрезентации в сказках говорят три белых гетеросексуальных мужчины - даже в студии репрезентативный состав собрать не получилось. Подписан на этот канал с первых дней его существования, но только сейчас впервые посмотрел подкаст. Из пожеланий: больше подготовки к теме, более глубокой проработки отдельных вопросов - чувствуется что первую половину подкаста готовили, продумывали и обсуждали, а концовка уже просто из головы идёт, без глубины.
Мене в дитинстві в 90-х обійшли стороною всі совкові мультфільми і мою дитячу психіку формували американські Дисней, Піксар та компанія (від Бембі та Покахонтас на піратських касетах і до Шреків на дисках). Але ще згадалось що я занадто рано побачив Чотири кімнати та Від заходу до світанку, буквально в той самий період. Коли передивлявся вже дорослий у мене почалися "в'єтнамські флешбеки", і я думаю це дуже вплинуло на мої смаки в житті) До читання книжок мене не привчили, тому я почав читати аж в 20 років (книжки, не вміння), з Гаррі Поттера. За 10 років все надолужив (не по Гаррі Поттеру, взагалом)
І дрібку дьогтю до цього випуску: забагато росіян у випуску. Я розумію, що він частково ностальгійний, але в нашому дитинстві були ще й Трансформери з Сейлор мун, та багато іншого цікавого. До речі, вподобайка за Кіберят, в дитинстві обожнював його, особливо фінальний твіст, шкода, що другого сезону так і не зробили.
Говорите про вхід в ігри. На святкові вихідні поставив Retro Arch і дістав джойстики з ОЛХ. Доньці стало дуже цікаво, але зайшли тільки ігри типу TNMT III. Де не вбивають одразу, а створюється відчуття що ти робиш прогрес
Дослухав дотепер, племіннику показую мульт-серіал від Дісней, "Амфібія", "Капхед", планую ще показати "Гравіті Фоллс", а ще зараз вийшли ремейки Качиних історій і пригод Міккі Мауса з топовою графікою мальованою, дуже рекомендую.
До речі, під час війни рекмендую батькам дітей десь від 8 років подивитись мультсеріал Avatar:The last airbender. Там добре розбирається тема війни, помсти, боротьби зі злом для дітей.
Зі стратегій Україна є у Козаках, з нещодавніх у Knights of Honor 2 (Там навіть є не тільки Київ, а й Галицько-Волинське, Чернігівське князівства, ну звісно і більш східні і північні князівства) Я взагалі за ігри, якщо не про мультиплеєрні з лутбоксами - бо то просто якісь казино. По мережі грати з друзями - прикольно, лутбокси - не прикольно. Сам в свої часи починав з Козаків 1. Шкодую, що жанр стратегій зараз непопулярний. Але рпг ігри зараз дуже круті - God of War, Cyberpunk, Witcher. Та навіть Assasin's creed з їх детально зроблеми світами про різні століття - може зацікавити дитину у історії. Відношуюсь до ігор з фокусом на сюжет, як і до книг, коміксів і серіалів.
На рахунок комп‘ютерних ігор 29:08, мені здається ідеальним буде Nintendo Switch зі своєю серією Маріо. Там тобі і картина, і музика, гемплей та задачки на логіку. Взагалі у Nintendo багато ігор без очевидного насильства. Ну і класно підходить Playstation зі своїм Астробой та ігор по типу Щінячий Патруль.
Моя трирічка полюбила повнометражки з Baby Boss на Megogo. В ютубі можуть попадатися мультфільми російською чи російські. В Megogo навчили дитину обирати фільтр з українською доріжкою. Мій особистий топ: Книги про відьму Вінні Груфало Baby Boss Шусь і Шуня Моя країна - Україна Хоробрі зайці Петрик П'яточкин
Мені вперше не дуже сподобався випуск, всі решта передивилась/переслухала декілька разів із задоволенням :) Думаю, круто би було запросити когось, хто працює в українському книговидавництві чи продакшині мультиків, це би додало аргументації чи цікавих нюансів. З одного боку, негатив до української класичної казки, але їй протиставляється не класична казка Німеччини чи Франції, а там такий самий трешак 🙃 А сучасних книг вже дуже багато крутих: серія про Ожиновий живопліт видавництва Читаріум, той же Читаріум чудово видає книги Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера, віршовані книги та вірші Катерини Міхаліциної, Мар'яни Савки, серія книг про Петсона і Фіндуса. Здається, можу перелічувати десь годину. До речі, Ервін Мозер сам малює ілюстрації до своїх історій і є інші видавництва які видають його. Якось так вийшло, що порівнювалось непорівнюване трохи. І ще, дівчата теж люблять комп'ютерні ігри :)
Як поціновувач ігор, рекомендую спробувати factorio. В ній потрібно побудувати атоматизований завод який запустить ракету. Доведеться будувати маршрути поїздів, розмічати цехи з виплавки та конструювання деталей, та всяке таке. Зразу говорю, гра складна, але якщо вній розібратись дуже цікаво.
Як батько 2 річної дитини,плюсую вам абсолютно.Дійсно дуже багато питаннь до цієї індустрії.
До школи не ходив до садочку і жив у місці з низькою густотою населення. Майже не проводив часу з дітьми.
Тому коли пішов до школи, був шокований тим що діти можуть:
1. обманювати
2. говорити погані слова
3. битися
4. не поважати право власності
5. порушувати правила
народження доньки припало на карантин та війну, тому донька слабо соціалізується.
Намагаємося пропрацювати ті пробіли, що були в моєму дитинстві
Я люблю цей канал, бо тут завжди цікаві теми обговорюють.
Але настільки вибитись з теми і записати настільки крутезний випуск. Просто вау!
Це, мабуть, одне з найкращих відео на ютубі в році, що йде!
Класний актуальний випуск, дякую!
Якось думав про те наскільки шкідливими є більшість популярних казок. До прикладу:
1. Гидке каченя - якщо з тобою щось не так, то сиди на дупі рівно і за якийсь час воно саме все виправиться і ти станеш офігенним. Ні слова про працю над собою.
2. Колобок - не можна проявляти ініціативу і робити свої життєві вибори, бо помреш. Сиди біля батьків і слухай, що вони тобі кажуть.
3. Білосніжка - не борись за свої права, безплатно вкалуй на 7 дядь, чекай принца, який тебе порятує.
І так далі. Взагалі не знаю, що буду читати своїй дитині, коли вона появиться.
У колобку завжди хвилювала доля старих, які спекли хліб з останнього борошна, чи ж не померли вони з голоду, аніж наглої круглої хлібини, що втекла з дому
Щодо ігор, то в нас дома Нінтендо Свіч і там просто мільярд ігор, які легкі для дитини, але крім того мають достатню складність і якість щоб бути цікавими дорослим. Дуже раджу Нінтендо як консоль і їх ігри.
Коли чоловіки зацікавлено обговорюють дитячі теми, це так мило
Хлопці дякую за можливість подивитися на себе зі сторони. Сексизм в казках, тисяча років все було однаково, а тепер все поіншому, "типу" через кожні два слова. Так приємно розуміти що ти такий самий!
Дякую за ваш контент! Круті та важливі теми. І даний випуск - пушка(гармата)😎
Айой! Як ви могли не сказати про Петрика Пяточкина?! «Десять слоненят! Тепер я засну!». Я також дуже дуже в дитинстві любила сейлормун) я до сих пір купляю мерч з нею і навіть в дорослому віці передивилась всі сезони: як не дивно, воно не таке дитяче, як здавалось з першого погляду.
А ще хотіла сказати, що Єгор дуже стереотипно дивиться на дівчат :) я з дитинства обожнювала комп’ютерні ігри: і в героїв 3 грала, і в сімс, і ще в купу інших Ігор. І зараз (31рочок) маю команду дівчат, і ми збираємося і граємо в dead by daylight (маю 2.5к+ годин)
Мені двадцять сім. Так кидати в ностальгію за дитинством не можна. Вподобайка. Улюблений канал й гості грудня. keep it up!
Мій дворічний син дуже полюбляє серію книг "Мама Му". Перечитали вже усі по 100 раз. Сюжет добрий і майже в усіх книжках йде бородьба з упередженістю та шаблонами. Перші рази і мені було цікаво читати )
Дуже полюбляє розглядати енциклопедії з красивими ілюстраціями про комах, тварин, машини та космос. Українське видавництво artbook робить гарні енциклопедії з красивими картинками.
Поки дуже малий для того щаб слухати довгі казки, тому частіше заходять вірші або короткі віршовані історії. Наприклад "Моє будівництво"
Що ще можете порадити з книжок?
Дякую за важливий контент!
Дякую, випуск топовий. Аж дітину захотілось завести.
Одумайтесь!)
@@yt-2 все, вже одумався)
додивилась до тепер:) Дуже душевний випуск, дякую ❤
З новим роком та різдвом! Котигорошко, бгг. Всі українські народні казки це історія про зраду і кідалова. Але і про перемогу. Це природно.
Майже дослухала до кінця, пишу свої думки і рекомендації книжок. я тут з Юрієм - сама люблю читати дівчатам книжки, які мені самій подобаються, тому що вони просять одну і ту саму тисячу разів. Якщо книжка цікава і я її зацікавленно читаю, то навіть відсутність малюнків не заважає (дітям 4,5 років, читаємо давно і багато). Трохи смішно і дивно було почути побоювання, що ваші діти будуть "занадто багато читати", думаю, що в наших реаліях дітям таке не загрожує)))).
З мультиків дивляться теж патруль (мені нецікаво, тому з ними не дивлюсь), а ось до того була Пепа Піг (в оригіналі) - і це прям топ по розміру, сюжету і для батьків діалоги і різні приколи (зрозумілі тільки дорослим).
Книжки - дуже прям топлю за сучасну трилогію Прохаськів (Хто зробить сніг, Куди зникло море і Як зрозуміти козу) ВСЛ. Це, на мою думку, ідеальні книжки від 3 років. І всі книжки тепер порівнюю саме з ними. Або Вересова міль - комікс але який!! Або Моє цікаве життя Ірини Цілик (яку можна читати разом). Українськи видавництва - герої. Пішла слухати далі
забула про Віні-Пуха. Я тільки мультик совєтський в дитинстві бачила, потім Диснеєвський. Так от - крайнє видання-переклад (жовта обкладинка з малюнками Мілна) дуже дітям зайшло, хоч читати мені було складнувато (дуже нетипова українська в перекладі та і текст не супер простий), але по одній главі якщо читати, то норм, діти хохочуть сильніше ніж, коли мультик дивились.
Виросла сама на совєтських мультиках та казках на платівках на ніч, тому кожен раз радію, коли батьки читають дітям, це клас.
Дякую за вашу роботу
Про книжку Чорних вівців Мозера - супер-плюсую. Та ж сама проблема у нас з 4-річним малим, коли багато тексту увага просто втрачається миттєво.
Хоча зараз я пробую сильно інтонувати діалоги, говорити цікавими голосами, робити паузи, перепитувати дитину щодо якогось епізоду - так краще набагато заходить
Сам без дітей, але це цікаво. Так грати голосом може зацікавити дитину до дослідження власної вимови і додає до книги ще один рівень цікавості.
@@blackwood0363 інтонування та пізнання що можна робити своїм мовним апаратом - це дуже недооціненна в Україні штука. Ми за інерцією продовжуємо часто соромитись власної мови та ВИмови, навіть підсвідомо у багатьох зберігаються прив'язки до "селюцькості" української.
У бритіів та американців половина всього стенд-апу базується на підколках чи копіюванні акцентів інших регіонів, осціальних груп. У мене це захоплення мовними іграми напевне після навчання в Англії з'явилось
Ілюстраціями хороша серія про Петсона і Фіндуса
Дякую за випуск, поностольгував і поржав з коментарів) Монтажеру особлива подяка, без візуальних підказок і вставок довелося б постійно бігати в гугл) Ідеально було би в описі відео зробити перелік згадуваних хороших книжок, мультиків та фільмів
Випуск вогонь!
Є свіжий випуск від УТ-2 - є вподобайка від глядача!
Багіра це самець!!!! Аааааа. Ви просто мі мі мі з цим випуском
Вольтрон - то перша любов. Чи Грендайзер.. вже не пам'ятаю.
Сила в рукавичці - не згадав би назву сам, дякую.
Ще запам'ятався мультсеріал Земля первісних часів, якщо не помиляюся. Поки снідав перед школою, дивився.
Із серіалів, в школі любив - SeaQuest (Морські пригоди). Дуже яскравий спогад.
Морські пригоди! рік 2032, там ще в них на борту був штатний неповнолітній айтішник, Лукас)
@@yt-2 так, був)) 🤝
Крім нього ще запамʼятався Пікколо, здається матрос.
В Civilization 6 є до речі Констянтин Острозький
Альф на ictv -- абсолютний хіт мого шкільного віку. Крутий український переклад. І чомусь дуже сильно в голові засіла сцена, як вони з Віллі їдуть у вагоні товарного потягу (моя мрія 😂), і Віллі каже "Альф, а ти знаєш, що якщо покласти монетку на рейки, і по ній проїде поїзд, вона стане плоскою!". "-Віллі, монета і так плоска" 🤣
Стосовно мультфилмів. Свинка Пеппа та Хоробрі зайці дуже класно перекладені, особливо Пеппа
Пеппочка - наше все! На мою думку, це чи не найкращий мультфільм для малечі (2-3 років) : історії зрозумілі та прості + тривалість серії ~ 5 хвилин (дитина не надто втомлюється і здатна зосередити увагу на цей час)
Такий цікавий та актуальний випуск❤ Зараз купила багато дитячих книжок і вже розумію, що не всі буду читати дитині, бо деякі дуже крінжові
Вомбат - це любов)
але дітям казки не читала, хоч мала 3 книжки від Абабагаламаги, бо завжди здавалось, що вони вже застаріли і не навчать того, що потрібно буде дитині в майбутньому.
Альфа мала 8 років передивилась всі сезони нещодавно. Довольна. Хоч думала, що не зайде, бо там не дубляж, а озвучка поверх англомовної доріжки. Але ні.
Трансформуймося!
В лексиконі тодішніх хлопців-школярів були два ключові слова: трансформуймося в тих, хто більше любив цей мультфільм, і складаймося - якщо більше подобався "Вольтрон".
Покемони були топчік) Життя з Луї мені подобалось (це мультик)
Українського продакшину малувато - бо мало хто дивиться, а мало хто дивиться бо мало хто створює, а не створює бо не дивиться...
Український продакшн:
www.youtube.com/@Brobaks ,
www.youtube.com/@pershosvit
www.youtube.com/@user-co6es5un3u ,
www.youtube.com/@user-dl7os8bc9u
Пес патрон - th-cam.com/video/1Jzs9TKo5bU/w-d-xo.html
Фіксиків доречі (2d частину) анімувала київська студія, творці росіяни які вивезли студію на Кіпр. інтриги, скандали...
Супер випуск, дякую за корисні рекомендації, тільки-но починаю читати малому, то стане у пригоді. Стосовно мого дитинства, то пам‘ятаю багато діснеєвських мультфільмів і серіалів, типу Чіп і Дейл, Чорний Плащ і т.д. І в такі ж ігри на приставці грала :) Один повнометражний мультик, який дуже на мене вплинув - це Земля Первісних Часів, про динозаврів.
Ого, оце тема! Є що сказати. Я - тато шестирічної Марти 😄
1. Ервін Мозер - таки крутий. "Мануель і Діді" від Старого лева - були улюбленими книгами доньки пару років тому. Там з ілюстраціями все супер. Самі оповідання легкі і цікаві без советьського всратого моралізаторства і т п.
2. Собачка Соня - відверто руснява, згоден. Але донці подобалося.
3. Гаррі Поттер від Абабагаламаги - це супер. Читаємо, хоч і рано. На мою думку, ілюстрації тут доречні. Раніше не читав і не дивився.
4. Буба - це страшне дно. Особливо яскраво це усвідомлюється, коли після перегляду по квартирі бігає такий буба, який дещо нагадує мою дитину, і видає дивні звуки.
Дякую за чудовий випуск.
Згоден щодо "Мануеля і Діді", моїй трирічній донці ця книжка дуже сподобалося. Буба, як і Фіксики - лайно. Натомість, замість фіксиків, раджу батькам серіал "Ада Твіст". На Нетфлікс є чудова українська озвучка.
Втома від Paw Patrol при роботі в MacPaw це досить іронічно 😁
Це дві великі різниці!)
Я думаю вам потрібно організувати батьківський подкаст на постійній основі. Мамських певно багато вже існує, а от так шоб тато ділився досвідом… Не знаю чи таке є українською і адекватно.
Єгор пропонує назву: Подкаст мого тата і його друзів
Дуже цікаво було слухати, хоч не являюсь батьком, та не планую ним ставати.
Захоплюючий випуск. З прям такого що мені в дитинстві читали згадую лише дитячу біблію. Але шось воно нє, не пішло. З книжок в основному згадки про енциклопедії та прям сильно про один підлітковий роман, який мені подобався сильно, але я постійно забував сюжет.
Иронично, что о проблемах репрезентации в сказках говорят три белых гетеросексуальных мужчины - даже в студии репрезентативный состав собрать не получилось.
Подписан на этот канал с первых дней его существования, но только сейчас впервые посмотрел подкаст. Из пожеланий: больше подготовки к теме, более глубокой проработки отдельных вопросов - чувствуется что первую половину подкаста готовили, продумывали и обсуждали, а концовка уже просто из головы идёт, без глубины.
Мене в дитинстві в 90-х обійшли стороною всі совкові мультфільми і мою дитячу психіку формували американські Дисней, Піксар та компанія (від Бембі та Покахонтас на піратських касетах і до Шреків на дисках).
Але ще згадалось що я занадто рано побачив Чотири кімнати та Від заходу до світанку, буквально в той самий період. Коли передивлявся вже дорослий у мене почалися "в'єтнамські флешбеки", і я думаю це дуже вплинуло на мої смаки в житті)
До читання книжок мене не привчили, тому я почав читати аж в 20 років (книжки, не вміння), з Гаррі Поттера. За 10 років все надолужив (не по Гаррі Поттеру, взагалом)
23:40 що за мульт?!?
Мослі megogo.net/ua/view/4478931-mosli.html
І дрібку дьогтю до цього випуску: забагато росіян у випуску. Я розумію, що він частково ностальгійний, але в нашому дитинстві були ще й Трансформери з Сейлор мун, та багато іншого цікавого. До речі, вподобайка за Кіберят, в дитинстві обожнював його, особливо фінальний твіст, шкода, що другого сезону так і не зробили.
Говорите про вхід в ігри.
На святкові вихідні поставив Retro Arch і дістав джойстики з ОЛХ.
Доньці стало дуже цікаво, але зайшли тільки ігри типу TNMT III. Де не вбивають одразу, а створюється відчуття що ти робиш прогрес
Дослухав дотепер, племіннику показую мульт-серіал від Дісней, "Амфібія", "Капхед", планую ще показати "Гравіті Фоллс", а ще зараз вийшли ремейки Качиних історій і пригод Міккі Мауса з топовою графікою мальованою, дуже рекомендую.
Думав буде не цікаво для мене, помилявся)
Коли я був дитиною, мої батьки не дуже контролювали, що я читав книги та дивився фільми не по віку. And I turned out to be great 🙃
Пане Єгор, шось вас сьогодні на "тіпа", затіпило)
це була третя зйомка підряд, не будемо так більше)
Цікавий випуск, дякую
Теж раніше любили читати про розумну собачку Соню. Був би радий побачити аналогічні твори наших авторів )
Ігри, мультики, казки і книжки. Не так душно як останнім часом 💪
До речі, під час війни рекмендую батькам дітей десь від 8 років подивитись мультсеріал Avatar:The last airbender. Там добре розбирається тема війни, помсти, боротьби зі злом для дітей.
Зі стратегій Україна є у Козаках, з нещодавніх у Knights of Honor 2 (Там навіть є не тільки Київ, а й Галицько-Волинське, Чернігівське князівства, ну звісно і більш східні і північні князівства)
Я взагалі за ігри, якщо не про мультиплеєрні з лутбоксами - бо то просто якісь казино. По мережі грати з друзями - прикольно, лутбокси - не прикольно.
Сам в свої часи починав з Козаків 1. Шкодую, що жанр стратегій зараз непопулярний. Але рпг ігри зараз дуже круті - God of War, Cyberpunk, Witcher. Та навіть Assasin's creed з їх детально зроблеми світами про різні століття - може зацікавити дитину у історії.
Відношуюсь до ігор з фокусом на сюжет, як і до книг, коміксів і серіалів.
Нда, повністю згоден з пунктом про необхідність малюнків на кожному розвороті дитячої книжки )
На рахунок комп‘ютерних ігор 29:08, мені здається ідеальним буде Nintendo Switch зі своєю серією Маріо. Там тобі і картина, і музика, гемплей та задачки на логіку.
Взагалі у Nintendo багато ігор без очевидного насильства.
Ну і класно підходить Playstation зі своїм Астробой та ігор по типу Щінячий Патруль.
А ,чому канал називається УТ-2?
та просто
Я згодна з Єгором: "Історії дівчат-бунтарок" мені теж здалися нецікавими
Вольтрон це ж адаптація аніме для американців.
Тему японських мультиків не розкрито
Так цікаво спостерігати, як дорослі дядьки знайомляться з основами європейської цивілізації через казку про Котигорошка 😅
Моя трирічка полюбила повнометражки з Baby Boss на Megogo.
В ютубі можуть попадатися мультфільми російською чи російські.
В Megogo навчили дитину обирати фільтр з українською доріжкою.
Мій особистий топ:
Книги про відьму Вінні
Груфало
Baby Boss
Шусь і Шуня
Моя країна - Україна
Хоробрі зайці
Петрик П'яточкин
Upd: + Капітошка
оо, ще ж Петрик!
@@yt-2 та, про Петрика ми забули :(
Макрос-фронтір, відкрив світ дорослих мультфільмів, фантастики, меха, космос.
Мені вперше не дуже сподобався випуск, всі решта передивилась/переслухала декілька разів із задоволенням :) Думаю, круто би було запросити когось, хто працює в українському книговидавництві чи продакшині мультиків, це би додало аргументації чи цікавих нюансів. З одного боку, негатив до української класичної казки, але їй протиставляється не класична казка Німеччини чи Франції, а там такий самий трешак 🙃 А сучасних книг вже дуже багато крутих: серія про Ожиновий живопліт видавництва Читаріум, той же Читаріум чудово видає книги Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера, віршовані книги та вірші Катерини Міхаліциної, Мар'яни Савки, серія книг про Петсона і Фіндуса. Здається, можу перелічувати десь годину. До речі, Ервін Мозер сам малює ілюстрації до своїх історій і є інші видавництва які видають його. Якось так вийшло, що порівнювалось непорівнюване трохи. І ще, дівчата теж люблять комп'ютерні ігри :)
врахуєм)
А як же Пригоди Джекі Чана, Мисливці на Привидів, Спайдермен, Бетмен 😌
не тільки фіксиків а ще і якихось там мультяш-лосяш"
:(
В Герої ІІІ зараз друге дихання і лютий кіберспорт, правда щільно пов'язаний з росією
Патріархат в казках, бабка виносить діду мозок і дід як найжорстокіше покарання вовку, одружуе його на своїй жінці)))
Хоча спостерігаючи за одруженими знайомими, казки досі актуальні
У Капітошки є продовження
і як? норм чи таке?
@@yt-2 та наче норм. Просто в 36 все ж не так сприймається такі мультики, а своїх дитячих відчуттів від другої частини не пам'ятаю
про що заборонить як хтось грає +5
Перший коммент
Угнетают!!! восстанет Ленин и принесет нам социальную справедливость
Як поціновувач ігор, рекомендую спробувати factorio. В ній потрібно побудувати атоматизований завод який запустить ракету. Доведеться будувати маршрути поїздів, розмічати цехи з виплавки та конструювання деталей, та всяке таке. Зразу говорю, гра складна, але якщо вній розібратись дуже цікаво.