Прошу вибачення за обмовку, головна героїня родом не з Англії, а містечка в Америці. У відео подаю свою алюзію на доньюйоркське життя Віві, а устрій її містечка у мене асоціюється з пуританською Англією. Дякую за розуміння
Який же класний огляд! Обожнюю, коли замість простого переказу сюжету так добре подається ідея та атмосфера твору. Почала читати книгу, мені подобається. Деякі моменти дуже перегукуються з нашою сучасністю. Наприклад те, як Віві каже, що коли війна почалася, вона цього не помітила, бо боялася, що вона випадково завагітніла і розумієш, що певно багато людей на Заході так і живе, надто занурені в свої проблеми, щоб помічати те , що відбувається навколо них, навіть якщо це жахлива кровожерлива війна і її моменти з акторкою-біженкою з Британії, де вона нарешті бачить жертву війни на власні очі, теж є дуже цікавими. Коли я розказувала про цю книгу своєму другу, він спитав "у чому конфлікт книги?", то я аж задумалася, бо поки конфлікту не помітила і так і відповіла, що, схоже, книга просто про життя, може це і якось звучить фрівольно та легковажно, але вона все одно добре підіймає чутливі теми і це, як на мене, класний контраст і, певно, це й мені подобається, що в книзі, що відбувається в часи війни, видно й трагічні сторони війни, так само як і повсякденні та навіть дещо фрівольні. Дякую за такі чудові вдумливі огляди, дуже сильно мотивують читати книгу та задумувався про різні речі!❤
@user-wk8sy3cc2f а спробуйте це сприйняти як момент трансформації Віві, адже загалом у сюжеті є метафора ЖИТТЯ ЯК ТЕАТР. І вона йде до моменту усвідомлення того, що повинна грати головну роль самостійно. А в дорослому житті - інтимні подробиці як момент бунту, адже, погодьтеся, книга про сильних жінок, роман про руйнування стереотипів та упередження щодо жінок у великих, ворожих містах.
Я прочитала цю книгу відносно давно, щойно вона вийшла в нашому перекладі. Мала на неї великі сподівання, і, до того ж, стиль письма Ґілберт мені імпонує. Але, після прочитання, я відчула щось дуже близьке до разчарування. В самій історії мені чогось не вистачило. Так буває. На жаль, не можу зараз більш аргументовано висловитись, адже, як я вже сказала, читала її більше 2-ох років тому. Як написала Марина Степурська в своїй рецензії: «Місто дівчат» - ексцентрична та незвичайна книга. В неї можна або закохатися, або щиро її зненавидіти». Хоча, особисто в мене, вона не викликала ніякої сильної емоції. Вона краща, ніж «нормально», але гірша, ніж «добре». Якось так.
Тим літератури і прекрасна, що дозволяє інтерпретувати її стосовно своїх очікувань, поглядів та інтересів. Мені історія Віві сподобалася щодо її життєвих зламів та ініціацій)
Дуже детальний та виважений огляд, дякую. Що іронічно - сама книга не викликає особливого бажання її читати. Оцей епізод в кінці, де начебто зріла й самодостатня жінка погоджується замість повноцінних стосунків (у яких реалізуються всі її бажання) на платонічні прогулянки містом? Це наче регрес у розвитку, адже це нехтування собою та зациклювання на недоступному тобі, що не є ознакою здорової психіки. А якщо врахувати що перед цим вона начебто взагалі уникала стосунків - то це аж ніяк не взірець а радше приклад глибоко травмованої людини. Не заперечую художні цінності роману - проте навряд-чи варто аж настільки його рекомендувати як приклад. Можливо, є більш цілісні художні герої? З великим задоволенням позачас послухав би такий огляд від автора 🙂
Я осмислила образ героїні з вектору сучасності, який у стосунках зрілих чи не дуже статеве життя ставить ледь не на передові позиції. Я побачила у коханні головної героїні знову-таки відречення від норм суспільства, зважаючи на її молодість, доволі великий багаж гріхів, то це кохання є логічним у всьому цьому ланцюгу життєвих перепитій. І наважуся зауважити, що усі книги, що стосуються глибин людського єства не завжди сприймають читачами. Селінджер, Дашвар, Ґілберт)
я перепрошую, а звідки теза про те, що голова героїня народилася і провела дитинство в Англії? Згідно до тексту, коледж, з якого її витурили, був в США, школа - також.
@@anastasiyashurenkova6076 так, тонка межа між англійцями та американцями. Але в рідному американському містечку Віві я розпізнала акцент англійського пуританства
@@pozachas За своїм бажанням - це ключове. Це не ситуація коли людей, які вибудовували все у житті так, щоб воно не було пов'язано з муштрою і казармами (що теж не просто), але опинилися там. Це не випадок, коли хворих людей пакують і відправляють на службу (не дивлячись на їх несумісні хвороби). Це не випадок, коли цілі сім'ї, що трималися на закордонних заробітках, тепер не можуть забезпечити себе на зиму (бо чоловікам, добробут сім'ї яких залежав від роботи за кордоном, тепер виїжджати заборонено). Щоб стверджувати таке, начебто жінки в такому ж положенні, треба не мати не розуму, не серця. Військовий - це професія, добре якщо людина обирає її за покликанням, недопустимо, що в нас частина людей перетворена на рабів (і це зроблено за ознакою їх чоловічої статі). Якісь цинічні розмови про фемінізм. Це і глупо, й несправедливо.
Настав той час, коли життя і жити це не просто!!а служити в армії))це обов'язок ,коли прийде на НАШУ ЗЕМЛЮ,так як зараз ,,рашист ,, ЙОГО можна було знищити!!!ОСЬ ТАК
Прошу вибачення за обмовку, головна героїня родом не з Англії, а містечка в Америці.
У відео подаю свою алюзію на доньюйоркське життя Віві, а устрій її містечка у мене асоціюється з пуританською Англією.
Дякую за розуміння
Який же класний огляд! Обожнюю, коли замість простого переказу сюжету так добре подається ідея та атмосфера твору. Почала читати книгу, мені подобається. Деякі моменти дуже перегукуються з нашою сучасністю. Наприклад те, як Віві каже, що коли війна почалася, вона цього не помітила, бо боялася, що вона випадково завагітніла і розумієш, що певно багато людей на Заході так і живе, надто занурені в свої проблеми, щоб помічати те , що відбувається навколо них, навіть якщо це жахлива кровожерлива війна і її моменти з акторкою-біженкою з Британії, де вона нарешті бачить жертву війни на власні очі, теж є дуже цікавими. Коли я розказувала про цю книгу своєму другу, він спитав "у чому конфлікт книги?", то я аж задумалася, бо поки конфлікту не помітила і так і відповіла, що, схоже, книга просто про життя, може це і якось звучить фрівольно та легковажно, але вона все одно добре підіймає чутливі теми і це, як на мене, класний контраст і, певно, це й мені подобається, що в книзі, що відбувається в часи війни, видно й трагічні сторони війни, так само як і повсякденні та навіть дещо фрівольні.
Дякую за такі чудові вдумливі огляди, дуже сильно мотивують читати книгу та задумувався про різні речі!❤
А я обожнюю такі точні, літературно критичні та вдумливі коментарі.
Дякую, що цінуєте ❤️
Дякую
Просто супер,так розповісти з таким захопленням,що захотілося прочитати
🤗
Підтримка каналу
Неймовірно цікаво розказали, велике дякую.❤ Якраз вчора замовила цю книгу, а сьогодні ютуб підкинув Ваше відео.
❤️, зараз я дещо глибше осмислити цю книгу
@@pozachasпочала читати і мені вона надто відверта, дуже забагато інтимних подробиць, які просто портять читання
@user-wk8sy3cc2f а спробуйте це сприйняти як момент трансформації Віві, адже загалом у сюжеті є метафора ЖИТТЯ ЯК ТЕАТР. І вона йде до моменту усвідомлення того, що повинна грати головну роль самостійно. А в дорослому житті - інтимні подробиці як момент бунту, адже, погодьтеся, книга про сильних жінок, роман про руйнування стереотипів та упередження щодо жінок у великих, ворожих містах.
@@pozachas я обов'язково дочитаю), просто хочу щоб наша молодь мала кращі спогади на цю тематику)
@user-wk8sy3cc2f а мене подібним і не здивуєш, читала і більш аморальніші сцени. "Мальва Ланда" нашого Винничука мене вибила з читацької колії.
👏👏🇺🇦🇺🇦
Молодець що продовжуєш знімати цікаві відео, 🤗🤗🤗
Дякую ❤️
Дякую за відео 🤗
Змістовно дякую
Прошу, читайте з насолодою)
Книгу прочитала, враження просто супер
Погоджуюся)
Так продовжуй, дуже цікаво
Дякую за україномовний контент, зацікавила книга і ваш канал, дякую
Дякую за популяризацію українськомовного ютубу) Тішуся, що стала корисною
Добре,що є такі як ти ,що ЛЮБЛЯТЬ УКРАЇНИ І ВСЕ ЩО З НЕЮ ПОВЯЗАНО
Так повинно бути з усіма
Саме так,але ми вже побачили як люблять
Молодець 👍👏
☺️
Дуже крута книга
Погоджуюся
Вітаю тебе дуже цікаво,продовжуй 👏
Дякую ❤️ так і буде)
Дякую за Україномовний контент 👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую за інтерес до україномовного ютубу)
Продовжуй, 👏👏🇺🇦
💯
Клас! Дякую за розбір 💗
❤️
Тематика роману схожа до вашого каналу)
@@pozachas ох, то дякую за комплімент ,)
Мені дуже сподобалась ця книга. Для мене в принципі Е. Ґілберт стала відкриттям року.
Абсолютно погоджуюся, я ще декілька днів ходила у захваті. Хочу ще почитати "Походження всіх речей"
Ти мене зацікавила, цією книгою, потрібно буде скачати в електронному варіанті
Англія мені теж дуже подобається 🤗
Є цікаве, що почитати)
Я прочитала цю книгу відносно давно, щойно вона вийшла в нашому перекладі. Мала на неї великі сподівання, і, до того ж, стиль письма Ґілберт мені імпонує.
Але, після прочитання, я відчула щось дуже близьке до разчарування. В самій історії мені чогось не вистачило. Так буває.
На жаль, не можу зараз більш аргументовано висловитись, адже, як я вже сказала, читала її більше 2-ох років тому. Як написала Марина Степурська в своїй рецензії: «Місто дівчат» - ексцентрична та незвичайна книга. В неї можна або закохатися, або щиро її зненавидіти». Хоча, особисто в мене, вона не викликала ніякої сильної емоції. Вона краща, ніж «нормально», але гірша, ніж «добре». Якось так.
Тим літератури і прекрасна, що дозволяє інтерпретувати її стосовно своїх очікувань, поглядів та інтересів.
Мені історія Віві сподобалася щодо її життєвих зламів та ініціацій)
Дуже детальний та виважений огляд, дякую. Що іронічно - сама книга не викликає особливого бажання її читати. Оцей епізод в кінці, де начебто зріла й самодостатня жінка погоджується замість повноцінних стосунків (у яких реалізуються всі її бажання) на платонічні прогулянки містом? Це наче регрес у розвитку, адже це нехтування собою та зациклювання на недоступному тобі, що не є ознакою здорової психіки. А якщо врахувати що перед цим вона начебто взагалі уникала стосунків - то це аж ніяк не взірець а радше приклад глибоко травмованої людини. Не заперечую художні цінності роману - проте навряд-чи варто аж настільки його рекомендувати як приклад. Можливо, є більш цілісні художні герої? З великим задоволенням позачас послухав би такий огляд від автора 🙂
Я осмислила образ героїні з вектору сучасності, який у стосунках зрілих чи не дуже статеве життя ставить ледь не на передові позиції. Я побачила у коханні головної героїні знову-таки відречення від норм суспільства, зважаючи на її молодість, доволі великий багаж гріхів, то це кохання є логічним у всьому цьому ланцюгу життєвих перепитій.
І наважуся зауважити, що усі книги, що стосуються глибин людського єства не завжди сприймають читачами. Селінджер, Дашвар, Ґілберт)
Подобається твоя подача
🤗
Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
відео супер! цікаво як ви все це аналізуєте і кладете текст на контексти. єдине щоб я б порадила писати сценарій, щоб не сильно запинатися
Сценарій завжди поруч, це радше я ще камери боюся, ловлю зором деталі і відволікаюся 😊
За таку високу оцінку, вельми вдячна ❤️
я перепрошую, а звідки теза про те, що голова героїня народилася і провела дитинство в Англії? Згідно до тексту, коледж, з якого її витурили, був в США, школа - також.
Ви праві, я швидше хотіла провести аналогію її рідного містечка з пуританською англійською традицією.
це в укр.перекладі така версія? бо в російському брат відвозить її до батьків машиною одним днем "і навіть не залишається на вечерю".
@@pozachas ага, ясно. але WASP - це все ж таки трохи інша традиція, ніж британці на острові.
@@anastasiyashurenkova6076 так, тонка межа між англійцями та американцями. Але в рідному американському містечку Віві я розпізнала акцент англійського пуританства
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👈👍💪
🇺🇦
І ще як,ти ставишся до електронної версії книг???
Будь-яка версія книг, окрім російською мовою, прекрасна. А вибір залежить від уподобань читача)
😁ти права вся окрім, російській версії
💯
Цікаво
Дякую)
Я не змогла дочитати , нудна книга . Так само не змогла дочитати колись давно eat pray love. Супер не мій автор 😖
Усе може бути)
Можу лише сказати, що далі буде багато інших письменників, можливо віднайдете свого автора 😊
Людина, яка за статевої ознакою не зобов'язана до армії і військової служби, говорить про те, що у жінки важче життя. Яка ж маячня...
Не зобов'язана, але жінки зараз також на передовій
@@pozachas За своїм бажанням - це ключове. Це не ситуація коли людей, які вибудовували все у житті так, щоб воно не було пов'язано з муштрою і казармами (що теж не просто), але опинилися там. Це не випадок, коли хворих людей пакують і відправляють на службу (не дивлячись на їх несумісні хвороби). Це не випадок, коли цілі сім'ї, що трималися на закордонних заробітках, тепер не можуть забезпечити себе на зиму (бо чоловікам, добробут сім'ї яких залежав від роботи за кордоном, тепер виїжджати заборонено). Щоб стверджувати таке, начебто жінки в такому ж положенні, треба не мати не розуму, не серця. Військовий - це професія, добре якщо людина обирає її за покликанням, недопустимо, що в нас частина людей перетворена на рабів (і це зроблено за ознакою їх чоловічої статі). Якісь цинічні розмови про фемінізм. Це і глупо, й несправедливо.
Настав той час, коли життя і жити це не просто!!а служити в армії))це обов'язок ,коли прийде на НАШУ ЗЕМЛЮ,так як зараз ,,рашист ,, ЙОГО можна було знищити!!!ОСЬ ТАК
І навіть чоловік,зараз не чоловік)))
Кому як, для мене фемінізм важливо. А ще гадаю, що після перемоги цілком можливий сюжет Ізраїлю, де служать і жінки.
Молодець 👍👍👍
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Молодець 👍