newholland t5 115

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 15 ก.ย. 2024
  • pottinger döner pulluk

ความคิดเห็น • 14

• @aliciftci8211
    @aliciftci8211  5 ปีที่แล้ว +2

Yorum için teşekkür ederim.Dönerli pulluk satan,deneme için gelen firmanın elemanları kullanıyor traktörü.malesef takviye 1 vites ana vites 1 difransiyel kilidi açık 4x4 açık kullandılar.videonun sonunda traktörü durdurdum ve yanlış yaptıklarını söyledim.diğer yüklemediğim videoda dogru şekilde traktör zorlanmadan tarlamızı sürdük.Ne demişler her işi kendin yapacaksın.

• @mutlucankartal9524
      @mutlucankartal9524 3 ปีที่แล้ว

Hocam 4,5 - 5 km/h ile sürer doğru viteste zannımca. Ağır traktör t5ler yalnız burnu kısa önü yere tam bastırmıyor. Pulluk harika!

• @xdelikanlimmx
    @xdelikanlimmx 5 ปีที่แล้ว +3

Bu sekilde tarla surerseniz epey para kazanirsiniz sanirim.5 sene degil 20 senelik tarla olsun sorun o pullugun motora cok abes büyük gelmesi.paraniza yazik normal motorun cekecegi bi pulluk taksanizda gem cebinize hem motorunuza eziyet etmeseniz.bu sadece ciftci olarak benim görüşüm yanlis algilamayin

• @abidepalaz7289
    @abidepalaz7289 4 ปีที่แล้ว

Topragi diziden guzel küruyormuki? İkilisini bir türlu ulaşip goremedim neyse guzel video.

• @vhaghar2588
    @vhaghar2588 5 ปีที่แล้ว +2

Simdi isi bilenin surmedi baska ama isterse 50 yildir surulmesin tarlayi boyle kendini zorlaya zorlaya surecekse o pulluk alinmaz, kucugune bakilir. Isi bilen biri nasil suruyor bilmem ama 12 vitesli nh icin bahsediyorum cok cok zor olsun 2-2 vites kombinasyonunda cekmesi lazim. Normalde duz 1 ceker duzlukte ama hadi zor diye dedim.

• @Xx-qz2jt
      @Xx-qz2jt 5 ปีที่แล้ว

Bu ithal 24 ileri 24 geri buçuklu

• @ugur7577
    @ugur7577 4 ปีที่แล้ว

Slm kardeşim
    Bende 4 lü yaylı dönerli almaya niyetliyim T6020 Elite için
    Pulluğu kaça aldınız acaba?

• @abidepalaz7289

Bu adam neden almis bu pullugu anlamadimki.turkiyede arazimi var sanki öyle avrupa gib.i tercih onun )

• @abidepalaz7289

Abi pulluk nasilya asiliyor motoru saga sola

• @sjsjsjsjsjsjsjsjsjsjjsjsjs4558
    @sjsjsjsjsjsjsjsjsjsjjsjsjs4558 5 ปีที่แล้ว +1

Tr5 te iyimi memnunmusun traktörden

• @aliciftci8211
      @aliciftci8211  5 ปีที่แล้ว

Yeni aldık,menunum,İnşallah sorun çıkarmaz.tr5 ile motor tork değerleri aynı.

• @erkankomit8535
      @erkankomit8535 5 ปีที่แล้ว

@@aliciftci8211 Hayirlisi olsun kardes,sorması ayıp sen alırken kac liraydi o zaman

• @aliiyidogan8002
    @aliiyidogan8002 4 ปีที่แล้ว

az daha gaz verirsen turbo eline verir

• @canseverkazar7815
    @canseverkazar7815 4 ปีที่แล้ว

Buna kalın gelmiş tr 6 120 çeker bunu