Дуже добре, що ваше підприємство розвивається навіть в час війни. Мусимо усі шукати як ставати ефективнішими та робити нашу країну конкурентною на світовій арені! Так тримати!
Колеги аграрії, в відео йде мова суто про наші задачі та умови в конкретному регіоні. В ваших господарствах/регіонах/умовах задачі можуть бути іншими, як і технології Дякую усім за коментарі, якщо когось буде цікавити як: 1. Якісно підготувати площу після пшениці з врожайністю 8+ тон 2. Отримати сходи та якісні сидерати без достатньої кількості опадів 3. Чому дискові лущильники програють лаповим в перемішуванні рослинних решток Ласкаво просимо на господарство, де поділимось досвідом абсолютно відкрито Слава 🇺🇦
Чи продає Агрофірма свій агрегат Лемкен Карат, що вже давно заростає бурянами на цьому відділенні? Хочу придбати) Якщо так - то вкажіть телефон продавця) Дякую) Великих прибутків)
Беднар то якісні агрегати , але перемішувати рослинні рештки з землею теж не правильно . Сендвічмульча більш якісний обробіток . Плуг то взагалі війна з біотою ґрунту ,заради часткового насичення ґрунту атмосферним азотом . Підвищення родючості ґрунту у вас з тваринництва - компости . Рослинництво процес біологічний . Без механічного насичення поверхні поля готовими компостами не варто сподіватися на швидке підвищення рівня екологічної врожайності ґрунту за рахунок повітря і рослинних решток . Хімічні добрива дають тимчасовий рівень врожайності та не сприяють загальному розвитку мікробіоти ґрунту . В спекотний період , рослини і біота ґрунту страждає від недостатньої кількості вуглецю . Забеспечення ґрунту вуглецем , в цей період вегітаціі важливіше ніж забеспечення азотом . З системою аерації Еко - турбо + ,можливе рішення питання регульованого балансу вуглецю та азоту , можливість оптимального використання фотосинтезу для розвитку біоти , збереження вологи та отримання врожаїв . Механічний обробіток або посів головне проводити вчасно ,слідом за комбайном . Комплекс робіт з системою аерації є технологія Turbo-till з півдня Херсонщини . З цілорічним розвитком мікробіоти ґрунту можливо покращити вдвічі рівень врожайності рослин незалежно від примх природи . Дякую вам за цікавий репортаж , сильне господарство , багато можливостей в розвитку . Успіху , гарних врожаїв і мирного неба .
А я б посів сидеративних покривних культур організував за жаткою комбайну .А грунт відкривати для прогріву і посіву культури і після сходів закрити рядок .А утилізацію вихлопних газів дизеля треба зробити через ємність з біочаєм і виливом під посів .
если кто-то говорит о недостатке влаги и при этом у него есть возможность всевать покровные/сидеральные культуры - этот человек врёт, нет недостатка влаги. Я ни разу не слышал чтоб какая либо корректная технология приводила бы к снижению гумуса. Не менее 40 лет назад были в колхозах кпэ и плоскорезы которые выполняли те же функции. Также мне не сильно верится что при урожайности 9 т/га пшеницы не сжигая стерню и не прибегая к плугу можно корректно подготовить почву. Личный опыт при урожайности 5 т/га и минимальной обработке почвы весной при подготовки почвы под сонях большие проблемы из-за соломы.
@@SergiiLegostaev в лучшем случае по окончанию уборки АГ 2.4, но возможно из-за засухи обработка смещалась к сентябрю. Также возникают проблемы по следу комбайна так как нет полово разбрасывателя то за комбайном с решет слой половы 5...7 см и диски не хотят лезть в землю. Стерню не сжигаем и это создаёт проблемы с обработкой. В идеале после уборки 2 прохода АГшки под разными углами и весной можно запускать КПС для подготовки под сонях. Когда недостаток влаги то проблема в том что где-то с мая в почве нет влаги чтоб разложить остатки, а когда появляется влага около октября уже идёт понижение температур и узкое окно для переработки. Когда говорят что осенью в почве достаточно нитратного азота так как летом в почве протекали биологические процессы и биота освобождала азот я не согласен с этим, у нас летом влага в почве это прям ооочень редко, а тем более не на парах.
Дуже добре, що ваше підприємство розвивається навіть в час війни. Мусимо усі шукати як ставати ефективнішими та робити нашу країну конкурентною на світовій арені! Так тримати!
Колеги аграрії, в відео йде мова суто про наші задачі та умови в конкретному регіоні. В ваших господарствах/регіонах/умовах задачі можуть бути іншими, як і технології
Дякую усім за коментарі, якщо когось буде цікавити як:
1. Якісно підготувати площу після пшениці з врожайністю 8+ тон
2. Отримати сходи та якісні сидерати без достатньої кількості опадів
3. Чому дискові лущильники програють лаповим в перемішуванні рослинних решток
Ласкаво просимо на господарство, де поділимось досвідом абсолютно відкрито
Слава 🇺🇦
, Перший раз чую що дискування не робить перемішування рештків , а оранка не вирівнює поле.
В цьому обробітку грунту очень красиво виглядає 😊
Звучить все дуже круто, але цікаво порівняти все чз років 5.
вспомнил анекдот про оранку ))) это я буду ОРАТЬ , а вы будет пахать ))) Пахота оправдана когда вносят навоз минимум 45 тонн на гектар !!!
Чи продає Агрофірма свій агрегат Лемкен Карат, що вже давно заростає бурянами на цьому відділенні? Хочу придбати) Якщо так - то вкажіть телефон продавця) Дякую) Великих прибутків)
Беднар то якісні агрегати , але перемішувати рослинні рештки з землею теж не правильно . Сендвічмульча більш якісний обробіток . Плуг то взагалі війна з біотою ґрунту ,заради часткового насичення ґрунту атмосферним азотом . Підвищення родючості ґрунту у вас з тваринництва - компости . Рослинництво процес біологічний . Без механічного насичення поверхні поля готовими компостами не варто сподіватися на швидке підвищення рівня екологічної врожайності ґрунту за рахунок повітря і рослинних решток . Хімічні добрива дають тимчасовий рівень врожайності та не сприяють загальному розвитку мікробіоти ґрунту . В спекотний період , рослини і біота ґрунту страждає від недостатньої кількості вуглецю . Забеспечення ґрунту вуглецем , в цей період вегітаціі важливіше ніж забеспечення азотом . З системою аерації Еко - турбо + ,можливе рішення питання регульованого балансу вуглецю та азоту , можливість оптимального використання фотосинтезу для розвитку біоти , збереження вологи та отримання врожаїв . Механічний обробіток або посів головне проводити вчасно ,слідом за комбайном . Комплекс робіт з системою аерації є технологія Turbo-till з півдня Херсонщини . З цілорічним розвитком мікробіоти ґрунту можливо покращити вдвічі рівень врожайності рослин незалежно від примх природи .
Дякую вам за цікавий репортаж , сильне господарство , багато можливостей в розвитку . Успіху , гарних врожаїв і мирного неба .
А я б посів сидеративних покривних культур організував за жаткою комбайну .А грунт відкривати для прогріву і посіву культури і після сходів закрити рядок .А утилізацію вихлопних газів дизеля треба зробити через ємність з біочаєм і виливом під посів .
если кто-то говорит о недостатке влаги и при этом у него есть возможность всевать покровные/сидеральные культуры - этот человек врёт, нет недостатка влаги.
Я ни разу не слышал чтоб какая либо корректная технология приводила бы к снижению гумуса.
Не менее 40 лет назад были в колхозах кпэ и плоскорезы которые выполняли те же функции.
Также мне не сильно верится что при урожайности 9 т/га пшеницы не сжигая стерню и не прибегая к плугу можно корректно подготовить почву. Личный опыт при урожайности 5 т/га и минимальной обработке почвы весной при подготовки почвы под сонях большие проблемы из-за соломы.
@@Mike_D. Які операції ви проводите після збирання 5т/га пшениці? (бажано в часовому проміжку від попереднього обробітку)
@@SergiiLegostaev в лучшем случае по окончанию уборки АГ 2.4, но возможно из-за засухи обработка смещалась к сентябрю. Также возникают проблемы по следу комбайна так как нет полово разбрасывателя то за комбайном с решет слой половы 5...7 см и диски не хотят лезть в землю. Стерню не сжигаем и это создаёт проблемы с обработкой.
В идеале после уборки 2 прохода АГшки под разными углами и весной можно запускать КПС для подготовки под сонях. Когда недостаток влаги то проблема в том что где-то с мая в почве нет влаги чтоб разложить остатки, а когда появляется влага около октября уже идёт понижение температур и узкое окно для переработки.
Когда говорят что осенью в почве достаточно нитратного азота так как летом в почве протекали биологические процессы и биота освобождала азот я не согласен с этим, у нас летом влага в почве это прям ооочень редко, а тем более не на парах.
Ооооо вологи нестало і завили
@@olegpodolyan9080 у нас её всегда не было.
Ямпільський р-н, яке село на Вінничині?
@@гряДКа-д2ы це холдинг, у них багато локацій. Основна у Липовці
@@SergiiLegostaev я це розумію, цікавить локація саме в ямпільському районі
Грунт небуди переуплотнений
ноутилл рулит