Дякую за такий детальний огляд. У мене 2 такі плати живлять 2 вуличні камери (12 в, ~0.3-0.5a) вже десь пів року. Брав без тримача для аккумуляторів та поставив аккуми від одноразок (1s8p та 1s12p). Якщо чесно, у моєму кейсі показали себе досить непогано, тримають десь 6-10 годин. Великим плюсом порівняно з попередньою моєю системою (платою до павербанку з повишаючим модулем до 12в) вважаю ввімкнення відразу після відновлення живлення навіть з сівшими акумами, без потреби ручної перезагрузки.
Лайк автору за контент. В мене така платка на 5в живить микротік 951 від 2 аккумуляторів бк по 1700mAh близько 6,5 годин автономної роботи та заряджається за 3,5 години. Додав на виході порт usb та підключаю через китайський шнурок usb з 5в на 9в. Температурні режими «ледве теплий» як при розрядці так і при зарядці. Тестував доречі включивши торрент закачку на 2 пристроях на 10 годин один по lan другий по wifi, тобто навантаження було стабільне.
Взяв такий самий модуль але без холдера (використовую з ним холдер на 4 акуми). Цьому модулю на поміч добавив ще модульок TP4056 для швидшої зарядки бо без нього ну все дуже сумно. Зараз він використовується разом з 3 акумами Panasonic NCR 18650BD 3000-3200 mAh і живить роутер mikrotik hap ac2. В такій конфігурації якщо світла немає 3 години то встигає зарядитись за 3 години 10-30 хвилин. Перший раз тестив то примусово вирубив живлення і він проробив 6 годин, на банках було десь ще 3.3-3.4 вольта в такому випадку вже заряджало 8-9годин. На разі задовільняє але замовив з алішки ip2312 в замін TP4056 плюс биж для малини з тайпсі (видає 5в 4а) ну і поставлю ще четверту батарею щоб було по феншую. Якщо буде цікаво пишіть відпишу що з того вийшло.
Вчора приїхало замовлення з алішки. Замінив TP4056 на ip2312 заряджати почало набагато бодріше))) Повербанк відключив від живлення і за 7 годин роботи на трьох банках було ще 3,26 вольта. Повністю зарядилися акумулятори за 3 години 30 хвилин але на жаль ця вся конструкція живилась від 5в 3а. А все тому що биж який я ще замовляв на 5в 4а виявився або браком або просто гівняним. Коли його підключав живити свою конструкцію практично все на платі упса і ip2312 безпричинно починало дико грітись і коли спробував ним зарядити повербанк то він не брав заряду від нього. На разі дав собі спокій і так дуже добре все вийшло. Але думаю якби був норм блок на 5в 5а то акуми б заряджались мабуть десь за години 2-2.30. Якось так на разі
@@bogdanpylypchyk Я паралельно UPS добавив ще IP2312 і вони обоє живляться від одного і того ж зарядного і разом що може зарядне видати заливають в акумулятори. Якось так ППС. Сьогодні перевірив ще заради цікавості батареї як тримають, за два місяці з гаком трохи вбило акумулятори))) Протримались тільки 7 годин і були 2,8в вольта коли почав роутер вирубуватись. Хоча раніше було на 7 годину ще 3,26 вольта заряду
Дуже дякую за огляд, всі диванні майстри тільки показують як запхати акуми в кейс))) Теж зіткнувся з перезавантаженням коли на виході +- 3В. А ще надзвичайно великий мінус цієї плати - вона не запустить роутер навіть на 2.4Gz якщо немає живлення 220В, тобто від самих акумів, так як на вході роутера стоять електроліти і в момент їх зарядки при включенні цей чудо ДБЖ йде в захист....
Живить така малинку з хас, правда радіатори таки провсякий наклеїв. По розмірах замінив холдери для 21700 та купив тесловські акуми з алюмінієвими контактами. Все в межах габаритів плати виходить. Вже не памятаю на скільки вистачило але більше 4 годин точно. Підходить добре соноф корпус для реле, між двох половинок встановлені пластикові шайби для вентиляції. На виході модуль INA219 здається і вивів на gpio расбері для моніторингу вольтажу та проценту заряду. Корочше бімба, мене влаштовує. Можна вимикати по рівнню розряду малину але питання, як ввімкнути коли з'явиться світло незрозуміло. Тому єдиний мінус з можливим ребутом при повному розряді так і не вирішив. Є ідея щось намудрувати з бмс для батарейок, яка буде вимикати їх при 2.7 і все, але таке дуже сподобається малині.
Використовую для Raspberry pi4 на двох аккумуляторах Liitokala 3400mAh, тримає біля 7годин, рабері використовується як контроллер розумного будинку, медіа сервер, і ще декілька не важких сервісів. Інший такий ДЖБ живить роутер на 12В 1.5А двох діапазонний, тримає 6 годин.
робив такі для родини вже 5шт+. Корпус накреслив і надрукував на 4 банки, 5в/3а блоки + type C зараж коштують адекватних грошей або залишаються від старого телефону. Всі в огляді забуваю 1 дрібну деталь, даний ДБЖ можна аварійно підживляти з любого павербанка з швидкою зарядкою (бо він може 5в/3а) причому саме підживлення станеться безшовно. В той час як інші готові ДБЖ мають 12в вхід або 220в вхід, і якщо вони не встигли зарядитись при подачі світла, то прийдеться сидіти без інтернету. Хотілось би струм зарядки 2-3А, але я думаю там би була зовсім інша ціна і вхід вже би було треба 12В.
Поставив на GPON термінал. І все б нічого. Працювало сумлінно десь до тижня. А потім у один момент (під час віключення світла) у мене просто пішов у постійний ребут. Заміряв напругу на банках, то було менше 3.2, що дуже погано. Хоч на виході з плати на тестері воно й показувало 12.57. Виходить, що воно не встигає дозаряджатися. Було б цікаво, як би розширити їх додатковими 4056. Можете зняти таке відео? Маю також молодшого брата цієї плати JL-1P, то там та сама проблема. Не встигає зарядити банку, хоч як ДБЖ працює відмінно. Можете й тут щось порадити?
чудово себе показала при підключені укртелекомівського роутера минулої зими. стабільний інтернет без перегрівів. 12В. до 300мА споживання, живлення йшло від павербанка з IKEA
Тобто від розетки живиться павербанк, від павербанку вже ця плата (щоб безшовно переживати відключення електрики на павербанці) і вже від цієї плати роутер ? Я вірно зрозумів ?
@@Turbo.11 так, але по-новому підключаю. До розетки підключена швидкісна зарядка від телефона на 3А. З неї йде кабель на type-c на вхід в цей упс. В ньому дві батареї які заряджаються, з плати виходить дріт у роутер. Коли вимикають світло платка миттєво перехоплює ккрування живленням на себе. В результаті роутер навіть не відчуває перебоїв. Якщо два акуми по 3000маh, інтернету буде на 2.5-3 год приблизно. Коли вмикають світло то плата починає заряджати упс. Але потрібно брати якісні і надійні акуми.
Думаю,знает ,а олх так все делают -кто первый раз заказывает товар б.у.,вначале хороший товар присылает ,а далее хуже,нужно как то заинтересовать покупателя брать у продавца товар
Підключив до такоїж самої плати свій WiFi6 Huawei AX3 (Dual Core), витягує нормально, на рідному БЖ від роутеру максимальний вихід 12В 1А. Батареї взяв зі старої акумуляторної батареї ноутбуку. Трохи пізніше зніму відео скільки під нагрузкою бере на вході і скільки тримають
Достаточно просто переделывается на лифер (lifepo4). Для это нужно выпаять феном микруху tp4056 (находится слева возле 5V-). Вандалить/откусить не получится, так как под ней подложка запаяна в качестве радиатора. Приобрести и подпаять tp5000 по питанию 5V+ и 5V-. А B+ от tp5000 подключить к плюсу аккумулятора (слева где type-c на другой стороне платы ИБП есть контакт). Ну и использовать 18650 lifepo4. Максимальные что я видел 2200mah (по факту 2000). Ну и пояснение: XB7608 это bms (находится справа между минусовыми контактами аккумулятора). Она никогда не дойдет перезаряда аккумулятора так как у литиона он выше, но эту роль заменит tp5000, а при переразряде bms будет отключать минус от аккумулятора. Вроде там < 2.5 вольт отключение. Ну и можно если уж очень хочется быстрого заряда на tp5000 поставить радиатор и резистор соответствующий чтобы 2А зарядка была. По дефолту 1А.
Є версія наче потужніша, у неї по входу і виходу більше діодів. Але ліпити акуми зверху це помилка, там має бути РАДІАТОР, тоді видає 15вт. Ще додати тригерне відключення на TL431, щоб не було качелі при розряді.
плюсую, самі батареї краще кріпити на дротах десь подалі від плати, тоді не буде взаємообміну температурами між платою та батарейками, я в себе саме так і зробив. і Так цікаво це плата на 5W чи на 15W ? по відео незрозуміло...
Коли акуми розряджені до 3В, і вмикається світло, буває чути жужання перетворювача. Періодично плата виходить в захист, мабуть від перегріву, хоча споживання не більше 400мА при 12В.
А яку б платку ви порадили для аварійного світла у ліфті? За планом взяти кілька малопотужних червоних LED стрічок, було б у ідеалі, як би вона запускалась тільки при відключенні живлення платки.
От як раз про це хотів сказати в відосі і забув. Це можна робити. 3 штуки в паралелі зможуть тягнути хороше навантаження. Але і блок живлення теж потрібен з хорошою потужністю.
@@bootuseuaАбо живити кожен від свого блоку 5В 2А. Але цікаво, як такий бутерброд вестиме себе на межі розряду. Коли вони стануть по черзі вимикатись, останньому дістанеться потрійне навантаження. Короче, треба думати.
дякую за відео. можете будь ласка пояснити що показують діоди на платі? червоний на виході - наявність напруги з акб, а синій та червоний на вході що позначають? бо в мене якась дика ситуація - якщо ввімкнути через тайп-сі порт - то біля входу горить червоний, тобто наче як батарея заряджається. а якщо ввімкнути через 5В контакти безпосередньо на платі - то біля входу горить лише синій, і таке враження що аккуми не заряджаються. блок живлення однаковий в обидвах випадках 5В 3А.
Зазвичай на роутері пишуть більший струм ніж він споживає, але поки точно не відомо, скільки, треба виходити з написаного. 12в 2а - це 24вт, на 1 годину роботи без врахування ККД потрібно 2 літієвих акумулятори ємністю 3200маг (насправді, трохи більше, та треба додати ще десь 15-20% щоб врахувати ККД). Визначитись, скільки має працювати без світла, порахувати необхідну ємність акумуляторів. Тоді можна буде розглядати варіанти як це зробити. Ще,можна спробувати зменшити споживання, відключивши 5ГГц (якщо є) і зменшивши потужність (зменшиться радіус дії). Або використати інший роутер з меншим споживанням.
Автору на замітку - є дуже схожа платка, але там дуже незначна різниця у компановці елементів на платі і інша шелкографія. Я помітив що ваша платка дещо потужніша чим моя)
В мене на такій плати 2 аккума самсунги 35Е. Плати 2 окремо на роутер, окремо на упс. Хватає на 4-5годин користування по віфі, коли світла немає. Думаю замість 2 поставити 4-5аккумів і додаткову плату на швидкість заряду.
Скажіть будь ласка, чи можна під'єднати до нього павербанк замість батарей? Тобто заряджати павербак використовуючи рідну зарядку, а підключати до плати для більш тривалої роботи. Зараз я використовую трігери з повербанком для роутера та onu, але коли вимикається світло, то все заново треба перезавантажувати. Дякую.
Доброго вечора, а не підкажете? Купив кілька таких плат. Пошта працює чудово, під час доставки пошкодили посилку. На одній платі відвалилися обидва конденсатори з боку виходу, на другій один верхній зі строни входу. Чи працюватимуть вони без них, на що це вплине?
Все працювало ніби то непогано . Сьогодні дьорнув мене чорт перевірити напругу на банках. Мене засмутило ледве помітне мерехкотіння світлодіоду зарядки. На акумах було 4.24 вольти! Негайно все відключив, акуми присадив. Думаю що робити далі.
Цікаво, чи є варіант як контролер заряду налаштувати, скажемо на 4в, замість 4.2в. Це б пішло на користь самій батареї, адже вона весь час в такому буферному режимі на макс напрузі для неї
Добрий вечір, чи можно дві такі плати під'єднати до одного блоку акумуляторів? Чи не будет ніяких проблем? Щвидкість зарядки я так розумію збільшиться в двоє?
Зазвичай на роутері пишуть більший струм ніж він споживає, але поки точно не відомо, скільки, треба виходити з написаного. 19в 2,4а - це 45,6вт, на 1 годину роботи потрібно приблизно 4,5 літієвих акумулятори ємністю 3200маг. Якщо розраховувати на 4 години - 18 акумуляторів, досить дороге вийде задоволення. Крім 18650, є і інші акумулятори. Готового рішення такої потужності я не зустрічав, зробити можна але... це буде недешево. Ще, можна спробувати зменшити споживання, відключивши 5ГГц (якщо є) і зменшивши потужність (зменшиться радіус дії), але в даному випадку вряд чи це суттєво допоможе. Або можна тимчасово використати інший роутер з меншим споживанням.
Цікаво чи відключае ця плата заряд акумуляторів коли вони повністю заряджені- та чи працюе потім від мережі ? (Кажучи інакше це off-line чи online версія?)
Подключил лед ленту с 14ватт и через 7-10 мин акб так же нагрелись и плата преобразователя около 70 ℃ идея потерпела крах. Перенес в коридор на 1м лед ленту и припаял датчик движения. Что бы в случае прошлогодних отключений сидеть в коридоре даже без эл. Из-за русских конечно и их "народ привык к войне, нас все устраивает кроме цен на яйца"
Дякую за аналіз. Проблема в тому, що сама живлення навантаження відбувається тільки через акумулятори. Без акумуляторів постійно стрибає напруга з 12 до 0 на пару секунд. І при навантаженні 1а задіюються акумулятори і не заряджаються. Тобто щоб зарядити акумулятори треба вимикати навантаження
Підключив на 2 пари спаяних бу акумів з акб ноута Заряджені майже При підключенні 4х18650 світиться червона лампочка. Дав 5в1а зарядним Світиться додатково ще зелена лампочка . Тестер показує просадку4, 09в 1,14а Якщо даю Зарядне QC4там де зелена блимає зелена і червона. Те саме від зарядного 5в1а Хтось може поясноти що це?
Вони дуже слабенькі по віддачі, я то розумію що роутери мало беруть, але от звязка мікрота 4 ядерного і онушки він обкакується. Кражого чим свинець типу бб батері або ясуи оригінала + ібп для мигналізації чи камер в мілярд разів краще. 1 воно і саме головне у вас не згорить будинок і друге це 5 років мінімум ресурс такого акума. І нормальна потужність і воно все в нормальній залізній коробочці. Я 3 роки тому повісив, і забув. Здохне кину свіженьку ясуа і далі забуду. Але повторю за умови оригінальної батереї. На яку дають там де я їх беру 3 роки гарантії що для неї легко
Ну мікрот може жерти як не в себе. Скільки Мікрот споживає? Не вимірювали? Онушка мало споживає, але на старті вона може вмикати захист на багатьох ДБЖ. Онушку потрібно окремо живити.
Розкажіть де Ви берете оригінальні батареї і по якій ціні. Бо щось нормальної якості знайти вже давно проблема (для ДБЖ. Для сигналізацій і іншого може вистачити і того що є в продажу). Мікроти різні бувають. Деяким і цього ДБЖ вистачає. Хто заважає цей ДБЖ помістити в "нормальну залізну коробочку"? І тоді теж нічого не згорить. 18650 і інші літієві зараз доступніші якісні, ніж якісний свинець. Якщо не шукати пригод з б/к акумуляторами знятими невідомо звідки, ресурс і надійність будуть приблизно такі ж самі, китайські хорошої якості працюють від 3 до 5 років точно. Для більшої потужності можуть бути і інші варіанти
Плата фуфло повне, якщо ви не розумієтесь на радіоелектроніці купувати не раджу !!! Плата працює абсолютно непередбачувано, перед її використанням треба з купою приладів перевірять чи буде вона працювати в конкретному випадку, і працювати нормально. Простий приклад: LED стрічка 12В, 300ма заживлена через цей прилад, поки живлення є все Ок, стрічка включається-працює. Як живлення нема, теж включається, але світить гірше, міряю напругу і опа.....а вона 6,1В, на АКК 4, сам блок "кипить", відключаю стрічку-12В, от так люди їх і палять. При зміні навантаження при роботі від АКК, блок видає незрозумілі напруги й гріється жах як. Захисні чіпи шунтував-не помогло.
Дякую за такий детальний огляд. У мене 2 такі плати живлять 2 вуличні камери (12 в, ~0.3-0.5a) вже десь пів року. Брав без тримача для аккумуляторів та поставив аккуми від одноразок (1s8p та 1s12p). Якщо чесно, у моєму кейсі показали себе досить непогано, тримають десь 6-10 годин. Великим плюсом порівняно з попередньою моєю системою (платою до павербанку з повишаючим модулем до 12в) вважаю ввімкнення відразу після відновлення живлення навіть з сівшими акумами, без потреби ручної перезагрузки.
Лайк автору за контент. В мене така платка на 5в живить микротік 951 від 2 аккумуляторів бк по 1700mAh близько 6,5 годин автономної роботи та заряджається за 3,5 години. Додав на виході порт usb та підключаю через китайський шнурок usb з 5в на 9в. Температурні режими «ледве теплий» як при розрядці так і при зарядці. Тестував доречі включивши торрент закачку на 2 пристроях на 10 годин один по lan другий по wifi, тобто навантаження було стабільне.
Дякую, саме це я й шукав, як розрахувати та змінити вихідну напругу!!!
Дуже гарно і детально. Дякую за огляд.
Дякую за такий повний огляд
Олександре, дякую за контент👍
Взяв такий самий модуль але без холдера (використовую з ним холдер на 4 акуми). Цьому модулю на поміч добавив ще модульок TP4056 для швидшої зарядки бо без нього ну все дуже сумно. Зараз він використовується разом з 3 акумами Panasonic NCR 18650BD 3000-3200 mAh і живить роутер mikrotik hap ac2. В такій конфігурації якщо світла немає 3 години то встигає зарядитись за 3 години 10-30 хвилин. Перший раз тестив то примусово вирубив живлення і він проробив 6 годин, на банках було десь ще 3.3-3.4 вольта в такому випадку вже заряджало 8-9годин. На разі задовільняє але замовив з алішки ip2312 в замін TP4056 плюс биж для малини з тайпсі (видає 5в 4а) ну і поставлю ще четверту батарею щоб було по феншую. Якщо буде цікаво пишіть відпишу що з того вийшло.
Вчора приїхало замовлення з алішки. Замінив TP4056 на ip2312 заряджати почало набагато бодріше))) Повербанк відключив від живлення і за 7 годин роботи на трьох банках було ще 3,26 вольта. Повністю зарядилися акумулятори за 3 години 30 хвилин але на жаль ця вся конструкція живилась від 5в 3а. А все тому що биж який я ще замовляв на 5в 4а виявився або браком або просто гівняним. Коли його підключав живити свою конструкцію практично все на платі упса і ip2312 безпричинно починало дико грітись і коли спробував ним зарядити повербанк то він не брав заряду від нього. На разі дав собі спокій і так дуже добре все вийшло. Але думаю якби був норм блок на 5в 5а то акуми б заряджались мабуть десь за години 2-2.30. Якось так на разі
@@BrahmaUA Доброго! Ви задопомогою ip2312 змінили схему UPS чи просто на пряму підключили акуми для швидкої зарядки ?
@@bogdanpylypchyk Я паралельно UPS добавив ще IP2312 і вони обоє живляться від одного і того ж зарядного і разом що може зарядне видати заливають в акумулятори. Якось так
ППС. Сьогодні перевірив ще заради цікавості батареї як тримають, за два місяці з гаком трохи вбило акумулятори))) Протримались тільки 7 годин і були 2,8в вольта коли почав роутер вирубуватись. Хоча раніше було на 7 годину ще 3,26 вольта заряду
@@BrahmaUA Зрозумів) Дякую!
Дуже дякую за огляд, всі диванні майстри тільки показують як запхати акуми в кейс))) Теж зіткнувся з перезавантаженням коли на виході +- 3В. А ще надзвичайно великий мінус цієї плати - вона не запустить роутер навіть на 2.4Gz якщо немає живлення 220В, тобто від самих акумів, так як на вході роутера стоять електроліти і в момент їх зарядки при включенні цей чудо ДБЖ йде в захист....
Дуже вдячний за інфу!!!
Thank you for this great content !!! Your analysis of the circuit saved me a lot of time doing it by myself.
цікаво, дякую !
Хороший обзор! На все ответы вопросы.👌🤝
Живить така малинку з хас, правда радіатори таки провсякий наклеїв. По розмірах замінив холдери для 21700 та купив тесловські акуми з алюмінієвими контактами. Все в межах габаритів плати виходить. Вже не памятаю на скільки вистачило але більше 4 годин точно. Підходить добре соноф корпус для реле, між двох половинок встановлені пластикові шайби для вентиляції. На виході модуль INA219 здається і вивів на gpio расбері для моніторингу вольтажу та проценту заряду. Корочше бімба, мене влаштовує. Можна вимикати по рівнню розряду малину але питання, як ввімкнути коли з'явиться світло незрозуміло. Тому єдиний мінус з можливим ребутом при повному розряді так і не вирішив. Є ідея щось намудрувати з бмс для батарейок, яка буде вимикати їх при 2.7 і все, але таке дуже сподобається малині.
Використовую для Raspberry pi4 на двох аккумуляторах Liitokala 3400mAh, тримає біля 7годин, рабері використовується як контроллер розумного будинку, медіа сервер, і ще декілька не важких сервісів.
Інший такий ДЖБ живить роутер на 12В 1.5А двох діапазонний, тримає 6 годин.
робив такі для родини вже 5шт+. Корпус накреслив і надрукував на 4 банки, 5в/3а блоки + type C зараж коштують адекватних грошей або залишаються від старого телефону.
Всі в огляді забуваю 1 дрібну деталь, даний ДБЖ можна аварійно підживляти з любого павербанка з швидкою зарядкою (бо він може 5в/3а) причому саме підживлення станеться безшовно. В той час як інші готові ДБЖ мають 12в вхід або 220в вхід, і якщо вони не встигли зарядитись при подачі світла, то прийдеться сидіти без інтернету.
Хотілось би струм зарядки 2-3А, але я думаю там би була зовсім інша ціна і вхід вже би було треба 12В.
Лайк, досить детальний опис, грамотний.
Поставив на GPON термінал. І все б нічого. Працювало сумлінно десь до тижня. А потім у один момент (під час віключення світла) у мене просто пішов у постійний ребут. Заміряв напругу на банках, то було менше 3.2, що дуже погано. Хоч на виході з плати на тестері воно й показувало 12.57. Виходить, що воно не встигає дозаряджатися. Було б цікаво, як би розширити їх додатковими 4056. Можете зняти таке відео?
Маю також молодшого брата цієї плати JL-1P, то там та сама проблема. Не встигає зарядити банку, хоч як ДБЖ працює відмінно. Можете й тут щось порадити?
Дякую вам за мега якісний контент українською мовою
чудово себе показала при підключені укртелекомівського роутера минулої зими. стабільний інтернет без перегрівів. 12В. до 300мА споживання, живлення йшло від павербанка з IKEA
Тобто від розетки живиться павербанк, від павербанку вже ця плата (щоб безшовно переживати відключення електрики на павербанці) і вже від цієї плати роутер ? Я вірно зрозумів ?
@@Turbo.11 так, але по-новому підключаю. До розетки підключена швидкісна зарядка від телефона на 3А. З неї йде кабель на type-c на вхід в цей упс. В ньому дві батареї які заряджаються, з плати виходить дріт у роутер. Коли вимикають світло платка миттєво перехоплює ккрування живленням на себе. В результаті роутер навіть не відчуває перебоїв. Якщо два акуми по 3000маh, інтернету буде на 2.5-3 год приблизно. Коли вмикають світло то плата починає заряджати упс. Але потрібно брати якісні і надійні акуми.
@@sirocco_root Клас! Дякую! Зроблю так само, а то як виявилось мій павербанк не вміє безшовно перемикатись під час вимкнення і повернення електрики.
По поводу Пана из Тернополя, заказывал 2 партии по 10 шт 18650, первая пришла нормальная, вторая с низкой ёмкостью, будьте с ним аккуратны
А він про це знає? спілкувались з ним? Бо ви перший за рік на нього скаржитесь.
Думаю,знает ,а олх так все делают -кто первый раз заказывает товар б.у.,вначале хороший товар присылает ,а далее хуже,нужно как то заинтересовать покупателя брать у продавца товар
Дякую за твої прискипливі обзори. Невеличке уточнення - струм англійською [ˈkʌrənt], а не кьюрент.
Підключив до такоїж самої плати свій WiFi6 Huawei AX3 (Dual Core), витягує нормально, на рідному БЖ від роутеру максимальний вихід 12В 1А. Батареї взяв зі старої акумуляторної батареї ноутбуку. Трохи пізніше зніму відео скільки під нагрузкою бере на вході і скільки тримають
Достаточно просто переделывается на лифер (lifepo4). Для это нужно выпаять феном микруху tp4056 (находится слева возле 5V-). Вандалить/откусить не получится, так как под ней подложка запаяна в качестве радиатора. Приобрести и подпаять tp5000 по питанию 5V+ и 5V-. А B+ от tp5000 подключить к плюсу аккумулятора (слева где type-c на другой стороне платы ИБП есть контакт). Ну и использовать 18650 lifepo4. Максимальные что я видел 2200mah (по факту 2000). Ну и пояснение: XB7608 это bms (находится справа между минусовыми контактами аккумулятора). Она никогда не дойдет перезаряда аккумулятора так как у литиона он выше, но эту роль заменит tp5000, а при переразряде bms будет отключать минус от аккумулятора. Вроде там < 2.5 вольт отключение. Ну и можно если уж очень хочется быстрого заряда на tp5000 поставить радиатор и резистор соответствующий чтобы 2А зарядка была. По дефолту 1А.
Є версія наче потужніша, у неї по входу і виходу більше діодів. Але ліпити акуми зверху це помилка, там має бути РАДІАТОР, тоді видає 15вт. Ще додати тригерне відключення на TL431, щоб не було качелі при розряді.
В мене така, вона гірша за цю.
@@danylostasiuk2871 що з нею не так? 🤔
плюсую, самі батареї краще кріпити на дротах десь подалі від плати, тоді не буде взаємообміну температурами між платою та батарейками, я в себе саме так і зробив. і Так цікаво це плата на 5W чи на 15W ? по відео незрозуміло...
Коли акуми розряджені до 3В, і вмикається світло, буває чути жужання перетворювача. Періодично плата виходить в захист, мабуть від перегріву, хоча споживання не більше 400мА при 12В.
А я корпус купив уже з отворами, тільки для type-c зробив побільше
А яку б платку ви порадили для аварійного світла у ліфті? За планом взяти кілька малопотужних червоних LED стрічок, було б у ідеалі, як би вона запускалась тільки при відключенні живлення платки.
Для аварійного лед світла в ліфті і цієї буде з головою.
Дякую за таку ідею використання.
Дякую за корисне відео. Була ідея, враховуючи ціну модуля, просто запаралелювати таки модулі для підвищення вихідної потужності. Що скажете?
От як раз про це хотів сказати в відосі і забув. Це можна робити. 3 штуки в паралелі зможуть тягнути хороше навантаження. Але і блок живлення теж потрібен з хорошою потужністю.
@@bootuseuaАбо живити кожен від свого блоку 5В 2А. Але цікаво, як такий бутерброд вестиме себе на межі розряду. Коли вони стануть по черзі вимикатись, останньому дістанеться потрійне навантаження. Короче, треба думати.
В мене така плата на 5в 3а распбері добре живить
А які акуми і чи на довго вистачає?
@@bootuseua годин 5 було не було струму. Я був на роботі. По логах перезавантаження не було.
@@bootuseua акуми літокала 3500 гарантовано (перевірені)
дякую за відео. можете будь ласка пояснити що показують діоди на платі? червоний на виході - наявність напруги з акб, а синій та червоний на вході що позначають?
бо в мене якась дика ситуація - якщо ввімкнути через тайп-сі порт - то біля входу горить червоний, тобто наче як батарея заряджається. а якщо ввімкнути через 5В контакти безпосередньо на платі - то біля входу горить лише синій, і таке враження що аккуми не заряджаються.
блок живлення однаковий в обидвах випадках 5В 3А.
Какой лучше пркупить пристрий, чтобы струму побольше было?
а що порекомендуєте для роутера 12V 2A ?
Зазвичай на роутері пишуть більший струм ніж він споживає, але поки точно не відомо, скільки, треба виходити з написаного. 12в 2а - це 24вт, на 1 годину роботи без врахування ККД потрібно 2 літієвих акумулятори ємністю 3200маг (насправді, трохи більше, та треба додати ще десь 15-20% щоб врахувати ККД). Визначитись, скільки має працювати без світла, порахувати необхідну ємність акумуляторів. Тоді можна буде розглядати варіанти як це зробити. Ще,можна спробувати зменшити споживання, відключивши 5ГГц (якщо є) і зменшивши потужність (зменшиться радіус дії). Або використати інший роутер з меншим споживанням.
Автору на замітку - є дуже схожа платка, але там дуже незначна різниця у компановці елементів на платі і інша шелкографія. Я помітив що ваша платка дещо потужніша чим моя)
На вашій платці конденсатори мабуть по 110 мкФ стоять?
В мене на такій плати 2 аккума самсунги 35Е. Плати 2 окремо на роутер, окремо на упс. Хватає на 4-5годин користування по віфі, коли світла немає. Думаю замість 2 поставити 4-5аккумів і додаткову плату на швидкість заряду.
Я ще параллельно 4 банки причепив, всього 6, і голова не болить довго чи не довго воно заряджається, у Київстара батарея швидше на свічі сідає.
Молодец, но констант кьюрин нужно подправить 😏
Є така 5-вольтна для туївського хаба. Ще треба на Гпон і на роутер щось.
На GPON і ця підійде.
Скажіть будь ласка, чи можна під'єднати до нього павербанк замість батарей? Тобто заряджати павербак використовуючи рідну зарядку, а підключати до плати для більш тривалої роботи. Зараз я використовую трігери з повербанком для роутера та onu, але коли вимикається світло, то все заново треба перезавантажувати.
Дякую.
Доброго вечора, а не підкажете? Купив кілька таких плат. Пошта працює чудово, під час доставки пошкодили посилку. На одній платі відвалилися обидва конденсатори з боку виходу, на другій один верхній зі строни входу. Чи працюватимуть вони без них, на що це вплине?
Не підкажу. Але точно буде впливати на роботу негативно.
@@bootuseua А можна замість них припаяти конденсатори на теж 220мкф 16V, але іншого розміру та типу. Просто саме таких я не знайшов
Все працювало ніби то непогано . Сьогодні дьорнув мене чорт перевірити напругу на банках. Мене засмутило ледве помітне мерехкотіння світлодіоду зарядки. На акумах було 4.24 вольти! Негайно все відключив, акуми присадив. Думаю що робити далі.
А яка потужність блока живлення необхідна для зарядження цього ДБЖ на 2 акумуляторах ?
Цікаво, чи є варіант як контролер заряду налаштувати, скажемо на 4в, замість 4.2в. Це б пішло на користь самій батареї, адже вона весь час в такому буферному режимі на макс напрузі для неї
На вхід тільки 5 вольт можна подавати ? У мене є блок живлення на 7.5 вольт 2А чи можна його підключити на вхід ?
Добрий вечір, чи можно дві такі плати під'єднати до одного блоку акумуляторів? Чи не будет ніяких проблем? Щвидкість зарядки я так розумію збільшиться в двоє?
Можна ''на вихід'' припаяти 4 пін USB A розетку (мамку), для підключення ІР камери? Якщо так, то яка разпіновка (2 на 4)?
А хтось зустрічав на алішці щось краще? Щоб вхід був з підтримкою QC 12V, і з нормальною BMS на борту?
ip2312 на зарядку, а бмс нащо? якщо 1s
4 транзистора ao3401 кипят при работе от аккумулятора при нагрузке.
Підскажіть якщо у мене паралельно зібрано 4 18650 батареї кожна емністью 3300 тобто 13000,якою силою току можна її заряджати?
А це потрібно в характеристиках дивитись. 4А - точно можна.
@@bootuseua Дякую Вам
Підкажіть будьласка, які мають бути спротиви у R7 та R9 за для 9 Вольт на виході?
R7 - 62KOm.
R9 - без змін.
Формула є в відео.
Бачив огляд подібної плати, там чомусь провал на виході в момент переходу на батареї. Тобто міні пк перезавантажиться.
Тут провалів нема. Але для мініпк не варіант.
Ще б якось його вимикати, коли просто лежить, щоб не садити акумулятори. Кнопку б кудись підключити
Чи є щось подібне на 19вольт? Бо у мене роутер asus який має блок живлення 19вольт та 2.4ампера
Зазвичай на роутері пишуть більший струм ніж він споживає, але поки точно не відомо, скільки, треба виходити з написаного. 19в 2,4а - це 45,6вт, на 1 годину роботи потрібно приблизно 4,5 літієвих акумулятори ємністю 3200маг. Якщо розраховувати на 4 години - 18 акумуляторів, досить дороге вийде задоволення. Крім 18650, є і інші акумулятори. Готового рішення такої потужності я не зустрічав, зробити можна але... це буде недешево. Ще, можна спробувати зменшити споживання, відключивши 5ГГц (якщо є) і зменшивши потужність (зменшиться радіус дії), але в даному випадку вряд чи це суттєво допоможе. Або можна тимчасово використати інший роутер з меншим споживанням.
Параллельно эти платы можно соединять?
Навіщо? Яка мета?
@@bootuseua если нужен больший ток
Если ток нужен больше
Ні
скільки часу Я про таке мріяв з павербанка такого не зробиш він вирубає живлення на Порту USB коли підключаєш до нього зарядку
Доброго дня дайте силку на пана Володимира із Тернополя треба замовити акуми
@@viktor6net 18650.olx.ua
@@bootuseuaпідскажіть дбж для raspberry pi 4 , раз ця плата не підходить?
Цікаво чи відключае ця плата заряд акумуляторів коли вони повністю заряджені- та чи працюе потім від мережі ? (Кажучи інакше це off-line чи online версія?)
Поки є мережа - підключений до цього УПСа пристрій живиться від мережі. Після того як акумулятори повністю заряджені, зарядка вимикається.
Подключил лед ленту с 14ватт и через 7-10 мин акб так же нагрелись и плата преобразователя около 70 ℃ идея потерпела крах. Перенес в коридор на 1м лед ленту и припаял датчик движения. Что бы в случае прошлогодних отключений сидеть в коридоре даже без эл. Из-за русских конечно и их "народ привык к войне, нас все устраивает кроме цен на яйца"
Дякую за аналіз. Проблема в тому, що сама живлення навантаження відбувається тільки через акумулятори. Без акумуляторів постійно стрибає напруга з 12 до 0 на пару секунд. І при навантаженні 1а задіюються акумулятори і не заряджаються. Тобто щоб зарядити акумулятори треба вимикати навантаження
Підключив на 2 пари спаяних бу акумів з акб ноута
Заряджені майже
При підключенні 4х18650 світиться червона лампочка.
Дав 5в1а зарядним
Світиться додатково ще зелена лампочка .
Тестер показує просадку4, 09в 1,14а
Якщо даю Зарядне QC4там де зелена блимає зелена і червона.
Те саме від зарядного 5в1а
Хтось може поясноти що це?
На 5в2а мульиік прказує
5в 1,5а
Тепер біля зеленої червона світиться, а зелена потухла
Цікаво чи є моделі з послідовним з'єднанням 2 акумуляторів? 5 вольт отримаємо без підвищення напруги. Можливо це позитивно вплине на час роботи?
ті що зустрічав то таке собі.. нема чого порадити. робив сам собі но 3s збірці. і 2-х дс дс модулях
Вони дуже слабенькі по віддачі, я то розумію що роутери мало беруть, але от звязка мікрота 4 ядерного і онушки він обкакується. Кражого чим свинець типу бб батері або ясуи оригінала + ібп для мигналізації чи камер в мілярд разів краще. 1 воно і саме головне у вас не згорить будинок і друге це 5 років мінімум ресурс такого акума. І нормальна потужність і воно все в нормальній залізній коробочці. Я 3 роки тому повісив, і забув. Здохне кину свіженьку ясуа і далі забуду. Але повторю за умови оригінальної батереї. На яку дають там де я їх беру 3 роки гарантії що для неї легко
Ну мікрот може жерти як не в себе. Скільки Мікрот споживає? Не вимірювали? Онушка мало споживає, але на старті вона може вмикати захист на багатьох ДБЖ. Онушку потрібно окремо живити.
Розкажіть де Ви берете оригінальні батареї і по якій ціні. Бо щось нормальної якості знайти вже давно проблема (для ДБЖ. Для сигналізацій і іншого може вистачити і того що є в продажу). Мікроти різні бувають. Деяким і цього ДБЖ вистачає. Хто заважає цей ДБЖ помістити в "нормальну залізну коробочку"? І тоді теж нічого не згорить. 18650 і інші літієві зараз доступніші якісні, ніж якісний свинець. Якщо не шукати пригод з б/к акумуляторами знятими невідомо звідки, ресурс і надійність будуть приблизно такі ж самі, китайські хорошої якості працюють від 3 до 5 років точно. Для більшої потужності можуть бути і інші варіанти
Плата фуфло повне, якщо ви не розумієтесь на радіоелектроніці купувати не раджу !!!
Плата працює абсолютно непередбачувано, перед її використанням треба з купою приладів перевірять чи буде вона працювати в конкретному випадку, і працювати нормально.
Простий приклад: LED стрічка 12В, 300ма заживлена через цей прилад, поки живлення є все Ок, стрічка включається-працює. Як живлення нема, теж включається, але світить гірше, міряю напругу і опа.....а вона 6,1В, на АКК 4, сам блок "кипить", відключаю стрічку-12В, от так люди їх і палять. При зміні навантаження при роботі від АКК, блок видає незрозумілі напруги й гріється жах як. Захисні чіпи шунтував-не помогло.
8:25 спочатку називаєте R1 = R7 та R2 = R9, коли ж про формулу, формулу розрахунку R1 назвали розрахунком R9. Кому з вас вірити?
Але через декілька секунд сказали, що таки вирахували резистор R7. Значить просто обмовились, та формула розрахунку R7, не R9.
Дивіться завжди документацію на сайті продавця. Бо інколи інформація змінюється.
@@bootuseua розумію, але тут не про дументацію, а про слова в відео :)
Дякую за детальний огляд!