POWER KIT ремонт волонтерського повербанку для військових. Power Bank своїми руками із акумів вейпа.
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 7 ก.พ. 2025
- #своїмируками #PowerBank #Ремонт
Підписуйтесь на мій канал
Та на мій інстаграм: / e.trend.prom.ua
Також можете писати тут для зворотного зв'язку.
Підтримати мене та мій канал:
ПриватБанк
5363 5421 0361 1530
www.privat24.u...
До речі. Якось нещодавно читав, що Рада заборонила продаж електронних сигарет. То вже їх нема, чи ще є? Я не курець, мені ж теж чисто про акуми цікавість)))
Такими зовнішніми резисторами не можна влазити у схему MT-шки вони ненадійні, схильні до іскріння при регулюванні, схильні до поганого контакту, в її схему можна влазити тільки безконтактно. Тото рішення з резистором правильне. Хіба що МТ-шку треба було поставити з фіксованою напругою, вона компактніша. А якщо треба збільшити ККД то замість тієї лампи у якій доречи теж є резистор треба відріз стрічки на 24 В ставити у неї просто ККД вищій бо вона так само 3 В на резисторі втрачає а 21 В на діодах а не 3 В та 9 В відповідно.
а я пішов до ремонтника телефонів знайомого і понабирав аккумів і зробив просо мега довго граючий ліхарик доречі на такій самій ip5310, дуже не погана плата.
❤
надо параллелить тонким проводом,если коротнет банка отгорит и все будет работать дальше.
Там потребление акума около 100-200 миллиампер было( не полное короткое банки
Ось і я назбирав тих акумів і закинув на полку . А по ось цьому вашому павербанку, то він як на мене дуже великий. Краще розділити і зробити 2шт, так і надійніше булоб і зручніше і безпечніше. І час повної зарядки менший, якшо один крякне буде другий. А є ще суперові штуки, це павербанк із акума для електроінструменту на 18вольт, він заряджається в 5разів швидше звичайного павербанка . А до нього підєднати зарядне від прикупрювача.
Це ж не я збирав, а просто ремонтував) якби ці банки з ладу не виходили, з ним би взагалі проблем не було😢
Я від акуму шуруповерту підключаю паяльники завжди. Бо від мережі не дуже безпечно працювати, при тому що вже декілька плат так приговорив.
Тому що пробиває на корпус паяльник
@Odiosus_hominibus Трохи ні, там все складніше) жало з'єднується з заземленням корпусу, і якщо блок живлення фіговий, без заземлення, на корпусі буде потенціал, то 30-50 вольт може бути, буває 100, а на одній паяльній станції KSGER T12 було 200 вольт і 7-8 міліампер між жалом та батарею 😬 якщо підключити до розетки із заземленням, то все добре. Із акумами такого взагалі немає, тому паяю через них) і зручно що до розетки не прив'язаний. Буваю що паяю військовим десь на вулиці, коли нема часу далеко їхати.
минулого року придбав собі SH72, і за допомогою штекера 5.5 і pd тригера навчив його працювати від 9-20в по qc і pd, поки що жодної плати описаним вами чином не вбив)
Фірмові блоки живлення для смартфонів зазвичай нормально зроблені, але можете перевірити, мультиметром у режимі перемінної та постійної напруги заміряти потенціал між жалом паяльника та батареею або крану в хаті)
Я теж sh72 користуюсь) тільки на жала JBC c245 переробив.
впадуть на ноль и капут, треба защити, багато лишних схем повишалок
Майстер, а ти спочатку не пробував розібратися для чого резистор на бмс, перед тим як казати, що схема так собі?
@ledrezistor3749 Вай, як же важко розібратись для чого ж по мінусу резистор на 200 Ом.
Схема повна шляпа! Стверджую на 100 відсотків і ніколи б так не робив. Резистор цю шляпу не врятує, і що ви називаєте бмс? Ця хр3нь продовжує заряджати акум, коли на ньому 4,4 вольти, та не вимикається коли на акумах 2,4 вольти. Це так, запобіжник перед розривом батареї.
Намайстрячили. .. Звісно, тут потрібен вимикач, щоб було видно і тактильно зрозуміло- ввімкнено воно чи ні. А потенціометр - потрібен дуже слабенький+ постійний резюк на платі 3608. Бо платка 3608 - це не струморегулятор а напругорегулятор. Тому там дуже малий діапазон для живлення світлодіода. Ну типу на платі постійний в 10 кОм, а крутилка- 1кОм.
Що до акумів з сигарет. Я роблю так: зпаюю паралельно усі там штук 50, наприклад. Заряджаю як 1S. Розпаюю. Кладу в шкаф на тиждень. Міряю. Далі паяю в паралель лише ті, що не мали помітного саморозряду.
Из электронок, получается, собрали?
Да
навіщо курочити електронки, якщо можна 18650 по 100 грн за штуку купити?
@@РоманАгафоновякщо вони самі по собі якось накопичились, то чому б і ні. Єдине що до збірок з таких акумів потрібно ставитися з осторогою
@@РоманАгафонов тому що безкоштовні)
Вейп шопи збирають ящиками, не тільки для повер банків підходять.
@@РоманАгафоновможет с ящиков для утилизации в Сильпо такие видел.
Теперь напишу волонтерам . Банки будемо возвращати на канал для ремонту та відосиків,або обратно волонтерам.
Не погано так зробили
а чего не сказали какой "объём" у этого повербанка ?
Та не обзор же делал😄если суммировать по количеству банок, то 34650мАч.
Хренова тєма літійполімер брати. Перепад температур і все. Мало того ще може загорітись .