Дякую за відео. Живу за містом, на лінії критичної інфраструктури, так що _наразі_ без світла 4.5 години на день. Але відключення якраз випадає на робочий час. В якості резервного живлення зараз генератор, але цей варіант має ряд немалих недоліків. Мінімум 10-15 хв часу займає витягнути його з гаражу, спорудити навколо нього конструкцію що дозволяє помістити його під дашок, завести, дати прогрітися, перекомутувати все і т.п. Плюс неслабий такий шум (93 дБ), плюс година роботи генератора обходиться гривень в 40 (а може і більше, не можу нормально заміряти розхід). Тому майже «дозрів» до покупки власне чогось типу EcoFlow або Anker. Потрібна якась штука, котра дозволить заживити монітор, ноут, настільну лампу в робочому кабінеті, + мережеве обладання (2 роутери і конвертер для оптики) в іншій кімнаті, куди заведене опотоволокно. На жаль, та кімната практично по діагоналі від робочого кабінету у 2-поверховому будинку, тому однією батареєю обійтися не варіант. Думаю брати Anker 525 або EcoFlow River 2 Max до кабінету, і звичайний EcoFlow River 2 (≈ 250 W×h) до кімнати з роутерами. EcoFlow «підкупляє» тим, що теоретично це «включив і забув». Розгалужувач для монітора/ноута/лампи можна втикнути в EcoFlow, коли пропало світло - воно перемикається на акумулятор і працюєш собі не відволікаючись. Цікаво, з Anker таке ніяк-ніяк не вийде? :) Що буде, коли його в такий спосіб увімкнути? З відео видно, що шум від EcoFlow трошки за межею прийнятного, тому направду дуже схиляюся до варіанту з Anker.
Anker може, він може заряджатися і заряджати пристрої які до нього підключені, Anker може працювати як УПС відносно вашого питання що ставити, не рекомендую ставити EcoFlof в робочому кабінеті - підстанція гуде майже наприклад як витяжка в кухні, тобто 4год. гул вентиляторів буде постійно - навіть якщо підключити один монітор
@@MrGoodChannel1 ну, я сьогодні замовив все, як планував. При вимиканні світла переключатиму живлення в кабінеті на Anker вручну. До речі, продавець Anker стверджував, що воно мало би працювати як я собі планував. Типу, швидше зношуватиметься акумулятор, але має працювати. Побачимо.. :) Якщо працюватиме так - то супер. Якщо ні - то перевтикнути одну розетку - всяко простіше, ніж витягувати з гаражу генератор. Відпишуся по результатах, коли все приїде.
Все приїхало. І сьогодні про нас забули, і світло не вимикають. :) Наразі, я як мінімум переконався в тому, що працює одночасне заряджання iPhone (через USB-вихід з Anker-а) і заряджання самого Anker-а. Завтра (або сьогодні ввечері) гляну, чи такий самий фокус пройде із підключенням навантаження в розетку 220V.
@@IgorPomaranskiy доброго дня , щойно повторно перевірив так Anker дійсно може заряджатисі і при цьому заряджати девайси з USB і також живити споживачі від 220 Вольт, тобто буди свого роду УПС 🎉❤
@@MrGoodChannel1 OK, отже я закомутував це в потрібний мені спосіб і перевірив в роботі. Підсумки: 1. Воно реально може так працювати (з одночасно включеною зарядкою і роздачею енергії). Але при цьому використовується ресурс акумулятора - заряджає до 100%, вимикає заряджання, розряджається до 99%, вмикає заряджання знов. Акумулятор там достатньо довговічний, щоби не заморочуватися сильно щодо того. 2. ... але я мабуть все ж таки не буду використовувати станцію в такому режимі. Бо вмикаються вентилятори. Не голосно (я би сказав - на рівні як звичайний системний блок комп’ютера, не під навантаженням). Але в нормальних умовах у мене 100% тихе робоче місце - ноутбук без вентиляторів, повна тиша. Тому, переключатиму на живлення від Anker-а вручну - це хвилина справи, просто перевтикнути одну розетку. Розрахунковий час роботи під потрібним мені навантаженням (ноутбук, монітор, роутер AirPort, настольні лампи) - 7-8 годин, що просто супер. Ще буде цікаво спробувати закомутувати роутер і ноутбук не через 220V, а напряму (роутер в 12-вольтовий вихід на прикурювач, ноутбук в USB-C. Цікаво, чи буде якийсь позитивний ефект. :)
Порівняння в відео лише по одному параметру. А насправді EcoFlow RIVER 2 МАХ має: 1. Вбудований блок живлення! 2. Інвертор на 1000вт 3. Додаток на смартфон 4. Функцію ДБЖ 5. Час зарядження 60 хвилин 6. Порт Type C 100вт на вихід 7. Ліхтарика не має 8. Трохи більше шуму (тому що інвертор на 1000вт). І не факт що шум не полагодять з новою прошивкою. Anker 535 має: 1. Блок живлення окремий, доволі габаритний 2. Інвертор 500вт 3. Додатку немає (як і можливості оновити прошивку) 4. ДБЖ немає 5. Час заряджання десь 4-5 годин!!! Якщо хочете заряджати десь за 3 години вам потрібно тягати з собою 2 блоки живлення. Заводський, та ще свій прикупити на 60вт, щоб заряджати по Type C (маразм) 6. Порт Type C лише 60вт на вихід 7. Ліхтарик є 8. Шуму майже немає Ось і все порівняння
Дякую за коментар, так я з вами згідний якщо переглядати технічні характеристики ви праві, на початку відео я сказав що це відео про величину шуму при звичайній роботі станції - тому ці всі параметри не перераховува.
@@MrGoodChannel1 насправді результат вашого такого підходу виглядає як опосередкована дезінформація людей - вибачте за відвертість. Між цими станціями просто прірва різниці в користувацьких якостях. І гучність роботи - не найголовніший. А ціна однакова.
@@TheJoinqwerty це вже не підсилу всім зробити самостійно, або звертатись в додаткові сервіси для заміни, але добре що ви написали думаю люди собі візьмуть на замітку
за різницю в ціні можна ще одну станцію взяти на 320вт годин ) шось тіпа CTECHi GT200Pro чи 2E Diya 300 Вт, usb-c 60wt достатню для більшості задач, звичайно якщо геймер або рендер то то вже інша історія. Коротше якщо брати по ціні то той екофлов вже порівнювати треба з ANKER 555, а ось там вже буде потужніше машинка, потужність таж сама а емність в 2 рази більша. А ємність для звичайних завдань це набагато важніше потужності.
Теж є Анкер, але 521-ий і River 2 Max. Така сама проблема на екофлоу з вентиляторам. Сьогодні робив тест, якраз River 2 Max простояв вночі на підвіконні і при увімкненні температура батареї відображалась 19°C. Після 30 хвилин роботи, вентилятор самостійно увімкнувся і крутив на постійній високій швидкості, при тому що температура батареї так і залишилась 19°C, так як навантаження було досить низьке (в районі 30Вт). Вентилятор крутився не вимикаючись на протязі години, доки я сам пристрій повністю не вимкнув. Реально дуже сильно дратує гучний вентилятор, особливо у нічний час. Думаю, що це 100% косяк у останній прошивці. Вже писав у підтримку, але поки що не відповіли. Анкер в цьому плані працює взагалі без нарікань.
гарно описано 👍 поведінка EcoFlow river 2 max - індетична до вашого коментаря, нова прошивка на river 2 max це просто жах, вентилятор працює весь час, навіть коли батарея охолола (помагає тільки OFF - ON станції)
Єдине рішення для цієї ситуації - замінити вентилятори на тихіші від Noctua - Noctua NF-A6x25 FLX cюди підходить. Є огляд такого рішення - EcoFlow RIVER 2 Noisy Fan Fix шукайте відео із такою назвою. Також я так розумію - що у Delta вони застосували більш тихі вентилятори чи що - але гучність так не дратує. Зате екофлоу зараджаться в три рази швидше від анкера. Її і від генератора зручніше і в пункті незламності. В мене таке буває таке що світло дають на 30 хвилин! Особливо сподобалось те що станціями екофлоу можна керувати віддалено через додаток. Декілька станцій можно бачити в додатку - керувати швидкістю зарядки і тд. Короче кажучи реально краще витратити додаткових 600-1200 грн на нові вентилятори для екофлоу ніж відмовлятись від усіх переваг які надає цей виробник.
@@TheJoinqwerty Так, бачив це відео. Нажаль, у River 2 Max іде з заводу нестандартний вентилятор 60x20mm на 5000rpm, навідміну від меншого River 2 де 60х25mm на 3000rpm. Доведеться підпилювати стандартне кріплення щоб поставити Noctua, що призведе до втрати гарантії, чого б не хотілося.
@@5PLA5H Так там є нюанси нажаль - дійсно змінили - Рівер 25 мм рівер макс 20 мм а а дельта взагалі 15 мм. Ускаладнили значно задачу це вже точно. Але там доробка така, лайтова якщо честно. На реддіті є тема - EcoFlow RIVER 2 Noisy Fan Fix! там виклали фото - дійсно після такого гарантія скаже скоріше за все допобачення. там же є гугл док із варіантами куллерів до всіх основних моделей екофлоу. Але якщо говорити про себе - я б краще відремонтую за свій рахунок якщо що - аніж відмовлятись від додатку та іншого функціоналу. Для мене екофлоу геніальні девайси тому що вони дають все що мені потрібно і рівно стільки скільки потрібно. Але так може бути не для всих - цілком допускаю. Дельта при такому самому навантаженні взагалі безшумна тільки коли не коли просинається. При зарядці 500 ваттами - в кімнаті біля неї можна спати.
@@5PLA5H Але виробника є ситемні неделіки - і гучність моделей рівер рівер макс і про не найбільший недолік - хоча і неприємний. Проблема основана у невірному підрахуванні годин роботи. Це реально підбішує - хоча проявляється не завжди.
RIVER 2 Max перевищує галузеві стандарти швидкості зарядки, повністю заряджаючи лише за 60 хвилин. Це в 4-5 разів швидше, ніж інші портативні електростанції на ринку, і на 38% швидше, ніж попередні покоління.
У звичайного River 2 під час швидкої зарядки шум такий, що може потягатися із деякими порохотягами - на це треба зважати. Якщо потужність зарядки зкрутити до мінімуму - то тихіше, але всеодно досить голосно. Звісно, обираючи між варіантами «сидіти без світла» або «годину сидіти в шумній кімнаті», перший варіанти виграє, але.. :)
Переваги у зарядці за 1год. у ЕкоФлов не бачу великої, так як Анкер зарядиться приблизно за 2год. і десь 30хв, ЕкоФлов має інші переваги тому і ціна вища, найкраща вункція в Eco Flow це пікові потужності - можна живити холодильник, а Anker таких можливостей не має, тому все залежить від способів виконання
Вітаю! Чи може працювати ANKER як ДБЖ? Тобто що буде якщо підключити його до 220В й одночасно підключити до нього припустимо компьютер та монітор? у ЕСOFLOO е автоматичне перемикання мережа-батарея а У Anker мабуть такого нема тобто У вас буде весь час заряджатись то росряджатись батарея
@@СергейСергеев-о5ю2э для Anker 535 не знайшов мобільного додатку, в інструкції по цьому також нічого не вказано, тому думаю - можливість керування станцією Anker 535 через мобільний телефон відсутня
@@СергейСергеев-о5ю2э доброго дня, сьогодні повторно перевірив Anker 535 може працювати як ББЖ - тобто заряджатися і при цьому заряджати пристрої через USB і мало потужні пристрої 220V 🎉❤
При навантаженні до 100W його можна тримати постійно ввімкнутим в зовнішню мережу і все працюватиме. Але: 1. Використовуватиметься ресурс акумулятора, бо будуть постійні цикли розрядки/зарядки. Цей ресурс дуже великий, тому теоретично можна щодо цього сильно не заморочуватися, але в будь якому разі треба мати собі на увазі цей факт. 2. Працюватиме система охолодження. Відносно тихо, але все ж таки.
Так какая нагрузка на анкер? Если нагрузить в 200Вт, он наверное же за час несколько раз включит вентилятор на всю мощь, что хоть святых вон выноси. Нет?
тут немає різниці що тестувати, берете потужність пристрою і ємність батареї станції і будете мати час живлення пристрою наприклад телевізор 50Ват станція 500Ват*год. в такому режимі біля 10год. може станція живити телевізор, якщо буде стабільне навантаження яке не буде коливатись. Так з будь яким пристроєм.
Приобрела анкер 535. Всем довольна. Однако, есть одна странность: пропадает подсветка и монитор. После сброса все опять работает. Кто-нибудь может подсказать в чем причина? Буду очень благодарна.
@@MrGoodChannel1 пардон, я не технарь. Дисплей не светится, не показывает процент зарядки и др. Не светится и внешняя подсветка (она так и обозначена в паспорте).
@@ТамараДубова-с7я дисплей з процентами включається після нажимання кнопки display після 20-30секунд дисплей гасне, поведінка правильна Нижні фонарік - полоса біла, світиться весь час коли його включити також кнопкою у вигляді Сонечка - в мене така поведінка Anker 535
@@MrGoodChannel1я чайник))) , но не на столько. После нажатия этих кнопок ни дисплей, ни подсветка не включаются. Только после сброса начинают работать кнопки и, соответственно, включаться дисплей и подсветка.
@@ТамараДубова-с7я значить у вас чтота не так с роботою станції, можливо заводський брак, такий опис як ви описали можливий коли відбувся якийсь критичний збій станції, якщо це на постійній основі - це не добре.
Дякую за відео. Живу за містом, на лінії критичної інфраструктури, так що _наразі_ без світла 4.5 години на день. Але відключення якраз випадає на робочий час.
В якості резервного живлення зараз генератор, але цей варіант має ряд немалих недоліків. Мінімум 10-15 хв часу займає витягнути його з гаражу, спорудити навколо нього конструкцію що дозволяє помістити його під дашок, завести, дати прогрітися, перекомутувати все і т.п. Плюс неслабий такий шум (93 дБ), плюс година роботи генератора обходиться гривень в 40 (а може і більше, не можу нормально заміряти розхід).
Тому майже «дозрів» до покупки власне чогось типу EcoFlow або Anker.
Потрібна якась штука, котра дозволить заживити монітор, ноут, настільну лампу в робочому кабінеті, + мережеве обладання (2 роутери і конвертер для оптики) в іншій кімнаті, куди заведене опотоволокно. На жаль, та кімната практично по діагоналі від робочого кабінету у 2-поверховому будинку, тому однією батареєю обійтися не варіант.
Думаю брати Anker 525 або EcoFlow River 2 Max до кабінету, і звичайний EcoFlow River 2 (≈ 250 W×h) до кімнати з роутерами.
EcoFlow «підкупляє» тим, що теоретично це «включив і забув». Розгалужувач для монітора/ноута/лампи можна втикнути в EcoFlow, коли пропало світло - воно перемикається на акумулятор і працюєш собі не відволікаючись.
Цікаво, з Anker таке ніяк-ніяк не вийде? :) Що буде, коли його в такий спосіб увімкнути? З відео видно, що шум від EcoFlow трошки за межею прийнятного, тому направду дуже схиляюся до варіанту з Anker.
Anker може, він може заряджатися і заряджати пристрої які до нього підключені, Anker може працювати як УПС
відносно вашого питання що ставити, не рекомендую ставити EcoFlof в робочому кабінеті - підстанція гуде майже наприклад як витяжка в кухні, тобто 4год. гул вентиляторів буде постійно - навіть якщо підключити один монітор
@@MrGoodChannel1 ну, я сьогодні замовив все, як планував. При вимиканні світла переключатиму живлення в кабінеті на Anker вручну.
До речі, продавець Anker стверджував, що воно мало би працювати як я собі планував. Типу, швидше зношуватиметься акумулятор, але має працювати. Побачимо.. :) Якщо працюватиме так - то супер. Якщо ні - то перевтикнути одну розетку - всяко простіше, ніж витягувати з гаражу генератор.
Відпишуся по результатах, коли все приїде.
Все приїхало. І сьогодні про нас забули, і світло не вимикають. :)
Наразі, я як мінімум переконався в тому, що працює одночасне заряджання iPhone (через USB-вихід з Anker-а) і заряджання самого Anker-а.
Завтра (або сьогодні ввечері) гляну, чи такий самий фокус пройде із підключенням навантаження в розетку 220V.
@@IgorPomaranskiy доброго дня , щойно повторно перевірив так Anker дійсно може заряджатисі і при цьому заряджати девайси з USB і також живити споживачі від 220 Вольт, тобто буди свого роду УПС 🎉❤
@@MrGoodChannel1 OK, отже я закомутував це в потрібний мені спосіб і перевірив в роботі. Підсумки:
1. Воно реально може так працювати (з одночасно включеною зарядкою і роздачею енергії). Але при цьому використовується ресурс акумулятора - заряджає до 100%, вимикає заряджання, розряджається до 99%, вмикає заряджання знов. Акумулятор там достатньо довговічний, щоби не заморочуватися сильно щодо того.
2. ... але я мабуть все ж таки не буду використовувати станцію в такому режимі. Бо вмикаються вентилятори. Не голосно (я би сказав - на рівні як звичайний системний блок комп’ютера, не під навантаженням). Але в нормальних умовах у мене 100% тихе робоче місце - ноутбук без вентиляторів, повна тиша. Тому, переключатиму на живлення від Anker-а вручну - це хвилина справи, просто перевтикнути одну розетку.
Розрахунковий час роботи під потрібним мені навантаженням (ноутбук, монітор, роутер AirPort, настольні лампи) - 7-8 годин, що просто супер.
Ще буде цікаво спробувати закомутувати роутер і ноутбук не через 220V, а напряму (роутер в 12-вольтовий вихід на прикурювач, ноутбук в USB-C. Цікаво, чи буде якийсь позитивний ефект. :)
Порівняння в відео лише по одному параметру. А насправді
EcoFlow RIVER 2 МАХ має:
1. Вбудований блок живлення!
2. Інвертор на 1000вт
3. Додаток на смартфон
4. Функцію ДБЖ
5. Час зарядження 60 хвилин
6. Порт Type C 100вт на вихід
7. Ліхтарика не має
8. Трохи більше шуму (тому що інвертор на 1000вт). І не факт що шум не полагодять з новою прошивкою.
Anker 535 має:
1. Блок живлення окремий, доволі габаритний
2. Інвертор 500вт
3. Додатку немає (як і можливості оновити прошивку)
4. ДБЖ немає
5. Час заряджання десь 4-5 годин!!! Якщо хочете заряджати десь за 3 години вам потрібно тягати з собою 2 блоки живлення. Заводський, та ще свій прикупити на 60вт, щоб заряджати по Type C (маразм)
6. Порт Type C лише 60вт на вихід
7. Ліхтарик є
8. Шуму майже немає
Ось і все порівняння
Дякую за коментар, так я з вами згідний якщо переглядати технічні характеристики ви праві, на початку відео я сказав що це відео про величину шуму при звичайній роботі станції - тому ці всі параметри не перераховува.
@@MrGoodChannel1 насправді результат вашого такого підходу виглядає як опосередкована дезінформація людей - вибачте за відвертість.
Між цими станціями просто прірва різниці в користувацьких якостях. І гучність роботи - не найголовніший. А ціна однакова.
Вже писав вище гучність роботи можна знизити вдвічі поставивши Noctua NF-A6x25 FLX
@@TheJoinqwerty це вже не підсилу всім зробити самостійно, або звертатись в додаткові сервіси для заміни, але добре що ви написали думаю люди собі візьмуть на замітку
за різницю в ціні можна ще одну станцію взяти на 320вт годин ) шось тіпа CTECHi GT200Pro чи 2E Diya 300 Вт, usb-c 60wt достатню для більшості задач, звичайно якщо геймер або рендер то то вже інша історія. Коротше якщо брати по ціні то той екофлов вже порівнювати треба з ANKER 555, а ось там вже буде потужніше машинка, потужність таж сама а емність в 2 рази більша. А ємність для звичайних завдань це набагато важніше потужності.
Теж є Анкер, але 521-ий і River 2 Max. Така сама проблема на екофлоу з вентиляторам. Сьогодні робив тест, якраз River 2 Max простояв вночі на підвіконні і при увімкненні температура батареї відображалась 19°C. Після 30 хвилин роботи, вентилятор самостійно увімкнувся і крутив на постійній високій швидкості, при тому що температура батареї так і залишилась 19°C, так як навантаження було досить низьке (в районі 30Вт). Вентилятор крутився не вимикаючись на протязі години, доки я сам пристрій повністю не вимкнув. Реально дуже сильно дратує гучний вентилятор, особливо у нічний час. Думаю, що це 100% косяк у останній прошивці. Вже писав у підтримку, але поки що не відповіли. Анкер в цьому плані працює взагалі без нарікань.
гарно описано 👍
поведінка EcoFlow river 2 max - індетична до вашого коментаря, нова прошивка на river 2 max це просто жах, вентилятор працює весь час, навіть коли батарея охолола (помагає тільки OFF - ON станції)
Єдине рішення для цієї ситуації - замінити вентилятори на тихіші від Noctua - Noctua NF-A6x25 FLX cюди підходить. Є огляд такого рішення - EcoFlow RIVER 2 Noisy Fan Fix шукайте відео із такою назвою.
Також я так розумію - що у Delta вони застосували більш тихі вентилятори чи що - але гучність так не дратує.
Зате екофлоу зараджаться в три рази швидше від анкера. Її і від генератора зручніше і в пункті незламності. В мене таке буває таке що світло дають на 30 хвилин!
Особливо сподобалось те що станціями екофлоу можна керувати віддалено через додаток.
Декілька станцій можно бачити в додатку - керувати швидкістю зарядки і тд.
Короче кажучи реально краще витратити додаткових 600-1200 грн на нові вентилятори для екофлоу ніж відмовлятись від усіх переваг які надає цей виробник.
@@TheJoinqwerty Так, бачив це відео. Нажаль, у River 2 Max іде з заводу нестандартний вентилятор 60x20mm на 5000rpm, навідміну від меншого River 2 де 60х25mm на 3000rpm. Доведеться підпилювати стандартне кріплення щоб поставити Noctua, що призведе до втрати гарантії, чого б не хотілося.
@@5PLA5H Так там є нюанси нажаль - дійсно змінили - Рівер 25 мм рівер макс 20 мм а а дельта взагалі 15 мм. Ускаладнили значно задачу це вже точно. Але там доробка така, лайтова якщо честно. На реддіті є тема - EcoFlow RIVER 2 Noisy Fan Fix! там виклали фото - дійсно після такого гарантія скаже скоріше за все допобачення. там же є гугл док із варіантами куллерів до всіх основних моделей екофлоу. Але якщо говорити про себе - я б краще відремонтую за свій рахунок якщо що - аніж відмовлятись від додатку та іншого функціоналу. Для мене екофлоу геніальні девайси тому що вони дають все що мені потрібно і рівно стільки скільки потрібно. Але так може бути не для всих - цілком допускаю.
Дельта при такому самому навантаженні взагалі безшумна тільки коли не коли просинається. При зарядці 500 ваттами - в кімнаті біля неї можна спати.
@@5PLA5H Але виробника є ситемні неделіки - і гучність моделей рівер рівер макс і про не найбільший недолік - хоча і неприємний. Проблема основана у невірному підрахуванні годин роботи. Це реально підбішує - хоча проявляється не завжди.
RIVER 2 Max перевищує галузеві стандарти швидкості зарядки, повністю заряджаючи лише за 60 хвилин. Це в 4-5 разів швидше, ніж інші портативні електростанції на ринку, і на 38% швидше, ніж попередні покоління.
У звичайного River 2 під час швидкої зарядки шум такий, що може потягатися із деякими порохотягами - на це треба зважати. Якщо потужність зарядки зкрутити до мінімуму - то тихіше, але всеодно досить голосно.
Звісно, обираючи між варіантами «сидіти без світла» або «годину сидіти в шумній кімнаті», перший варіанти виграє, але.. :)
Підкажіть з власного досвіду скільки часу потрібно на повну зарядку Анкер. Єко фло за 1 годину заряджається, це велика перевага. Дякую
Переваги у зарядці за 1год. у ЕкоФлов не бачу великої, так як Анкер зарядиться приблизно за 2год. і десь 30хв, ЕкоФлов має інші переваги тому і ціна вища, найкраща вункція в Eco Flow це пікові потужності - можна живити холодильник, а Anker таких можливостей не має, тому все залежить від способів виконання
Підскажіть будь ласка, які і скільки сонячних панелей потрібно щоб безперебійно заряджало станцію Анкер 535 ?
Вітаю! Чи може працювати ANKER як ДБЖ? Тобто що буде якщо підключити його до 220В й одночасно підключити до нього припустимо компьютер та монітор? у ЕСOFLOO е автоматичне перемикання мережа-батарея а У Anker мабуть такого нема тобто У вас буде весь час заряджатись то росряджатись батарея
вітаю, пробував це зробити для Anker працює, він зможе працювати як ДБЖ
@@MrGoodChannel1 тут ECOFlOO выходит що виграе) есть ли для ANker мобiльний застосунок для керування налаштуваням та розетками ?
@@СергейСергеев-о5ю2э для Anker 535 не знайшов мобільного додатку, в інструкції по цьому також нічого не вказано, тому думаю - можливість керування станцією Anker 535 через мобільний телефон відсутня
@@СергейСергеев-о5ю2э доброго дня, сьогодні повторно перевірив Anker 535 може працювати як ББЖ - тобто заряджатися і при цьому заряджати пристрої через USB і мало потужні пристрої 220V 🎉❤
При навантаженні до 100W його можна тримати постійно ввімкнутим в зовнішню мережу і все працюватиме. Але:
1. Використовуватиметься ресурс акумулятора, бо будуть постійні цикли розрядки/зарядки. Цей ресурс дуже великий, тому теоретично можна щодо цього сильно не заморочуватися, але в будь якому разі треба мати собі на увазі цей факт.
2. Працюватиме система охолодження. Відносно тихо, але все ж таки.
Вагаюсь між цими двома станціями, різниця в ціні не дуже велика але анкер має кращу технологію батареї, тому не знаю що взяти
Здається, у них однаковий тип батареї LiFePO4 з 3000 циклами зарядки.
У них одинаковые батареи
@@СергейСергеев-о5ю2э но в магазинах пишут что просто литий-ионные
@@dezzaster говорю же Литий фосфатные акамуляторы в АНКЕРЕ это значится везде и на OF сайте тоже 3000 циклов
@@СергейСергеев-о5ю2э я говорю что в екофлоу его нет
What is the best? Anker or ecoflow ???
I recommend Anker because of it very quit work during charging devices 220V, EcoFlow Max 2 - is only have very fast charger function
Морозильну компресорну камеру потягне? Споживання близько 200ватт, але при старті струм набагато вищий.
станція Anker не потягне, EcoFlow потягне - провіряв на холодильнику з морозилной камерою
Так какая нагрузка на анкер? Если нагрузить в 200Вт, он наверное же за час несколько раз включит вентилятор на всю мощь, что хоть святых вон выноси. Нет?
Підкажіть, якщо тестували скільки пропрацює телевізор?
тут немає різниці що тестувати, берете потужність пристрою і ємність батареї станції і будете мати час живлення пристрою
наприклад телевізор 50Ват
станція 500Ват*год.
в такому режимі біля 10год. може станція живити телевізор, якщо буде стабільне навантаження яке не буде коливатись.
Так з будь яким пристроєм.
Приобрела анкер 535. Всем довольна. Однако, есть одна странность: пропадает подсветка и монитор. После сброса все опять работает. Кто-нибудь может подсказать в чем причина? Буду очень благодарна.
не очень понятно какая подсветка и монитор...
@@MrGoodChannel1 пардон, я не технарь. Дисплей не светится, не показывает процент зарядки и др. Не светится и внешняя подсветка (она так и обозначена в паспорте).
@@ТамараДубова-с7я дисплей з процентами включається після нажимання кнопки display після 20-30секунд дисплей гасне, поведінка правильна
Нижні фонарік - полоса біла, світиться весь час коли його включити також кнопкою у вигляді Сонечка - в мене така поведінка Anker 535
@@MrGoodChannel1я чайник))) , но не на столько. После нажатия этих кнопок ни дисплей, ни подсветка не включаются. Только после сброса начинают работать кнопки и, соответственно, включаться дисплей и подсветка.
@@ТамараДубова-с7я значить у вас чтота не так с роботою станції, можливо заводський брак, такий опис як ви описали можливий коли відбувся якийсь критичний збій станції, якщо це на постійній основі - це не добре.