Somatinė meditacija nusiraminimui. Atsipalaidavimas. Trumpa meditacija. Streso mažinimo meditacija.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 16 ก.ย. 2024
  • DAUGIAU MEDITACIJŲ - kunoterapijos....
    Kasdien mūsų nervų sistema susiduria su iššūkiais. Jai tenka didelė apkrova ir padėti sau nusiraminti bei susireguliuoti galima per somatinę meditaciją.
    Kai susiduria su trigeriu, kūnas eina į parengtį, įsitempia, pasiruošia kovai. O kova, šiuo atveju galėtų būti iškrova susikaupusios energijos, tačiau dažniausiai ji neįvyksta, nes esame apriboti socalinių normų.
    Sustoję ir įsiklausę į pojūčius, legalizuodami tai, ką jaučiame, mes leidžame energijai išjudėti.
    Sukūriau šią meditaciją, kaip galimybę pabandyti, pasimatuoti kaip pavyksta stebėti kūną, jo pojūčius, nervų sistemos perkrovimą.
    DAUGIAU MEDITACIJŲ - kunoterapijos....
    ______________________
    Esu Laura - Kūno psichoterapijos praktikė. Kūno psichoterapiją atradau prieš ketverius metus ir nuo tada nuolat keliu kvalifikaciją šioje srityje. Ji įgalina pažinti žmogaus gylį. Ji leidžia man ir klientui pasiekti žaizdą, kurią gydant pokytis yra neįtikėtino masto.
    Kūno psichoterapija remiasi požiūriu, kad kūnas ir protas yra susiję, todėl emocinės, psichikos santykių problemos patiriamos ir protu, ir kūnu, o ne vien protu. Daugėja tyrimų, kurie patvirtina šį požiūrį, o kūno psichoterapija pradeda pereiti nuo mažos, nišinės praktikos į tokią, kuri yra plačiai paplitusi.
    Dauguma problemų, su kuriomis susiduriame, yra ankstyvos vaikystės patirtys, kurios yra somatizuotos ir lieka kūne kaip prisiminimas. Jas sunku pasiekti tik kalbantis, bet tai tampa įmanoma kai yra įtraukiama kūno prespektyva.
    Dažnai kitos terapijos rūšys yra mažiau veiksmingos nes apima tik kūną arba tik psichiką. Paveikus tik kūną, efektas dažnu atveju yra labai trumpalaikis. Paveikus psichiką- tarkim, kai atrandamos problemos šaknys ir bandoma jas išspręsti apsisprendimo būdu, neretai įvyksta grįžimas atgal, pirmam stipresniam trigeriui pasitaikius. Kadangi kūnas turi savo atmintį, jis reaguoja autonomiškai. Ir tik palietus problemą abiem lygmenimis žmogus sveiksta visapusiškai. Be to, išnaudojami kūno instrumentai resursams papildyti ir saugumo lygiui padidinti.
    Kūno psichoterapeutas skiria daug dėmesio ryšiui tarp kliento minčių ir jo kūno pojūčių, tarp fizinės sensorikos ir emocijų, taip pat tam, ką klientas patiria savo kūne terapinės sesijos metu.
    - Išbandykite kūno psichoterapiją: kunoterapijos.lt/
    - NEMOKAMA Kūno psichoterapijos moterims grupė Facebook'e: / 466573131856197

ความคิดเห็น •