👀 Таймкоди для зручного перегляду👇: 3:19 В Україні серед молодих агрономів нема гарних спеціалістів? 4:40 Фермер - не агроном, агроном - не фермер 5:44 Чому Україна щороку недобирає урожай? 8:44 Як підняти агрономію країни на новий рівень? 9:16 Алгоритм. Як систематизувати своє господарство і збільшити прибутки? 22:15 Інструменти підвищення рентабельності господарювання
Добрий день! Володимире, на цій аграрній конференції виступають ТОП-підприємці, керівники агрокомпаній та спеціалісти агрохолдингів, які пройшли шлях від несистемної роботи до успішного бізнесу та ефективного управління, де діляться власним досвідом помилок і правильних рішень. А 2000 людей, які пройшли вже наші курсі переконалися, що Богдан не просто публічна людина, а фермер, який знає як вирішити проблеми фермерів України не просто на словах.
На мою думку, тезисами розвитку як і фермера, так і господарства є: - адаптація до умов клімату (кожного року він все примхливіший); - обладнання, яке дасть змогу реалізовувати якісний урожай і не давати спекулянтам робити погоду (це і сепаратор, і сушка, і вологоміри, і т.д.); - вдало підібрана технологія вирощування культур, перевірена часом (а не "мені класика надоїла, піду я на ноутіл", потім через рік "та ноутіл ніфіга не дає, піду я назад на класику); - заходи по збереженню родючості і потенціалу грунтів (це і стабілізація Рн, це і сівозміна, а не 10-річна монокультура кукурудзи чи сої, або взагалі, не дай Боже, соняшника); - прозора і біла бухгалтерія (своєчасний і точний облік усього, що є, грамотно зведена динаміка витрат і т.д.) Це особисто мої думки про критерії розвитку, а так Богдан - красавчик)
Дякуємо!) Чітко все розписали. Уявляємо яка було б ідеально якби по всій Україні, у всіх фермерів були можливості і бажання вести діяльність по кожному з пунктів🤩
Що дивного в тому, що Єгипет має вищі показники врожайності, якщо давньоєгипетська цивілізація сформувалась у родючий долині Нілу? Вирощування зернових - це одне з перших, чим займались єгиптяни.
Добрий день!) Малося на увазі, що в Україні чорноземи , а не піщані грунти і дощі, немає таких високих температур як в Єгипті,. Тобто є сприятливіші умови і всі шанси для вирощування більшої кількості врожаю.
Добрий день! Андрію, ми готові покращуватися та розвиватися. Тільки за обгрунтовану критику, а не порожні образи. Тому будемо вдячні, якщо підкажите, що Вам не сподобалося і чому?
👀 Таймкоди для зручного перегляду👇:
3:19 В Україні серед молодих агрономів нема гарних спеціалістів?
4:40 Фермер - не агроном, агроном - не фермер
5:44 Чому Україна щороку недобирає урожай?
8:44 Як підняти агрономію країни на новий рівень?
9:16 Алгоритм. Як систематизувати своє господарство і збільшити прибутки?
22:15 Інструменти підвищення рентабельності господарювання
Просто публічна людина
Добрий день!
Володимире, на цій аграрній конференції виступають ТОП-підприємці, керівники агрокомпаній та спеціалісти агрохолдингів, які пройшли шлях від несистемної роботи до успішного бізнесу та ефективного управління, де діляться власним досвідом помилок і правильних рішень.
А 2000 людей, які пройшли вже наші курсі переконалися, що Богдан не просто публічна людина, а фермер, який знає як вирішити проблеми фермерів України не просто на словах.
На мою думку, тезисами розвитку як і фермера, так і господарства є:
- адаптація до умов клімату (кожного року він все примхливіший);
- обладнання, яке дасть змогу реалізовувати якісний урожай і не давати спекулянтам робити погоду (це і сепаратор, і сушка, і вологоміри, і т.д.);
- вдало підібрана технологія вирощування культур, перевірена часом (а не "мені класика надоїла, піду я на ноутіл", потім через рік "та ноутіл ніфіга не дає, піду я назад на класику);
- заходи по збереженню родючості і потенціалу грунтів (це і стабілізація Рн, це і сівозміна, а не 10-річна монокультура кукурудзи чи сої, або взагалі, не дай Боже, соняшника);
- прозора і біла бухгалтерія (своєчасний і точний облік усього, що є, грамотно зведена динаміка витрат і т.д.)
Це особисто мої думки про критерії розвитку, а так Богдан - красавчик)
Дякуємо!)
Чітко все розписали.
Уявляємо яка було б ідеально якби по всій Україні, у всіх фермерів були можливості і бажання вести діяльність по кожному з пунктів🤩
У мене цього року було 4,5 ячменю з гектара
А в якій області?)
Що дивного в тому, що Єгипет має вищі показники врожайності, якщо давньоєгипетська цивілізація сформувалась у родючий долині Нілу?
Вирощування зернових - це одне з перших, чим займались єгиптяни.
Добрий день!)
Малося на увазі, що в Україні чорноземи , а не піщані грунти і дощі, немає таких високих температур як в Єгипті,. Тобто є сприятливіші умови і всі шанси для вирощування більшої кількості врожаю.
Богдан, когда собой налюбуешься, так сразу и станешь агрономом. Все данные у Вас для этого есть. А пока, - понос слов, запор мысли.
Добрий день! Андрію, ми готові покращуватися та розвиватися. Тільки за обгрунтовану критику, а не порожні образи. Тому будемо вдячні, якщо підкажите, що Вам не сподобалося і чому?
Топливо росте в ціні, добрива вопще летять в космос, пестициди і тд і тп. Тож думаю дуже скоро у нас також будуть постійні середні врожаї...
Сподіваємося на краще...
То мої коменти блокуються?
Я правильно розумію?
Олександре, ми не блокували Ваших коментарів.