Всім привіт! Гарне відео. Користуємось Baofeng uv-82 вже півтора року_ніяких нарікань.Працюємо на PMR на 1 ватті, рідко на 5 ватт_коли вже далеко один від одного, нас п"ятеро автотуристів, мандруємо на ретро автомобілях по Карпатах, зв"язок повністю задовільняє, додатково купили посиленні антенни Шторм 771-В компакт_ на випадок далекої відстані, КСВ--1,1--1,2. В авто використовуемо тангенту Quan sheng_дуже гарно підходить, мікрофон і динамік працюють чітко. Заряджаемо від автомобіля, але треба возити зарядний стакан. Батареї вистачає 2--3 а інколи на 4 доби, залежить як працюєш. Вдома_ четверо живуть в місті і один в селі за містом, працюємо на саморобних GP антеннах 3шт. 5 поверх будинку, КСВ підігнав 1,2--1,3 і дві антенни ЯГІ --7 єлементів_ саморобних, КСВ 1:0_1:1, без балунів, я їх не навчився робити бо початківець, одна ЯГІ встановлена в селі відстань 18 км. а може і більше. Зв"язок супер, працюемо на 1 ватт на ПМР, Ось така інформація по баофегу юв 82.
Забув запитати, то виходить якщо в Карпатах є потрібність зв"язатися з рятувальниками, або ще з якимись службами будуть марними? І якшо це так_ то шкода, бо ситуації бувають різні а мобілка в більшості випадків не в зоні зв"язку. І є невеличке прохання, якщо стане відомо як зв"язатися з екстренними службами і на яких частотах, то повідомте нас_підписників каналу. Можливо це комусь врятує життя.
Зрозуміло. У мене "плюсова" і часом роботи зовсім не задоволений. Також не задоволений підвисаннями. Імовірно, робота через тангету пов'язана саме з КСВ антени. Неодноразово чув хороші відгуки про штормівські 771. Але тангети пробував на різних ретевісах, нагоях та штаних. І з ними був фейл за фейлом. З зовнішніми звісно таких проблем немає.
Ми антенни купували в інтернет магазині Радіопрофі, і зупинились саме на шторм 771-в-компакт, бо вона розкручується по середині і складається на дві частини, це зручно тримати в рюкзаку, було куплено 5 антенн в різний час на протязі трьох місяців, нарікань ніяких, раніше я купив на аліекспрес ксв вимірювач surekom sw-33 він ще вимірюе потужність рації. Кожну антенну я перевіряв, ксв було1:1- 1:2 на ПМР і на 145:500 1:2-1:3, тобто в нормі, не знаю як це пояснити що вони на таких різних частотах мають гарні показники бо я новачок в радіозв"язку, можливо якість виробника, і потужність краща ніж з штатними антеннами. В авто ми використовуємо штатні антенни, їх називають резинки.На 145:500 ми не ліземо бо дозвіл не робили. По тангентам_у друзів є дешеві по 145 гривень, працюють але сигнал від них як з бочки, особливо погано розібрати що говорять на ходу в авто, і для мікрофона треба сверлити отвір, тому зупинились на тангенті кван-шенг, вона працюе супер, ціна приблизно триста з чимось гривень. По зарядному шнуру від прикурювача авто_краще купити окремо штекери і в середину вмонтувати стабілізатор напруги L7810cv на металеву пластиночку і на виході буде завжди 10 вольт, бо ті що продають в інтернет магазинах в середині пусті, там світлодіод і резистор в середині і на стакан валить 12,3 вольт. а якщо завести двигун то буде 13,8-14,2. Дякую за відео, вони дуже познавальні, хоча я вже багато що вивчив але всерівно дуже цікаво, особливо в Карпатах.Нагадайте будь ласка новачкам про частоти які можна слухати, але не передавати, це ті на яких працюе МКС, щоби не створювати перешкод космонавтам. Приємно з вами спілкуватися.
Привіт! Мені здається, я вчився з Вами в 6 школі кілька років:) Дякую за шикарні відео. Дуже актуальна тема. Про недолік водобоязні: якраз взяв собі 1 станцією UV-9r plus, там заявлена IP68
Зараз вже всякі кваншенги та ретевіси відносно непогані є. Мені подобається ретевіс RA-89. Налаштував на ПМР, та й увесь клопіт. Ще ніхто їх потужності поки що не вимірював. Поставив на мінімум, але якщо буде потрібно, то й максимум можна жахнути.
Привіт! У мене uv-82. Цікавить хороша настроєна однодіапазонна антена 1/4 на діапазон 433Мгц або 446Мгц. Бо судячи з тестів штатна антена ні про, що. Що можете порекомендувати?
підшукую комплект для пішо-гірського та велотуризму, з усіх базових відео з цього каналу обдумав і зупинився на Baofeng BF-888S. підкажи будь ласка наскільки важко прошити її самотужки? я правильно зрозумів, в ній знімна антена, тобто можна замінити на довшу, наскільки це доцільно і на яку саме і скільки це додасть в вартості? якщо вона боїться вологи то як саме захистити (чохол рідний чи саморобні варіанти) обирати одразу з потужним акумом чи докупити окремо другий комплект? на ній можна слухати "румунське музло"))? і можливо є альтернатива 888 з дозарядкою USB і скрамблером. і наскільки імовірно що в плинності нашого діждітал світу китайці знімуть з виробництва модель а софт до цієї моделі перестане працювати з оновленими версіями ОС?
складнувато, насправді, щодо прошивки зніму окреме відео. Можна змінити наприклад на Retevis RHD-771. Це більш якісний та краще налаштований "кавер" на нагойю, яка часто трапляється підробна і взагалі без засобів узгодження всередині. Вартувала колись 250грн на алі, думаю зараз не значно дорожче. Вологи боїться, як і всякий китай, однак значно менше за "кнопочних" китайців. Є ризик затікання під перемикач та регулятор гучності зверху. Можна взяти якийсь підсумок з верхнім клапаном, який не повністю закриває верх, аби висунути антену. Буде достатньо. В зливу, звісно, краще ховати під одяг. на 888 немає фм-радіо, нажаль. А може й на щастя, бо працює вона дуже довго в результаті) Є стара 666 модель, зі скремблером. Скремблінг в нас заборонений, та й безтолковий він. Нікому не цікаві наші базари, насправді. А можливість звязку з сусідньою групою втрачається. з ЮСБ зарядкою нормального немає нічого. Є BF-T1 зі своїми нюансами. З'явились ще декілька бао з ЮСБ, але вони з малими інтегрованими антенами, рідкісними батареями ціною в рацію, геморним програмуванням і програматорами...таке собі) Цілком можливо, тому радісти мають парочку нетбуків з древніми ОС або ж вчаться ставити віртуалку з прокиданням портів)) Наразі ж під китай весь софт нормально працює в він10, думаю, ще не скоро таке трапиться. А коли трапиться, то ті рації до цього не факт що доживуть)
Вещь хорошая,но уж очень специальная. Применима только для связи в базовом лагере или на стоянках, как портативка не канает. Да и для связи нужен второй человек который может ответить, а так-как частотный диапазон за рамками популярных портативок то нужна вторая такая). Цена далеко не скромная за такой "конструктор")
Baofeg uv-5r має 2 потужності ,1 і 5 ват ,для того щоб використовувавти рацію з PMR стандарті можна якось приглушити лишньо потужність ? Новачок в цьому ,готую "воєний рюбзак" загальна мобілізація , покладу рацію може згодиться .
От мені теж цікав, бо наче як пишуть шо ці баофенги треба рееструвати, бо потужність більше 0,5Вт. Але чи треба це робити якщо в пмр юзати, та і наче потужність зависока для пмр?
@@andreyiskamov5494 , не знаю, я рацію не використовую бо не маю такої потреби , поки що . Не експерементував з придушенням сигналу наприклад тканиною, або використання іншої антени .Рацію використовувати без антени говорять не можна бо згорить ,увага це попередження !
Ну, взагалі то на ПМР в принципі заборонено потужність більше 0.5Вт. І зараз на деяких територіях діє додаткова заборона на користування персональним радіозвязком. В прифронтових областях точно. Що трохи маразм, бо саме там він і необхідний найбільше. Тим не менше, люди користуються. Якась така ситуація.
quansheng tg-uv2 plus конечно не плох, но увы акум реально в среднем 2700 ёмкость , а не 4000. В режиме ожидания около 7 дней по опыту). Сравнивал с baofeng dm 1701 на rda чипе, увы quansheng tg-uv2 plus не очень чуткая со своим супергетеродином. Сам был в шоке от результата))).
Гм. Протестую ємність. Бо в нас вона працювала насправді десь тижні три, чи довше. Чуйка справді трохи гірше, але це й краще, якщо використовувати з зовнішніми антенами. Але за рахунок супера немає проблем з побічними смугами приймання і не страшно, що без субтона якась сигналка за пів мегагерца винесе тобі мозок.
Фігня повна, особливо про Quansheng-и. Місяць без зарядки, вони ніколи не мали акумуляторів на 4000 міліампер. Подивіться тести цих радіостанцій, в кращому випадку там буде 2\3 заявленої ємності. Про UV-R50 вперше чую про водозахист, та й їхня якість тепер дуже з'їхала, хіба вам пощастило купити одну з перших випусків - це ж Китай ))). До речі радіо вона також має, сам такою користуюсь:)
В сусіда-радіоаматора TG-UV2 Plus відпрацювала саме місяць при кімнатній температурі, по декілька годин (3-6) в день прийому + 10-30хв теревенів. Звісно, що ємність ніхто не міряв після такого. Аналогічні відгуки отримав від інших власників. Щодо uv-r50 дійсно трохи перехвалив, візьму таку і влаштую повноцінне тестування.
@@ur5bib так, саморозряд є, але він не такий швидкий як на ранніх версіях. Моя повністю розрядиться десь за півтора-два місяці. Я готовий з цим миритися, бо радіо дуже чудове за свою ціну.
Всім привіт! Гарне відео. Користуємось Baofeng uv-82 вже півтора року_ніяких нарікань.Працюємо на PMR на 1 ватті, рідко на 5 ватт_коли вже далеко один від одного, нас п"ятеро автотуристів, мандруємо на ретро автомобілях по Карпатах, зв"язок повністю задовільняє, додатково купили посиленні антенни Шторм 771-В компакт_ на випадок далекої відстані, КСВ--1,1--1,2. В авто використовуемо тангенту Quan sheng_дуже гарно підходить, мікрофон і динамік працюють чітко. Заряджаемо від автомобіля, але треба возити зарядний стакан. Батареї вистачає 2--3 а інколи на 4 доби, залежить як працюєш. Вдома_ четверо живуть в місті і один в селі за містом, працюємо на саморобних GP антеннах 3шт. 5 поверх будинку, КСВ підігнав 1,2--1,3 і дві антенни ЯГІ --7 єлементів_ саморобних, КСВ 1:0_1:1, без балунів, я їх не навчився робити бо початківець, одна ЯГІ встановлена в селі відстань 18 км. а може і більше. Зв"язок супер, працюемо на 1 ватт на ПМР, Ось така інформація по баофегу юв 82.
Ого, дуже непогано.
Це ви про яку саме: uv-82 чи uv-82 plus?
У нас простенькі, саме uv-82.
Забув запитати, то виходить якщо в Карпатах є потрібність зв"язатися з рятувальниками, або ще з якимись службами будуть марними? І якшо це так_ то шкода, бо ситуації бувають різні а мобілка в більшості випадків не в зоні зв"язку. І є невеличке прохання, якщо стане відомо як зв"язатися з екстренними службами і на яких частотах, то повідомте нас_підписників каналу. Можливо це комусь врятує життя.
Зрозуміло. У мене "плюсова" і часом роботи зовсім не задоволений. Також не задоволений підвисаннями.
Імовірно, робота через тангету пов'язана саме з КСВ антени. Неодноразово чув хороші відгуки про штормівські 771. Але тангети пробував на різних ретевісах, нагоях та штаних. І з ними був фейл за фейлом. З зовнішніми звісно таких проблем немає.
Ми антенни купували в інтернет магазині Радіопрофі, і зупинились саме на шторм 771-в-компакт, бо вона розкручується по середині і складається на дві частини, це зручно тримати в рюкзаку, було куплено 5 антенн в різний час на протязі трьох місяців, нарікань ніяких, раніше я купив на аліекспрес ксв вимірювач surekom sw-33 він ще вимірюе потужність рації. Кожну антенну я перевіряв, ксв було1:1- 1:2 на ПМР і на 145:500 1:2-1:3, тобто в нормі, не знаю як це пояснити що вони на таких різних частотах мають гарні показники бо я новачок в радіозв"язку, можливо якість виробника, і потужність краща ніж з штатними антеннами. В авто ми використовуємо штатні антенни, їх називають резинки.На 145:500 ми не ліземо бо дозвіл не робили. По тангентам_у друзів є дешеві по 145 гривень, працюють але сигнал від них як з бочки, особливо погано розібрати що говорять на ходу в авто, і для мікрофона треба сверлити отвір, тому зупинились на тангенті кван-шенг, вона працюе супер, ціна приблизно триста з чимось гривень. По зарядному шнуру від прикурювача авто_краще купити окремо штекери і в середину вмонтувати стабілізатор напруги L7810cv на металеву пластиночку і на виході буде завжди 10 вольт, бо ті що продають в інтернет магазинах в середині пусті, там світлодіод і резистор в середині і на стакан валить 12,3 вольт. а якщо завести двигун то буде 13,8-14,2. Дякую за відео, вони дуже познавальні, хоча я вже багато що вивчив але всерівно дуже цікаво, особливо в Карпатах.Нагадайте будь ласка новачкам про частоти які можна слухати, але не передавати, це ті на яких працюе МКС, щоби не створювати перешкод космонавтам. Приємно з вами спілкуватися.
Скептично зайшов на це відео, думав будуть мусолити і товкти гівно в ступі:) . За кілька хвилин так розжувати.. Молодець!
Чуві, ти дуже смішний! Лайк, лайк, лайк!
Круто, дякую за відео))) Як щодо радіозв'язку та отримання ліцензії в воєнний час?
Дякую. Дивлюсь це відео в умовах повномасштабного російського вторгнення коли навколо купа орків)
Конкретно і по поличках, дякую!)
Привіт! Мені здається, я вчився з Вами в 6 школі кілька років:) Дякую за шикарні відео. Дуже актуальна тема.
Про недолік водобоязні: якраз взяв собі 1 станцією UV-9r plus, там заявлена IP68
Дякую! Саме це й шукав.
Зараз вже всякі кваншенги та ретевіси відносно непогані є. Мені подобається ретевіс RA-89. Налаштував на ПМР, та й увесь клопіт. Ще ніхто їх потужності поки що не вимірював. Поставив на мінімум, але якщо буде потрібно, то й максимум можна жахнути.
Молодець!
Детально для новачків ,дякую!
Клааас) дуже інформативно, дякую!
Взаємодякую!)
Героям слава
Баофенг 888 підійде для школярів, переважно для гри у місті, щоб їх потім ніхто не сварив? Дякую за цікаве відео!
Привіт! У мене uv-82. Цікавить хороша настроєна однодіапазонна антена 1/4 на діапазон 433Мгц або 446Мгц. Бо судячи з тестів штатна антена ні про, що. Що можете порекомендувати?
Дякую за корисну інформацію. Дуже зацікавила ідея допаяти стакан для зарядки через USB. Чи можна очікувати відео з поясненням цього процесу?
Так, зніматиму найближчим часом.
Дякую!
Дякую.
підшукую комплект для пішо-гірського та велотуризму, з усіх базових відео з цього каналу обдумав і зупинився на Baofeng BF-888S. підкажи будь ласка наскільки важко прошити її самотужки? я правильно зрозумів, в ній знімна антена, тобто можна замінити на довшу, наскільки це доцільно і на яку саме і скільки це додасть в вартості? якщо вона боїться вологи то як саме захистити (чохол рідний чи саморобні варіанти) обирати одразу з потужним акумом чи докупити окремо другий комплект? на ній можна слухати "румунське музло"))? і можливо є альтернатива 888 з дозарядкою USB і скрамблером. і наскільки імовірно що в плинності нашого діждітал світу китайці знімуть з виробництва модель а софт до цієї моделі перестане працювати з оновленими версіями ОС?
складнувато, насправді, щодо прошивки зніму окреме відео.
Можна змінити наприклад на Retevis RHD-771. Це більш якісний та краще налаштований "кавер" на нагойю, яка часто трапляється підробна і взагалі без засобів узгодження всередині. Вартувала колись 250грн на алі, думаю зараз не значно дорожче.
Вологи боїться, як і всякий китай, однак значно менше за "кнопочних" китайців. Є ризик затікання під перемикач та регулятор гучності зверху. Можна взяти якийсь підсумок з верхнім клапаном, який не повністю закриває верх, аби висунути антену. Буде достатньо. В зливу, звісно, краще ховати під одяг.
на 888 немає фм-радіо, нажаль. А може й на щастя, бо працює вона дуже довго в результаті)
Є стара 666 модель, зі скремблером. Скремблінг в нас заборонений, та й безтолковий він. Нікому не цікаві наші базари, насправді. А можливість звязку з сусідньою групою втрачається.
з ЮСБ зарядкою нормального немає нічого. Є BF-T1 зі своїми нюансами. З'явились ще декілька бао з ЮСБ, але вони з малими інтегрованими антенами, рідкісними батареями ціною в рацію, геморним програмуванням і програматорами...таке собі)
Цілком можливо, тому радісти мають парочку нетбуків з древніми ОС або ж вчаться ставити віртуалку з прокиданням портів)) Наразі ж під китай весь софт нормально працює в він10, думаю, ще не скоро таке трапиться. А коли трапиться, то ті рації до цього не факт що доживуть)
улейму взять ) для по хода то что надо только антенну надо разворачивать надо , аккум долго держит заряд .
Вещь хорошая,но уж очень специальная. Применима только для связи в базовом лагере или на стоянках, как портативка не канает. Да и для связи нужен второй человек который может ответить, а так-как частотный диапазон за рамками популярных портативок то нужна вторая такая). Цена далеко не скромная за такой "конструктор")
Добрий день. Підкажіть будь ласка, де знайти інформацію, щоб зробити позивний і користуватись любительською рацією?
Це питання з початку війни у підвішеному стані. Поки ніяк.
Дуже дякую
Baofeg uv-5r має 2 потужності ,1 і 5 ват ,для того щоб використовувавти рацію з
PMR стандарті можна якось приглушити лишньо потужність ?
Новачок в цьому ,готую "воєний рюбзак" загальна мобілізація , покладу рацію може згодиться .
От мені теж цікав, бо наче як пишуть шо ці баофенги треба рееструвати, бо потужність більше 0,5Вт. Але чи треба це робити якщо в пмр юзати, та і наче потужність зависока для пмр?
@@andreyiskamov5494 , не знаю, я рацію не використовую бо не маю такої потреби , поки що . Не експерементував з придушенням сигналу наприклад тканиною, або використання іншої антени .Рацію використовувати без антени говорять не можна бо згорить ,увага це попередження !
Ну, взагалі то на ПМР в принципі заборонено потужність більше 0.5Вт. І зараз на деяких територіях діє додаткова заборона на користування персональним радіозвязком. В прифронтових областях точно. Що трохи маразм, бо саме там він і необхідний найбільше. Тим не менше, люди користуються. Якась така ситуація.
@@ur5bib
Так так так, радіозв'язок дуже потрібен бо світло вимикають, вишки мобільних операторів гаснуть і зв'язку нуль, хоч голуба відправляй
Привіт, порекомендуй мені будь ласка рацію, для походів, скітуру
quansheng tg-uv2 plus конечно не плох, но увы акум реально в среднем 2700 ёмкость , а не 4000. В режиме ожидания около 7 дней по опыту). Сравнивал с baofeng dm 1701 на rda чипе, увы quansheng tg-uv2 plus не очень чуткая со своим супергетеродином. Сам был в шоке от результата))).
Гм. Протестую ємність. Бо в нас вона працювала насправді десь тижні три, чи довше.
Чуйка справді трохи гірше, але це й краще, якщо використовувати з зовнішніми антенами. Але за рахунок супера немає проблем з побічними смугами приймання і не страшно, що без субтона якась сигналка за пів мегагерца винесе тобі мозок.
То яку ж станцію вибрати щоб мала діапазон від 12- до 20 км + і батерея тримала дуже довго, порадьте.
100% повна і актуальна інформація. de UR5BIP
десь дівся мій коментар, вчора писав
🤷 зараз гляну в спам
Немає в спамі. Або якісь ключові слова вжили, або посилання додали. Навіть не знаю де шукати видалені
Я знову бачу, що ви щось писали, але коментаря немає, він недоступниц
@@ur5bib написав Вам у ФБ)
Фігня повна, особливо про Quansheng-и. Місяць без зарядки, вони ніколи не мали акумуляторів на 4000 міліампер. Подивіться тести цих радіостанцій, в кращому випадку там буде 2\3 заявленої ємності. Про UV-R50 вперше чую про водозахист, та й їхня якість тепер дуже з'їхала, хіба вам пощастило купити одну з перших випусків - це ж Китай ))). До речі радіо вона також має, сам такою користуюсь:)
В сусіда-радіоаматора TG-UV2 Plus відпрацювала саме місяць при кімнатній температурі, по декілька годин (3-6) в день прийому + 10-30хв теревенів. Звісно, що ємність ніхто не міряв після такого.
Аналогічні відгуки отримав від інших власників.
Щодо uv-r50 дійсно трохи перехвалив, візьму таку і влаштую повноцінне тестування.
У мене wouxun kg-uv6d, викинув штатну антену, замінив на нормальну і дуже задоволений цією радейкою.
Погоджуюсь, дуже хороше радіо. Лише батарейку не забувайте витягувати 😉
@@ur5bib так, саморозряд є, але він не такий швидкий як на ранніх версіях. Моя повністю розрядиться десь за півтора-два місяці. Я готовий з цим миритися, бо радіо дуже чудове за свою ціну.