LECH - JAGIELLONIA | SKRÓT | Z 0:3 NA 3:3! REMONTADA “JAGI”! | Ekstraklasa 2023/24 | 4. kolejka

• เผยแพร่เมื่อ 24 ต.ค. 2024
  • Przełożony mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy nie zawiódł! Na stadionie w Poznaniu Lech zremisował z Jagiellonią 3:3! Emocji nie zabrakło, “Kolejorz” trafił do siatki rywala już w drugiej minucie meczu, później dołożył dwa gole i do 50 minut prowadził 3:0! Później Jagiellonia wzięła się za odrabianie strat. W 54 minucie gola na 3:1 strzelił Kristoffer Hansen, w 66 przyjezdni złapali kontakt dzięki bramce wychowanka Lecha, Mateusza Skrzypczaka. A w 96 minucie Bartłomiej Wdowik strzałem z rzutu karnego skompletował remontadę, dzięki której Białostoczanie nie przerwali swojej serii meczów bez porażki!
    ________________________________
    Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
    Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.

@piotrkrala7627 ปีที่แล้ว +65

Najlepszy sezon Ekstraklasy od bardzo wielu lat.

• @KopczynskiMateusz
      @KopczynskiMateusz ปีที่แล้ว +9

emocjonujące scenariusze wielu spotkań, piękne bramki (często w doliczonym czasie gry) i jak zawsze widowiskowe oprawy - w końcu Ekstraklasę oglada się z zaciekawieniem i przyjemnością

• @Michaldol210
      @Michaldol210 ปีที่แล้ว

​@@KopczynskiMateusz jeszcze zaskoczenia

• @TheDymeR
      @TheDymeR ปีที่แล้ว +2

Zaczyna wyglądać to lepiej. Nawet w rankingu wyprzedziliśmy Chorwację i jesteśmy na 20. W przyszłym sezonie przeskakujemy najprawdopodobniej Ukrainę i Serbię.

• @leitosoy
      @leitosoy 10 หลายเดือนก่อน +2

Yes! I like the games of your league. Hello from México 🖐️

• @heniujestem8903
    @heniujestem8903 ปีที่แล้ว +127

Nie sądziłem, że Jaga lub Śląsk w takiej formie będą, ale się ich fajnie ogląda bo jest dużo finezji, bramek i czuć luz :D

• @wiadrowyJ
      @wiadrowyJ ปีที่แล้ว

@@grekwasz to w takim razie co to jest finezja?

• @sajuente8235
      @sajuente8235 ปีที่แล้ว

to nie zasluga formy tylko beznadziejnych defensyw w calej naszej lidze. jest ciekawie bo obie defensywy w kazdym meczu graja piach :D

• @grzegorzslezak4359
      @grzegorzslezak4359 ปีที่แล้ว +3

@@sajuente8235 Śląsk błyszczy w defensywie. Stracił 1 (słownie: jeden) gol z gry w 9 meczach.

• @dumnylach
      @dumnylach ปีที่แล้ว +6

@@grekwaszJaga strzela finezyjne bramki, proszę mi tu nie biadolić.

• @kadi8297
      @kadi8297 ปีที่แล้ว +3

​@@dumnylachto jak nazwać ostatnie bramki Wdowika? Ty chyba zapatrzony w fife jestes, zawsze na padzie łatwiej 😂

@tizek2 ปีที่แล้ว +70

Wiem, że boli ale jednak wynik sprawiedliwy. Jaga w tym sezonie wraca na swoje miejsce.

@kadi8297 ปีที่แล้ว +1

Wiem jak sie czujecie, jak Jaga po remisie z ŁKSem, do tej pory nie rozumiem jak do tego doszło, a jednak dzis spotkały sie drużyny z czuba tabeli.

• @NunyaBiness-h6x
    @NunyaBiness-h6x ปีที่แล้ว +6

I don't think anyone would have predicted that Jagiellonia and Slask Wroclaw would be 1-2 in the table at this point in the season. Strong competition in the league is always a good thing.

• @sergeantnet
    @sergeantnet ปีที่แล้ว +39

Jaga w tym sezonie szokuje tak jak Śląsk, ale tym razem to zaskoczyli totalnie 😮

• @hehenoelo4858
      @hehenoelo4858 ปีที่แล้ว +1

Kulesza prezes Jagielloni jest szefem PZPN, więc wiadomo że jakieś dropsy na "doładowanie" piłkarze dostają i stąd takie wyniki.

@AveD3M0N ปีที่แล้ว +2

no i jest git wiedziałem że jakoś jaga tego niewygra ale remis uważałem za najprawdopodobniejszą opcję

• @andrzejkondracki9796
    @andrzejkondracki9796 ปีที่แล้ว +5

Obejrzalem uwaznie powtorke. Druga bramka to wina Alomera, powinien to byl wypiastkowac, strzal taki sobie. Trzecia dla Lecha rykoszet ewidentny. Ale Jagi karny tez po rekach, wiec sprawiedliwie.

@druss22 ปีที่แล้ว +4

Wynik sprawiedliwy ale... sędzia dołożył swoje. Karny za to nagranie się należał ale do tej sytuacji nie powinno dojść, chwile wcześniej był faul na Velde na połowie Jagi i sędzia nie zareagował.

• @timmytaylor2649
    @timmytaylor2649 ปีที่แล้ว +1

Bramkarz Jagi żeby takie błędy popełniał szok

• @krzysztofkotulski151
    @krzysztofkotulski151 ปีที่แล้ว +2

Środkowa obrona w Lechu tak jak i bramkarz do wymiany. Pomoc i atak bardzo dobrze. Lech powinien wygrac ten mecz a remis to przegrana .

• @user-wc9ml2ys8k
    @user-wc9ml2ys8k ปีที่แล้ว +3

2-ga bramka Lecha, wydaje mi się że bramkarz mógł to spokojnie obronić. Przy 3-ciej bramce lecha żeby nie obrońca Jagi to leciałoby wprost na bramkarza. Musi Jaga popracować trochę nad obroną. Bym się po Jagiellonii nie spodziewał takiego super sezonu, ale zobaczymy jak Raków i Legia skończą europejskie puchary i znowu skoncentrują się na lidze. Benzema w Lechu Poznań :D

• @tomasz4040
    @tomasz4040 ปีที่แล้ว +1

Dobry mecz. Życzę powodzenia obu drużyną.Szkoda ,że też mi się tak nie układa ale mam nadxieje ze za parę lat wroce do tego komentarza i będę mógł powiedzieć że strzelam bramki na stadionach światowych 😢

• @radekzajkowski3047
    @radekzajkowski3047 ปีที่แล้ว +6

Jagiellonia brawo❤

• @wojtaspe
    @wojtaspe ปีที่แล้ว +2

Świetny mecz, gratulacje dla obu drużyn, zwłaszcza Jagi, że wytargała remis.

• @Skiskiski
    @Skiskiski ปีที่แล้ว +8

Słyszałem że ksiądz powiedział Lechowi, że z klubem z takiego 'świętego' miasta jak Białystok było by niechrześcijańskie wygrać. 😉Na poważnie, to gratulacje dla Baby Jagi za ambicje i postraszenie Lecha.

• @guciodestroyer2432
    @guciodestroyer2432 ปีที่แล้ว +1

3:0 to bardzo niebezpieczny wynik!!!

• @pit9009
    @pit9009 ปีที่แล้ว +4

Ledwo czlowiek otwiera i juz widac wynik w tytule -> 3:3, jak tutaj emocjonowac sie skrotami?

• @marekjozwiak5390
    @marekjozwiak5390 ปีที่แล้ว +5

Faktem jest ze Jagiellonia gra w obecnym sezonie naprawde dobrze ale dac sie " ogolic " u siebie z trzy-bramkowego prowadzenia ? Poza tym obronca Lecha zagral glupio w samym koncu na polu karnym, nie bylo bezposredniego zagrozenia strata bramki a chwycil zawodnika Jagi za koszulke. Dwa punkty mniej...

@maciejpotocki1447 ปีที่แล้ว +9

Mecz bez wątpienia super. Niemniej jednak prowadzic 3:0 i zremisować to mimo wszystko kaszana. Lech w obronie w tym sezonie bardzo niefrasobliwy. Dodatkowo z całą sympatią dla Mrozka , na chwilę obecną nie gwarantuje odpowiedniej jakości w bramce Lecha. Brawa dla Jagi za ambicję, rzadko zdarza sie żeby zespół który tak wysoko przegrywał , odwracał losy meczu.

• @adriannowakzalno5773
      @adriannowakzalno5773 ปีที่แล้ว +1

Od wielu lat Bramkarze w Lechu to niepewny punkt dla zespołu

• @wiesawlizniewicz5945
      @wiesawlizniewicz5945 ปีที่แล้ว

Podejrzewam, że to jakaś ustawka. Od lat obserwuję te mecze i reguła jest taka, że w Poznaniu to najwyżej remis, a w Białymstoku wygrana Sragielloni Sralystok.

• @TheDymeR
      @TheDymeR ปีที่แล้ว

@@adriannowakzalno5773 Lech słynie ze świetnych napastników: Lewandowski, Gytkjear, Rudnevs, Ishak i słabych bramkarzy .No, ewentualnie średnich typu Bednarek, Kotorowski.

• @Jestemsigma1230
    @Jestemsigma1230 ปีที่แล้ว +43

Ale faza xddddd czy tylko ja wyłączyłem mecz jak było 3-0 i się zdziwiłem jak dostaje powiadomienie że Jaga 3-3 XDD jako kibic Jagi ofc

• @xyz-un2cw
      @xyz-un2cw ปีที่แล้ว +19

Kibicuje się do końca 😀

@Jestemsigma1230 ปีที่แล้ว +3

@@xyz-un2cw wiem ale kurde mecz nie był jakiś z przewagą dużą koziołków a tu 3-0 to można się lekko wkurzyć

• @mihiqhd
      @mihiqhd ปีที่แล้ว +5

Ja mimo wszystko wierzyłem że wrócą, gole stracili głównie przez własne błędy, grali odważnie i ryzykowali.

• @mrt.3275
    @mrt.3275 ปีที่แล้ว +9

Ręczniki w bramkach obu drużyn zrobiły swoje.

• @kadi8297
      @kadi8297 ปีที่แล้ว +4

Alomerovica nazywasz ręcznikiem?? Chłopie, to najlepszy w Polsce bramkarz, fakt dziś jedną sytuacje bramkową mógł wybronić ale przy reszcie nie miał szans.

• @kubak7217
      @kubak7217 ปีที่แล้ว

Obejrzyj Miedź Legnica-Jagielonia z poprzedniego sezonu.

• @kadi8297
      @kadi8297 ปีที่แล้ว

@@kubak7217 A kogo interesuje poprzedni sezon? Czy ciebie interesuje zeszłoroczny śnieg?

• @TheDymeR
      @TheDymeR ปีที่แล้ว +1

@@kadi8297 Bez przesady. Najlepszy jest Kovacevic, ale tak czy inaczej nie rozumiałem czemu Alomerovic siedzi w Lechii na ławce, gdy grał Kuciak, skoro mógł spokojnie być pierwszym bramkarzem połowy zespołów naszej ligi.

• @kadi8297

@@TheDymeR Dokładnie bez przesady, Alomerovic jest no.1 obecnie, Kovecevic poziom niewiele niższy, zbliżony ale to jeszcze nie to.

@dumnylach ปีที่แล้ว +7

Cała Polska w cieniu....Podlasia:) Tylko Jaga!

@muscol2342 ปีที่แล้ว +5

Nie oglądam ekstraklasy ale tutaj to są bramki na poziomie, może trzeba zacząć się interesować tym sezonem.

• @piotrlangtvedt
      @piotrlangtvedt ปีที่แล้ว

Radziłbym wybrać 1-2 spotkania w każdej kolejce i je obejrzeć. Wiele spotkań jest o poziomie że oczy krwawią ale jest to wyrównana, emocjonująca liga. A spotkania topowych drużyn (jak Lech-Jaga) naprawdę są fajne pod każdym względem.

@Duxudifidkfjccuueoyphifkglsjwu ปีที่แล้ว +11

Dawno nie było tak świetnego meczu aczkolwiek jako kibic Lecha jestem zawiedziony 2 połową i zachwycony grą Ba Louy gdy w poprzednim sezonie nie miał żadnych goli i asyst. A najważniejsza rzecz CO TO ZA SĘDZIA?

@m4tr1x75 ปีที่แล้ว +5

nie wiem jak wam ale mi w tym meczu jakos nie odpowiadal sedzia, za blache przewinienia gwizdal a za te "grubsze" nie 😕

@pkrupin ปีที่แล้ว +1

Faulować w doliczonym czasie gry w takiej sytuacji?? Masakra…

• @michalzefir3233
    @michalzefir3233 ปีที่แล้ว +1

Klasyczne DZIADOSTWO w wykonaniu Kolejorza. Szerzej nawet komentowac sie nie chce

• @BeSTeOKa
    @BeSTeOKa ปีที่แล้ว

Przy 2:0 Ishaka nie bylo spalonego?

• @piteer5843
    @piteer5843 ปีที่แล้ว +8

Uważam, że mecz był dobry Jaga zagrała świetnie drugą połowę ale CO TO ZA SĘDZIA

• @tomaszgraczyk1606
    @tomaszgraczyk1606 ปีที่แล้ว +2

Szczesliwy remis dla Jagi ktora tym razem miala troszke szczescia z tym karnym,w analogicznej sytacji w jakiej znalazl soe Velde sedziowie var nie interweniowali

• @maciejek1910
    @maciejek1910 ปีที่แล้ว +11

Jakby Jaga zdobyła mistrza, a Widzew wygrał puchar to bym był szczęśliwy. I póki to możliwe, nie przestanę o tym marzyć