Honestly, we were traveling when the gas prices went up very high. It was almost $2000 for gas for the entire trip. Right now if we did the same thing it would be about $1000
But it's just gas. If you rent an rv from a regular place $2000 would be your price for just the RV for a week...if not more. We made out pretty good. Let me know if you have any more questions.
Юляша,это отличный и познавательный фильм. Ждем продолжения. Любим вашу семью!
Lol the winding roads were fun!! Parks were beautiful 😍l. Views were amazing I had a blast. And btw I didn't refuse the hike the kids did 🤔😠😠
Let’s go!!!!!
Hi! when will be new video? :)Greetings from Poland
I'm trying to work on it as fast as I can. Thank you for watching and waiting.
How much cost you this trip? How much cost fuell for trip? Nice viedo:) Greating from Poland
Honestly, we were traveling when the gas prices went up very high. It was almost $2000 for gas for the entire trip. Right now if we did the same thing it would be about $1000
But it's just gas. If you rent an rv from a regular place $2000 would be your price for just the RV for a week...if not more. We made out pretty good. Let me know if you have any more questions.
Julia is such a backseat driver!!! I used to let this man take me the wrong way down tight one way streets going 120 mph!
lol, Mike. I am not .... I am doing all the work. He was trying to go down a steep hill in a 30 ft RV!!! NOOOPe
"Promo SM"