Бажаю успіхів і тішуся, що є молодь, яка хоче цей скарб зберегти. Ми у далекому 1995 році у своїй першій власній домівці хотіли замінити старі двері і вікна на нові, але, на щастя, прийшов розумний столяр і сказав: відреставруйте і не думайте, що пресована тирса краще від дерева. Так і зробили. Минуло 30 років, у цій квартирі живуть мої батьки, а двері і далі гарні, з двох половинок, з оригінальними клямочками
@@ra_z_re Бажаювам щоб у подальшому викупили ще одну на поверсі та відновили дореволюційну квартиру . ,квартира уатетична таких вже майже нема у місці ..
@@АндрейКоваль-д5в це Ваш досвід. Для мене ідеальний варіант - це власний будинок у Києві. По ціні те саме, що квартира на Рейтерський тільки без сусідів і з видом на озеро
Літні люди не завжди мають гроші, щоб зробити хоч якийсь ремонт, і не хочуть кудись в більш кращі умови переїхати, бо ті райони для них стали рідними, тому і живуть в таких занедбаних квартирах.
@@ra_z_re літні люди? вони в 60х були літніми, чи в 2000х вже? Я думаю, там все простіше і повʼязане з баченням комуністів щодо того, кому і що має належати, ну і особистими здібностями тих, кому роздавали конфісковане у буржуїв, куркулів тощо...
@@alwnz3250моя бабуся жила в такій квартирі до війни. І це була комуналка. І я пам'ятаю цю комуналку і сусідів. А потім держава дала сусідам пристойне житло. А ми жили в тій квартирі що була в жахливому стані. Да, метраж був. І все. Труби постійно протікали. Шпалери відклеювалися. Грибок. Вікна рами перекошені, аж вітер гуляв. На ремонт не було грошей. В моїй кімнаті було +15 градусів тепла взимку. На підвіконні вода в склянці вночі кригою вкривалась по поверхні. Вхідні двері ледь трималися і якби нас хотіли пограбувати, їх можна було просто вибити. Але грабувати не мало сенсу. Ліжко яке мама собі колись купила прослужило їй приблизно 50 років. Батьківському секретеру теж стільки. Тільки у 2010 році ми змогли продати цю квартиру і купити дві маленькі але в яких можна жити. А нашу купив той, в кого було дофіга бабла. Я мріяла жити в тій квартирі, мати гарний ремонт. Зробити студію. Але там живе той, в кого бабла дофіга. Студії в мене і досі немає.
Підписалася на всі соц мережі)))))). Придбала сталінку на Подолі і планую реставрвціі також. То ж для мене топ контент бо і паркет і ліпнини теж хочу залишити
Вітаю з новою оселею! Квартира дійсно класна і перспективна. Купуючи неоухомість в будинках-пам'ятках архітектури та історії власники отримують безліч обмежень, та заборон в реконструкції та збереженні зовнішнього вигляду та перепланувань. Тому повага вам, що ви на це зважилися. Також з цікавістю чекатиму подальшого ремонту.
Ого, квартира прям агінь, потенціал великий! Чекатиму на продовження, який буде проект реставрації та ремонт / декор. Також доєднуюсь до питання ціни, хоча б за метр озвучьте, бум-ласка. Розумію, що це питання може звучати некорректно, але ми й самі потроху придивляємось і цікаво зрозуміти за скільки реально взяти і наскільки люди згодні торгуватись. Дякую та успіхів у реставрації!
Так, безумовно, дуже цікаво) Замечательная квартира и, просто потрясающая локация. Буду ждать продолжения) И это роскошный подарок судьбы, что на окнах сохранилась вся аутентичная фурнитура. Теперь главное не спасовать и не испугаться цен на реставрацию (а они высокие), и в итоге не пойти по пути наименьшего сопротивления, не заменить окна на пластик, а двери на прессованный картон. Кстати, лепнина очень изящная, хотя уже практически не просматривается за кільканадцятьма шарами вапна і крейди. Сил вам и терпения.
А мене це все старе якось пригнічує- і скільки в дитинстві бували в гостях в центрі в старих квартирах, ніколи не подобалось, не було приємно там знаходитись. Кому як. А за ремонтом прослідкую з цікавістю.
Боже, яка краса. Мрію, щоб в Україні знову почали будувати гарне житло, а не однакові коробки під прикриттям сучасного стилю (згадаю екстерʼєр умовного комфорт тауну і хочеться ригати). Дякую, підписалася.
дякую Вам за відео. Воно викликало в мене дуже широкий спектор почуттів. Від спогадів дитинства, де ми з моєю мамою (на той час аспіранткою) зупинялись у знайомої в її комунальній квартирі на Рейтарській, до того наскільки Ви наполегливі в своєму баченні і не зважаючи на всю невизначенність нинішніх часів і політичного майбутнього України беретесь за реалізацію подібних проектів.
Бажаю успіхів в реалізації. Дуже складний і дорогий проект. Як мінімум треба не здатись і не поставити металопластик. Сподіваюсь ви знаєте, як його окупити.
Мене завжди дуже засмучувало, коли в людей є кошти, але вони роблять якийсь несмак, будують маєтки у стилі пшонки і так далі. Але це не цей випадок. Дуже радує, коли крім фінансових ресурсів, у людей є свідомість, правильні цінності і смак. Дякую, що робите такий проєкт в такі неспокійні часи! Бачила у вас в інстаграмі, що над проєктом працюватиме одна класна дизайнерка, тож думаю, що квартира буде дуже гарна, а все що може бути збережено, буде збережено. Успіхів вам у цьому, а ми будемо чекати на нові відео)
Дякуемо! Якщо зайдете в інстаграм тієї дизайнерки, то в одному з останніх reels, де вона анонсує свій курс (з більше 30 тис переглядів), то побачите там нашу квартиру, в якій ми зараз живемо ;)
Ну,не знаю,навіщо ці прохідні кімнати зберігати?жахіття якесь, я вже забула, що так взагалі мешкати можна, та ще й по 3покоління в одній квартирі. і ридати від щастя.
Вікно праворуч у спальні вказує на те, що ця кімната була більшою. Вважаю, що її половина така сама у сусідів через стінку. Ваша історія стала б цікавіше, якби ви змогли повернути квартиру собі в першозбудованому стані. Бажаю успіху. Приємно, що є люди, які можуть собі це дозволити.
Скоріше за все на поверсі було по дві квартири, а в радянські часи з них зробили чотири. Спальня, на нашу думку, з'єднувалася з кімнатою, прохід до якої був в теперішній ніші, на це вказує те, що в ніші продовжується паркет, а в анфіладі є вставка з іншого паркету, що вказує на те, що замість неї там була пічка.
Оце дійсно краса! Не те що ці бездушні сучасні житлові комплекси, кожен з унікальими фішками і з поєднаними єдиним стилем будинками, з сучасними технологіями і зручними плануваннями, енергоефективними фасадами і сучасними шумопоглинаючими вікнами, швидкісними ліфтами, підземними паркінгами тощо. Реально ригати хочеться) Інша справа - старий фонд, архітектурні пам'ятки, де все таке різноманітне сіре і квадратне, всюду ліпнина, паркет, різні двері та вікна, амфілади - от де справжнє різноманіття, а не однакові коробки! А головне - як зручно: мініатюрна кухня, маленькі санвузли зі світовим віконцем, прохідна кімната. А прибудинкова територія! Ніякого нікому не потрібного підземного паркінгу, тільки праведні напарковані одна на одній автівки уздовж тротуарів та в малюсенькому дворі, відсутність місць відпочинку для мешканців та їх дітей, для вигулу тварин. Єдиний мінус: в таких будинках буває присутній добудований вже в совєтські часи маленький незручний ліфт - зовні, або всередині спірального сходового маршу, - псує всю радість пішого підйому на поверх, добре хоч такі ліфти часто бувають з ручними дверима, а не оці всі бездушні автоматичні!
Раніше в центрі хоч купа крамничок з різноманітними товарами була і продуктових магазинів, якось можна було жити, хоч дитячих майданчиків і небагато. Зараз все це успішно позакривали або перетворили на музеї бутіків як-то Центральний гастроном чи ЦУМ. Тепер життя з дітьми ще й без купи грошей на ресторани чи на фрукти з Бесарабки, там проблематичне. Ці старі будинки гарно йдуть під офіси і під оренду тим, хто хоче ближче до роботи жити і не має дітей, а робота в центрі. І в старих будинках треба бути уважними до тріщин, бо стіни хоч і товсті, але часто діряві. Ну і високі стелі більше 3 м - таке собі задоволення у опалювальний сезон. Знаю про що кажу, бо бабуся жила на Богдана Хмельницького біля Опери колись і я мала змогу багато часу в центрі проводити. Ліфти так, теж прикольні були. Але в деяких будинках замінювали на нові, як-то в будинку бабусі ще на початку 2000х на Otis замінили.
Важко мені це зрозуміти… Це не практично та незручно в порівнянні з новою квартирою в нормальній новобудові. Суміжні кімнати - це жах та пережиток. Старий будинок із купою проблем та незручностей. Окрім того, це банально безвідповідально в епоху перенаселення та екологічних проблем. Створити такі місця в форматі музею, щоб захоплюватися їми, бачити історію та торкатися її - супер. Жити так самому - повторюся, мені це не зрозуміло.
Дякую за канал і відео. Дуже очікую на реставрацію вікон і контакти майстрів. Це Ваша квартира і Вам вирішувати як робити, то лише мої думки: напевно, квартира для оренди одній людині або пари і сумісний с/в це не проблема, але я б залишила с/в роздільним, а місце, яке зараз є проходом до кухні використала б для встановлення туди холодильника, якщо вирішите робити прохід на кухню з вітальні, тоді б зі сторони кухні в нішу став би холодильник, а зі сторони коридору з'явилося б також додаткове місце для збереження речей або там можно було б поставити пуфік, або зробити консоль. Успіху.
Дуже прошу вас відреставрувати ( а не замінити) вікна, підлогу, стелю та планування. Будь ласка, збережіть історію. Сама живу в старому фонді, відновила все і дуже тішуся. Якби могла, скупила б все в Києві під реставрацію. Ненавиджу гіпсокартон в старому фонді замість ліпнини.
Скажемо так: ціна за квартиру - зависока, як для її стану, але це тому, що це Рейтарська, там дуже рідко що продається, і дуже багато тих, хто бажає купити.
Крута квартира. А скільки тут квадратів? Судячи по виду із вікна, це 1й житловий поверх над комерціє. Будете на вихідних часто чути матюки від проходячих молодих хіпстерів
Кухню можна було б інакше вирішити, ще й отримати санвузол з вікном. Але необхідно прорахувати розміри і подивитись чи можливо перенести/демонтувати простінки. І що там з каналізацією. Хоча і ваш варіант також можна реалізувати.
Ми не можемо переміщати або прибирати стіну в вітальні, бо тоді ми втратимо ліпнину. А без цього варіант з вікном в санвузлі не вийде, бо кухня буде ще меншою.
Ви праві. Єдиний притомний варіант -- це перенести санвузол на місце кухні. Розширити передпокій, бо зараз там жодна шафа не стане. Кухню з вітальнею зробити у першій кімнаті. Спальню у другій. Усі "історичні скарби" відправити на смітник. Вставити сучасні вікна, нові стельові розетки та підлогу
И ещё, чуть не забыла - если вы в конце анфилады, напротив двери на стену прикрепите большое прямоугольное зеркало `в пол`, то ваша анфилада углубится и будет бесконечной. И да, ремонт не делался очень давно, на стенах накаты валиком, а это ну очень древняя советская техника, максимум до середины 70-х годов, а позже уже вроде не делали.
@@ВикторияВиктория-г6к, а мне нравится когда стёрты границы конечности пространства) Но это конечно же, моё субъективное ощущение) У каждого свои вкусы)
@@ВикторияВиктория-г6к, криволинейность стен в домах начала прошлого века это не самое страшное. Гораздо хуже в них деревянные перекрытия с гуляющими полами, где невозможно выставить ровно мебель и прочие сопутствующие прелести. И ещё деревянные межкомнатные простенки с штукатуркой по дранке, которая сходит пластами от старости, это что-то)) А по поводу нечетырёхугольности и неравносторонности стен, то я поняла, что это тоже имеет место быть, и даже имеет свою прелесть, когда стала смотреть канал @tetiana_kazantseva про львовские исторические здания и жилые помещения. Оказывается, в автро-венгерской архитектуре Львова практически отсутствует правильность пространств, только многоугольность, криволинейность и неправильность. И это очень мило)
@@ВикторияВиктория-г6к- вот, кстати, хорошо что напомнили про серпообразность) Мне нравятся такие гарри-поттеровские криво-коленные переулки) Только поворачивающая анфилада не даст такого эффекта без зеркала. Но и в прямой можно добиться эффекта поворота, если в конце повесить зеркало под углом. А по поводу "многие уходили" - ну, в общем да, я теоретически верю в зазеркалье, но практически не сталкивалась. А так, в целом - обожаю зеркала)
Це классно! Ви молодцI що беретесь за такой важкий але цIкавий проект .На ЮтубI е вIдео СвIтлани Казанцевоii , львiвянки , яка робить обзори про збереження та реставрацIю старовинних квартир Львова . У неIi зустрiчала Iмена майстрiв якI роблять реставрацIю таких дверей , вIкон та Iншого. Запитайте ii.
Знаємо Тетяну, ми підписники її каналу. Приклад львів’ян також надихнув нас на те, щоб спробувати зберегти в квартирі по максимуму: двері, вікна, паркет та ліпнину. Але з майстрами все складно, зі Львову в Київ ніхто не поїде, будемо щось робити самі, а щось з місцевими майстрами.
@ВикторияВиктория-г6к Не згодна з вами категорично. Якщо є фін. можливість, треба зберігати. Але це все в голові та в душі. Абр є або 5ажаль немає..... Тоді коробочка гіпсокартонна
У нас є декілька правил: ніколи не чіпати горище, ніколи не купляти квартири, де був захват горища, ніколи не робити в квартирі з високими стелями другий поверх.
Продовжуйте. Сам маю подібну квартиру, але чотирикімнатну (115 кв.м.). Маю досвіт ремонту, але у новобудові. Як до цієї підійти і з чого почати уявлення не маю. Сам поки на етапі роздумів заміни вікон на пластик.
@Фурия-л9ш У новобудові, звичайно, металопластикові. Але, у квартирі, про яку я писав, подвійні дерев'яні. Це старий фонт (висота стелі 3.7 м., ліпнина...). Не впевнений, чи варто в таких будинках ставити металопластик. Хочеться зберегти автентичність. Хоча, сусіди давно замінили саме на пластик. Знову ж таки, заміна на дерев'яні вийде ще дорожче за пластик, а досягти показників, які забезпечували пластик навряд чи вийде. Можливо треба відреставрувати ті, що є. Поки не знаю.
У нас вже є досвід ремонту в новобудові і в будинку 1911 року, правда в якому нічого крім стін не зберіглося після його реставрації. Тому нас це все поки не пугає :)
підійти, для початку, з вивчення досвіду інших, зʼясування як то правильно робиться, зʼясування хто у нас експерт в тих чи інших питаннях (хоча б для консультацій) - в старому фонді може бути сенс навіть конструктивні речі перевірити (деревʼяні перекриття тощо)... бо якщо ви з тих, хто своїми силами робить ремонти, то є велика імовірність наробити не зовсім правильних чи розумних речей.
@@vadidem7036 досягти й навіть перевищити показники пластикових вікон деревʼяними - це інженерна задача і я не бачу принципових проблем... ну, крім, фінансових :D деревʼяні вікна можна зробити під склопакет легко (або просто під 4 скла (на кожну частину по два скла)), місток холоду від дерева значною мірою теж можна теплоізолювати... але я думаю, що тут треба почати з досвіду інших...
Хочется повернути підвісний бачок, буде класно. Можливо краще перенести ванну в кінець коридору, забравши зі спальні, щоб кухня залишилася кухнею, а вітальню не чипати.
Я розумію реставрацію вікон та дверей, розумію реставрацію ліпнини та паркету. Решту совкового сміття я би викинув. Які реставрації розеток? Там проводку треба міняти.
Двері, вікна, паркет і ліпнина, це головне, що ми хочемо залишити і реставрувати. Сантехніка та електрика - це все буде мінятись, бо в тому не має ніякої цінності. Меблі - половину точно викинемо, над другою половиною будемо консультуватись с дизайнером.
квартира - скарб! відремонтувати та відреставрувати все це нешвидко і недешево, але воно 100% того варте - бажаю терпіння і удачі в пошуках кваліфікованих майстрів!
Замінена клямка на віконній рамі в кухні може й не радянська. Подібні є у львівських старовинних будинках, і місцева історикиня архітектури Тетяна Казанцева, на сторінку якої я підписана, називає такі клямки автентичними.
Точно, it’s authentic. Не надо спрашивать ни у какой Татьяны, спросите у меня - владельца квартиры в старом центре с накатами валиком, паркетом и подвесным бачком и вот такими вот АУТЕНТИЧНЫМИ ручками на старых разваленных окнах.
@@valeriegalchenko2360 Чи залишились в вашій квартирі автентичній дверні ручки? Якщо так, чи не могли б ви нам їх показати, написавши нам в інстаграмі або тіктоку, дуже хочеться знайти зразок з тих часів, може щось подібне потім побачимо на барахолці.
Цікаво історію б продавця послухати. Нехай і без прізвища, але історію як йому ця квартира дісталась і тп. Бо мабуть продавав не українець. Чи відомо хто тут жив в 20ті?
купляти квартиру під реставрацію під час війни це божевілля. У буд'який момент може прилетіти. Я вже не кажу що у цієї війни фінал може бути дуже трагічний, і скорішь за все. А квартиру з собою у валізу не візмешь
+100! Нема людям куди гроші дівати.. Але ж не під час війни!! І де - в центрі столиці! Тут он кремлівське чмо грозиться орєшніком бахнути, і невідомо, що далі буде...
Життя занадто коротке, щоб відкладати мрії на майбутнє. До того ж - ремонт це оплата праці багатьох людей, хтось щось робить, хтось продає, все це підтримує економіку, завдяки якій ми можемо боротись в цій війні. Якщо всі будуть сидіти на валізах і тримати всі гроші при собі, то ми цю війну не виграймо.
@@ВикторияВиктория-г6к точно, хоть кто-то заметил. А то: аутентичные ручки, лепнина. Вам девушка нужна консультация хорошего structural engineer. Нужно открыть часть потолка и посмотреть в каком состоянии находятся перекрытия. Может, и до замены окон дело не дойдет, придётся сбрасывать эту квартиру
І що тут гарного, халупа з дурним плануванням, ванна як хлів - мала і незручна. Ця ліпнина і старі вікна....не знаю може людям таке подобається. Якщо дивитися з точки зору ремонт - перепродаж тоді так. Завжди ненавиділа антикваріат і барахолки, це чужа енергетика і хто зна що вона в собі несе
Ви не з тих орендодавців, хто здає квартиру кращу і у кращому районі ніж живе сам?)) Не на Харківській живете? )) Це не сарказм, таких правда дуже багато, на власному досвіді.
Ні, ми теж живемо в гарній квартирі в будинку 1911 року, можливо зробимо на неї огляд, а ця зараз для нашої сім’ї замала, тому плануємо здавати. Але можливо колись і самі будемо в ній жити, або наш син.
,Именно так, почитайте авторку выше - "В довгострокоій перспективі все окупиться, бо це район де всі хотять жити". Двери 60х годов будут "реставрировать, нет слов. Надоел пафос проезжих/заезжих с их ремонтами и "реставрациями".
Життя занадто коротке, щоб відкладати мрії на майбутнє. До того ж - ремонт це оплата праці багатьох людей, хтось щось робить, хтось продає, все це підтримує економіку, завдяки якій ми можемо боротись в цій війні.
Бажаю успіхів і тішуся, що є молодь, яка хоче цей скарб зберегти. Ми у далекому 1995 році у своїй першій власній домівці хотіли замінити старі двері і вікна на нові, але, на щастя, прийшов розумний столяр і сказав: відреставруйте і не думайте, що пресована тирса краще від дерева. Так і зробили. Минуло 30 років, у цій квартирі живуть мої батьки, а двері і далі гарні, з двох половинок, з оригінальними клямочками
Щиро дякуємо за ваш коментар і підтримку, це дуже цінно для нас.
А перекриття бетон чи дуб@@ra_z_re
@@ra_z_re Бажаювам щоб у подальшому викупили ще одну на поверсі та відновили дореволюційну квартиру . ,квартира уатетична таких вже майже нема у місці ..
Після того, як пів життя провів у центрі, моя мрія - це власний будинок подалі від центру. 😊
Як я вас розумію . На превеликий жаль , не можу собі дозволити жити в своїй хаті на землі .
Після того як пожив півроку у селі, хочу повернутись у центр міста 😄
@@АндрейКоваль-д5в це Ваш досвід. Для мене ідеальний варіант - це власний будинок у Києві. По ціні те саме, що квартира на Рейтерський тільки без сусідів і з видом на озеро
Ні, ви переоцінюєте Рейтарську :)
Квартира класс та й ще в такому місці.обожнюю Рейтерську.!підписалась щоб слідкувати за ремонтом.
Успіхів та творчого натхнення!
Дякуємо!
Поздоровляю вас з придбанням! Успіху вашому ремонту- реставрації.☀️ Просто обожнюю такі будівлі!
Дякуємо!
А мене більш дивує шо там більш 50 років хтось прожив без жодного ремонту. І такого по Києву дуже багато.
Літні люди не завжди мають гроші, щоб зробити хоч якийсь ремонт, і не хочуть кудись в більш кращі умови переїхати, бо ті райони для них стали рідними, тому і живуть в таких занедбаних квартирах.
@@ra_z_re літні люди? вони в 60х були літніми, чи в 2000х вже? Я думаю, там все простіше і повʼязане з баченням комуністів щодо того, кому і що має належати, ну і особистими здібностями тих, кому роздавали конфісковане у буржуїв, куркулів тощо...
Не маємо уявлення, ким була та жіночка, але так, на початку 2000х вона вже була пенсіонеркою, а її родичі не були олігархами.
@@ra_z_reа їх вичавлюють звідти, придбавши такі квартири за копійки. А потім хизуються своїми можливостями реставрувати. А звідки гроші, Зін?
@@alwnz3250моя бабуся жила в такій квартирі до війни. І це була комуналка. І я пам'ятаю цю комуналку і сусідів. А потім держава дала сусідам пристойне житло. А ми жили в тій квартирі що була в жахливому стані. Да, метраж був. І все. Труби постійно протікали. Шпалери відклеювалися. Грибок. Вікна рами перекошені, аж вітер гуляв. На ремонт не було грошей. В моїй кімнаті було +15 градусів тепла взимку. На підвіконні вода в склянці вночі кригою вкривалась по поверхні. Вхідні двері ледь трималися і якби нас хотіли пограбувати, їх можна було просто вибити. Але грабувати не мало сенсу. Ліжко яке мама собі колись купила прослужило їй приблизно 50 років. Батьківському секретеру теж стільки. Тільки у 2010 році ми змогли продати цю квартиру і купити дві маленькі але в яких можна жити. А нашу купив той, в кого було дофіга бабла.
Я мріяла жити в тій квартирі, мати гарний ремонт. Зробити студію. Але там живе той, в кого бабла дофіга. Студії в мене і досі немає.
Бажаю вам успіху, буду слідкувати ! Добру справу робите.
Дякуємо!
Люблю цю вулицю і її людей. Класна квартира, вітання!
Дякуємо
Дуже цікавий проект, збережіть вікна та двері при можливості. Паркет виглядає дуже непогано (дуб?), після реставрації гарно доповнить вигляд квартири.
Підписалася на всі соц мережі)))))). Придбала сталінку на Подолі і планую реставрвціі також. То ж для мене топ контент бо і паркет і ліпнини теж хочу залишити
Вітаємо із покупкою! Бажаємо терпіння і натхнення, залюбки будемо ділитися досвідом та контактами, якщо вам буде потрібно.
Успіхів Вам! З нетерпінням чекатиму нові відео. Така квартира - моя велика мрія...
Дякуємо!
дякую, дізнався що ті дивні завіси на вікнах мають назву кремони... навіть не здогадувався
Вітаю! Нехай все станеться, як ви запланували
Щиро дякуємо!
Атмосферная квартира, прекрасно что она попала в такие руки.
Дякуємо.
Підписалась на ваш канал. Сподобалось,як ви хочете перепланувати квартиру, і те що хочете зберегти вікна,двері,паркет і ліпнину! Успіху вам!❤❤❤❤❤
Дякуємо!
З цікавістю буду слідкувати за реставрацією. Вдалих рішень!
Дякуємо!
Як легко дихати в такій квартирі з високою стелею і не панелька а якіснии кірпіч...
Але як важно в неї міняти лампочки та фарбувати стелю!
І скільки коштує хата на Рейтарській?
Підписалася і буду з задоволенням слідкувати за ремонтом вашого приміщення. Дуже тішить, що ви хочете зберегти автентичні вікна та двері і паркет🤗
Дякуємо!
Вітаю з новою оселею! Квартира дійсно класна і перспективна. Купуючи неоухомість в будинках-пам'ятках архітектури та історії власники отримують безліч обмежень, та заборон в реконструкції та збереженні зовнішнього вигляду та перепланувань. Тому повага вам, що ви на це зважилися. Також з цікавістю чекатиму подальшого ремонту.
Дякуємо!
Да обойдут они любые ограничения, подснесут куски стены где надо, нет стены между гостиной и кухней ну и ладно
Ого, квартира прям агінь, потенціал великий! Чекатиму на продовження, який буде проект реставрації та ремонт / декор.
Також доєднуюсь до питання ціни, хоча б за метр озвучьте, бум-ласка. Розумію, що це питання може звучати некорректно, але ми й самі потроху придивляємось і цікаво зрозуміти за скільки реально взяти і наскільки люди згодні торгуватись.
Дякую та успіхів у реставрації!
Різні райони, різний стан квартир, різна мотивація продавців. Все це робить ціну за метр від 1700 до 3500.
@ra_z_re Дєкую! Мене влаштовує ця інфа! 💜 ❤️
Клас, люблю такий контент і побільше б такого.
Так, безумовно, дуже цікаво) Замечательная квартира и, просто потрясающая локация. Буду ждать продолжения)
И это роскошный подарок судьбы, что на окнах сохранилась вся аутентичная фурнитура. Теперь главное не спасовать и не испугаться цен на реставрацию (а они высокие), и в итоге не пойти по пути наименьшего сопротивления, не заменить окна на пластик, а двери на прессованный картон. Кстати, лепнина очень изящная, хотя уже практически не просматривается за кільканадцятьма шарами вапна і крейди. Сил вам и терпения.
Ми не здамося, бо розуміли, на що шли :)
А мене це все старе якось пригнічує- і скільки в дитинстві бували в гостях в центрі в старих квартирах, ніколи не подобалось, не було приємно там знаходитись. Кому як. А за ремонтом прослідкую з цікавістю.
То ви були в не в тих квартирах, сподіваємось наша вам сподобається.
Боже, яка краса. Мрію, щоб в Україні знову почали будувати гарне житло, а не однакові коробки під прикриттям сучасного стилю (згадаю екстерʼєр умовного комфорт тауну і хочеться ригати). Дякую, підписалася.
Дякуємо! Так, на те, що у нас будують, без сліз дивитись неможливо :(
дякую Вам за відео. Воно викликало в мене дуже широкий спектор почуттів. Від спогадів дитинства, де ми з моєю мамою (на той час аспіранткою) зупинялись у знайомої в її комунальній квартирі на Рейтарській, до того наскільки Ви наполегливі в своєму баченні і не зважаючи на всю невизначенність нинішніх часів і політичного майбутнього України беретесь за реалізацію подібних проектів.
Щиро дякуємо за ваш коментар і підтримку.
Мені дуже сподобалася квартира.
Вона якась тепла і світла.
Щастя Вам🌻☀️
Дякуємо!
У вас все вийде. Бажаю успіхів ❤
Дякуємо!
Бажаю успіхів в реалізації. Дуже складний і дорогий проект. Як мінімум треба не здатись і не поставити металопластик. Сподіваюсь ви знаєте, як його окупити.
Дякуємо! В довгостроковій перспективі все окупається, якщо воно знаходиться в місці, де багато хто хоче жити.
металопластик замість дерева - признак розумової неповноцінності
@@JohnElа тепло,там шпарини...
Мене завжди дуже засмучувало, коли в людей є кошти, але вони роблять якийсь несмак, будують маєтки у стилі пшонки і так далі. Але це не цей випадок. Дуже радує, коли крім фінансових ресурсів, у людей є свідомість, правильні цінності і смак. Дякую, що робите такий проєкт в такі неспокійні часи! Бачила у вас в інстаграмі, що над проєктом працюватиме одна класна дизайнерка, тож думаю, що квартира буде дуже гарна, а все що може бути збережено, буде збережено. Успіхів вам у цьому, а ми будемо чекати на нові відео)
Дякуемо! Якщо зайдете в інстаграм тієї дизайнерки, то в одному з останніх reels, де вона анонсує свій курс (з більше 30 тис переглядів), то побачите там нашу квартиру, в якій ми зараз живемо ;)
Ну,не знаю,навіщо ці прохідні кімнати зберігати?жахіття якесь, я вже забула, що так взагалі мешкати можна, та ще й по 3покоління в одній квартирі. і ридати від щастя.
Якщо маєте великі кошти, то реставраторів знайдете.
Вікно праворуч у спальні вказує на те, що ця кімната була більшою. Вважаю, що її половина така сама у сусідів через стінку.
Ваша історія стала б цікавіше, якби ви змогли повернути квартиру собі в першозбудованому стані.
Бажаю успіху. Приємно, що є люди, які можуть собі це дозволити.
Скоріше за все на поверсі було по дві квартири, а в радянські часи з них зробили чотири. Спальня, на нашу думку, з'єднувалася з кімнатою, прохід до якої був в теперішній ніші, на це вказує те, що в ніші продовжується паркет, а в анфіладі є вставка з іншого паркету, що вказує на те, що замість неї там була пічка.
В смысле - расселить соседей?
Вау! Вам дуже пощастило, дуже подобається ця вулиця❤
Дякуємо!
Хай щастить.
Дякуємо!
Машина часу… дякую за відео, нехай у вас все вийде як плануєте ❤
Дякуємо!
Оце дійсно краса! Не те що ці бездушні сучасні житлові комплекси, кожен з унікальими фішками і з поєднаними єдиним стилем будинками, з сучасними технологіями і зручними плануваннями, енергоефективними фасадами і сучасними шумопоглинаючими вікнами, швидкісними ліфтами, підземними паркінгами тощо. Реально ригати хочеться)
Інша справа - старий фонд, архітектурні пам'ятки, де все таке різноманітне сіре і квадратне, всюду ліпнина, паркет, різні двері та вікна, амфілади - от де справжнє різноманіття, а не однакові коробки! А головне - як зручно: мініатюрна кухня, маленькі санвузли зі світовим віконцем, прохідна кімната. А прибудинкова територія! Ніякого нікому не потрібного підземного паркінгу, тільки праведні напарковані одна на одній автівки уздовж тротуарів та в малюсенькому дворі, відсутність місць відпочинку для мешканців та їх дітей, для вигулу тварин. Єдиний мінус: в таких будинках буває присутній добудований вже в совєтські часи маленький незручний ліфт - зовні, або всередині спірального сходового маршу, - псує всю радість пішого підйому на поверх, добре хоч такі ліфти часто бувають з ручними дверима, а не оці всі бездушні автоматичні!
Мінуси безумовно є, але, кожен сам вирішує, що йому до вподоби :)
Доречі, тут двір закритий для авто.
Раніше в центрі хоч купа крамничок з різноманітними товарами була і продуктових магазинів, якось можна було жити, хоч дитячих майданчиків і небагато. Зараз все це успішно позакривали або перетворили на музеї бутіків як-то Центральний гастроном чи ЦУМ. Тепер життя з дітьми ще й без купи грошей на ресторани чи на фрукти з Бесарабки, там проблематичне. Ці старі будинки гарно йдуть під офіси і під оренду тим, хто хоче ближче до роботи жити і не має дітей, а робота в центрі. І в старих будинках треба бути уважними до тріщин, бо стіни хоч і товсті, але часто діряві. Ну і високі стелі більше 3 м - таке собі задоволення у опалювальний сезон. Знаю про що кажу, бо бабуся жила на Богдана Хмельницького біля Опери колись і я мала змогу багато часу в центрі проводити. Ліфти так, теж прикольні були. Але в деяких будинках замінювали на нові, як-то в будинку бабусі ще на початку 2000х на Otis замінили.
Неймовірно гарно ❤️
Важко мені це зрозуміти… Це не практично та незручно в порівнянні з новою квартирою в нормальній новобудові. Суміжні кімнати - це жах та пережиток. Старий будинок із купою проблем та незручностей. Окрім того, це банально безвідповідально в епоху перенаселення та екологічних проблем. Створити такі місця в форматі музею, щоб захоплюватися їми, бачити історію та торкатися її - супер. Жити так самому - повторюся, мені це не зрозуміло.
Та ще й тарганів треба ганяти
Ця квартира унікальна, в ней збережена історичне планування… але ми все переробимо. Для чого тоді було шукати історичне планування?
Будемо стежити за вами.
дякую,цікаво❤❤❤❤❤
добрийдень. купила б торшер. чи продаетет ?
Дякую за канал і відео. Дуже очікую на реставрацію вікон і контакти майстрів. Це Ваша квартира і Вам вирішувати як робити, то лише мої думки: напевно, квартира для оренди одній людині або пари і сумісний с/в це не проблема, але я б залишила с/в роздільним, а місце, яке зараз є проходом до кухні використала б для встановлення туди холодильника, якщо вирішите робити прохід на кухню з вітальні, тоді б зі сторони кухні в нішу став би холодильник, а зі сторони коридору з'явилося б також додаткове місце для збереження речей або там можно було б поставити пуфік, або зробити консоль. Успіху.
Дякуємо за ідеї. Контакти всіх майстрів, якщо ми будемо задоволені їх роботою, обов’язково будемо вказувати.
Що по грошах?
підкажіть, за яку ціну придбали дану квартиру?
Дуже прошу вас відреставрувати ( а не замінити) вікна, підлогу, стелю та планування. Будь ласка, збережіть історію.
Сама живу в старому фонді, відновила все і дуже тішуся. Якби могла, скупила б все в Києві під реставрацію. Ненавиджу гіпсокартон в старому фонді замість ліпнини.
Майстрів по столярці, ліпнині та паркету можете порекомендувати?
З нетерпінням чекаю реноваці цієї квартири 🔔🔔🔔
Цікаво буде побачити процкеси реставрування квартири.
добрий ранок ! а ну розкажіть яка там коммуналка ? тисяч 10 0000 ?
Це не антикварна книга, а репринтне видання)))
Вочевидь, 90-х років
це все дуже цікаво, але ще б ціну озвучили)
Я думаю вона жахлива :) Краще не треба :)
Скажемо так: ціна за квартиру - зависока, як для її стану, але це тому, що це Рейтарська, там дуже рідко що продається, і дуже багато тих, хто бажає купити.
@@ra_z_reце не до вас, але, звісно, хочуть купити, в чиновників зарплати зараз дай боже кожному та і потрусили країну на мільярди.
Крута квартира. А скільки тут квадратів? Судячи по виду із вікна, це 1й житловий поверх над комерціє. Будете на вихідних часто чути матюки від проходячих молодих хіпстерів
Кухню можна було б інакше вирішити, ще й отримати санвузол з вікном. Але необхідно прорахувати розміри і подивитись чи можливо перенести/демонтувати простінки. І що там з каналізацією.
Хоча і ваш варіант також можна реалізувати.
Ми не можемо переміщати або прибирати стіну в вітальні, бо тоді ми втратимо ліпнину. А без цього варіант з вікном в санвузлі не вийде, бо кухня буде ще меншою.
Ви праві. Єдиний притомний варіант -- це перенести санвузол на місце кухні. Розширити передпокій, бо зараз там жодна шафа не стане. Кухню з вітальнею зробити у першій кімнаті. Спальню у другій. Усі "історичні скарби" відправити на смітник. Вставити сучасні вікна, нові стельові розетки та підлогу
@@ra_z_re під час свого ремонту зрізали стіну під ліпниною, вдалося зберігти таким чином.
Абсолютно поддерживаю как архитектор со стажем
Ще стільки грошей треба на ремонт та реставрацію. Така собі розвага
Час покаже, чи це була розвага, чи вдала інвестиція.
Если есть деньги и натхненя ,то почему бы нет
Чудова квартира, а яка ціна такої ?
І скільки цей скарб коштував?
Бажаю успіхів у вашому починанні📈📈📈
И ещё, чуть не забыла - если вы в конце анфилады, напротив двери на стену прикрепите большое прямоугольное зеркало `в пол`, то ваша анфилада углубится и будет бесконечной.
И да, ремонт не делался очень давно, на стенах накаты валиком, а это ну очень древняя советская техника, максимум до середины 70-х годов, а позже уже вроде не делали.
@@ВикторияВиктория-г6к, а мне нравится когда стёрты границы конечности пространства) Но это конечно же, моё субъективное ощущение) У каждого свои вкусы)
Анфилада - это целое искусство, где зеркала, где свечи в канделябрах размещать.
@@ВикторияВиктория-г6к, криволинейность стен в домах начала прошлого века это не самое страшное. Гораздо хуже в них деревянные перекрытия с гуляющими полами, где невозможно выставить ровно мебель и прочие сопутствующие прелести. И ещё деревянные межкомнатные простенки с штукатуркой по дранке, которая сходит пластами от старости, это что-то))
А по поводу нечетырёхугольности и неравносторонности стен, то я поняла, что это тоже имеет место быть, и даже имеет свою прелесть, когда стала смотреть канал @tetiana_kazantseva про львовские исторические здания и жилые помещения. Оказывается, в автро-венгерской архитектуре Львова практически отсутствует правильность пространств, только многоугольность, криволинейность и неправильность. И это очень мило)
@@ВикторияВиктория-г6к- вот, кстати, хорошо что напомнили про серпообразность) Мне нравятся такие гарри-поттеровские криво-коленные переулки) Только поворачивающая анфилада не даст такого эффекта без зеркала. Но и в прямой можно добиться эффекта поворота, если в конце повесить зеркало под углом. А по поводу "многие уходили" - ну, в общем да, я теоретически верю в зазеркалье, но практически не сталкивалась. А так, в целом - обожаю зеркала)
І скільки така квартира коштувала?
Квартира на Рейтарській... 2х кімнатна... Від 200-250 тисяч вічнозелених і вище. Бідненька, як вас шкода....
Це классно! Ви молодцI що беретесь за такой важкий але цIкавий проект .На ЮтубI е вIдео СвIтлани Казанцевоii , львiвянки , яка робить обзори про збереження та реставрацIю старовинних квартир Львова . У неIi зустрiчала Iмена майстрiв якI роблять реставрацIю таких дверей , вIкон та Iншого. Запитайте ii.
Знаємо Тетяну, ми підписники її каналу. Приклад львів’ян також надихнув нас на те, щоб спробувати зберегти в квартирі по максимуму: двері, вікна, паркет та ліпнину. Але з майстрами все складно, зі Львову в Київ ніхто не поїде, будемо щось робити самі, а щось з місцевими майстрами.
@@ra_z_re це ви купиили квартиру для проживання,чи для оренди?
@@Поночка-ь1з будемо здавати, але не виключаємо, що в майбутньому будемо проживати ми, або син
@ВикторияВиктория-г6к Не згодна з вами категорично. Якщо є фін. можливість, треба зберігати. Але це все в голові та в душі. Абр є або 5ажаль немає..... Тоді коробочка гіпсокартонна
Дуже добре,що молодь купує і має сили, натхнення та бажання зберегти.
А главное - деньги. Кстати, в моей квартире в старом центре до сих пор сохранился подвесной бачок, так что ежели автора жто заинтересовало - пишите
@valeriegalchenko2360 я про деньги просто не написала,это понятно
а какой этаж если последний то можно поднять потолок за
счет чердачного простору
У нас є декілька правил: ніколи не чіпати горище, ніколи не купляти квартири, де був захват горища, ніколи не робити в квартирі з високими стелями другий поверх.
Продовжуйте. Сам маю подібну квартиру, але чотирикімнатну (115 кв.м.). Маю досвіт ремонту, але у новобудові. Як до цієї підійти і з чого почати уявлення не маю. Сам поки на етапі роздумів заміни вікон на пластик.
А які вікна у вас в новобудові встановлені тоді?
@Фурия-л9ш У новобудові, звичайно, металопластикові. Але, у квартирі, про яку я писав, подвійні дерев'яні. Це старий фонт (висота стелі 3.7 м., ліпнина...). Не впевнений, чи варто в таких будинках ставити металопластик. Хочеться зберегти автентичність. Хоча, сусіди давно замінили саме на пластик. Знову ж таки, заміна на дерев'яні вийде ще дорожче за пластик, а досягти показників, які забезпечували пластик навряд чи вийде. Можливо треба відреставрувати ті, що є. Поки не знаю.
У нас вже є досвід ремонту в новобудові і в будинку 1911 року, правда в якому нічого крім стін не зберіглося після його реставрації. Тому нас це все поки не пугає :)
підійти, для початку, з вивчення досвіду інших, зʼясування як то правильно робиться, зʼясування хто у нас експерт в тих чи інших питаннях (хоча б для консультацій) - в старому фонді може бути сенс навіть конструктивні речі перевірити (деревʼяні перекриття тощо)...
бо якщо ви з тих, хто своїми силами робить ремонти, то є велика імовірність наробити не зовсім правильних чи розумних речей.
@@vadidem7036 досягти й навіть перевищити показники пластикових вікон деревʼяними - це інженерна задача і я не бачу принципових проблем... ну, крім, фінансових :D деревʼяні вікна можна зробити під склопакет легко (або просто під 4 скла (на кожну частину по два скла)), місток холоду від дерева значною мірою теж можна теплоізолювати...
але я думаю, що тут треба почати з досвіду інших...
Чи чутно в цьому будинку метро, не підкажете?)
Вдень ми не чули
Хочется повернути підвісний бачок, буде класно. Можливо краще перенести ванну в кінець коридору, забравши зі спальні, щоб кухня залишилася кухнею, а вітальню не чипати.
Мокру зону можливо розширяти тільки на зони кухні та коридору, решта - незаконно. Та і технічно це неможливо.
Шикарна квартира!
Дякуємо
Я розумію реставрацію вікон та дверей, розумію реставрацію ліпнини та паркету.
Решту совкового сміття я би викинув. Які реставрації розеток? Там проводку треба міняти.
Двері, вікна, паркет і ліпнина, це головне, що ми хочемо залишити і реставрувати. Сантехніка та електрика - це все буде мінятись, бо в тому не має ніякої цінності. Меблі - половину точно викинемо, над другою половиною будемо консультуватись с дизайнером.
@@ra_z_re светильник точно оставьте, это можно сказать ценный mid century object, остальное снято невнятно. Полированный диван точно не оставлять
@@valeriegalchenko2360 так, світильник зі спальні залишимо, ще в коридорі є радянських часів, прикольний, а в гостьовій висить китай
Проводка, гнилі труби, забиті радіатори - все буде замінюватися.
Це вже не перший ваш проект на Рейтарській? Чому саме така назва каналу? Чи просто маєте багато сподівань саме на цю квартиру?😊
Маємо багато сподівань саме на цю квартиру :)
@ бажаю успіхів 😉
Підписалася на ваш канал , щоб не пропустити ваші випуски нові
Дякуємо!
Підписалась❤
Круто, але дівчата, щоб я так більше не жила😂
Вітаю, чекаємо продовження реставрації💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛
Нажаль, це не швидкий процес, але будемо старатися.
Якщо потрібна консультація по реставрації можу допомогти
Так, консультація потрібна, будемо дуже вдячні. А що саме ваш напрямок: столярка, ліпнина, паркет?
Жити в центрі Києва то челенж. Особливо якщо діти малі. Але справа індивідуального смаку.
Так, з маленькими там буде незручно, але з дорослими ніяких проблем.
Класно, хоча страшенно пошарпано і брудно, особливо кухня і ванна кімната. Хочеться побачити у перебудованому і оновленому вигляді.
Підписуйтесь, обов’язково побачите :)
квартира - скарб! відремонтувати та відреставрувати все це нешвидко і недешево, але воно 100% того варте - бажаю терпіння і удачі в пошуках кваліфікованих майстрів!
Дякуємо!
ВІТАЮ ВАС МОЛОДЬ!!!УСПІХІВ ПРОЦВІТАННЯ ДОБРА!!!
Замінена клямка на віконній рамі в кухні може й не радянська. Подібні є у львівських старовинних будинках, і місцева історикиня архітектури Тетяна Казанцева, на сторінку якої я підписана, називає такі клямки автентичними.
Дякуємо, запитаємо у неї, ми теж її підписники.
Точно, it’s authentic. Не надо спрашивать ни у какой Татьяны, спросите у меня - владельца квартиры в старом центре с накатами валиком, паркетом и подвесным бачком и вот такими вот АУТЕНТИЧНЫМИ ручками на старых разваленных окнах.
@@valeriegalchenko2360 Чи залишились в вашій квартирі автентичній дверні ручки? Якщо так, чи не могли б ви нам їх показати, написавши нам в інстаграмі або тіктоку, дуже хочеться знайти зразок з тих часів, може щось подібне потім побачимо на барахолці.
Крута квартира
Дякуємо
Вау❤❤❤❤❤
Цікаво, бо, актуально! Але фахівців днем з вогнем важко знайти!) 😅😢 тому то ще той головняк буде...співчуваю!)
Так, війна, та не дуже популярні на ринку роботи зменшують вибір майстрів.
👍👍👍
я недавно рисовал визуал для квартиры с вторым сетом и спальным местом на верху
Що ж хорошого у плануванні з прохідною кімнатою? Тільки зробити кухню-вітальню і одну спальню
У нас зараз прохідна вітальня, рік живемо і не бачимо жодних недоліків у цьому.
@@ra_z_re якщо варіант 1+1 влаштовує, то ок, але 2 спальні було би краще
Цікаво історію б продавця послухати. Нехай і без прізвища, але історію як йому ця квартира дісталась і тп. Бо мабуть продавав не українець. Чи відомо хто тут жив в 20ті?
Про цей будинок дуже мало згадок в інтернеті. З 60х років тут жила літня жіночка, продавав син її брата, якому вона залишила заповіт.
@ra_z_re , і на тому дякую 👍
Кузнецов коштує грошей ) Гарна квартира.
😊
КРАСИВАЯ КВРТИРА
❤❤❤❤❤
купляти квартиру під реставрацію під час війни це божевілля. У буд'який момент може прилетіти. Я вже не кажу що у цієї війни фінал може бути дуже трагічний, і скорішь за все. А квартиру з собою у валізу не візмешь
+100!
Нема людям куди гроші дівати..
Але ж не під час війни!!
І де - в центрі столиці!
Тут он кремлівське чмо грозиться орєшніком бахнути, і невідомо, що далі буде...
Життя занадто коротке, щоб відкладати мрії на майбутнє. До того ж - ремонт це оплата праці багатьох людей, хтось щось робить, хтось продає, все це підтримує економіку, завдяки якій ми можемо боротись в цій війні. Якщо всі будуть сидіти на валізах і тримати всі гроші при собі, то ми цю війну не виграймо.
Костя, мені вас шкода.
Стіни потріскані
Це не критично, там де несучі стіни тріщін немає.
@@ВикторияВиктория-г6к точно, хоть кто-то заметил. А то: аутентичные ручки, лепнина. Вам девушка нужна консультация хорошего structural engineer. Нужно открыть часть потолка и посмотреть в каком состоянии находятся перекрытия. Может, и до замены окон дело не дойдет, придётся сбрасывать эту квартиру
Вау
ваза - скло. не кришталь.
Цікаво цікаво
Роскошная квартира. Какой это город?
Київ
І що тут гарного, халупа з дурним плануванням, ванна як хлів - мала і незручна. Ця ліпнина і старі вікна....не знаю може людям таке подобається. Якщо дивитися з точки зору ремонт - перепродаж тоді так. Завжди ненавиділа антикваріат і барахолки, це чужа енергетика і хто зна що вона в собі несе
если что покажу
Гроши е, прапор в руки
Снобизм 😊
Ви не з тих орендодавців, хто здає квартиру кращу і у кращому районі ніж живе сам?)) Не на Харківській живете? ))
Це не сарказм, таких правда дуже багато, на власному досвіді.
Ні, ми теж живемо в гарній квартирі в будинку 1911 року, можливо зробимо на неї огляд, а ця зараз для нашої сім’ї замала, тому плануємо здавати. Але можливо колись і самі будемо в ній жити, або наш син.
@@ra_z_re дякую за відповідь :) !
@@ra_z_reТакі далекоглядні плани, незважаючи на війну. Ви молодець, стресостійка і оптимістична людина
,Именно так, почитайте авторку выше - "В довгострокоій перспективі все окупиться, бо це район де всі хотять жити". Двери 60х годов будут "реставрировать, нет слов. Надоел пафос проезжих/заезжих с их ремонтами и "реставрациями".
Життя занадто коротке, щоб відкладати мрії на майбутнє. До того ж - ремонт це оплата праці багатьох людей, хтось щось робить, хтось продає, все це підтримує економіку, завдяки якій ми можемо боротись в цій війні.