❄🌻📘Шановні слухачі! Оповідання Ганни Барвінок, яке я вам пропоную послухати, нагадує поетичну замальовку з народного побуту і звичаїв, воно наче "фотографічний малюнок" того часу, коли село жило повноцінним, кипучим життям і готувалося до Різдва Христового. Приємного прослуховування! "О. Білозерська-Куліш постає перед нами як людина демократичних поглядів, також як тонка жіноча натура, здатна до глибоких почуттів, причому не лише в подружньому та родинному житті, а й у своїх культурницьких поривах, у ставленні до рідної мови, культури, історії... Письменниця, відома під псевдонімом Ганни Барвінок (уживала також псевдо А. Нечуй-Вітер), - це Олександра Білозерська-Куліш (1828-1911). Її батьківщиною був хутір Мотронівка, що на Чернігівщині, навчалася в приватних пансіонах на Полтавщині. Родина Білозерських дала українській культурі кілька талановитих діячів. Так, її брат Василь Білозерський був відомим журналістом та редактором, одним із засновників Кирило-Мефодіївського братства, співавтором його статуту. Він редагував журнал “Основа”, що відіграв значну роль у становленні й розвитку української культури ХІХ ст. Другий брат, Микола, був фольклористом та етнографом. Він автор ряду ґрунтовних праць у цій галузі (“Южнорусские летописи, открытые и изданные Н. Белозерским”, співавтор збірника “Українські приказки” М. Номиса, збірника “Народних південноруських пісень” А. Метлинського та ін.). Микола Білозерський був також автором вагомої мемуарної праці “Тарас Григорович Шевченко по воспоминаниям разных лиц (1831-1861 г.)”. Сім’я Білозерських підтримувала дружні зв’язки з культурними діячами України, а саме з П. Кулішем, М. Костомаровим, О. Марковичем, Т. Шевченком та і.. Л.Томчук. Також Г.Барвінок листувалася з І.Нечуєм-Левицьким, Б. Грінченком, О.Пчілкою, М. Коцюбинським.
Добрий день дорога пані Ліліє! Давно не чула Вашого оксамитового голосочка! Починаю слухати Ваше неперевершене читання і знаю, що мене чекає насолода! Все, тихенько слухаю!❤
Обожнюю слухати, Вашим, зачаровуючим голосом і особливою інтонацією оповідання про нелегке, але по-своєму мальовниче життя українських селян, міщан та шляхти. Вельми дякую за приємно проведений час у вашому товаристві.
Нехай по всій Україні відновляться колядки, щедрівки, меланки! Це наш український фольклор, який знищила совєтська бандитська влада! Україна повинна відродити свої звичаї та обряди!
❄🌻📘Шановні слухачі! Оповідання Ганни Барвінок, яке я вам пропоную послухати, нагадує поетичну замальовку з народного побуту і звичаїв, воно наче "фотографічний малюнок" того часу, коли село жило повноцінним, кипучим життям і готувалося до Різдва Христового. Приємного прослуховування!
"О. Білозерська-Куліш постає перед нами як людина демократичних поглядів, також як тонка жіноча натура, здатна до глибоких почуттів, причому не лише в подружньому та родинному житті, а й у своїх культурницьких поривах, у ставленні до рідної мови, культури, історії... Письменниця, відома під псевдонімом Ганни Барвінок (уживала також псевдо А. Нечуй-Вітер), - це Олександра Білозерська-Куліш (1828-1911). Її батьківщиною був хутір Мотронівка, що на Чернігівщині, навчалася в приватних пансіонах на Полтавщині. Родина Білозерських дала українській культурі кілька талановитих діячів. Так, її брат Василь Білозерський був відомим журналістом та редактором, одним із засновників Кирило-Мефодіївського братства, співавтором його статуту. Він редагував журнал “Основа”, що відіграв значну роль у становленні й розвитку української культури ХІХ ст. Другий брат, Микола, був фольклористом та етнографом. Він автор ряду ґрунтовних праць у цій галузі (“Южнорусские летописи, открытые и изданные Н. Белозерским”, співавтор збірника “Українські приказки” М. Номиса, збірника “Народних південноруських пісень” А. Метлинського та ін.). Микола Білозерський був також автором вагомої мемуарної праці “Тарас Григорович Шевченко по воспоминаниям разных лиц (1831-1861 г.)”. Сім’я Білозерських підтримувала дружні зв’язки з культурними діячами України, а саме з П. Кулішем, М. Костомаровим, О. Марковичем, Т. Шевченком та і.. Л.Томчук. Також Г.Барвінок листувалася з І.Нечуєм-Левицьким, Б. Грінченком, О.Пчілкою, М. Коцюбинським.
ДЯКУЮ. ВИ НАЙКРАЩА .ДУЖЕ ПРИЄМНО ВАС СЛУХАТИ .❤
Дуже дякую за чергове чудове озвучення,чудового твору.Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
Щира подяка Вам ❤
Дякуємо Вам за читання українською.З прийдешнім Новим 2025 роком! Здоров‘я та мирного неба.
Вітання з Америки! Дякуємо за чудове прочитання! Вітаємо з прийдешнім Новим Роком! Миру, добра та щастя усім українцям! 🎅🏼🎄🥂
Добрий день дорога пані Ліліє! Давно не чула Вашого оксамитового голосочка! Починаю слухати Ваше неперевершене читання і знаю, що мене чекає насолода! Все, тихенько слухаю!❤
Слухала з задоволенням.Дякую.Моє дитинство пройшло на хуторі в 60- ті роки.
Дякую за чудове оповідання.
Яке чудове оповідання. Як гарно передано голосом колорит святкового українського села. Дякую вам за вашу невтомну працю. Успіхів і процвітання каналу.
Обожнюю слухати, Вашим, зачаровуючим голосом і особливою інтонацією оповідання про нелегке, але по-своєму мальовниче життя українських селян, міщан та шляхти.
Вельми дякую за приємно проведений час у вашому товаристві.
Коментар на підтримку україномовного контенту. Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
Нехай по всій Україні відновляться колядки, щедрівки, меланки! Це наш український фольклор, який знищила совєтська бандитська влада! Україна повинна відродити свої звичаї та обряди!
Дякуєм Вам пані Ліля за чудовий голос❤
Как жэ хочется вернуться и ощутить мир