Дякую, сонечко, дуже корисні поради!!! 🌻🌾🌺 Я вперше на Вашому каналі, але.., тільки було почуто, про що мова й Ваше обличчя ), одразу підписка й лайк до подальшого перегляду й прослуховування! 🌺 Ще раз велика подяка! 🙂
Зараз читаю "Браму Європи". Трохи більше половини вже за мною. Читається дуже легко. Зрозуміло, що в одну книгу неможливо вмістити всі події. Як на мене - чудова книга, автор отримав за неї Шевченківську премію. Кажуть, що "Остання імперія. Занепад і крах Радянського Союзу" цього ж автора також варта уваги.
@@PAPIRBLOG Власне недавно дочитав. Дуже хороша! Зараз почав О. Субтельного "Україна. Історія" - вважається на заході найкращим викладом історії України. З прочитаного можу зробити висновок, що дійсно це так. Якщо порівнювати ці дві книги - в "Брамі Європи" трохи стисліше описуються події. Але обидві дуже достойні. Щодо Грицака - не наважився, хоча хотів спочатку придбати його популярну книгу "Подолати минуле". Занадто багато зауважень побачив на просторах інтернету. Кажуть, що він трошки москвофіл і українофоб. Не знаю, як насправді, але його твердження, що мова не часі - з цим не можу погодитися... і ще кажуть, що він іноді легковажно ставиться до фактів... В'ятровича також не читатиму, бо він, як я зрозумів з деяких коментарів, має звичку більше писати про перемоги. А хочеться знати і про чорні сторінки, злочини нашого народу без прикрас.
дякую за відео) знайшла для себе шось новеньке. особисто я полюбляю історію 20 ст., бо вона кішить моїми улюбленими діячами. проте, цей період відомий кривавими подіями, геноцидом нашого народу. не обійшла стороною і дсв. від себе хочу порадити книги: "війна і міф" - все по поличкам, є документи, багато фото та історичних фактів. лоренс ріс - "гітлер і сталін. тирани та друга світова війна". нею я конктретно зайнялась та робила конспект, бо багато історій очевидців, невідомі факти, ще часто автор спирається на вставки з інших книг, які потім теж хочеться почитати).
Я придбала антологію Віри Агеєвої у в-ві Смолоскип. Антологія літературно-критичної думки 20 століття. Дуже рекомендую. А от про Грицака останнім часом багато сумнівних відгуків. Ліберал.
Теж думаю найближчим часом читати "Амадоку" і ще "Інтернат" Жадана. "Країну жіночого роду" і "За лаштунками імперії" читала на початку року. Зараз би, напевно, не подужала читати нонфікшн, бо мізки щось зовсім не варять((
@@PAPIRBLOG обидві цікаві і корисні. Мені книга Агеєвої дещо важкувато йшла, але по 1 главі на день - норм. Коли її читала, хотілося паралельно перечитувати твори, які там згадані.
Дуже дякую за відео і рекомендації, взяла собі на примітку!😊 «Брама Європи» встигла собі придбати ще в березні в Ашані, а потім в Ашан прилетіла рашистська ракета 🤬 Також хочу додати до цього списку книгу Катерини Щоткіної «Хроніки Томосу. Шлях української церкви до автокефалії». Чудово описан шлях української церкви до незалежності і вплив на це росії і МП, допомагає краще зрозуміти стосунки України і росії через призму церкви.
Дякую! Дуже приємно слухати Вас. Українська мова чарівна! Дуже важливо і цікаво розбиратися в історії України. Особливо цікавий період козацтва.
Дуже дякую❤️ Так, зараз знання історії вкрай важливе❤️🩹
Дякую, сонечко, дуже корисні поради!!! 🌻🌾🌺
Я вперше на Вашому каналі, але.., тільки було почуто, про що мова й Ваше обличчя ), одразу підписка й лайк до подальшого перегляду й прослуховування! 🌺
Ще раз велика подяка! 🙂
Дуже дякую Вам❤️ Мені дуже приємно🥰
Дякую за відео! Тримайтеся! Все буде Україна!
🇺🇦
Дяк Вам за таку класну підбірку!Додала кілька книг у свою колекцію😊
Дякую❤️ Радію що корисно)
Дякую за цікаву підбірку👍
Дякую за коментар❤️
Дякую за файні рекомендації)))
Дякую за коментар❤️
Зараз читаю "Браму Європи". Трохи більше половини вже за мною. Читається дуже легко. Зрозуміло, що в одну книгу неможливо вмістити всі події. Як на мене - чудова книга, автор отримав за неї Шевченківську премію. Кажуть, що "Остання імперія. Занепад і крах Радянського Союзу" цього ж автора також варта уваги.
Дякую, що поділились враженнями. Тепер хочу її ще більше!
@@PAPIRBLOG Власне недавно дочитав. Дуже хороша! Зараз почав О. Субтельного "Україна. Історія" - вважається на заході найкращим викладом історії України. З прочитаного можу зробити висновок, що дійсно це так. Якщо порівнювати ці дві книги - в "Брамі Європи" трохи стисліше описуються події. Але обидві дуже достойні.
Щодо Грицака - не наважився, хоча хотів спочатку придбати його популярну книгу "Подолати минуле". Занадто багато зауважень побачив на просторах інтернету. Кажуть, що він трошки москвофіл і українофоб. Не знаю, як насправді, але його твердження, що мова не часі - з цим не можу погодитися... і ще кажуть, що він іноді легковажно ставиться до фактів...
В'ятровича також не читатиму, бо він, як я зрозумів з деяких коментарів, має звичку більше писати про перемоги. А хочеться знати і про чорні сторінки, злочини нашого народу без прикрас.
Дякую, дуже гарна підбірка книжок, теж хочу прочитати. Можливо оформлю підписку на аудіо
Дякую💕
Дякую за відео 📗 Справу Стуса читала 🇺🇦 цікаво його таборні щоденники
Оууу.. може я теж ці уривки перечитаю.
дякую за відео) знайшла для себе шось новеньке.
особисто я полюбляю історію 20 ст., бо вона кішить моїми улюбленими діячами. проте, цей період відомий кривавими подіями, геноцидом нашого народу. не обійшла стороною і дсв. від себе хочу порадити книги:
"війна і міф" - все по поличкам, є документи, багато фото та історичних фактів.
лоренс ріс - "гітлер і сталін. тирани та друга світова війна". нею я конктретно зайнялась та робила конспект, бо багато історій очевидців, невідомі факти, ще часто автор спирається на вставки з інших книг, які потім теж хочеться почитати).
Я от на книгу Лоренса теж задивлялась. А от про «Війну і міф» не чула, дуже вдячна вам за рекомендацію! Додаю до свого списку❤️
Я придбала антологію Віри Агеєвої у в-ві Смолоскип. Антологія літературно-критичної думки 20 століття. Дуже рекомендую. А от про Грицака останнім часом багато сумнівних відгуків. Ліберал.
Дякую за рекомендацію❤️ я з цього списку прочитала лише «Країна жіночого роду»
На цю тему можна ще почитати книги історика Ярослава Грицака, він дуже круто викладає свої думки про українську націю
Я теж про нього думала, але не читала ще жодної.
Теж думаю найближчим часом читати "Амадоку" і ще "Інтернат" Жадана.
"Країну жіночого роду" і "За лаштунками імперії" читала на початку року. Зараз би, напевно, не подужала читати нонфікшн, бо мізки щось зовсім не варять((
Ой, читати нон фікшин зараз дуже важко. Я дуже дозую. І як вам «Країна жіночого роду» і «За лаштунками імперії»?
@@PAPIRBLOG обидві цікаві і корисні. Мені книга Агеєвої дещо важкувато йшла, але по 1 главі на день - норм. Коли її читала, хотілося паралельно перечитувати твори, які там згадані.
Треба теж братись щось таке читати. Але ніяк не можу налаштуватись.
Дуже дякую за відео і рекомендації, взяла собі на примітку!😊
«Брама Європи» встигла собі придбати ще в березні в Ашані, а потім в Ашан прилетіла рашистська ракета 🤬
Також хочу додати до цього списку книгу Катерини Щоткіної «Хроніки Томосу. Шлях української церкви до автокефалії». Чудово описан шлях української церкви до незалежності і вплив на це росії і МП, допомагає краще зрозуміти стосунки України і росії через призму церкви.
Яка ж символічна у вас книга тепер «Брама Європи»🇺🇦. Дякую за рекомендацію❤️
Зараз читаю перший том «Україна крізь віки»
Я не читаю книг але підтримую
Дякую❤️
100%
❤️
коли розповідаєш про книги, яких у тебе немає, дуже зручно було б, якби десь була обкладинка (і назва на екрані), це спрощує сприймання)
Майже завжди так роблю, в цьому відео навпене в стані ефекту від подій забула🥹
Цікавенько, keep going;)
Дякую, for sure)
Оля, дякую за розповідь про книги. Скажи, будь ласка, Історія від діда Сверида - це для дітей чи дорослому теж підійде?
Для дорослих і дітей більш свідомого віку.
Дякую😍